22.10.2019, FT   ТВ-трансляція:

Гол Малиновського не врятував Аталанту від розгрому в Манчестері

У складі переможців Рахім Стерлінг оформив хет-трик протягом 12 хвилин

У заключному матчі першого кола групового етапу в групі С «Манчестер Сіті» на своєму полі розгромив «Аталанту» з рахунком 5:1 і практично гарантував собі вихід в наступну стадію турніру. Італійці непогано виглядали в першій половині зустрічі і навіть зуміли відкрити рахунок, після того як Фернандіньо в своїй штрафній збив Ілічича, а Руслан Малиновський реалізував пенальті. Однак, радість гравців «Аталанти» була недовгою. Вже через десять хвилин вони були в ролі команди, що відігрується, після дубля Агуеро.

У другому таймі перевага господарів вже не піддавалася сумніву. Кращий гравець матчу Рахім Стерлінг протягом 12-и хвилин оформив хет-трик і встановив остаточний рахунок зустрічі - 5: 1.

«Сіті» здобув третю перемогу і очолює турнірну таблицю групи, набравши 9 очок, у загребського «Динамо» і «Шахтаря» - по 4 бали, «Аталанта» всі свої матчі програла

Ліга чемпіонів. Група С.

«Манчестер Сіті» - «Аталанта» - 5:1

Агуеро (34, 39, з пенальті), Стерлінг (58, 64, 69) - Малиновський (28, з пенальті)

Менді (3), де Брейне (63), Фоден (77), Отаменді (92) - Масьєлло (10)

Фоден (83)

«Манчестер Сіті»: Едерсон - Уокер, Родрі, (Стоунс, 41) Фернандіньо, Менді (Канселье, 71) - Гюндоган, де Брейне (Отаменді, 68), Фоден - Махреза, Агуеро, Стерлінг

«Аталанта»: Голліні - Толой, Джімшіті, Масьєлло (Пашаліч, 46) - Кастанье, де Роон, Малиновський, Фройлер, Госенс - Ілічіч (Хатебур, 71), Гомес (Муріель, 46)

Арбітр: Орель Гринфельд (Ізраїль)

Стадіон: «Етіхад»

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!