08.08.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Барселона – Наполі – 3:1. Текстова трансляція матчу

Стенограма матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА

Барселона – Наполі – 3:1. Текстова трансляція матчу
© fcbarcelona.com

Ліга чемпіонів УЄФА. 1/8 фіналу. Матч-відповідь.

Барселона – Наполі – 3:1 (перший матч – 1:1)

 Лангле, 10, Мессі, 23, Суарес, 45+1 (пен.) – Інсіньє, 45+5 (пен.)

 Суарес, 90+2 – Зелінський, 60

Барселона: тер Штеген – Альба, Лангле, Піке, Семеду – де Йонг, Ракітіч, Роберто – Грізманн (Мончу, 84), Суарес (Фірпо, 90+2), Мессі.

Запасні: Нето, Пенья, Пуч, Фаті, Араухо, Мінгеса, де ла Фуенте, Рейс, Орел’яна. 

Наполі: Оспіна – Маріу Руї, Кулібалі, Манолас, Ді Лоренцо – Зелінський (Лосано, 70), Демме (Лоботка, 46), Фабіан Руїс (Ельмас, 79) – Інсіньє (Мілік, 79), Мертенс, Кальєхон (Політано, 70).

Запасні: Мерет, Карнезіс, Аллан, Льоренте, Луперто, Максимовіч, Хюсай.

Арбітр: Джюнейт Чакир (Стамбул, Туреччина)

Стадіон: «Камп Ноу» (Барселона, Іспанія)

У суботу, 8-го серпня, відбудеться матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА, в каталонська «Барселона» зіграє проти неаполітанського «Наполі». Матч пройде в Барселоні, на поле стадіону «Камп Ноу», початок о 22:00.

Перший поєдинок у цій парі завершився нічиєю (1:1). На такій мажорній ноті європейському футболу не гріх було й відправитися на карантин. «Барселона» після цього не стала чемпіоном Іспанії в черговий раз, до цього – втратила можливість взяти національний Кубок і поступилася в Суперкубку Іспанії. А в самому матчі з «Наполі» каталонці втратили Бускетса і Відаля для гри у відповідь через дисциплінарні стягнення. У підсумку, «синьо-гранатові» ризикують залишитися без трофеїв цього сезону, а також вилетіти з головного для себе турніру вже на першій стадії плей-оф.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу між «Барселоною» і «Наполі». За перебігом матчу можна слідкувати за цим посиланням.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Ілля Береза, Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 09.08.2020 00:14
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Yurenc, 09.08.2020 00:03
    Даунецкое опущенное чмо, что-то вякнуло? В твою помойную яму уже никто не тыкает и ты так бесишься?
    Куевкая подзаборная шалава. Хлебни стекломоя и спать на унитаз
    Yurenc
      Yurenc, 09.08.2020 00:03
    -1
    Forever_young_13, 09.08.2020 00:00
    Защекан. Тебе давно видимо защеку не давали, шо ты такой борзый. Без вафли как без пряника, уёпок??
    Даунецкое опущенное чмо, что-то вякнуло? В твою помойную яму уже никто не тыкает и ты так бесишься?
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 09.08.2020 00:00
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    Yurenc, 08.08.2020 23:55
    Закрой свой завафленный рот - убогое существо, ты самая гадкая мразь на сайте. Тьху гадость
    Защекан. Тебе давно видимо защеку не давали, шо ты такой борзый. Без вафли как без пряника, уёпок??
    88serhiiO
      88serhiiO, 08.08.2020 23:59
    -4
    Баварія поутюжить таку Барселону
    _NATSGUL_
      _NATSGUL_, 08.08.2020 23:58
    -5
    Что за Моча у Барсы вышла? Тренер у Барсы вообще ебанулся...
    Shunya|Kh
      Shunya|Kh, 08.08.2020 23:57
    0
    ахааа, Суарез троляка
    Yurenc
      Yurenc, 08.08.2020 23:55
    -4
    Forever_young_13, 08.08.2020 23:52
    Катюха Монзуль, ты шоле???
    Закрой свой завафленный рот - убогое существо, ты самая гадкая мразь на сайте. Тьху гадость
    Sentinel
    online
      Sentinel, 08.08.2020 23:52
    +1
    Как бы там ни было c пеналями у Наполи большие проблемы с атакой и видеть такую команду в четвертьфинале не хотелось бы.
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 08.08.2020 23:52
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    Yurenc, 08.08.2020 23:49
    Вот это п**дец, такой долбанутой тупизны даже в психушке не придумают
    Катюха Монзуль, ты шоле???
    Yurenc
      Yurenc, 08.08.2020 23:49
    +1
    Forever_young_13, 08.08.2020 23:06
    Вообще считаю, что Лео НАРУШАЛ правила. Кулибали владел мячём и пытался нанести удар. Лео подкрался сзади и подставил свою ногу под удар. Я расцениваю это как ПОДКАТ сзади. А значит штрафной в пользу Наполи и жёлтая для Месси
    Вот это п**дец, такой долбанутой тупизны даже в психушке не придумают
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 08.08.2020 23:48
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    viktor112007, 08.08.2020 23:46
    зараз ще скажуть що офсайду не було і у Наполі гол вкрали
    Да было вне игры Но гол был красивым.
    viktor112007
    online
      viktor112007, 08.08.2020 23:46
    0
    зараз ще скажуть що офсайду не було і у Наполі гол вкрали
    rrkalina
      rrkalina, 08.08.2020 23:42
    0
    Deagle, 08.08.2020 23:33
    Чем он опередил защитника? Корпусом? Или первым сыграл в мяч? Прочитайте определение опережения
    А где прочитать определение опережения?
    Deagle
      Deagle, 08.08.2020 23:39
    -4
    viktor112007, 08.08.2020 23:37
    ногою випередив, прикинь. якби Кулібалі не лупанув його по нозі, Лео або пасував би на Суареса, або вирішував би момент самостійно. і вірю, що вирішив би. чистий пеналь, взагалі не розумію якою сракою ви тут з товаришами моменти трактуєте.
    Опережение ногой сзади? Окей. При этом не играя в мяч? Ладно, бесполезно спорить
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 08.08.2020 23:39
    -6
    Коментар згорнуто. Показати
    viktor112007, 08.08.2020 23:34
    Лео саме випередив Кулібалі, по суті вже відбирав м'яч і готовий був або на Суареса проштовхнути, або йти на ворота одному.
    тобі походу правила неписані
    Ты походу с отмороженными мозгами Плять, тебе говорят, что Месси БЫЛ СЗАДИ. И любые действия сзади, как-то подставление ноги под мяч или удар по ноге ЯВЛЯЕТСЯ нарушением правил.
    viktor112007
    online
      viktor112007, 08.08.2020 23:38
    +3
    не бачу сенсу більше про це сперечатися. стільки дивитися футбол і не розуміти того, що це чистий пеналь - це вже діагноз на всю голову
    Deagle
      Deagle, 08.08.2020 23:38
    -4
    viktor112007, 08.08.2020 23:34
    Лео саме випередив Кулібалі, по суті вже відбирав м'яч і готовий був або на Суареса проштовхнути, або йти на ворота одному.
    тобі походу правила неписані
    Как отбирал,блин.через мгновение мяч был бы уже в середине поля из-за выноса. Месси был сзади! Ну как можно быть такими упоротыми? Он флэш что-ли? Чтоб за 0.1 секунду уже отдать голевую?
    viktor112007
    online
      viktor112007, 08.08.2020 23:37
    +5
    ногою випередив, прикинь. якби Кулібалі не лупанув його по нозі, Лео або пасував би на Суареса, або вирішував би момент самостійно. і вірю, що вирішив би. чистий пеналь, взагалі не розумію якою сракою ви тут з товаришами моменти трактуєте.
    _NATSGUL_
      _NATSGUL_, 08.08.2020 23:36
    +5
    Deagle, 08.08.2020 23:32
    Ну то, что ты месссидрочер, объясняет незнание правил и тонкостей футбола, тебе простительно. Здесь есть пара адекватных болел барсы, ты не из их числа.
    Если бы на месте Месси был, например, Суарес, то я бы был Суаресдрочером? Просто интересно мнение неадеквата
    Кстати, ты, естественно, согласен с чистым отмененным голом от Месси, когда там купленный судья увидел игру рукой?.
    viktor112007
    online
      viktor112007, 08.08.2020 23:34
    +3
    Лео саме випередив Кулібалі, по суті вже відбирав м'яч і готовий був або на Суареса проштовхнути, або йти на ворота одному.
    тобі походу правила неписані
    viktor112007
    online
      viktor112007, 08.08.2020 22:28
    +8
    Лео красава, зробив 4 захисники і забив вже майже в положенні лежачому! оце дає!
    dnepryanin
      dnepryanin, 08.08.2020 22:27
    +8
    это просто пзд а не гол от Месси
    viktor112007
    online
      viktor112007, 08.08.2020 22:49
    +7
    Лео чувак щедрий, думаю, і сам би міг забити, але подарував пеналь другу
    Diego Armando
    online
      Diego Armando, 08.08.2020 22:25
    +7
    Мессі..... як?
    Omen
    online
      Omen, 08.08.2020 22:27
    +6
    Мессия, божище!!!
    viktor112007
    online
      viktor112007, 08.08.2020 23:37
    +5
    ногою випередив, прикинь. якби Кулібалі не лупанув його по нозі, Лео або пасував би на Суареса, або вирішував би момент самостійно. і вірю, що вирішив би. чистий пеналь, взагалі не розумію якою сракою ви тут з товаришами моменти трактуєте.
    _NATSGUL_
      _NATSGUL_, 08.08.2020 23:36
    +5
    Deagle, 08.08.2020 23:32
    Ну то, что ты месссидрочер, объясняет незнание правил и тонкостей футбола, тебе простительно. Здесь есть пара адекватных болел барсы, ты не из их числа.
    Если бы на месте Месси был, например, Суарес, то я бы был Суаресдрочером? Просто интересно мнение неадеквата
    Кстати, ты, естественно, согласен с чистым отмененным голом от Месси, когда там купленный судья увидел игру рукой?.
    Владислав Тучков
      Владислав Тучков, 08.08.2020 22:50
    +5
    Оце відповідь на питання чому Мессі поважніший ніж Крістінка.. пеналь бив не Мессі.. він грає за команду а не на рекорди, а Крістіна ніколи не віддала би шанс гол забити з пеналя
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 08.08.2020 22:37
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    Лол, не было там никакой руки, смешно. Чистейший гол Короля был
    viktor112007
    online
      viktor112007, 08.08.2020 22:44
    +4
    поверніть Лео заслужений гол!
    rugby1970
      rugby1970, 08.08.2020 22:37
    +4
    Шахтеру и Динамо - здесь не место!!!
    viktor112007
    online
      viktor112007, 08.08.2020 22:36
    +4
    іноді хренію з цього ВАРу, там гол полюбому був би, Лео прийняв на груди м'яч і полюбому забив би.
    а так вкрали гол, інакше це назвати не можу
    Surkisbravo!
    online
      Surkisbravo!, 08.08.2020 22:27
    +4
    Йййееессс!!! Мессі - бог!
    viktor112007
    online
      viktor112007, 08.08.2020 23:38
    +3
    не бачу сенсу більше про це сперечатися. стільки дивитися футбол і не розуміти того, що це чистий пеналь - це вже діагноз на всю голову
    viktor112007
    online
      viktor112007, 08.08.2020 23:34
    +3
    Лео саме випередив Кулібалі, по суті вже відбирав м'яч і готовий був або на Суареса проштовхнути, або йти на ворота одному.
    тобі походу правила неписані
    viktor112007
    online
      viktor112007, 08.08.2020 23:03
    +3
    Deagle, 08.08.2020 23:00
    А ну-ка знатоки правил. Ответьте на 2 вопроса. Кто владел мячом? Месси или кулибали? И объясните, чем отличается накладка спереди при выносе мяча и то, что лео сзади вставил ногу и по ней ударил защитник?
    Лео був перший на м'ячі, практично проштовхував його далі. пенальті абсолютно по ділу, я б дуже здивувався, якби його не поставили
    viktor112007
    online
      viktor112007, 08.08.2020 22:43
    +3
    ало, пенальті ж на Мессі! переграв Кулібалі
    Diego Armando
    online