14.08.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Барселона - Баварія. Прогноз і анонс на матч Ліги чемпіонів

Мессі - Бог, але Левандовський зараз крутіший

Барселона - Баварія. Прогноз і анонс на матч Ліги чемпіонів
© twitter.com/FCBayernEN

«Якби я був Левандовським, то написав би петицію, щоб повернути в нинішньому році нагородження «Золотим м'ячем», - сказав нещодавно Ріо Фердинанд, прямо натякаючи на те, що в нинішньому, зім'ятому коронавірусом сезоні, саме польський бомбардир «Баварії» є найкращим футболістом континенту.

У словах екс-захисника збірної Англії дійсно багато резону. Роберт провів фантастичний сезон у Бундеслізі, ставши і кращим бомбардиром чемпіонату, і найкращим футболістом. Та й в чемпіонській Лізі він дуже крутий: повержений в 1/8 фіналу «Челсі» не дасть збрехати. Загалом, його 53 голи в 44 матчах говорять самі за себе. Але для того, щоб стати дійсно великим, Левандовському потрібно щось більше, ніж титул чемпіона Німеччини або володаря Кубка країни. Потрібна перемога в Лізі чемпіонів. «Баварія» в нинішньому сезоні є одним з головних претендентів на цей титул. Але на шляху німецької машини - все ще потужна, хоча вже й не така яскрава «Барселона».

Каталонці повністю провалили сезон на внутрішній арені: ні чемпіонського титулу, ні чемпіонської гри, ні навіть традиційного Кубка Короля. Тренерське крісло під Кіке Сетьєном вже не просто хитається, воно розвалюється. Єдиний шанс утриматися на плаву для наставника блауграни - виграти Лігу чемпіонів. Тренер це розуміє; втім, розуміють це і його підопічні, обділені останнім часом увагою «вухатого» кубка.

Про важливість завоювання саме цього трофея в сезоні, що минає, не один раз говорив і капітан «Барси» Мессі. Причому не тільки говорив, проте й зробив все можливе, щоб його команда в попередньому раунді пройшла «Наполі».

Аргентинець в повторній зустрічі проти команди Гаттузо був нестримний, як в попередні роки. Але все ж в діях Мессі зараз чогось не вистачає. Чи то вогню, чи то Неймара. Об'єктивно кажучи, лідер «Барси», як і вся його команда, зараз не тягнуть на визначення «найкраща команда світу». На відміну від «Баварії». Тому для того, щоб перемогти, каталонцям потрібно стрибати вище і чужої голови, і своєї. А ось німецькому чемпіону особливо стрибати і не потрібно: він зараз сильніший, більш організований і цілісніший, ніж опонент. А головне - маючи в складі таких швидких і майстерних гравців, як Девіс, Кімміх і Гнабрі, за підтримки Перішіча і Мюллера, «Баварія» здатна вибиратися з самого гострого кута, створюючи небезпечні моменти буквально з нічого. Сьогоднішня «Барселона» так не вміє.

«Барселона» - «Баварія» - це вже класика єврокубків. І Ліги чемпіонів зокрема. Команди на різних стадіях різних турнірів зустрічалися досить часто. Майбутній поєдинок стане вже 12-м за рахунком. Значна перевага на боці баварців: шість перемог проти трьох. Ще два матчі завершилися внічию.

Що стосується кадрового питання. У «Барселоні» вимушено поза грою перебуває французький чемпіонів світу - Юмтіті, Ще один світовий чемпіон - Дембеле - відновився після важкої травми, але навряд чи зіграє. Компанію їм складе ще один чемпіон світу, але вже в складі «Баварії» - Павар. Під питанням участь у поєдинку Гнабрі і Девіса.

Кіке СЕТЬЄН, головний тренер «Барселони»:

- Ми прекрасно розуміємо, як сильний суперник. Статистика «Баварії» красномовно говорить про те, на що здатна ця команда. Але «Барселона» - нітрохи не менш видатний клуб. Так що гра повинна бути приблизно рівною. У «Баварії» зібрані дуже талановиті футболісти, які діють на найвищих швидкостях. У них дуже небезпечний напад. Так що коли м'яч буде у суперника, нам доведеться оборонятися, іншого вибору немає. Але, звичайно, краще володіти м'ячем і створювати «Баварії» максимальні незручності.

Ганс-Дітер ФЛІК, головний тренер «Баварії»:

- Буде грати не «Баварія» проти Мессі, а «Баварія» проти «Барселони». Звичайно, Лео - гравець світового класу, ми думали, як грати проти нього. Але подробиці я розкривати не буду. У обох команд чудові склади. Всі ми знаємо, що в таких матчах трохи удачі має вирішальне значення. Ми хочемо залучити її на свій бік.

Обов'язково потрібно згадати про таку «родзинку» протистояння, як Коутиньо. Бразилець належить «Барселоні», але зараз на правах оренди виступає як раз в «Баварії». В орендному договорі між двома клубами не прописано, що півзахисник не може грати проти «метрополії». Стало бути, ображений один з лідерів збірної Бразилії, якщо виявиться в складі, напевно захоче покарати клуб, в якому йому вказали на двері.

А ще це дуель голкіперів. Точніше, навіть не так: це протистояння двох найкращих на даний момент воротарів Німеччини, непримиренних суперників за пост номер один в Бундестім. Поки що заочну дуель виграє страж воріт «Баварії» Нойєр, але честолюбний голкіпер «Барси» тер Штеген напевно буде лізти зі шкіри геть, щоб обставити свого конкурента. А коли, як не в очному протистоянні, доводити, що ти краще і сильніше?

14 серпня, п'ятниця

«Барселона» — «Баварія»
Ліссабон. «Да Луж». Початок - о 22:00
Пряма трансляція на Футбол 1
БАРСЕЛОНА  БАВАРІЯ. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ
Прогноз Sport.ua — 1:2

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Валерій Василенко, Sport.ua

(9 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Опитування
  • Спрогнозуйте результат матчу 1/4 фіналу Ліги чемпіонів між Барселоною і Баварією, який пройде 14 серпня в Лісабоні.
    • 5.37% (8)
      1. Велика перемога Барселони
    • 26.17% (39)
      2. Мінімальна перемога Барселони
    • 5.37% (8)
      3. Перемога Барселони по пенальті
    • 8.05% (12)
      4. Перемога Баварії по пенальті
    • 38.26% (57)
      5. Мінімальна перемога Баварії
    • 16.78% (25)
      6. Велика перемога Баварії
    Результати опитування Проголосували — 149
    В опитуваннях можуть брати участь тільки зареєстровані користувачі.
    Будь-ласка, авторизуйтесь або зареєструйтеся.
Новини партнерiв
Коментарі
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 14.08.2020 22:00
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    vovast, 14.08.2020 19:37
    долбоеб в квадрате.
    Зачем ты свой второй ник сообщаешь?
    vovast
      vovast, 14.08.2020 19:37
    +1
    Виктор Иванов, 14.08.2020 19:32
    Не помню когда болел за немцев... Так что сегодня просто против испанских "сепаратистов". (Ну типа как на выборах был просто против пороха).
    долбоеб в квадрате.
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 14.08.2020 19:32
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Не помню когда болел за немцев... Так что сегодня просто против испанских "сепаратистов". (Ну типа как на выборах был просто против пороха).
    Ігор Шалейко
      Ігор Шалейко, 14.08.2020 18:55
    +1
    1:1 (осн. час) 4:5(серія пенальті)
    Brian
    online
      Brian, 14.08.2020 18:01
    +3
    Давно Барселону не уничтожали с крупным счётом. Думаю Бавария идеальный соперник для этого.
    Brian
    online
      Brian, 14.08.2020 17:58
    +3
    Барселона домашняя команда, и сильна она в двухматчевом противостоянии. А тут получаеться один матч, ещё и не в родных стенах. За Баварию!!!
    Barsa_che
      Barsa_che, 14.08.2020 17:26
    -2
    Барселона пройдет Баварию. Только Барселона!!! Только победа!!! В Барселоне играет лучший футболист мира!!!
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 14.08.2020 16:09
    -1
    Хочу гола Коутиньо
    ~ Дядя Стёпа ~
    online
      ~ Дядя Стёпа ~, 14.08.2020 16:00
    +3
    Барселона - Бавария - матч достоин финала ЛЧ. Жаль что без зрителей...
    hater of haters
      hater of haters, 14.08.2020 15:18
    +4
    Хз, если Месси перформанс не выдаст, то их тупо задушат прессингом и перебегают.
    Diego Armando
    online
      Diego Armando, 14.08.2020 15:16
    +1
    Forzza Messi!
    Forzza Barcelona!
    Omen
      Omen, 14.08.2020 14:53
    0
    Топлю за Барсу, но Бавария сейчас сильнее, как по мне...
    Виталий Жалыбин
      Виталий Жалыбин, 14.08.2020 14:43
    +3
    бавария 3-4 положит сегодня
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 14.08.2020 14:35
    -3
    Кике СЕТЬЕНа уволят в любом случае, даже при победе в ЛЧ.
    И такое в истории бывало.
    Aleks04
    online
      Aleks04, 14.08.2020 14:29
    +1
    Surkisbravo!, 14.08.2020 06:02
    Всі бачили, як Барса розправилась з Наполі. Розкатають і Баварію! Мій прогноз 2:4.
    Напиши уже, что ты бабсодрочер. В футболе ты видимо вообще не разбираешься
    Леонід Тодосюк
      Леонід Тодосюк, 14.08.2020 14:26
    -2
    Surkisbravo!, 14.08.2020 06:02
    Всі бачили, як Барса розправилась з Наполі. Розкатають і Баварію! Мій прогноз 2:4.
    да-да) 2-4
    Evil
      Evil, 14.08.2020 14:19
    -2
    Surkisbravo!, 14.08.2020 12:45
    Гном походу це ти. А Ліонель Мессі - найвидатніший і найгеніальніший футболіст усіх часів і народів! Бажаю йому ше років 6-7 грати і радувати нас своїм унікальним талантом!
    А ти засунь свої нікчемні умовиводи собі в дупу. Дякую!
    Пеле и компания звёзд мирового футбола просто ржут над тобой вагиногрудым мессидрочером.
    bzzzzz
    online
      bzzzzz, 14.08.2020 13:33
    0
    одноматчевые игры серьезный плюс для Барсы. В двухматчевом противастоянии у них всегда что-то не гладко. Особенно что касается игр на выезде.
    vovast
      vovast, 14.08.2020 13:31
    +2
    странный матч. Впервые за лет 12 барса в полтора раза хуже котируется у букмеккеров. Учитывая что вообще ни разу в матчах ЛЧ не котировалась аутсайдером в противостоянии за эти годы
    Леонід Леонідович
    online
      Леонід Леонідович, 14.08.2020 13:13
    +2
    Как по мне,Барселона умеет собраться на одну игру,и это для них шанс,хотя Бавария сейчас посильнее..
    Barsa_che
      Barsa_che, 13.08.2020 18:41
    +8
    Барселона пройдет Баварию.
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 14.08.2020 13:06
    +7
    Коментар згорнуто. Показати
    Roman Chekhovskyi, 13.08.2020 16:02
    Цікавий матч, цікаво чи Месі зможе підтвердити свій топ рівень, а то поки він король леганесі і ейбару
    Месси реально король футбола, это глупо отрицать.
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 13.08.2020 17:30
    +7
    Predator, 13.08.2020 16:25
    Болею за Барсу, но думаю дальше пройдет Бавария. Слабоваты барсюки сейчас, но это футбол и все может быть. Удачи
    слабоваты..тут одна игра всего, посмотрим, верю в Барсу
    Shchebet
      Shchebet, 14.08.2020 13:03
    +6
    Очень хочу проход Барсы. Вернее Месси. Но как команда - Бавария - машина посерьёзнее , однозначно.
    Но мяч - круглый и у Барсы есть Месси!
    Барселона!
    Barsa_che
      Barsa_che, 13.08.2020 14:28
    +6
    Барселона! Вперед к победе!
    Predator
    online
      Predator, 13.08.2020 16:25
    +5
    Болею за Барсу, но думаю дальше пройдет Бавария. Слабоваты барсюки сейчас, но это футбол и все может быть. Удачи
    hater of haters
      hater of haters, 14.08.2020 15:18
    +4
    Хз, если Месси перформанс не выдаст, то их тупо задушат прессингом и перебегают.
    REALIST
    online
      REALIST, 14.08.2020 12:35
    +4
    на один матч можна настроїтися... Ризикну - закину пару сотень на Барсу... може непрограш в основний час поставлю... чи ф0...
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 13.08.2020 14:58
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    Виктор Иванов, 13.08.2020 14:24
    Блин... И опять ни за кого. А смотреть кино про футбол скучно.
    Давайте МЮ - Шахтёр!
    Да, всем миром ждём МЮ—Шахтёр.
    Brian
    online
      Brian, 14.08.2020 18:01
    +3
    Давно Барселону не уничтожали с крупным счётом. Думаю Бавария идеальный соперник для этого.
    Brian
    online
      Brian, 14.08.2020 17:58
    +3
    Барселона домашняя команда, и сильна она в двухматчевом противостоянии. А тут получаеться один матч, ещё и не в родных стенах. За Баварию!!!
    ~ Дядя Стёпа ~
    online
      ~ Дядя Стёпа ~, 14.08.2020 16:00
    +3
    Барселона - Бавария - матч достоин финала ЛЧ. Жаль что без зрителей...
    Виталий Жалыбин
    online
      Виталий Жалыбин, 14.08.2020 14:43
    +3
    бавария 3-4 положит сегодня
    vovast
      vovast, 14.08.2020 13:31
    +2
    странный матч. Впервые за лет 12 барса в полтора раза хуже котируется у букмеккеров. Учитывая что вообще ни разу в матчах ЛЧ не котировалась аутсайдером в противостоянии за эти годы
    Леонід Леонідович
    online
      Леонід Леонідович, 14.08.2020 13:13
    +2
    Как по мне,Барселона умеет собраться на одну игру,и это для них шанс,хотя Бавария сейчас посильнее..
    vovast
      vovast, 14.08.2020 19:37
    +1
    Виктор Иванов, 14.08.2020 19:32
    Не помню когда болел за немцев... Так что сегодня просто против испанских "сепаратистов". (Ну типа как на выборах был просто против пороха).
    долбоеб в квадрате.
    Ігор Шалейко
      Ігор Шалейко, 14.08.2020 18:55
    +1
    1:1 (осн. час) 4:5(серія пенальті)
    Diego Armando
    online
      Diego Armando, 14.08.2020 15:16
    +1
    Forzza Messi!
    Forzza Barcelona!
    Aleks04
    online
      Aleks04, 14.08.2020 14:29
    +1
    Surkisbravo!, 14.08.2020 06:02
    Всі бачили, як Барса розправилась з Наполі. Розкатають і Баварію! Мій прогноз 2:4.
    Напиши уже, что ты бабсодрочер. В футболе ты видимо вообще не разбираешься
    Surkisbravo!
      Surkisbravo!, 14.08.2020 12:45
    +1
    Trasher311987, 14.08.2020 12:00
    Давай Флик, конечно за тебя, команда Барселона умерла для меня после ухода Иньесты и Хави.
    Чем раньше этот гном свалит, тем быстрее возрождение наступит.
    Игроки многие не хотят из за него туда идти.
    Это факт.
    Гном походу це ти. А Ліонель Мессі - найвидатніший і найгеніальніший футболіст усіх часів і народів! Бажаю йому ше років 6-7 грати і радувати нас своїм унікальним талантом!
    А ти засунь свої нікчемні умовиводи собі в дупу. Дякую!