Ліга чемпіонів-2019/20: розклад, анонси, трансляції та результати

Україну в найпрестижнішому європейському турнірі представляє донецький «Шахтар»

Ліга чемпіонів-2019/20: розклад, анонси, трансляції та результати
© УЄФА
У вівторок, 17-го вересня, стартував груповий етап Ліги чемпіонів УЄФА. У ньому беруть участь 32 клуби, розділені на вісім груп по чотири команди.
 
Україну в цьому турнірі представляє донецький «Шахтар», який у групі С боротиметься за вихід у плей-офф турніру з англійським «Манчестер Сіті», італійською «Аталантою» і хорватським «Динамо Загреб».
 
Груповий етап
 
Перші два місця з кожної групи вийдуть в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Команди, які займуть треті рядки в своїх квартетах, відправляться в 1/16 фіналу Ліги Європи, а останні місця завершать єврокубкову кампанію.
 
Група А
 
М Команда І В Н П РГ (З - П) О
1 Франция Парі-Сен-Жермен 2 2 0 0 +4 (4 - 0) 6
2 Бельгия Брюгге 2 0 2 0 0 (2 - 2) 2
3 Турция Галатасарай 2 0 1 1 -1 (0 - 1) 1
4 Испания Реал Мадрид 2 0 1 1 -3 (2 - 5) 1
 
1 тур
 
18.09 - 19:55 - Брюгге – Галатасарай – 0:0
18.09 - 22:00 - (анонс. трансляціяПарі-Сен-Жермен – Реал Мадрид – 3:0
 
2 тур
 
1.10 - 19:55 - Реал Мадрид – Брюгге – 2:2
1.10 - 22:00 - Галатасарай – Парі-Сен-Жермен – 0:1
 
3 тур
 
22.10 - 22:00 - Брюгге – Парі-Сен-Жермен
22.10 - 22:00 - Галатасарай – Реал Мадрид
 
4 тур
 
6.11 - 22:00 - Реал Мадрид – Галатасарай
6.11 - 22:00 - Парі-Сен-Жермен – Брюгге
 
5 тур
 
26.11 - 19:55 - Галатасарай – Брюгге
26.11 - 22:00 - Реал Мадрид – Парі-Сен-Жермен
 
6 тур
 
11.12 - 22:00 - Парі-Сен-Жермен – Галатасарай
11.12 - 22:00 - Брюгге – Реал Мадрид
 
Група В
 
М Команда І В Н П РГ (З - П) О
1 Германия Баварія 2 2 0 0 +8 (10 - 2) 6
2 Сербия Црвена Звезда 2 1 0 1 -1 (3 - 4) 3
3 Греция Олімпіакос 2 0 1 1 -2 (3 - 5) 1
4 Англия Тоттенхем 2 0 1 1 -5 (4 - 9) 1
 
1 тур
 
18.09 - 19:55 - (анонс) Олімпіакос – Тоттенхем – 2:2
18.09 - 22:00 - Баварія – Црвена Звезда – 3:0
 
2 тур
 
1.10 - 22:00 - (анонс) Тоттенхем – Баварія – 2:7
1.10 - 22:00 - Црвена Звезда – Олімпіакос – 3:1
 
3 тур
 
22.10 - 22:00 - Тоттенхем – Црвена Звезда
22.10 - 22:00 - Олімпіакос – Баварія
 
4 тур
 
6.11 - 19:55 - Баварія – Олімпіакос
6.11 - 22:00 - Црвена Звезда – Тоттенхем
 
5 тур
 
26.11 - 22:00 - Тоттенхем – Олімпіакос
26.11 - 22:00 - Црвена Звезда – Баварія
 
6 тур
 
11.12 - 22:00 - Баварія – Тоттенхем
11.12 - 22:00 - Олімпіакос – Црвена Звезда
 
Група С
 
М Команда І В Н П РГ (З - П) О
1 Англия Манчестер Сіті 2 2 0 0 +5 (5 - 0) 6
2 Хорватия Динамо Загреб 2 1 0 1 +2 (4 - 2) 3
3 Украина Шахтар 2 1 0 1 -2 (2 - 4) 3
4 Италия Аталанта 2 0 0 2 -5 (1 - 6) 0
 
1 тур
 
18.09 - 22:00 - (анонс. трансляция) Шахтар – Манчестер Сіті – 0:3
18.09 - 22:00 - Динамо Загреб – Аталанта – 4:0
 
2 тур
 
1.10 - 19:55 - (анонс. трансляция) Аталанта – Шахтар – 1:2
1.10 - 22:00 - Манчестер Сіті – Динамо Загреб – 2:0
 
3 тур
 
22.10 - 19:55 - Шахтар – Динамо Загреб
22.10 - 22:00 - Манчестер Сіті – Аталанта
 
4 тур
 
6.11 - 22:00 - Аталанта – Манчестер Сіті
6.11 - 22:00 - Динамо Загреб – Шахтар
 
5 тур
 
26.11 - 22:00 - Манчестер Сіті – Шахтар
26.11 - 22:00 - Аталанта – Динамо Загреб
 
6 тур
 
11.12 - 19:55 - Динамо Загреб – Манчестер Сіті
11.12 - 19:55 - Шахтар – Аталанта
 
Група D
 
М Команда І В Н П РГ (З - П) О
1 Италия Ювентус 2 1 1 0 +3 (5 - 2) 4
2 Испания Атлетіко Мадрид 2 1 1 0 +2 (4 - 2) 4
3 Россия Локомотив 2 1 0 1 -1 (2 - 3) 3
4 Германия Байєр 2 0 0 2 -4 (1 - 5) 0
 
1 тур
 
18.09 - 22:00 - Байєр – Локомотив – 1:2
18.09 - 22:00 - (анонс) Атлетіко Мадрид – Ювентус – 2:2
 
2 тур
 
1.10 - 22:00 - Локомотив – Атлетіко Мадрид – 0:2
1.10 - 22:00 - (трансляцияЮвентус – Байєр – 3:0
 
3 тур
22.10 - 19:55 - Атлетіко Мадрид – Байєр
22.10 - 22:00 - Ювентус – Локомотив
 
4 тур
 
6.11 - 19:55 - Локомотив – Ювентус
6.11 - 22:00 - Байєр – Атлетіко Мадрид
 
5 тур
 
26.11 - 19:55 - Локомотив – Байєр
26.11 - 22:00 - Ювентус – Атлетіко Мадрид
 
6 тур
 
11.12 - 22:00 - Атлетіко Мадрид – Локомотив
11.12 - 22:00 - Байєр – Ювентус
 
Група Е
 
М Команда І В Н П РГ (З - П) О
1 Италия Наполі 2 1 1 0 +2 (2 - 0) 4
2 Австрия Зальцбург 2 1 0 1 +3 (9 - 6) 3
3 Англия Ліверпуль 2 1 0 1 -3 (6 - 9) 3
4 Бельгия Генк 2 0 1 1 -2 (0 - 2) 1
 
1 тур
 
17.09 - 22:00 - (анонс. трансляція) Наполі – Ліверпуль – 2:0
17.09 - 22:00 - Зальцбург – Генк – 6:2
 
2 тур
 
2.10 - 19:55 - (трансляція) Генк – Наполі – 0:0
2.10 - 22:00 - Ліверпуль – Зальцбург – 4:3
 
3 тур
 
23.10 - 22:00 - Зальцбург – Наполі
23.10 - 22:00 - Генк – Ліверпуль
 
4 тур
 
5.11 - 22:00 - Наполі – Зальцбург
5.11 - 22:00 - Ліверпуль – Генк
 
5 тур
 
27.11 - 22:00 - Ліверпуль – Наполі
27.11 - 22:00 - Генк - Зальцбург
 
6 тур
 
10.12 - 19:55 - Зальцбург – Ліверпуль
10.12 - 19:55 - Наполі – Генк
 
Група F
 
М Команда І В Н П РГ (З - П) О
1 Германия Боруссія Дортмунд 2 1 1 0 +2 (2 - 0) 4
2 Испания Барселона 2 1 1 0 +1 (2 - 1) 4
3 Италия Інтер 2 0 1 1 -1 (2 - 3) 1
4 Чехия Славія 2 0 1 1 -2 (1 - 3) 1
 
1 тур
 
17.09 - 19:55 - Інтер – Славія – 1:1
17.09 - 22:00 - (анонс. трансляція) Боруссія Дортмунд – Барселона – 0:0
 
2 тур
 
2.10 - 19:55 - Славія – Боруссія Дортмунд – 0:2
2.10 - 22:00 - (анонс) Барселона – Інтер – 2:1
 
3 тур
 
23.10 - 22:00 - Інтер – Боруссія Дортмунд
23.10 - 22:00 - Славія – Барселона
 
4 тур
 
5.11 - 19:55 - Барселона – Славія
5.11 - 22:00 - Боруссія Дортмунд – Інтер
 
5 тур
 
27.11 - 22:00 - Барселона – Боруссія Дортмунд
27.11 - 22:00 - Славія – Інтер
 
6 тур
 
10.12 - 22:00 - Інтер – Барселона
10.12 - 22:00 - Боруссія Дортмунд – Славія
 
Група G
 
М Команда І В Н П РГ (З - П) О
1 Россия Зеніт 2 1 1 0 +2 (4 - 2) 4
2 Франция Ліон 2 1 1 0 +2 (3 - 1) 4
3 Германия РБ Лейпціг 2 1 0 1 -1 (2 - 3) 3
4 Португалия Бенфіка 2 0 0 2 -3 (2 - 5) 0
 
1 тур
 
17.09 - 19:55 - Ліон – Зеніт – 1:1
17.09 - 22:00 - Бенфіка – РБ Лейпціг – 1:2
 
2 тур
 
2.10 - 22:00 - Зеніт – Бенфіка – 3:1
2.10 - 22:00 - РБ Лейпціг – Ліон – 0:2
 
3 тур
 
23.10 - 19:55 - РБ Лейпціг – Зеніт
23.10 - 22:00 - Бенфіка – Ліон
 
4 тур
 
5.11 - 19:55 - Зеніт – РБ Лейпціг
5.11 - 22:00 - Ліон – Бенфіка
 
5 тур
 
27.11 - 19:55 - Зеніт – Ліон
27.11 - 22:00 - РБ Лейпціг – Бенфіка
 
6 тур
 
10.12 - 22:00 - Бенфіка – Зеніт
10.12 - 22:00 - Ліон – РБ Лейпціг
 
Група H
 
М Команда І В Н П РГ (З - П) О
1 Нидерланды Аякс 2 2 0 0 +6 (6 - 0) 6
2 Англия Челсі 2 1 0 1 0 (2 - 2) 3
3 Испания Валенсія 2 1 0 1 -2 (1 - 3) 3
4 Франция Лілль 2 0 0 2 -4 (1 - 5) 0
 
1 тур
 
17.09 - 22:00 - Челсі – Валенсія – 0:1
17.09 - 22:00 - Аякс – Лілль – 3:0
 
2 тур
 
2.10 - 22:00 - Валенсія – Аякс – 0:3
2.10 - 22:00 - Лілль – Челсі – 1:2
 
3 тур
 
23.10 - 19:55 - Аякс – Челсі
23.10 - 22:00 - Лілль – Валенсія
 
4 тур
 
5.11 - 22:00 - Челсі – Аякс
5.11 - 22:00 - Валенсія – Лілль
 
5 тур
 
27.11 - 19:55 - Валенсія – Челсі
27.11 - 22:00 - Лілль – Аякс
 
6 тур
 
10.12 - 22:00 - Аякс – Валенсія
10.12 - 22:00 - Челсі – Лілль
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Коментарі відсутні. Ви можете стати першим.
    Коментарі відсутні. Ви можете стати першим.
Ви не авторизовані.
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Якщо ви не маєте облікового запису, ви повинні зареєструватися.
© 2003-2019 Sport.ua
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності