14.08.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Дошкульна і принизлива поразка. Тренер Барси Кіке Сетьєн буде звільнений

Каталонці зазнали розгромної поразки від «Баварії» в 1/4 фіналу ЛЧ

Дошкульна і принизлива поразка. Тренер Барси Кіке Сетьєн буде звільнений
© УЕФА. Кіке Сетьєн

Наставник «Барселони» Кіке Сетьєн прокоментував розгромну поразку від «Баварії» (2:8) в чвертьфіналі Ліги чемпіонів:

«Це дуже болюча поразка. Вони забили більше, ніж заслужили. Ми добре почали, але міць суперника нас в підсумку придушила.

Я не буду говорити, що потрібно клубу. Я тут всього кілька місяців. Якщо Жерар Піке говорить, що клубу потрібні зміни, значить, до його слів потрібно прислухатися. Ми повинні проаналізувати наш сезон і прийняти рішення, які потрібні клубу для майбутнього.

Думаю, зараз передчасно говорити, залишуся я в клубі чи ні. Це залежить не від мене. Ми повинні зрозуміти для себе, що для нас важливо, і проаналізувати речі, які призвели до цієї болючої поразки».

За інформацією журналіста Фабріціо Романо, керівництво «Барселони» не винесло такого фіаско і прийняло рішення звільнити Кіке Сетьєна.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — УЄФА

(11 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    B0N1K
    online
      B0N1K, 23.08.2020 22:42
    0
    Leon LeGa, 15.08.2020 14:27
    Все- таки думаю, что Юве был больше заинтересован в Роналду. Но к сожалению, это уже не тот Рон...видно, что еще год-два от силы осталось
    Піти з Реала було все ж його рішенням. За чутками в 2018 він хотів у Баварію, адже з ними було б легше й чемп Німеччини виграти й ЛЧ. Але в Баварії йому відповіли, що платити 100+ млн євро за вікового гравця й платити його гігантську зарплату не відповідає філософії клубу. Не факт, що це правда, але цілком можливо, що Ювентус не був вибором №1 для нього, але саме Юве проявив реальне бажання його купити.
    Leon LeGa
      Leon LeGa, 15.08.2020 14:27
    0
    B0N1K, 15.08.2020 11:21
    думаю, що тут комплексна історія, він йшов у Юве щоб виграти чемп Італії і ЛЧ з третьою командою (після МЮ та Реала). В Юве його брали під ЛЧ, а получилось так, що до його трансферу в фіналі двічі за 3 роки грали, а з ним ні разу туди не дійшли, команда в кризі й видала посередній сезон. Чемп вони й без нього виграти здатні, а під ЛЧ команду треба перебудовувати, та й зараз за нього можна ще й грошей з ПСЖ збити, якщо він туди піде, а через рік-два це будуть або копійки (як для такого гравця), або взагалі вільним агентом звалить. Для Рона трансфер у ПСЖ - це на 99,9% гарантоване чемпіонство в Франції (буде 4 з топ-5 виграних чемпіонатів) і все ж шанс на перемогу в ЛЧ співмірний з Юве, а може й вищий. Плюс відверто слабшим командам у Франції буде пачками голи класти й нові рекорди бити. Там це легше ніж в Італії.
    Все- таки думаю, что Юве был больше заинтересован в Роналду. Но к сожалению, это уже не тот Рон...видно, что еще год-два от силы осталось
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 15.08.2020 11:48
    +1
    Ничего не выиграл ни как игрок, ни как тренер.
    И даже с Барселоной. Непонятно.
    Контракт с Сетьеном рассчитан до конца июня 2022 года.
    Он спокойно ждет млн. Отступных.
    Пенсия на горизонте.
    Чтобы мы так все проигрывали !
    Дай Бог каждому!!!
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 15.08.2020 11:36
    +2
    По Месси:
    "Облегченно вздыхают враги,
    А друзья говорят: устал...
    Ошибаются те и другие:
    Это - привал".
    B0N1K
    online
      B0N1K, 15.08.2020 11:21
    +3
    Иван Грозный, 15.08.2020 09:27
    а чего он теперь из Юве хочет уйти или его хотят уйти?опять налоги?
    думаю, що тут комплексна історія, він йшов у Юве щоб виграти чемп Італії і ЛЧ з третьою командою (після МЮ та Реала). В Юве його брали під ЛЧ, а получилось так, що до його трансферу в фіналі двічі за 3 роки грали, а з ним ні разу туди не дійшли, команда в кризі й видала посередній сезон. Чемп вони й без нього виграти здатні, а під ЛЧ команду треба перебудовувати, та й зараз за нього можна ще й грошей з ПСЖ збити, якщо він туди піде, а через рік-два це будуть або копійки (як для такого гравця), або взагалі вільним агентом звалить. Для Рона трансфер у ПСЖ - це на 99,9% гарантоване чемпіонство в Франції (буде 4 з топ-5 виграних чемпіонатів) і все ж шанс на перемогу в ЛЧ співмірний з Юве, а може й вищий. Плюс відверто слабшим командам у Франції буде пачками голи класти й нові рекорди бити. Там це легше ніж в Італії.
    znak51
      znak51, 15.08.2020 11:02
    +2
    Все починається з президента та менеджменту клуба, як і в нас. Так що винних треба шукати серед тих, хто призначив такого тренера та купив таких гравців
    Alex1976
      Alex1976, 15.08.2020 10:35
    +3
    Больше всего удивляет,что чувак ни слова о своей отставке не сказал после такого позора! Хотя бы из уважения к клубу сказал бы что не справился... Нет же: преждевременно говорить о том останусь ли я и будем разбираться!!! Жесть! Кого-то напоминает... Я сам болельщик Реала. Но смотреть такую Барсу мне не интересно. Хочу видеть сильную Барселону.
    Иван Грозный
      Иван Грозный, 15.08.2020 09:27
    -1
    Leon LeGa, 15.08.2020 09:26
    Рон ушел совсем не поэтому - решил бы президент Реала его проблемы с налогами и он бы продолжал играть там.
    а чего он теперь из Юве хочет уйти или его хотят уйти?опять налоги?
    Leon LeGa
      Leon LeGa, 15.08.2020 09:26
    +2
    Иван Грозный, 15.08.2020 08:27
    Барса нулевая
    защита ноль
    что в составе делает Френки де Йонг ?наблюдает(смотреть пятый мяч баварцев) показательный момент!
    Антуан Гризманн-лучшее его время в Атлетико
    а если завершать-Виктор Цой - Перемен(https://www.youtube.com/watch?v=k-d53x7OgfI)
    Месси надо делать выбор,ну нельзя так мучатся, да,игрок он суперный,но судя по всему в Барсе он все сказал,может ,как Роналду,надо вовремя уйти.
    Рон ушел совсем не поэтому - решил бы президент Реала его проблемы с налогами и он бы продолжал играть там.
    Виктор Алтухов
      Виктор Алтухов, 15.08.2020 09:04
    0
    Барса в одинаковом положении с Динамо, и там и тут бездарные президенты, не способные выбрать нормального тренера.
    Иван Грозный
      Иван Грозный, 15.08.2020 08:27
    +4
    Барса нулевая
    защита ноль
    что в составе делает Френки де Йонг ?наблюдает(смотреть пятый мяч баварцев) показательный момент!
    Антуан Гризманн-лучшее его время в Атлетико
    а если завершать-Виктор Цой - Перемен(https://www.youtube.com/watch?v=k-d53x7OgfI)
    Месси надо делать выбор,ну нельзя так мучатся, да,игрок он суперный,но судя по всему в Барсе он все сказал,может ,как Роналду,надо вовремя уйти.
    waw
    online
      waw, 15.08.2020 08:23
    +8
    поки бартомеу не піде - толку не буде
    kino
    online
      kino, 15.08.2020 07:55
    0
    Вони могли получити і 10 і 11 голів. Ще легко відскочили. Баварці на даному часі, кращі в світі.
    Капитан Врунгель
      Капитан Врунгель, 15.08.2020 07:22
    -4
    Коментар згорнуто. Показати
    Просто продолжайте надрачивать на Месси - и скоро вас даже Лейпциг по 8:2 драть будет...
    Bolshoi
    online
      Bolshoi, 15.08.2020 07:02
    +6
    Барселона была абсолютно беспомощна в игре с Баварией, хотя стиль игры немцев не является секретом. Однозначно в отставку.
    Nashwill
    online
      Nashwill, 15.08.2020 05:18
    -14
    ManUtd, 15.08.2020 03:15
    Ну, ничего страшного... Месси выберет нового тренера и подскажет кого оставить в команде, а кого выдворить из команды... А еще переподпишет новый контракт на более выгодных для себя условиях
    не плутай його з Неймаром
    ManUtd
    online
      ManUtd, 15.08.2020 03:15
    +7
    Ну, ничего страшного... Месси выберет нового тренера и подскажет кого оставить в команде, а кого выдворить из команды... А еще переподпишет новый контракт на более выгодных для себя условиях
    waw
    online
      waw, 15.08.2020 08:23
    +8
    поки бартомеу не піде - толку не буде
    ManUtd
    online
      ManUtd, 15.08.2020 03:15
    +7
    Ну, ничего страшного... Месси выберет нового тренера и подскажет кого оставить в команде, а кого выдворить из команды... А еще переподпишет новый контракт на более выгодных для себя условиях
    Bolshoi
    online
      Bolshoi, 15.08.2020 07:02
    +6
    Барселона была абсолютно беспомощна в игре с Баварией, хотя стиль игры немцев не является секретом. Однозначно в отставку.
    Иван Грозный
      Иван Грозный, 15.08.2020 08:27
    +4
    Барса нулевая
    защита ноль
    что в составе делает Френки де Йонг ?наблюдает(смотреть пятый мяч баварцев) показательный момент!
    Антуан Гризманн-лучшее его время в Атлетико
    а если завершать-Виктор Цой - Перемен(https://www.youtube.com/watch?v=k-d53x7OgfI)
    Месси надо делать выбор,ну нельзя так мучатся, да,игрок он суперный,но судя по всему в Барсе он все сказал,может ,как Роналду,надо вовремя уйти.
    B0N1K
    online
      B0N1K, 15.08.2020 11:21
    +3
    Иван Грозный, 15.08.2020 09:27
    а чего он теперь из Юве хочет уйти или его хотят уйти?опять налоги?
    думаю, що тут комплексна історія, він йшов у Юве щоб виграти чемп Італії і ЛЧ з третьою командою (після МЮ та Реала). В Юве його брали під ЛЧ, а получилось так, що до його трансферу в фіналі двічі за 3 роки грали, а з ним ні разу туди не дійшли, команда в кризі й видала посередній сезон. Чемп вони й без нього виграти здатні, а під ЛЧ команду треба перебудовувати, та й зараз за нього можна ще й грошей з ПСЖ збити, якщо він туди піде, а через рік-два це будуть або копійки (як для такого гравця), або взагалі вільним агентом звалить. Для Рона трансфер у ПСЖ - це на 99,9% гарантоване чемпіонство в Франції (буде 4 з топ-5 виграних чемпіонатів) і все ж шанс на перемогу в ЛЧ співмірний з Юве, а може й вищий. Плюс відверто слабшим командам у Франції буде пачками голи класти й нові рекорди бити. Там це легше ніж в Італії.
    Alex1976
      Alex1976, 15.08.2020 10:35
    +3
    Больше всего удивляет,что чувак ни слова о своей отставке не сказал после такого позора! Хотя бы из уважения к клубу сказал бы что не справился... Нет же: преждевременно говорить о том останусь ли я и будем разбираться!!! Жесть! Кого-то напоминает... Я сам болельщик Реала. Но смотреть такую Барсу мне не интересно. Хочу видеть сильную Барселону.
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 15.08.2020 11:36
    +2
    По Месси:
    "Облегченно вздыхают враги,
    А друзья говорят: устал...
    Ошибаются те и другие:
    Это - привал".
    znak51
      znak51, 15.08.2020 11:02
    +2
    Все починається з президента та менеджменту клуба, як і в нас. Так що винних треба шукати серед тих, хто призначив такого тренера та купив таких гравців
    Leon LeGa
      Leon LeGa, 15.08.2020 09:26
    +2
    Иван Грозный, 15.08.2020 08:27
    Барса нулевая
    защита ноль
    что в составе делает Френки де Йонг ?наблюдает(смотреть пятый мяч баварцев) показательный момент!
    Антуан Гризманн-лучшее его время в Атлетико
    а если завершать-Виктор Цой - Перемен(https://www.youtube.com/watch?v=k-d53x7OgfI)
    Месси надо делать выбор,ну нельзя так мучатся, да,игрок он суперный,но судя по всему в Барсе он все сказал,может ,как Роналду,надо вовремя уйти.
    Рон ушел совсем не поэтому - решил бы президент Реала его проблемы с налогами и он бы продолжал играть там.
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 15.08.2020 11:48
    +1
    Ничего не выиграл ни как игрок, ни как тренер.
    И даже с Барселоной. Непонятно.
    Контракт с Сетьеном рассчитан до конца июня 2022 года.
    Он спокойно ждет млн. Отступных.
    Пенсия на горизонте.
    Чтобы мы так все проигрывали !
    Дай Бог каждому!!!
    B0N1K
    online
      B0N1K, 23.08.2020 22:42
    0
    Leon LeGa, 15.08.2020 14:27
    Все- таки думаю, что Юве был больше заинтересован в Роналду. Но к сожалению, это уже не тот Рон...видно, что еще год-два от силы осталось
    Піти з Реала було все ж його рішенням. За чутками в 2018 він хотів у Баварію, адже з ними було б легше й чемп Німеччини виграти й ЛЧ. Але в Баварії йому відповіли, що платити 100+ млн євро за вікового гравця й платити його гігантську зарплату не відповідає філософії клубу. Не факт, що це правда, але цілком можливо, що Ювентус не був вибором №1 для нього, але саме Юве проявив реальне бажання його купити.
    Leon LeGa
      Leon LeGa, 15.08.2020 14:27
    0
    B0N1K, 15.08.2020 11:21
    думаю, що тут комплексна історія, він йшов у Юве щоб виграти чемп Італії і ЛЧ з третьою командою (після МЮ та Реала). В Юве його брали під ЛЧ, а получилось так, що до його трансферу в фіналі двічі за 3 роки грали, а з ним ні разу туди не дійшли, команда в кризі й видала посередній сезон. Чемп вони й без нього виграти здатні, а під ЛЧ команду треба перебудовувати, та й зараз за нього можна ще й грошей з ПСЖ збити, якщо він туди піде, а через рік-два це будуть або копійки (як для такого гравця), або взагалі вільним агентом звалить. Для Рона трансфер у ПСЖ - це на 99,9% гарантоване чемпіонство в Франції (буде 4 з топ-5 виграних чемпіонатів) і все ж шанс на перемогу в ЛЧ співмірний з Юве, а може й вищий. Плюс відверто слабшим командам у Франції буде пачками голи класти й нові рекорди бити. Там це легше ніж в Італії.
    Все- таки думаю, что Юве был больше заинтересован в Роналду. Но к сожалению, это уже не тот Рон...видно, что еще год-два от силы осталось
    Виктор Алтухов
      Виктор Алтухов, 15.08.2020 09:04
    0
    Барса в одинаковом положении с Динамо, и там и тут бездарные президенты, не способные выбрать нормального тренера.
    kino
    online
      kino, 15.08.2020 07:55
    0
    Вони могли получити і 10 і 11 голів. Ще легко відскочили. Баварці на даному часі, кращі в світі.