Рейтинг кібербукмекерів

Sport.ua представляє оцінку кращих букмекерських контор, що спеціалізуються на ставках на кіберспорт. Це об'єктивні та незалежні огляди, метою яких є поділитися з користувачами сайту нашими знаннями про специфіку даного ринку та його учасників.

    Рейтинг Відгуки Бонус    
1
4.8
0
3000
Огляд Сайт
2
4.7
0
Огляд Сайт
3
4.5
0
Огляд Сайт
4
4.0
1
Огляд Сайт
5
3.7
0
Огляд Сайт

Кому будуть цікаві ставки на кіберспорт?

Щороку популярність кіберспорту зростає стрімкими темпами, що, безумовно, позначилося і на розвитку такого бізнесу, як ставки на кіберспорт. Кількість букмекерських контор, з якими можна укласти парі на кіберспортивні ігри, стає все більшою. В результаті, новачкові не завжди вдається вибрати правильного і надійного букмекера, з яким не будеш переживати за свої кошти.

В наш рейтинг кібербукмекерів потрапили найвідоміші та перевірені букмекерські контори, які приймають ставки онлайн не перший рік і мають дуже широкий функціонал для ніші e-Games. Наведені вище бк дозволяють робити ставки як грошима, так і скінами, стежити онлайн за ходом всіх великих кіберспортивних ігор, пропонують широке розмаїття коефіцієнтів на велику кількість матчів і намагаються регулярно підвищувати рівень своїх сервісів.

Обмінюйтеся прогнозами з іншими гравцями на спеціальних ресурсах, читайте наші огляди букмекерів, стежте за останніми новинами і результатами у кіберспорті, і тоді у вас з'явиться більше шансів виграти. Удачі!

Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності