Правова інформація

Права інтелектуальної власності

Всі права, включаючи авторське право та права на бази даних, вебсайту sport.ua і його зміст належать компанії 1766 TEAM EOOD на підставі відповідних ліцензій, або відповідно до права використання згідно зі статтею 22 Закону України «Про авторське право і суміжні права». Відвідуючи вебсайт sport.ua, ви погоджуєтеся отримувати ці матеріали виключно для особистого, але не для комерційного чи публічного використання.

За винятком вищевказаних умов, ви зобов'язуєтеся не копіювати, не зберігати на будь-якому носії (в тому числі і на іншому вебсайті), не поширювати, не транслювати, не ретранслювати, не передавати в ефір, не змінювати або не демонструвати публічно жодний матеріал або елемент вебсайту sport.ua без попередньої письмової згоди компанії 1766 TEAM EOOD або відповідно до Закону України «Про авторське право і суміжні права» чи будь-якого іншого законодавства, яке вступить в силу замість цього закону.

Інформація для правовласників

Компанія 1766 TEAM EOOD негативно ставиться до будь-якого порушення авторських прав на вебсайті sport.ua. Всі матеріали (фото, відео, текст), розміщені на даному вебсайті, отримані або на підставі відповідних ліцензій, або з відкритих джерел у мережі Інтернет у порядку ст. 22 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (далі - «Закон») і розміщені виключно для ознайомлення.

При цьому, відповідно до частини 2 статті 22 Закону, без згоди автора (чи іншої особи, яка має авторське право), але з обов’язковим зазначенням імені автора і джерела запозичення, допускається відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне сповіщення або інше публічне повідомлення творів, побачених або почутих під час перебігу таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою.

У разі, якщо Ви є правовласником матеріалу, розміщеного на вебсайті sport.ua, і не хочете, щоб даний матеріал поширювався без Вашої згоди, ми будемо раді посприяти Вам у здійсненні такого наміру. Тому, якщо Ви є правовласником виключних майнових прав, включаючи:

• виключне право на відтворення,
• виключне право на розповсюдження,
• виключне право на публічний показ,
• виключне право на доведення до загального відома,
і Ви виявили на вебсайті sport.ua неправомірно розміщений матеріал, права на використання якого належать Вам або особі, представником якої Ви є, надішліть повідомлення про це в Abuse Team Sport.ua на електронну пошту: abuse@sport.ua.

Рекомендований зміст листа:

1. Дані про матеріал (продукт):
1.1. Назва - українською та англійською (у разі наявності англійської версії).
1.2. Офіційна сторінка в Інтернеті або сторінка-першоджерело.
2. Дані про правовласника:
2.1. ПІБ/Повне найменування юридичної особи.
2.2. Поштова адреса (у разі розбіжності юридичної та поштової адреси - обов'язкове зазначення юридичної адреси).
2.3. Вебсайт правовласника в мережі Інтернет.
2.4. Ліцензія на право провадження господарської діяльності (якщо така діяльність ліцензується в установленому законом порядку).
2.5. Контактна особа правовласника (ПІБ, посада, контактна інформація).
3. Дані особи, яка подає лист:
3.1. Прізвище, ім'я, по батькові.
3.2. Посада.
3.3. Номер телефону.
3.4. E-mail.
3.5. Копія довіреності на дії від імені правовласника (не потрібна, у випадку, якщо особа, що подає скаргу - уповноважений співробітник компанії правовласника).
4. Дані претензії:
4.1. Адреса сторінки вебсайту sport.ua, яка містить матеріал (продукт), що порушує права.
4.2. Опис суті порушення прав.

Після отримання Вашого повідомлення, з коректною і максимально заповненою інформацією, Ваш лист в обов'язковому порядку буде розглянуто і на зазначені в листі контактні дані, буде направлена відповідь про результати проведених дій (або додатковий запит на інформацію, за потреби).

Згідно з чинними нормами законодавства України, компанія 1766 TEAM EOOD готова розглянути спірні питання в рамках досудового (претензійного чи іншого) порядку врегулювання.