Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну

Рейтинг кібербукмекерів

Sport.ua представляє оцінку кращих букмекерських контор, що спеціалізуються на ставках на кіберспорт. Це об'єктивні та незалежні огляди, метою яких є поділитися з користувачами сайту нашими знаннями про специфіку даного ринку та його учасників.

1
Рейтинг
4.5
Відгуки
26

350% бонусу за перших два депозити

12000₴
2
Рейтинг
4.3
Відгуки
0
Інформація про наявні бонуси відсутня
3
Рейтинг
4.3
Відгуки
0
Умови акції доступні на сайті компанії
1500₴

Кому будуть цікаві ставки на кіберспорт?

Кіберспортивні дисципліни стрімко розвиваються останнє десятиліття, тому ставки на турніри з відеоігор приймають всі провідні букмекери. Як і тоталізатор на звичайних атлетичних змаганнях, вони дозволяють з азартом провести час і виграти гроші. Тут представлені кращі букмекерські контори України, які приймають ставки на Доту 2,CS: GO, League of Legends, Starcraft 2, WoT, Valorant і інші кіберспортивні дисципліни.

Щороку популярність кіберспорту зростає стрімкими темпами, що, безумовно, позначилося і на розвитку такого бізнесу, як ставки на кіберспорт. Кількість букмекерських контор, з якими можна укласти парі на кіберспортивні ігри, стає все більшою. В результаті, новачкові не завжди вдається вибрати правильного і надійного букмекера, з яким не будеш переживати за свої кошти.

В наш рейтинг кібербукмекерів потрапили найвідоміші та перевірені букмекерські контори, які приймають ставки онлайн не перший рік і мають дуже широкий функціонал для ніші e-Games. Наведені вище бк дозволяють робити ставки як грошима, так і скінами, стежити онлайн за ходом всіх великих кіберспортивних ігор, пропонують широке розмаїття коефіцієнтів на велику кількість матчів і намагаються регулярно підвищувати рівень своїх сервісів.

Обмінюйтеся прогнозами з іншими гравцями на спеціальних ресурсах, читайте наші огляди букмекерів, стежте за останніми новинами і результатами у кіберспорті, і тоді у вас з'явиться більше шансів виграти.

Кіберспорт ставки: основні дисципліни

В БК доступний вибір ставок на десятки кіберспортивних дисциплін. Найпопулярнішими з них залишаються ті, за якими проводяться турніри з найбільшими (досягають мільйонів доларів) призовими фондами.

Dota 2

Гра Dota 2 — це розрахована на багато користувачів RPG, що є найпопулярнішою дисципліною. У ній один з одним б'ються дві команди, що складаються з 5 осіб, намагаючись зруйнувати фортецю ворога. Ставки на Доту 2 приймають навіть БК, що не висвітлюють eSport широко. Тому лінія подій і розпис по Dota 2 завжди широкі, вони охоплюють безліч турнірів, як світових, так і локальних. Ставки Доту 2 зазвичай доступні як на основні (переможець, фора), так і на другорядні (тотали, результати карт) показники.

CS: GO

Counter Strike: Global Offensive (КС ГО) — командний шутер від першої особи, в якому відбувається протистояння угрупування терористів і спецсил. Щоб перемогти в матчі, потрібно виграти 16 раундів, знищивши суперників, встановивши бомбу (для терористів) або розмінували її (для спецсил). Ставки на КС ГО також приймають практично всі БК. Ставити можна на переможця матчу, тотали, підсумки карт, раунди, індивідуальні досягнення.

League of Legends

League of Legends(Ліга Легенд) — це RPG з елементами стратегії, схожа на доту. У матчі бере участь 2 команди по 5 осіб, які прагнуть знищити ворожу оборону своїми героями. Як і у випадку з Dota, на League of Legends ставки приймає більшість неспеціалізованих БК.

World of Tanks

World of Tanks (ВоТ) — RPG і шутер в одній особі, в якому гравці б'ються на різної бронетехніки XX століття. У матчі б'ються дві команди, кількість учасників в яких визначається правилами турніру (від 3 осіб). Вони повинні для перемоги знищити всі танки противника, захопити базу або виконати інші умови. Ставки на World of Tanks доступні на результати змагань, переможців в матчах, тотали.

Інші ігри

Поміж інших дисциплін, доступних для ставок в БК, — Overwatch, StarCraft 2, Valorant, FIFA, Overwatch, Mortal Kombat, Fortnite та інші ігри. Загальноспортивні БК зазвичай обмежуються тільки найпопулярнішими дисциплінами, дозволяючи робити ставки КС ГО, Доту 2 або LoL. Спеціалізовані контори, зосереджені на змаганнях з відеоігор, охоплюють набагато більше ігор і турнірів по них.

Ставки онлайн: кращі букмекери

Робити ставки на кіберспорт в інтернеті дозволяють багато БК, як спеціалізовані, так і загальні для всіх видів спорту. До числа кращих в першої групи належать такі міжнародні БК, як 1xBet. У другій категорії до лідерів ринку можна віднести БК типу GGBet і кіберспортивні біржі ставок. Останні дозволяють платити не тільки звичайними грошима, але і скінами або іншими цінними ігровими предметами. Знайти, де краще робити ставки Доту 2 або CS: GO, допоможе наш актуальний рейтинг.

Лінія ставок на eSport

Лінія ставок і розпис подій з кіберспорту в букмекерських конторах схожі на традиційні види спорту. БК приймають всі основні види ставок на них:

  • ставки 1X2 на перемогу однієї з команд або нічию в матчі;
  • на фору;
  • на результат окремого раунду або карти;
  • на тотали по картах, фрагам або іншим досягненням;
  • індивідуальні тотали окремих гравців;
  • на кількість раундів або карт в матчі;
  • на окремі події в грі.

Лінія кращих БК, які приймають ставки на кіберспорт, охоплює як провідні світові змагання (такі як The International в Dota 2), так і локальні турніри. При цьому розпис матчів в них нерідко вигідно відрізняється від звичайного спорту. Якщо в футболі чи баскетболі розширений набір результатів доступний тільки в топових матчах, то в кіберспорті навіть невеликі змагання можуть порадувати хорошим вибором другорядних варіантів.

Live-ставки на кіберспорт

Ставки в режимі лайв, з переглядом прямих трансляцій ігор, в кіберспорті найчастіше доступні для CS: GO і Dota 2. Стріми по Лол, ВоТ або Овервотч проходять рідше, але і на них теж можна ставити гроші в прямому ефірі. Якщо ви просто хочете глибше вдатися в суть кіберспорту, можна знаходити в лінії випадкові бої з трансляціями.

Ставки Live дозволяють ставити по ходу матчу, відштовхуючись від побаченого на екрані. Такі ставки можуть мати менші коефіцієнтами, бо інтрига по ходу змагання часто згасає. Але вони відрізняються більш передбачуваним результатом і дозволяють поспостерігати захопливу битву і виграти.

Букмекерська маржа при ставках на кіберспорт

Беручи ставки КС ГО або Ліги Легенд, букмекери встановлюють вищу маржу на ігри, тому що електронний спорт все ж менш популярний, ніж футбол чи бокс. На найбільші турніри може діяти невелика комісія, порядку 1–5 %, але іноді доля букмекера може досягати 10 %.

FAQ

Як робити ставки на кіберспортивні ігри?

Парі на кіберспорт укладаються точно так же, як і ставки на будь-які інші дисципліни.

Чи можна робити експреси на кіберспорт?

На Доту 2, World of Tanks, Лол або КС ГО ставки доступні в тих же формах, що і на звичайний спорт. Тобто можна робити ординари та експреси.

Де краще ставити на кіберспортивні турніри?

Порівнюйте БК з рейтингу, шукайте, де краще лінія, розпис і коефіцієнти по вашій профільної дисципліни. Якщо в одному місці вигідніше ставити на доту, а в іншому — на Контру, то грати можна у двох БК паралельно.

Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності