Рейтинг бонусів Рейтинг додатків

Рейтинг букмекерів - ТОП букмекерських контор

Рейтинги букмекерських контор на нашому сайті - це постійно поновлювані списки кращих БК України та світу, які враховують величезну кількість факторів, важливих для початківців і досвідчених гравців.

При складанні рейтингу бралися до уваги наступні фактори: надійність, ширина лінії, глибина розпису, максимуми, маржа і розмір коефіцієнтів, бонуси для нових гравців і постійних клієнтів.

1
Рейтинг
5.0
Відгуки
44

Бонус на перший депозит

10000₴
2
Рейтинг
4.8
Відгуки
43

Бонус на перший депозит

2500₴
3
Рейтинг
4.5
Відгуки
129

Бонус на перший депозит 500%

1150$
4
Рейтинг
4.5
Відгуки
5
Умови акції доступні на сайті компанії
3000₴
5
Рейтинг
4.5
Відгуки
0
Інформація про наявні бонуси відсутня
6
Рейтинг
4.3
Відгуки
24

Отримуй до 300 USD на перший депозит!

300$
7
Рейтинг
4.2
Відгуки
94

Бонус на перший депозит тільки сьогодні!

400$
8
Рейтинг
4.2
Відгуки
64

Бонус на перший депозит від Мелбет!

3000₴
9
Рейтинг
4.0
Відгуки
32

Вітальний бонус

3000₴
10
Рейтинг
4.0
Відгуки
1
Інформація про наявні бонуси відсутня
11
Рейтинг
4.0
Відгуки
61
Інформація про наявні бонуси відсутня
12
Рейтинг
4.0
Відгуки
2

Вітальний бонус

4300₴
13
Рейтинг
3.8
Відгуки
34

Фантастичний бонус від Betandyou!

110€
14
Рейтинг
3.8
Відгуки
3
Інформація про наявні бонуси відсутня
15
Рейтинг
3.8
Відгуки
7

Вітальний бонус

120€
16
Рейтинг
3.8
Відгуки
8

Бонус за реєстрацію

3800₴
17
Рейтинг
3.8
Відгуки
4
Інформація про наявні бонуси відсутня
18
Рейтинг
3.5
Відгуки
0
Інформація про наявні бонуси відсутня
19
Рейтинг
3.5
Відгуки
13

100% бонус на перший депозит!

3000₴
20
Рейтинг
3.2
Відгуки
0
Інформація про наявні бонуси відсутня
21
Рейтинг
3.0
Відгуки
0
Інформація про наявні бонуси відсутня
22
Рейтинг
3.0
Відгуки
0

Вітальний бонус

3000₴
23
Рейтинг
3.0
Відгуки
0
Інформація про наявні бонуси відсутня

Рейтинг букмекерів: кращі сайти для ставок на спорт в Україні

Щоб ставити на спорт в Інтернеті, потрібно вибрати надійну букмекерську компанію. На допомогу в такій ситуації приходить рейтинг букмекерів в Україні, який відсіє неперевірені та ненадійні БК.

На українському ринку представлено понад 100 відносно відомих контор, відповідно, скорочення їх кількості до топ-10 значно полегшує завдання підбору. Використовуючи рейтинг БК, можна зосередитися на виборі кращої компанії з кращих.

Критерії оцінки букмекерів:

🎁 Бонуси від 2500 ₴
🔑 Промокоди на сторінці огляду БК
📲 Додатки Android, IOS
📋 Зручність реєстрації з будь-яких пристроїв
💲 Виведення коштів понад 250 платіжок
📣 Служба підтримки чат, гаряча лінія
💬 Відгуки від реальних гравців
🛒 Зручність платежів понад 250 платіжок

За якими критеріями проводиться оцінка

Складаючи рейтинг букмекерських контор, експерти у сфері беттінгу оцінюють кожну з них за сукупністю факторів. Під час аналізу вони враховують:

 • розміри коефіцієнтів і маржу БК;
 • охоплення спортивних змагань і вибір ставок;
 • розпис лінії;
 • якість служби підтримки;
 • вибір способів введення-виведення коштів і швидкість транзакцій;
 • промокоди та бонуси на перший депозит;
 • акції для постійних гравців;
 • зручність доступу з різних пристроїв (сайти, мобільні додатки);
 • відгуки реальних клієнтів;
 • дані особистих перевірок.

Відбираючи кращі БК, фахівці присвоюють оцінку за кожен параметр. Контори, що не відповідають базовим стандартам, відсіваються одразу. Після відбору якісних БК вони порівнюються. На основі показників, що прораховуються, і присвоюється оцінка.

Переваги нашого рейтингу букмекерів України

Представлений тут рейтинг букмекерських контор дозволяє сформувати об'єктивну думку про них завдяки поєднанню ряду факторів:

 • Незалежність. Рейтинг складається на основі даних незалежного тестування та оцінок експертів, що спеціалізуються на беттінгу.
 • Оперативність. Кращі сайти для ставок, представлені в добірці, регулярно перевіряються. Якщо рівень сервісу в БК покращиться або погіршиться, експертна оцінка також зміниться.
 • Широке охоплення. У процесі відбору фахівці з беттінгу оцінюють не тільки найвідоміших букмекерів, а й невеликі нові контори.

Як формується список кращих БК

Відбираючи кращі БК, експерти розглядають всі основні фактори оцінки, ранжуючи їх за ступенем важливості. У процесі аналізу надійності приділяється більше уваги, ніж способам оплати, а способам – більше, ніж зручності мобільних додатків. Це зроблено для того, щоб наявність другорядних плюсів не могла перекрити критичні недоліки контори. Адже ні високі коефіцієнти, ні наявність додатку не мають значення, якщо БК не виплачує виграші під вигаданими приводами.

Особливості легалізації букмекерів

Для набуття легального статусу в Україні букмекеру потрібно оформити ліцензію у державній Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей. Вимоги до організаторів прийому ставок на спорт в інтернеті є досить жорсткими. Сама ліцензія терміном на 5 років коштує 28 тисяч мінімальних зарплат. Крім того, від компанії вимагається:

 • реєстрація в Україні;
 • відповідність певним фінансовим стандартам;
 • сайт на місцевому домені;
 • ліцензоване програмне забезпечення;
 • перевірка клієнтів на вік (від 21 року) та відсутність обмежень на гру;
 • вирахування податків із виграшів гравців.

Також в Україні працюють онлайн міжнародні букмекери, які отримали ліцензію однієї із закордонних гральних комісій. На довіру заслуговують допуски, видані в Гібралтарі, Кюрасао, Олдерні, Великій Британії. Це далеко не повний перелік надійних юрисдикцій. Гра в іноземних конторах формально не перебуває під забороною.

Найкращі букмекерські контори світу

Лідером міжнародного букмекерського ринку є Великобританія. Тут працює відразу кілька контор, які незмінно згадуються в топ-10 світового рейтингу. Також у топ букмекерських контор світу постійно входять ірландські, австрійські та різні європейські компанії. Перелік букмекерів, які вважаються елітою світового ринку беттінгу, досить об'ємний, крім того, щороку з'являються нові платформи, які претендують на високі позиції в загальній ігровій ієрархії - їхній топ завжди можна відстежити на спортивних ресурсах.

Багато провідних букмекерів пропонують також послуги казино та покерної кімнати. Це суттєво розширює ігрові можливості для клієнтів, але при складанні рейтингу насамперед враховуються умови для бажаючих робити ставки на спорт. З кожним роком зростає популярність парі на кіберспорт, віртуальні змагання та нестандартні події, тому багато БК приділяють цим напрямкам особливу увагу. Компанії, що обмежують вибір пропозицій виключно спортом, зустрічаються дедалі рідше, хоча серед топових закладів є й такі.

Найкращі міжнародні букмекерські контори зазвичай відкриті для гравців з України, але користувачі можуть зіткнутися з певними незручностями. Це стосується як мови, так і проблемних ситуацій. Розгляд конфліктів у закордонних юрисдикціях, як правило, потребує серйозних фінансових витрат і часто затягується. Клієнти легальних місцевих сайтів з ліцензією КРАІЛ у цьому відношенні почувають себе більш захищеними. Вони завжди можуть звернутися за допомогою до українського регулятора, який розсудить сторони якнайшвидше.

Огляд букмекерів, представлених на ринку

Вибір хорошої компанії - відповідальне завдання для кожного гравця. Експерти, аналізуючи контори на ринку, обов'язково враховують як перераховані вище показники, так і інші чинники. Компанії, що працюють в Україні, оцінюються на підставі особистих тестів.

Аналітики звертають увагу не тільки на різноманітність дисциплін, а й якість самого розпису. Наприклад, рейтинг букмекерів із футболу складається з урахуванням, наприклад, охоплення змагань, наявності можливості зробити ставку на непопулярні події, чемпіонати. Зрозуміло, що контори детально висвітлюють топові ліги, але, складаючи рейтинг букмекерів онлайн, також важливо враховувати можливість укладати парі на події локального рівня. Наприклад, матчі нижчих дивізіонів.

Ще один фактор, який беруть до уваги експерти, - можливість робити ставки на різні результати матчів. Багато компаній пропонують обмежений набір ринків. Це означає, що якщо гравець звик ставити на специфічні результати: точний рахунок, фори, тотал та інше, то він просто не знайде їх серед представлених варіантів. Різноманітність доступних ринків - важливий показник, оскільки він забезпечує гравцям повну свободу дій.

Наступний фактор, на підставі якого відбирають найкращі букмекерські контори - якість лайву. Не секрет, що зараз саме протистояння, які проходять у прямому ефірі, користуються найбільшою популярністю у фанатів. Аналізуючи лайв, експерти враховують:

Динаміку зміни коефіцієнтів. Зазвичай у надійних компаніях вони безпосередньо залежать від розвитку подій на спортивних аренах. Тому котирування часто оновлюються.

Швидкість надання даних. Список букмекерів формується, зокрема, на підставі того, наскільки актуальну інформацію надають контори. Якщо ви використовуєте перевірені дані, ймовірність зробити точну ставку вища.

Різноманітність ринків. На деяких сайтах у лайві пропонують робити ставки тільки на популярні варіанти результатів. Це негативно відбивається на загальній репутації таких контор. У рейтингу вищу позицію займають ті бренди, які дають змогу прогнозувати безліч варіантів результату події.

Не секрет, що прогнози на сьогодні стали важливим джерелом доходу для багатьох користувачів. Якщо ви належите до їхнього числа, вибирайте контору не тільки на підставі відгуків друзів і знайомих, а й попередньо вивчивши наданий рейтинг. На його підставі вдасться більше дізнатися про всі аспекти роботи компаній: від бонусів до особливостей лайву.

Отже, щоб ставки букмекерів приносили дохід, реєструйтеся в надійній конторі. З огляду на конкуренцію, вибрати відповідний бренд буде нескладно.

FAQ

➦➦ Як вибрати найкращу БК?

✔️ Рейтинг букмекерів України показує перелік кращих контор серед безлічі протестованих, але ідеальної БК не існує. Одна компанія пропонує великі коефіцієнти, але підтримує мало варіантів виведення призів, а інша швидко виводить гроші, але не має широкої лінії. Вибирати оптимальний варіант потрібно в рейтингу, відштовхуючись від особистих пріоритетів.

➦➦ Якими способами можна поповнювати рахунок і виводити призи в БК?

️✔️ Кращі букмекерські контори, представлені в добірці, зазвичай, підтримують всі основні способи введення-виведення коштів: банківські карти, онлайн-банкінг, електронні гаманці, термінали. Інші варіанти (банківські перекази, криптовалюта і т.д.) пропонуються при наявності такої можливості.

➦➦ Навіщо потрібна реєстрація і перевірка особи?

✔️ Легальні букмекери за законом зобов'язані встановлювати особу гравця, щоб переконатися, що він старший 21 року і не внесений до списків осіб, яким грати не можна. У всіх інших випадках перевірка необхідна для захисту від шахрайства і відмивання грошей.

➦➦ Чи можуть виникнути проблеми з виведенням коштів?

✔️ Всі кращі БК оперативно виплачують виграші клієнтам, які грають за правилами. Проблеми можуть виникати, якщо з’явилися підозри в чесності гравця. Наприклад, тільки виграшні великі ставки на малоцікаві матчі часто свідчать про участь в договірних іграх. У таких випадках виплати припиняються до проведення розглядів.

Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності