Рейтинг букмекерських контор

Рейтинги букмекерських контор на нашому сайт - це постійно поновлювані списки кращих БК України та світу, які враховують величезну кількість факторів, важливих для початківців і досвідчених гравців.

При складанні рейтингу бралися до уваги наступні фактори: надійність, ширина лінії, глибина розпису, максимуми, маржа і розмір коефіцієнтів, бонуси для нових гравців і постійних клієнтів.

    Рейтинг Відгуки Бонус    
1
5.0
1
Огляд Сайт
2
4.5
12
3000
Огляд Сайт
3
4.3
20
Огляд Сайт
4
4.3
2
Огляд Сайт
5
4.3
2
Огляд Сайт
6
4.2
1
500
Огляд Сайт
7
4.2
0
Огляд Сайт
8
4.2
0
Огляд Сайт
9
4.2
0
Огляд Сайт
10
4.0
1
Огляд Сайт
11
4.0
0
Огляд Сайт
12
3.8
0
Огляд Сайт
13
3.8
1
Огляд Сайт

Рейтинги букмекерських контор — на що звертати увагу

В інтернеті дуже багато різних рейтингів, на які посилаються користувачі та експерти. Але на що дійсно потрібно звертати свою увагу, роблячи ставку? По перше, надійність букмекера — який толк від виграних грошей, якщо їх неможливо одержати. На основі відгуків інших користувачів можна дізнатися, чи повною мірою виплачує гроші компанія, чи часто блокує рахунки без пояснення причин. Але тут варто враховувати і той фактор, що скаржитися на БК можуть гравці, що порушують принципи чесної гри.

Другий важливий фактор — лінія. Наступні фактори враховувалися при внесенні БК в список кращих букмекерів України.

Рейтинг БК — лідери таблиці

Лідери представленого рейтингу БК не мають великих проблем. Такі букмекерські контори представлені по всьому СНД, іноді навіть по світу. Мають ліцензію на здійснення діяльності і дорожать репутацією.

Букмекерські компанії з середини таблиці не дотягують по одному-двум пунктам. Найчастіше це глибина розпису і завищена маржа. Якщо компанії знаходяться в самому низу таблиці, то це говорить про великі проблеми в лінії і ставити в таких БК не рекомендується.

Коефіцієнти і маржа: іншими словами, комісія букмекера, чим вона нижча, тим краще.

Максимум: важливо не тільки те, на що ставити, але і скільки. Чим вище максимуми, тим краще для гравця.

Глибина розпису: від великої кількості матчів немає ніякої користі, якщо зробити ставку можна тільки на основний результат матчу. Фори, тотали, фоли, статистика-все це має бути в розписі.

Широка лінія: якщо є можливість зробити ставку на місцеві чемпіонати — безсумнівний плюс.

Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності