Ставки на спорт

Ставки на спорт і прогнози на матчі - їх щодня шукають тисячі користувачів в мережі. Кожен намагається знайти кращий матч і прогноз, на який можна зробити впевнену ставку. На нашому сайті представлені кращі прогнози на футбол і спорт, які мають велику популярність у гравців. Тільки якісний аналіз і найкраща аналітика - ніяких спроб вгадати точний рахунок.

Рейтинг букмекерів

    Рейтинг Відгуки Бонус    
1
5.0
24
2500
Огляд Сайт
2
4.8
5
4500
Огляд Сайт
3
4.7
46
3000
Огляд Сайт
4
4.5
5
3000
Огляд Сайт
5
4.3
1
4300
Огляд Сайт
6
4.3
0
11111
Огляд Сайт
7
4.2
4
500
Огляд Сайт

Спортивні ставки онлайн — прогнози в мережі

Ставки на спорт можна розділити на кілька основних видів, зачіпаючи їх технічну складову:

  • Результат матчу 3: перемога однієї з команд або нічия.
  • Подвійний результат — результат матчу в якому не враховується нічия (перша команда не програє або друга команда не програє).
  • Тотал забитих м'ячів. Ставки можуть бути як на всю гру цілком, так і на індивідуальні тотали. Також тотали можуть бути цілими, наприклад ТБ 2 і дробовими ТБ 2,5.
  • Фори результат матчу з форою голів на одну з команд. Як і у випадку з тоталами це можуть бути цілі і дробові фори.
  • Експрес. Такі ставки на спорт містять в собі два або більше спортивних подій.

Ставки на спорт Україна — особливості футбольних матчів

Ставки на спорт і прогнози досвідчених аналітиків дозволяють багатьом гравцям впевнено вигравати в букмекерських конторах. Досвідчені капери враховують величезну кількість факторів перед тим, як видати свою аналітику на суд громадськості. Ставки онлайн від експертів, як правило, враховують величезну кількість різноманітних факторів. Ось лише частина з них:

  • Поточна фізична форма команди і результат гри вдома і в гостях. Багато клубів показують абсолютно різну гру вдома і на виїзді.
  • Статистика особистих зустрічей. Кожна команда має незручного суперника, з яким їй дуже важко грати.
  • Загальна спрямованість чемпіонату. Філософії чемпіонатів можуть сильно відрізнятися. Хтось вважає за краще грати від жорсткої оборони, в інших лігах проповідують тотальний футбол і пресинг.
  • Мотивація гравців команди. Залежність від результату матчу також важливий фактор. Іноді команди можуть стрибнути вище голови, якщо на кону стоїть, наприклад, путівка в Лігу Чемпіонів.
  • Настрій тренера і план на гру. Іноді просто перемоги недостатньо, часто для успіху в кубкових матчах командам потрібно забивати і забивати багато.

Список можна продовжувати нескінченно довго. Перед тим як зробити ставку, гравці можуть спокійно розібрати аналітику від експертів і ознайомитися з декількома прогнозами. Тільки після цього вибрати відповідний для себе результат.

Важливо не тільки грамотно вибрати спортивну подію, але і підібрати впевнений коефіцієнт. Ставити на 1,05 на перемогу лідера в будь-якому матчі явно не варто. Можливий прибуток непорівнянний з ризиками. Ми пропонуємо не тільки якісний аналіз майбутніх ігор, але і вигідні коефіцієнти для гемблеров, які в купе з аналітикою утворюють ідеальне поєднання.

Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності