18.02.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Боруссія Д - ПСЖ. Прогноз і анонс на матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

Дуель зіркових форвардів: Холанд проти Мбаппе

Боруссія Д - ПСЖ. Прогноз і анонс на матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів
© Твіттер Боруссії Д. Ерлінг Холанд

18 лютого після «зимової сплячки» головний континентальний турнір знову виходить на арену і стартує двома матчами 1/8 фіналу. В одному з них зустрінуться дві яскраві, стабільні і атакуючі команди - дортмундська «Боруссія» і «ПСЖ».

Однак, незважаючи на наявність власного стилю і багаті традиції, цих суперників навряд чи можна назвати успішними на євроарені. В останні сезони Ліги чемпіонів що парижани, що дортмундці далі першої стадії плей-оф не проходили. «Боруссія» пробивалася до чвертьфіналу ЛЧ в сезоні 2016/2017. А ось чемпіони Франції не можуть похвалитися навіть цим: в трьох останніх розіграшах чемпіонської Ліги вони незмінно вилітали вже з 1/8 фіналу.

Напередодні очного протистояння опоненти синхронно видали результативні поєдинки в своїй національній першості. Лідер чемпіонату Франції зустрічався з одним з аутсайдерів Ліги 1 - «Амьєном». І, на загальну думку, повинен був отримати легкі три очки. Але отримав важке одне. Парижани взагалі «горіли» 0:3, але зуміли зібратися і перевернути гру - 4:3. Правда, утримати переможний рахунок не вдалося: підсумкові 4:4. Ця несподівана осічка навряд чи серйозно вплине на лідерські позиції парижан в чемпіонаті, адже відрив від «Марселя», який йде другим, все одно істотний - десять очок. У цьому поєдинку за «ПСЖ» не зіграли Мбаппе і Неймар, зате з'явився в основі Кавані. Після матчу головний тренер чемпіонів Франції Тухель, який, до речі, не так давно очолював дортмундців, на питання про те, чи зіграє Неймар проти «Боруссії», відповів, що прийме рішення по зірковому бразильцеві в день гри. А ось Мбаппе, швидше за все, обов'язково зіграє на «Ідуна-парку»: Тухель його просто поберіг напередодні матчу ЛЧ.

Забила чотири м'ячі в чемпіонаті і «Боруссія». Правда, при цьому не пропустила жодного: був повалений «Айнтрахт». Свій черговий гол за «джмелів» забив сенсаційний новачок команди Холанд. Відзначившись взяттям воріт франкфуртського колективу, норвезький форвард довів свій бомбардирський рахунок до восьми м'ячів. Це дуже багато, якщо врахувати, що їх Ерлінг забив в п'яти поєдинках. Ця перемога дозволила дортмундцям і далі залишатися в чемпіонській гонці. Зараз вони йдуть на третьому місці, відрив від першого - чотири очки, а від другого - три.

Підвищена результативність «Боруссії» у весняній частині сезону, бравий старт в команді Холанда - це, безсумнівно, головний позитив для німецького клубу напередодні протистояння з парижанами. Показово, що в груповому турнірі ЛЧ дортмундці надрезультативністю не балували: в шести матчах забили вісім м'ячів, стільки ж і пропустили. Але зараз команда переживає справжній ренесанс. Однак, разом з тим, є в таборі Дортмунда і погані новини. Чергову травму отримав лідер команди Ройс. Як мінімум в першому матчі проти «ПСЖ» Марко не зіграє. Через пошкодження пропустить майбутню зустріч і Делейні.

У лазареті парижан теж є пацієнти - Діало, Кімпембе, Курзава і Дагба.

Історія очних зустрічей цих суперників не багата на події. Досі команди зустрічалися між собою лише двічі: в сезоні 2010/2011 в рамках групового етапу Ліги Європи були зафіксовані дві нічиї: 0:0 і 1:1.

Зробити ставку

Орієнтовні склади:

«Боруссія» Д: Бюркі, Хакимі, Аканджі, Хуммельс, Геррейро, Вітсель, Санчо, Дауд, Джан, Т.Азар, Холанд

«ПСЖ»: Навас, Куассі, Бернат, Сілва, Меньє, Верраті, Ді Марія, Гуйє, Дракслер, Ікарді, Мбаппе. 

 

18 січня, вівторок

«Боруссія Д» — «ПСЖ»
Дортмунд. Стадіон «Сигнал Ідуна Парк». 22:00
ТБ-трансляція на телеканалі «Футбол 2»
 Арбітр: Антоніо Матеу Лаос (Іспанія)
Прогноз Sport.ua — 2:1
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 18.02.2020 20:25
    +3
    Владимир Ключка, 18.02.2020 17:43
    ахметов!!!!! ты чего добиваешься? кабельное тв не показывает футбол 1 и футбол 2.. павелко!!! где пропоганда спорта.. чего вы хотите с нас-простых смертных любящих футбол.. скоко вам надо денег чтобы вы нас оставили в покое..у вас нет ни стыда ни совести..
    Футболы конечно ещё то Геббельс ТВ, но если объективно...С какой радости кто-либо(Ахметов, не Ахметов, не важно) должен тратить деньги на каналы, покупку трансляций и т.д. чтоб потом бесплатно их показывать? У кабельного провайдера нет каналов? Так это проблема не футболов а кабельных провайдеров. Не нравятся Футболы? Возможностей посмотреть не на них хватает.
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 18.02.2020 20:22
    +1
    14sergey1953, 18.02.2020 09:45
    Футбольное руководство, совершенно не думает о болейщиках, понятно что в преоритете Атлетико - Ливерпуль, но ведь и Боруссия - ПСЖ тоже интересно было бы посмотреть. Неужели нельзя было поставить эти матчи на разные дни, или разное время?
    О болельщиках или зрителях?))
    Omen
    online
      Omen, 18.02.2020 18:35
    +1
    Болею за Боруссию!
    Omen
    online
      Omen, 18.02.2020 18:34
    0
    Владимир Ключка, 18.02.2020 17:43
    ахметов!!!!! ты чего добиваешься? кабельное тв не показывает футбол 1 и футбол 2.. павелко!!! где пропоганда спорта.. чего вы хотите с нас-простых смертных любящих футбол.. скоко вам надо денег чтобы вы нас оставили в покое..у вас нет ни стыда ни совести..
    Как по пофиг, по инету смотрю давно )
    Владимир Ключка
      Владимир Ключка, 18.02.2020 17:43
    +2
    ахметов!!!!! ты чего добиваешься? кабельное тв не показывает футбол 1 и футбол 2.. павелко!!! где пропоганда спорта.. чего вы хотите с нас-простых смертных любящих футбол.. скоко вам надо денег чтобы вы нас оставили в покое..у вас нет ни стыда ни совести..
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 18.02.2020 17:14
    +2
    Амьен недавно показал, что против Парижа можно и нужно играть и брать очки. Удачи Дортмунду!
    Женя Матийчук
    online
      Женя Матийчук, 18.02.2020 17:13
    -1
    думаю пробьють тотал більше 3.5
    Slavanacii
      Slavanacii, 18.02.2020 15:17
    +1
    Прогноз Sport.ua — 2:1 Хочеться в це вірити. БД на ходу, що не скажеш про ПСЖ. Шкода що доведеться дивитись у повторі якщо не засну )
    hater of haters
      hater of haters, 18.02.2020 14:25
    +1
    Та за шо...
    На бумаге по "элитности" первая пара якобы выглядит предпочтительнее, но тут могут устроить жёсткую перестрелку с атакующим футболом
    Капец, и мультикаст на таких стадиях не показывают, если мне память не изменяет...
    hater of haters
      hater of haters, 18.02.2020 14:24
    +1
    Поручик Ржевский, 18.02.2020 02:16
    Эх, придётся ставить два экрана рядом. Оба матча завтра нереальные.
    Та за шо...
    На бумаге по "элитности" первая пара якобы выглядит предпочтительнее, но тут могут устроить жёсткую перестрелку с атакующим футболом
    Капец, и мультикаст на таких стадиях не показывают, если мне память не изменяет...
    Pol Chopa
      Pol Chopa, 18.02.2020 11:55
    +4
    Буду смотреть этот матч,у меня есть еще телек с функцией *екран в екране*,но как показывает практика *за двома зайцами....*т.е.лучше по настоящему смотреть один матч,чем за двумья следить.
    Voxa Hvedyk
      Voxa Hvedyk, 18.02.2020 11:09
    +1
    Буду смотреть два матча,на планете и по телевизору,а что делать?Два супер матчи...
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 18.02.2020 11:02
    -6
    2 мешка.
    Думаю 2:2 будет
    Stringer Bell
      Stringer Bell, 18.02.2020 10:49
    +5
    14sergey1953, 18.02.2020 09:45
    Футбольное руководство, совершенно не думает о болейщиках, понятно что в преоритете Атлетико - Ливерпуль, но ведь и Боруссия - ПСЖ тоже интересно было бы посмотреть. Неужели нельзя было поставить эти матчи на разные дни, или разное время?
    Да разницу в 2 часа вполне хватило бы
    14sergey1953
    online
      14sergey1953, 18.02.2020 09:45
    +7
    Футбольное руководство, совершенно не думает о болейщиках, понятно что в преоритете Атлетико - Ливерпуль, но ведь и Боруссия - ПСЖ тоже интересно было бы посмотреть. Неужели нельзя было поставить эти матчи на разные дни, или разное время?
    OKs100
    online
      OKs100, 18.02.2020 03:22
    +2
    Холанд должен сделать хет-трик.
    Поручик Ржевский
    online
      Поручик Ржевский, 18.02.2020 02:16
    +11
    Эх, придётся ставить два экрана рядом. Оба матча завтра нереальные.
    Поручик Ржевский
    online
      Поручик Ржевский, 18.02.2020 02:16
    +11
    Эх, придётся ставить два экрана рядом. Оба матча завтра нереальные.
    14sergey1953
    online
      14sergey1953, 18.02.2020 09:45
    +7
    Футбольное руководство, совершенно не думает о болейщиках, понятно что в преоритете Атлетико - Ливерпуль, но ведь и Боруссия - ПСЖ тоже интересно было бы посмотреть. Неужели нельзя было поставить эти матчи на разные дни, или разное время?
    Stringer Bell
    online
      Stringer Bell, 18.02.2020 10:49
    +5
    14sergey1953, 18.02.2020 09:45
    Футбольное руководство, совершенно не думает о болейщиках, понятно что в преоритете Атлетико - Ливерпуль, но ведь и Боруссия - ПСЖ тоже интересно было бы посмотреть. Неужели нельзя было поставить эти матчи на разные дни, или разное время?
    Да разницу в 2 часа вполне хватило бы
    Pol Chopa
      Pol Chopa, 18.02.2020 11:55
    +4
    Буду смотреть этот матч,у меня есть еще телек с функцией *екран в екране*,но как показывает практика *за двома зайцами....*т.е.лучше по настоящему смотреть один матч,чем за двумья следить.
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 18.02.2020 20:25
    +3
    Владимир Ключка, 18.02.2020 17:43
    ахметов!!!!! ты чего добиваешься? кабельное тв не показывает футбол 1 и футбол 2.. павелко!!! где пропоганда спорта.. чего вы хотите с нас-простых смертных любящих футбол.. скоко вам надо денег чтобы вы нас оставили в покое..у вас нет ни стыда ни совести..
    Футболы конечно ещё то Геббельс ТВ, но если объективно...С какой радости кто-либо(Ахметов, не Ахметов, не важно) должен тратить деньги на каналы, покупку трансляций и т.д. чтоб потом бесплатно их показывать? У кабельного провайдера нет каналов? Так это проблема не футболов а кабельных провайдеров. Не нравятся Футболы? Возможностей посмотреть не на них хватает.
    Владимир Ключка
      Владимир Ключка, 18.02.2020 17:43
    +2
    ахметов!!!!! ты чего добиваешься? кабельное тв не показывает футбол 1 и футбол 2.. павелко!!! где пропоганда спорта.. чего вы хотите с нас-простых смертных любящих футбол.. скоко вам надо денег чтобы вы нас оставили в покое..у вас нет ни стыда ни совести..
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 18.02.2020 17:14
    +2
    Амьен недавно показал, что против Парижа можно и нужно играть и брать очки. Удачи Дортмунду!
    OKs100
    online
      OKs100, 18.02.2020 03:22
    +2
    Холанд должен сделать хет-трик.
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 18.02.2020 20:22
    +1
    14sergey1953, 18.02.2020 09:45
    Футбольное руководство, совершенно не думает о болейщиках, понятно что в преоритете Атлетико - Ливерпуль, но ведь и Боруссия - ПСЖ тоже интересно было бы посмотреть. Неужели нельзя было поставить эти матчи на разные дни, или разное время?
    О болельщиках или зрителях?))
    Omen
    online
      Omen, 18.02.2020 18:35
    +1
    Болею за Боруссию!
    Slavanacii
      Slavanacii, 18.02.2020 15:17
    +1
    Прогноз Sport.ua — 2:1 Хочеться в це вірити. БД на ходу, що не скажеш про ПСЖ. Шкода що доведеться дивитись у повторі якщо не засну )
    hater of haters
      hater of haters, 18.02.2020 14:25
    +1
    Та за шо...
    На бумаге по "элитности" первая пара якобы выглядит предпочтительнее, но тут могут устроить жёсткую перестрелку с атакующим футболом
    Капец, и мультикаст на таких стадиях не показывают, если мне память не изменяет...
    hater of haters
      hater of haters, 18.02.2020 14:24
    +1
    Поручик Ржевский, 18.02.2020 02:16
    Эх, придётся ставить два экрана рядом. Оба матча завтра нереальные.
    Та за шо...
    На бумаге по "элитности" первая пара якобы выглядит предпочтительнее, но тут могут устроить жёсткую перестрелку с атакующим футболом
    Капец, и мультикаст на таких стадиях не показывают, если мне память не изменяет...
    Voxa Hvedyk
      Voxa Hvedyk, 18.02.2020 11:09
    +1
    Буду смотреть два матча,на планете и по телевизору,а что делать?Два супер матчи...
    Omen
    online
      Omen, 18.02.2020 18:34
    0
    Владимир Ключка, 18.02.2020 17:43
    ахметов!!!!! ты чего добиваешься? кабельное тв не показывает футбол 1 и футбол 2.. павелко!!! где пропоганда спорта.. чего вы хотите с нас-простых смертных любящих футбол.. скоко вам надо денег чтобы вы нас оставили в покое..у вас нет ни стыда ни совести..
    Как по пофиг, по инету смотрю давно )