Сергей КОНЮШОК
президент Федерации стронгменов Украины

Задавайте вопросы до 01.12.2016 12:00

zarhsinskiy 24.11.2016

якщо порівнювати часи Василя Вірастюка-Маріуша Пудзяновськи-Жидрунаса Савіцкаса і сьогодення...стронгменська ліга набагато нині слабша? чи не здається вам,що зараз немає такої величини особистостей?
Сергей КОНЮШОК
Сергей КОНЮШОК, президент Федерации стронгменов Украины

Макс Руденко 27.11.2016

Завжди дивилися всією сімєю змагання строгменів на тв, навіть футбол посунувся на другу ступеньку. А зараз немає змагань. Коли все повернетьсяяя, дуже чекаємо. Успіхів

seroff69 27.11.2016

А ваша федерація змогла б відмудохати ФФУ?

vuktoriys 30.11.2016

Здравствуйте Сергей! Я с большим уважением отношусь к Вашему виду спорта. Вспоминаю с радостью в душе то время когда в мировых масштабах блистали наших два Великих по мировым меркам стронгмена Михаил Старов и наш Супер чемпион Василий Верастюк! Скажите пожалуйста чего не хватает нашим нынешним украинским стронгменам, а конкретно в данный момент лидеру нашей сборной Лашину Александру для того что бы он если не превзошол, то хотя бы повторил достижения Василия Верастюка в личных соревнования на чемпионатах мира? Где мы знаем Верастюк в свое время в 2004 году становился Сильнейшим человеком планеты, оставляв позади себя такие Величины как Пудзяновских, Савицкий, Кокляев, Паундстоун и многих других!

vuktoriys 30.11.2016

Сергей скажите пожалуйста где и когда будет проходить чемпионат мира в личном зачете у стронгменов в 2016 году, кто будет представлять лицо нашей страны и сможет ли он по вашему мнению попасть хотя бы в призовые места? Будет ли трансляция и по какому украинскому каналу этого события?

mykolashevchenko 01.12.2016

Сергію, доброго дня Вам! Я є давній шанувальник богатирів України. Особисто спостерігав майже усі змагання, які проводились в Україні, починаючи з 2001 і до 2013 року. Коли є можливість, спостерігаю за виступами українських богатирів сьогодення. Але, бачу наступну картину, коли реально гучні результати показують українські дівчата Лідія Гунько та Ольга Лящук. Бачив їх прес-конференцію та бачив їх Кубки срібний та бронзовий з найпрестижніших змагань "World strongest woman-2016", що встановлені в ресторані "Олімпійський" для загального огляду. Знаю, також, що немалі успіхи демонструє Володимир Рекша - штангіст зі Львова. А також, молодий Олексій Новіков - учень знаменитого тренера Гераскевича, як, до речі і Лідія та Ольга. Якщо я не помиляюсь, Олексій виграв якийсь престижний український турнір у самого Лашина, хоча різниця у власній вазі та досвіді у них неабияка. У мене питання. Коли Ви зможете підготувати бодай одного спортсмена, якого буде запрошено виступати на змаганнях професіоналів Арнольда та справжньому чемпіонаті світу "World strongest man", як це робили знамениті Василь Вірастюк, Олександр Пеканов, Костянтин Ільїн?
Добавлять вопросы могут только зарегистрированные пользователи.

Войти или Зарегистрироваться