Люсьєн ФАВР: «Холанд добре захищався в структурі команди»

Головний тренер «Боруссії» задоволений результатом першого матчу з «ПСЖ»

1339
0
УЄФА. Люсьєн Фавр

Головний тренер «Боруссії» Люсьєн Фавр прокоментував перемогу над «ПСЖ» (2:1) у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів:

«Ми повинні залишатися оптимістами, незважаючи на зовсім не обов'язковий пропущений гол. Було важливо, як команда відреагувала після голу Неймара. Хлопці йшли вперед і хотіли забити другий.

Ключовий фактор для нас – хороший захист. Ми знаємо, що у нас завжди є рішення в атаці. А ось розумний захист – це вкрай важливо.

Емре Джан відмінно зіграв, як і вся команда. Ми дуже дисципліновано діяли в захисті. У нас були кращі шанси в першому таймі, і ми забили свої голи після перерви.

Холанд добре захищався в структурі команди, нам це теж допомогло. З ним ми можемо грати через довгі закидання або використовувати його вміння зачепитися за м'яч. При другому голі був відмінний пас від Рейни, і Холанд добре переміщався, щоб бути в змозі отримати цей м'яч».

(5)

Травма Миколенка, фіаско Ліверпуля, Хаві залишається, срібло Верняєва на ЧЄ
Футбол | 25 квітня 2024, 06:36 0

Головні новини за 24 квітня на Sport.ua

Шок у дербі, трилер у Манчестері. Евертон сенсаційно здолав Ліверпуль
Футбол | 25 квітня 2024, 00:05 25

Іриски обіграли Клоппа та Ко 2:0, Миколенко травмувався, Ман Юнайтед виграв у Шеффілда