06.11.2019, FT   ТВ-трансляція: 

Динамо З – Шахтар. Прогноз і анонс на матч Ліги чемпіонів

Шанс для «гірників» наблизити євровесну

Динамо З – Шахтар. Прогноз і анонс на матч Ліги чемпіонів
© ФК Шахтар

Не відкладай на завтра те, що можна зробити сьогодні - це старе як світ правило «Шахтар» не врахував в домашньому матчі проти чемпіонів Хорватії. І ось тепер чемпіонам України належить розкусити міцний загребский «горішок» в лігві ворога. А розкусити-то доведеться. Тому що без успішного результату на «Максимірі» весняної Ліги чемпіонів «гірникам» не бачити.

Напередодні матчу вистачає тривожних думок. В першу чергу, тому що «Шахтар» після першої зустрічі з загребцями, як мінімум, не додав. Команда переживає спад, а тут ще й клубний лазарет суттєво поповнився. Тому дуже складно уявити, який саме стартовий склад виставить Каштру на «Динамо». Не менш складно спрогнозувати, як саме «Шахтар» збирається вигравати у хорватів.

Після харківської зустрічі «гірники» провели два поєдинки проти серйозних колективів, і жодного разу не виграли. Більш того, складалося враження, що в матчах проти «Олександрії» і київського «Динамо» донеччани намагалися зіграти на голому класі, не особливо напружуючись. Але в першому випадку на розслабоні не вдалося подолати насичену оборону, а в другому - не впоралися з високим пресингом. Крім того, «Шахтарю» не вистачало варіативності і мотивації. Проти «Карпат» Каштру виставив абсолютно резервний склад, і цей ризик виправдався. Але, знову-таки, судити про готовність і настрій команди на чемпіонів Хорватії по грі у Львові ми зі зрозумілих причин не можемо. Тому що будуть зовсім інші завдання і інші виконавці.

Вбачається, що тренерський штаб Каштру повинен нарешті зробити висновки з останніх помилок і невдач. Гра «Шахтаря» стає прогнозованою для суперників. І якщо донеччани проти команди Бьєліци знову зіграють за старими лекалами, успіху не бачити. Тому Каштру потрібно терміново придумати щось таке. Ну і, звичайно, достукатися до своїх підопічних. Перш за все - бразильців, від гри яких і буде залежати результат матчу на «Максимірі».

З суперником донеччан все простіше. Досвідом, який є у «Шахтаря», динамівці похвалитися не можуть, але ось запалу і характеру в цієї команди досить. Крім того, можна говорити і про майстерність, адже футболісти рівня Оршича або Ольмо запросто прикрасили б будь-яку серйозну європейську команду. Напевно «Динамо» знову спробує зіграти проти «Шахтаря» агресивно, з використанням високого пресингу і тактики дрібного фолу (приблизно так, як зіграло проти «гірників» ще одне «Динамо» - київське). Тут, як то кажуть, новий велосипед винаходити не треба. А в комплекті з підтримкою рідних трибун така тактика може принести дивіденди. Показово в цьому зв'язку, що динамівці в єврокубкових поєдинках не програють на своїй арені вже в останніх дев'яти матчах. Чудово вони себе почувають і в чемпіонаті Хорватії. В останньому турі перед зустріччю з чемпіонами України «Динамо» мінімально здолало «Інтер» з Запрешича - 1:0. Команда Бьєліци продовжує утримувати першу сходинку в турнірній таблиці, випереджаючи другий «Хайдук» на чотири очки, та ще маючи одну гру в запасі.

Турнірна таблиця групи С

Одним словом, «Динамо» може собі дозволити в середу викластися на «Максимірі» по повній, без оглядки на внутрішні справи. Команда у Бьєліци амбітна, голодна до резонансних перемог, та й майстерна, чого вже там. Тільки ось і «Шахтар» може собі дозволити зіграти «матч життя», адже в УПЛ ніхто його з трону не скине, а на кону - вихід в плей-оф Ліги чемпіонів. Як показує практика останніх років, чим складніше становище «гірників», тим наполегливіше вони йдуть до мети. Зараз - саме такий випадок. Яким би не був амбітним і голодним суперник «Шахтаря», це аж ніяк не «МанСіті». Стало бути, такого опонента можна і потрібно перемагати. Але лише в тому випадку, якщо донеччани зіграють на максимумі своїх можливостей, а не в півноги.

Ненад БЬЄЛІЦА, головний тренер «Динамо»:

- Рахунок 2:2 в першому матчі мене задовольняє - він дозволяє нам розраховувати на прохід далі в Лізі чемпіонів. Матч в Загребі? Можливо, на своєму полі покажемо ще кращий результат.

Луїш КАШТРУ, головний тренер «Шахтаря»:

- Ми не могли проводити одним складом три матчі поспіль, беручи до уваги поєдинок проти «Динамо» Загреб. Це було б самогубство для нас. Тому в грі з «Карпатами» була проведена ротація складу. Я довіряю всім футболістам, які у нас є. Що ж стосується повторної гри проти загребського «Динамо», то будемо працювати, щоб пройти далі. Мета «Шахтаря» - вийти в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Букмекерські контори невелику перевагу віддають господарям. Середній коефіцієнт на перемогу чемпіонів Хорватії - 2,30, тоді як на виграш чемпіонів України - 3,20. Нічия оцінюється середнім показником 3,45.

Орієнтовні склади:

«Динамо»: Лівакович, Леовац, Ділавер, Теофіль-Катрен, Періч, Ольмо, Моро, Стоянович, Адемі, Гавранович, Оршич

«Шахтар»: Пятов, Болбат, Бондар, Матвієнко, Ісмаїлі, Патрік, Степаненко, Тете, Тайсон, Марлос, Мораес.

 6 листопада, середа

«Динамо» З – «Шахтер»
Загреб. «Максимір». 22:00
ТБ-трансляція на телеканалі «Футбол 2»
ДИНАМО З - ШАХТАР. ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ
 Арбитр: Фелікс Брих (Німеччина)
Прогноз Sport.ua — 2:2
ЗРОБИТИ СТАВКУ

 

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Опитування
  • Спрогнозуйте результат матчу 4-го туру Ліги чемпіонів між Динамо Загреб та Шахтарем, який відбудеться 6 листопада в Хорватії.
    • 8.09% (33)
      1. Велика перемога Динамо Загреб
    • 28.19% (115)
      2. Мінімальна перемога Динамо Загреб
    • 22.06% (90)
      3. Нічия
    • 34.8% (142)
      4. Мінімальна перемога Шахтаря
    • 6.86% (28)
      5. Велика перемога Шахтаря
    Результати опитування Проголосували — 408
    В опитуваннях можуть брати участь тільки зареєстровані користувачі.
    Будь-ласка, авторизуйтесь або зареєструйтеся.
Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    zvalenok03
    online
      zvalenok03, 06.11.2019 18:59
    -3
    SEMIRAMID, 06.11.2019 15:05
    Вадо! Спустись на землю и не летай в облаках! Если Загреб сегодня выиграет, то практически гарантирует себе место в плей-офф Лиги Чемпионов! А с Аталантой в Харькове будет очень не простой матч для горняков!
    Сейчас болелы ШЛАКА забились в щели как тараканы и надеются на дурню как в Милане против Аталанты отскочить! Но с такой игрой, как показывает ШЛАК в последних играх с Загребом, Александрией и Киевом - остаётся только верить в чудеса и молится...
    Зато троли типа семижопенка бомбят везде и всем чем можно.
    Ukraine
    online
      Ukraine, 06.11.2019 18:57
    -4
    SHAKHTeR_DNO, 06.11.2019 14:01
    А вообще смешно как вадо сам с собой общается с двух аккаунтов квлада и юкрейна
    Цікаві люди) якісь висновки самі роблять, які далекі від істини) з вас експерти ніякі взагалі)
    Як кажуть, «дурень думкою радіє», це явно про вас))
    Щось собі придумали про кілька аккаунтів і радуються/мріють собі)))
    От нездари))
    AdvocatusDei
    online
      AdvocatusDei, 06.11.2019 15:10
    -2
    SEMIRAMID, 06.11.2019 15:05
    Вадо! Спустись на землю и не летай в облаках! Если Загреб сегодня выиграет, то практически гарантирует себе место в плей-офф Лиги Чемпионов! А с Аталантой в Харькове будет очень не простой матч для горняков!
    Сейчас болелы ШЛАКА забились в щели как тараканы и надеются на дурню как в Милане против Аталанты отскочить! Но с такой игрой, как показывает ШЛАК в последних играх с Загребом, Александрией и Киевом - остаётся только верить в чудеса и молится...
    "Сейчас болелы ШЛАКА забились в щели как тараканы и надеются на дурню как в Милане против Аталанты отскочить!"
    _________________________________________________________________________
    С чего ты это взял, старый тупой ефрейтор!?
    SEMIRAMID
    online
      SEMIRAMID, 06.11.2019 15:05
    0
    kvlad200760, 06.11.2019 13:53
    Звісно що наразі зарано про щось говорити.Але при нічиїй вирішальним стане саме останній тур Шахта-Аталанта та Динамо-МС.Бо ймовірно і Шахта і Динамо в 5 турі граючи на виїзді очок не здобудуть.Може взагалі виникнути фантастичний варіант що Аталанта вийде з другого місця перемігши в 5 і 6-му турах,якщо сьогодні буде нічия і Шахтар з Динамо більше очок не наберуть!!!
    Вадо! Спустись на землю и не летай в облаках! Если Загреб сегодня выиграет, то практически гарантирует себе место в плей-офф Лиги Чемпионов! А с Аталантой в Харькове будет очень не простой матч для горняков!
    Сейчас болелы ШЛАКА забились в щели как тараканы и надеются на дурню как в Милане против Аталанты отскочить! Но с такой игрой, как показывает ШЛАК в последних играх с Загребом, Александрией и Киевом - остаётся только верить в чудеса и молится...
    AdvocatusDei
    online
      AdvocatusDei, 06.11.2019 14:55
    -1
    ShakhtarUberAlles, 06.11.2019 14:07
    Мне кажется, или на ветке лучшего клуба и гордости Украины Шахтера завелось дырявое говно?
    не кажется, тролли веселятся весь день
    serge_kr
      serge_kr, 06.11.2019 14:21
    -6
    ShakhtarUberAlles, 06.11.2019 14:07
    Мне кажется, или на ветке лучшего клуба и гордости Украины Шахтера завелось дырявое говно?
    Скорей всего ботоводное вонючее говно
    jekаfunny
      jekаfunny, 06.11.2019 14:19
    +2
    ShakhtarUberAlles, 06.11.2019 14:07
    Мне кажется, или на ветке лучшего клуба и гордости Украины Шахтера завелось дырявое говно?
    не кажется, мы тебя тоже заметили
    SHAKHTeR_DNO
      SHAKHTeR_DNO, 06.11.2019 14:16
    0
    uragan, 06.11.2019 14:15
    І це говорить тіло у якого на аві жіночий статевий орган?
    Ну так он же шахтеруберотсос ему положено
    SHAKHTeR_DNO
      SHAKHTeR_DNO, 06.11.2019 14:15
    0
    ShakhtarUberAlles, 06.11.2019 14:07
    Мне кажется, или на ветке лучшего клуба и гордости Украины Шахтера завелось дырявое говно?
    И ещё ты забыл добавить лучший клюб усей галактики берущий ртом и наротный недочемпион получающий во все щели в лч
    uragan
      uragan, 06.11.2019 14:15
    +1
    ShakhtarUberAlles, 06.11.2019 14:07
    Мне кажется, или на ветке лучшего клуба и гордости Украины Шахтера завелось дырявое говно?
    І це говорить тіло у якого на аві жіночий статевий орган?
    SHAKHTeR_DNO
      SHAKHTeR_DNO, 06.11.2019 14:14
    +1
    ShakhtarUberAlles, 06.11.2019 14:07
    Мне кажется, или на ветке лучшего клуба и гордости Украины Шахтера завелось дырявое говно?
    Ну так ты ж пришел вот и завелось
    ShakhtarUberAlles
    online
    ShakhtarUberAlles, 06.11.2019 14:07
    -6
    Мне кажется, или на ветке лучшего клуба и гордости Украины Шахтера завелось дырявое говно?
    jekаfunny
      jekаfunny, 06.11.2019 14:02
    +3
    SHAKHTeR_DNO, 06.11.2019 14:01
    А вообще смешно как вадо сам с собой общается с двух аккаунтов квлада и юкрейна
    ААЪХАХАХАХах
    jekаfunny
      jekаfunny, 06.11.2019 14:01
    +3
    SHAKHTeR_DNO, 06.11.2019 14:00
    Этот клуб трахает твою гордость всех бомжей Украины в 8 из 11 последних встречах
    Тихо , там ВаДО сам с собой общается , не спугни
    SHAKHTeR_DNO
      SHAKHTeR_DNO, 06.11.2019 14:01
    +2
    А вообще смешно как вадо сам с собой общается с двух аккаунтов квлада и юкрейна
    SHAKHTeR_DNO
      SHAKHTeR_DNO, 06.11.2019 14:01
    +4
    А вообще смешно как вадо сам с собой общается с двух аккаунтов квлада и юкрейна
    Vitalik Shevchenko
      Vitalik Shevchenko, 06.11.2019 14:00
    +5
    kvlad200760, 06.11.2019 13:55
    Ти можеш тим аналізом підтертися,бо Дно не заробить 15 млн,які отримав Шахтар тільки за участь в груповому турнірі!
    То дно, раптом тиждень тому, когось без вазеліну чпокало
    SHAKHTeR_DNO
      SHAKHTeR_DNO, 06.11.2019 14:00
    +4
    Ukraine, 06.11.2019 13:58
    Я про те і кажу)
    Який клуб такі і результати/досягнення.
    Этот клуб трахает твою гордость всех бомжей Украины в 8 из 11 последних встречах
    jekаfunny
      jekаfunny, 06.11.2019 14:00
    +5
    kvlad200760, 06.11.2019 13:55
    Ти можеш тим аналізом підтертися,бо Дно не заробить 15 млн,які отримав Шахтар тільки за участь в груповому турнірі!
    ДНО, вадося, это то как можно охарактеризовать твои познания в футболе в частности , и понимание самой игры в целом
    SHAKHTeR_DNO
      SHAKHTeR_DNO, 06.11.2019 13:59
    +4
    kvlad200760, 06.11.2019 13:55
    Ти можеш тим аналізом підтертися,бо Дно не заробить 15 млн,які отримав Шахтар тільки за участь в груповому турнірі!
    Вадо, такое дно как ты копейки не заработало а рассуждает о чужих миллионах
    jekаfunny
      jekаfunny, 05.11.2019 18:46
    +8
    Очень сложная игра будет , и пожалуй решающая дл ШД в плане выхода за второе место !
    Так что завтра будет интересно
    Vitalik Shevchenko
      Vitalik Shevchenko, 06.11.2019 10:12
    +6
    kvlad200760, 06.11.2019 09:17
    Тільки для тупого москаля хорвати можуть бути братами!!! В тупому намаганні нагадити підленько Шахтарю ти сам братами назвав тих хто стріляє в наших бійців на Донбасі! Який же ти моральний урод!!!!
    Що не коментар так "шедевр". Каже хорвати стріляють в наших бійців а серби напевно 2 батальйони десанту на порятунок відправило?!
    Просто цікаво, скільки потрібно бояри прийняти, щоб таке написати?!
    Ukraine
    online
      Ukraine, 06.11.2019 08:35
    +6
    Вірю в перемогу Шахти.
    Динамо потрібно проходити
    Vitalik Shevchenko
      Vitalik Shevchenko, 06.11.2019 08:26
    +6
    WladWest, 05.11.2019 19:18
    Хорваты - родственный украинцам народ ( белые хорваты - выходцы с территории Прикарпатья).
    Можливо хорвати й братський народ, але я буду вболівати за українську команду і гравців Збірної України.
    Eclipse
    online
      Eclipse, 05.11.2019 18:28
    +6
    Кто то следил за предисторией? Я помню как Динамо Киев 2 раза убрало этих одноклубников. Но! Перед началом этой петрушки тренер Загреба громко заявил, что это совсем не ТА команда, которую все помнят. И курорта никому не будет. В чём уже все убедились. Ничто не стоит на месте! Даже горы и скалы. Другая!!! И чем закончится матч гадать можно до бесконечности. Это будет как с Киевом, и всё может решить фактор своего поля и напор с активностю + везуха. А сопли про копанки и тд это удел убогой школоты...
    J0e777
      J0e777, 05.11.2019 18:19
    +6
    Ещё пару лет назад никто и подумать не мог, что в матче Динамо Загреб - Шахтер фаворитами будут хорваты.
    Vitalik Shevchenko
      Vitalik Shevchenko, 06.11.2019 14:00
    +5
    kvlad200760, 06.11.2019 13:55
    Ти можеш тим аналізом підтертися,бо Дно не заробить 15 млн,які отримав Шахтар тільки за участь в груповому турнірі!
    То дно, раптом тиждень тому, когось без вазеліну чпокало
    jekаfunny
      jekаfunny, 06.11.2019 14:00
    +5
    kvlad200760, 06.11.2019 13:55
    Ти можеш тим аналізом підтертися,бо Дно не заробить 15 млн,які отримав Шахтар тільки за участь в груповому турнірі!
    ДНО, вадося, это то как можно охарактеризовать твои познания в футболе в частности , и понимание самой игры в целом
    Bolshoi
    online
      Bolshoi, 05.11.2019 19:50
    +5
    nomad, 05.11.2019 19:24
    У меня с домино
    Наверное твоё детство прошло возле мужиков стучащих костями по столу. Отсюда и ассоциация.
    J0e777
      J0e777, 05.11.2019 19:22
    +5
    Андрей Овчаренко, 05.11.2019 19:19
    Война с кем, полудурок, если они готовы моментально войти обратно в состав Украины по приказу Кремля?
    В ихнем гнилом ордло 120% населения уверены что идёт гражданская война. Там гнилой народ, который очень подвержен пропаганде.
    Андрей Овчаренко
      Андрей Овчаренко, 05.11.2019 19:19
    +5
    nomad, 05.11.2019 19:13
    Ну так же, как и на мандае? Совсем не вся... Итог - война
    Война с кем, полудурок, если они готовы моментально войти обратно в состав Украины по приказу Кремля?
    Eclipse
    online
      Eclipse, 05.11.2019 18:32
    +5
    Александр Шевченко, 05.11.2019 18:06
    Удачи братьям хорватским, киевские братья с вами. Только Динамо, только победа. Уже даже ручные буки париматча дают фаворитом ДЗ, до чего ахметка довел команду, шо уже даже ручные буки не верят в победу шлака)
    Напомни когда братание было? После Динамо Бухарест и Дрезден или ДО? А Динамо Хьюстон тоже вам братья? А кто ж мама?
    SHAKHTeR_DNO
      SHAKHTeR_DNO, 06.11.2019 14:01
    +4
    А вообще смешно как вадо сам с собой общается с двух аккаунтов квлада и юкрейна
    SHAKHTeR_DNO
      SHAKHTeR_DNO, 06.11.2019 14:00
    +4
    Ukraine, 06.11.2019 13:58
    Я про те і кажу)
    Який клуб такі і результати/досягнення.
    Этот клуб трахает твою гордость всех бомжей Украины в 8 из 11 последних встречах
    SHAKHTeR_DNO
      SHAKHTeR_DNO, 06.11.2019 13:59
    +4
    kvlad200760, 06.11.2019 13:55
    Ти можеш тим аналізом підтертися,бо Дно не заробить 15 млн,які отримав Шахтар тільки за участь в груповому турнірі!
    Вадо, такое дно как ты копейки не заработало а рассуждает о чужих миллионах
    Volk
      Volk, 06.11.2019 10:20
    +4
    Верим в успех
    Андрей Овчаренко
      Андрей Овчаренко, 06.11.2019 09:27
    +4
    Eclipse, 06.11.2019 09:23
    А кто их ТУДА послал? Пастор кровь! Это мудак разве не знал, что антитеррор это дело МВД и ГБ в цивилизованных странах? И только урюки применяют армию против своих граждан! Ты забыл, что ТОГДА в Донбассе все были с паспортами граждан Украины? Лучше не тупи по этой теме и рассказывай про шлак в шахте, которому там неоткуда взяться...
    Ты Гиркину и моторыле лично паспорта Украины выдавало что ли, животное?
    Ace Ventura
      Ace Ventura, 06.11.2019 08:45
    +4
    Если будут играть, как с ДК, то будет все плохо!
    Taran
    online
    Taran, 06.11.2019 08:34
    +4
    Vitalik Shevchenko, 06.11.2019 08:26
    Можливо хорвати й братський народ, але я буду вболівати за українську команду і гравців Збірної України.
    Рад слышать это от адекватного и трезвомыслящего болельщика.
    yuriy_kent
    online
      yuriy_kent, 06.11.2019 08:24
    +4
    Удачи нашему чемпиону. Будет очень тяжело, но верю в хороший итоговый результат.