Матеріал, викладений на цій сторінці, не є рекламою азартних ігор, букмекерів, ставок на спорт, беттінгу, гемблінгу, та має виключно ознайомлювальний та інформаційний характер.

Покер онлайн: рейтинг покер-румів

Онлайн-покер стає все більш популярним, завдяки чому з'являються нові українські платформи для поціновувачів азарту. Ми проаналізували найбільш значні ресурси, вивчили огляди сайтів від професіоналів та визначили, яким популярним сервісам варто довіряти. Вибираючи покер-руми ми дивилися на надійність, різноманітність платіжних систем, наявність програми лояльності та інших бонусів для гравців.

Рейтинг Відгуки Бонус
1 4.0 4.0 2 400$ Огляд Сайт
2 4.0 4.0 1 600$ Огляд Сайт
3 3.8 3.8 1 600$ Огляд Сайт
4 3.8 3.8 1 25000₴ Огляд Сайт
5 3.8 3.8 2 25000₴ Огляд Сайт
6 3.8 3.8 1 2000$ Огляд Сайт
7 3.5 3.5 2 2700₴ Огляд Сайт
8 3.5 3.5 1 2000$ Огляд Сайт
9 3.5 3.5 2 600$ Огляд Сайт
10 3.0 3.0 0 3500$ Огляд Сайт

Топ покер-румів України

Вивчивши українські покер-руми, ми визначили топ платформ, короткий огляд яких можна знайти на нашому сайті.

Найкращі покер-руми абсолютно безпечні для гравців. Вони працюють за міжнародними ліцензіями, а софт розроблений з використанням генератора випадкових чисел. Тому неможливо заздалегідь визначити розклад карт або переможця гри.

Такі компанії пропонують зручні способи внесення депозиту й виведення коштів: карти, електронні гаманці, криптовалюта, популярні платіжні системи, інтернет-банкінг.

Визначаючи топові покер-руми, ми так само звертали увагу на різноманітність ігор тієї чи іншої платформи. Компанії з нашого топа пропонують гравцям брати участь у Windfall-турнірах, грати на класичних кеш-столах, брати участь у Spin & Go та багатостоловому турнірі; є швидкий покер та можливість пізньої реєстрації на турніри.

Які бонуси пропонують кращі покер-руми

Найкращі платформи пропонують заохочення для нових гравців та постійних відвідувачів. Там немає бездепозитних бонусів, але можна отримати винагороди після першого внесення коштів. Наприклад, такі:

  • Миттєвий бонус, який доступний з мінімальним депозитом. Іноді для його отримання треба ввести промокод.
  • Бонус на перший депозит до 200% повернення, який може досягати 50 тисяч грн. Зазвичай встановлюється термін, за який слід відіграти кошти.
  • Повернення внесеного депозиту без відігравання.
  • Безплатні фріспіни у слотах за поповнення балансу для гри у покер.
  • Безплатні фішки для гри у певному виді покеру.
  • Отримання частини призового фонду турніру, при цьому можна брати участь відразу в декількох таблицях лідерів.
  • Вигідні ціни при купівлі фішок цілим пакетом.

Для постійних клієнтів на більшості платформ діють багаторівневі програми лояльності. Для підвищення статусу необхідні певні дії у покер-румі (вносити депозит, грати у покер онлайн, брати участь у турнірах).

Чим вищим є статус у програмі лояльності, тим більше можливостей у користувача. Наприклад, для клієнтів з високим рівнем пропонують збільшений рейкбек. Градація рівнів у покер-румах різниться від двох до 10-ти й навіть більше, як і відсоток рейкбеку. Бали зазвичай можна обміняти на реальні гроші або ж використати у грі.

Кількість бонусів залежить від активності клієнта, суми депозиту й розмірів ставок.

Доступність платформ для онлайн-покеру на смартфоні

Платформи адаптовані для мобільного покеру. Аби грати у покер онлайн зі смартфона або планшета, клієнт повинен завантажити додаток. У кращих покер-румах вони безплатні, підходять під будь-які екрани, а софт є аналогічним іграм на ПК.

Для гри у покер на смартфоні жодна з платформ не вимагає зареєструвати додатковий обліковий запис. У всіх додатках пропонують ті ж самі бонуси, що й на сайтах.

FAQ

Чи є обмеження у найкращих покер-румах?

Єдине обмеження на цих сайтах стосується віку. Користувачам, яким ще не виповнилося 18 років, у покер онлайн грати не можна.

Чи потрібно верифікувати обліковий запис у найкращих покер-румах?

На усіх платформах, які увійшли до огляду покер-румів, просять надати копію посвідчення особи для забезпечення безпеки гравців.

Чи можна грати у покер-румах з телефону без програми?

Так, сайти для покеру адаптовані під смартфони.

Чи діють служби підтримки на цих платформах?

У разі появи питань зі службою підтримки можна зв'язатися через онлайн-чати або ж поштою.

Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності