18.02.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Боруссія Дортмунд – ПСЖ – 2:1. Текстова трансляція матчу

Стенограма першого поєдинку 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА

Боруссія Дортмунд – ПСЖ – 2:1. Текстова трансляція матчу
© twitter.com/lnstantFoot

Ліга чемпіонів 1/8 фіналу. Перший матч.

Боруссія Дортмунд – ПСЖ – 2:1


 Холанд, 69, 77 – Неймар, 75

 Вітсель, 44 – Гуйє, 54, Неймар, 59, Меньє, 86, Верратті, 89

Боруссія Дортмунд: Бюркі – Геррейру, Загаду, Хуммельс, Піщек, Хакімі – Вітсель, Джан – Азар (Рейна, 68), Холанд, Санчо (Шмельцер, 90).

Запасні: Хітц, Дауд, Гьотце, Шульц, Аканджи.

ПСЖ: Навас – Кюрзава, Сілва, Кімпембе, Маркіньос, Меньє – Гуйє, Верратті – Неймар, Мбаппе, Ді Марія (Сарабія, 77).

Запасні: Ріко, Керер, Кавані, Ікарді, Дракслер, Куассі.

Арбітр: Антоніо Матеу Лаос (Альхіміа-де-Альфара, Іспанія)

Стадіон: «Зигналь-Ідуна-Парк» (Дортмунд, Німеччина)

У вівторок, 18-го лютого, відбудеться перший поєдинок 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА, в якому битиметься дортмундська «Боруссія» і французький «ПСЖ». Матч пройде в Дортмунді (Німеччина), на полі стадіону «Зігналь-Ідуна-Парк», початок о 22:00.

Головний клубний футбольний турнір Старого Світу переходить до стадії плей-оф свого чергового розіграшу багатообіцяючим протистоянням. «Жовто-чорні» і «червоно-сині» мали честь зустрічатися лише двічі, але за час битви на груповій стадії Ліги Європи сезону 2010/11 так і не змогли дізнатися найсильнішого. А чи зможуть тепер підопічні Люсьєна Фавра здолати незмінного чемпіона Франції останніх років, який продовжує громити всіх на внутрішній арені, але ніяк не може пробитися до вирішального раунду єврокубків?

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу між «Боруссія Дортмунд» і «ПСЖ». За перебігом матчу можна слідкувати за цим посиланням.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    digsum
      digsum, 18.02.2020 23:54
    +1
    NM16071, 18.02.2020 23:53
    Минулого року і всі попередні роки. Дуте збіговисько хамовитих зірок.
    Ты еще вспомни как они в Киев за разгромом приезжали
    NM16071
      NM16071, 18.02.2020 23:53
    0
    digsum, 18.02.2020 23:51
    Какие 7 мячей? В группе с Реалом они пропустили 2, а забили 17.
    Минулого року і всі попередні роки. Дуте збіговисько хамовитих зірок.
    digsum
      digsum, 18.02.2020 23:51
    +1
    NM16071, 18.02.2020 23:47
    Сильна команда 7 голів у Лізі Чемпіонів не пропускає. Навіть у змаганні бомбардирів, Франція має нижчий коефіцієнт 1,5, тоді, як провідні чемпіонати 2. Тому ПСЖ кращі у болоті.
    Какие 7 мячей? В группе с Реалом они пропустили 2, а забили 17.
    Vytas Mesk
      Vytas Mesk, 18.02.2020 23:51
    -4
    Игроки как Неймар, мбапе демария, это топ . В Боруссии за всю историю такого уровня не играли игроки. Но футбол это ещё и удача. Уровень псж выше на две головы чем у Боруссии.
    Stringer Bell
    online
      Stringer Bell, 18.02.2020 23:50
    +2
    Как же ржачно будет если ПСЖ опять отлетит в 1/8
    NM16071
      NM16071, 18.02.2020 23:47
    0
    Сильна команда 7 голів у Лізі Чемпіонів не пропускає. Навіть у змаганні бомбардирів, Франція має нижчий коефіцієнт 1,5, тоді, як провідні чемпіонати 2. Тому ПСЖ кращі у болоті.
    Vytas Mesk
      Vytas Mesk, 18.02.2020 23:46
    +1
    ПСЖ это конечно другой уровень, но Боруссия тоже не плохо 2:1
    digsum
      digsum, 18.02.2020 23:44
    +1
    NM16071, 18.02.2020 23:41
    А ніби ПСЖ є щось краще, ніж гірші команди бундесліги. Він у Фарнціх пропускає по 4 голи, тому нічого дивного не має. Не хочу цим применшити заслуги Холланда, бо і слабким командам треба вміти забивати.
    Разница забитых пропущенных 67-21, отрыв от второго места 10 очков. О чем ты ваще, брателло? У ПСЖ во Франции нет конкурентов, их приоритет ЛЧ
    Omen
    online
      Omen, 18.02.2020 23:42
    -2
    Холланд пууушка конечно! Хорошо, что я этот матч выбрал смотреть)
    NM16071
      NM16071, 18.02.2020 23:41
    -1
    А ніби ПСЖ є щось краще, ніж гірші команди бундесліги. Він у Фарнціх пропускає по 4 голи, тому нічого дивного не має. Не хочу цим применшити заслуги Холланда, бо і слабким командам треба вміти забивати.
    digsum
      digsum, 18.02.2020 23:36
    +6
    Какой-то челик писал недавно, что забивает только низам Бундеслиги. Где он?
    digsum
      digsum, 18.02.2020 23:27
    +4
    Холанд!! Я аж проснулся))
    digsum
      digsum, 18.02.2020 23:36
    +6
    Какой-то челик писал недавно, что забивает только низам Бундеслиги. Где он?
    digsum
      digsum, 18.02.2020 23:27
    +4
    Холанд!! Я аж проснулся))
    Stringer Bell
    online
      Stringer Bell, 18.02.2020 23:50
    +2
    Как же ржачно будет если ПСЖ опять отлетит в 1/8
    digsum
      digsum, 18.02.2020 23:54
    +1
    NM16071, 18.02.2020 23:53
    Минулого року і всі попередні роки. Дуте збіговисько хамовитих зірок.
    Ты еще вспомни как они в Киев за разгромом приезжали
    digsum
      digsum, 18.02.2020 23:51
    +1
    NM16071, 18.02.2020 23:47
    Сильна команда 7 голів у Лізі Чемпіонів не пропускає. Навіть у змаганні бомбардирів, Франція має нижчий коефіцієнт 1,5, тоді, як провідні чемпіонати 2. Тому ПСЖ кращі у болоті.
    Какие 7 мячей? В группе с Реалом они пропустили 2, а забили 17.
    Vytas Mesk
      Vytas Mesk, 18.02.2020 23:46
    +1
    ПСЖ это конечно другой уровень, но Боруссия тоже не плохо 2:1
    digsum
      digsum, 18.02.2020 23:44
    +1
    NM16071, 18.02.2020 23:41
    А ніби ПСЖ є щось краще, ніж гірші команди бундесліги. Він у Фарнціх пропускає по 4 голи, тому нічого дивного не має. Не хочу цим применшити заслуги Холланда, бо і слабким командам треба вміти забивати.
    Разница забитых пропущенных 67-21, отрыв от второго места 10 очков. О чем ты ваще, брателло? У ПСЖ во Франции нет конкурентов, их приоритет ЛЧ
    NM16071
      NM16071, 18.02.2020 23:53
    0
    digsum, 18.02.2020 23:51
    Какие 7 мячей? В группе с Реалом они пропустили 2, а забили 17.
    Минулого року і всі попередні роки. Дуте збіговисько хамовитих зірок.
    NM16071
      NM16071, 18.02.2020 23:47
    0
    Сильна команда 7 голів у Лізі Чемпіонів не пропускає. Навіть у змаганні бомбардирів, Франція має нижчий коефіцієнт 1,5, тоді, як провідні чемпіонати 2. Тому ПСЖ кращі у болоті.