Ліверпуль вдома не зміг зламати опір Наполі

Неаполітанці і в другій очній зустрічі відібрали очки у команди Юргена Клоппа

3859
9
У групі Е Ліги чемпіонів інтрига протримається до 6-го туру. «Ліверпуль» і «Наполі» в очному протистоянні могли вирішити питання виходу в плей-офф, але для цього потрібно було перемагати.

Нагадаємо, єдиної поразки в сезоні підопічні Юргена Клоппа зазнали саме від команди Карло Анчелотті - в першому турі, в Неаполі. Не змогли вони перемогти «Наполі» і на «Енфілді».

Гості вибрали тактику гри від оборони - і досягли успіху. Перший (і єдиний в матчі!) удар в площину неаполітанці завдали в середині першого тайму. Ді Лоренцо виконав закид у штрафну, куди помчав Мертенс. Він на ходу підлаштувавя під м'яч і в дотик пробив у дальній кут - 0:1!

«Ліверпуль» помчав вперед, але до перерви створити нічого не зумів. Хіба що Клопп в компенсований час отримав попередження. До слова, гравці всі «гірчичники» заробили вже після того, як минув основний час поєдинку.

У другій половині гри господарі ще посилив тиск і зуміли-таки зрівняти рахунок. Мілнер подав кутовий, а забутий всіма Ловрен головою метрів з десяти пробив під штангу - 1:1.

«Ліверпуль» продовжував володіти ініціативою, але захист неаполітанців впорався. 1:1 - команда Клоппа з 10-ма очками перша, у «Наполі» на бал менше і відповідно другий рядок в таблиці. 10 грудня неаполітанці приймають «Генк», а «червоні» їдуть в гості до «Зальцбургу».

Ліга чемпіонів УЄФА. Група E. 5-й тур.

«Ліверпуль» - «Наполі» - 1:1

Деян Ловрен (65) - Дріс Мертенс (21).

Ендрю Робертсон (90 + 1) - Каліду Кулібалі (90 + 1), Маркес Аллан (90 + 4).

«Ліверпуль»: Алісон Бекер - Ендрю Робертсон, Вірджіл ван Дейк, Деян Ловрен, Джозеф Гомес (Алекс Окслейд-Чемберлен, 57) - Джеймс Мілнер (Трент Александер-Арнольд, 78), Фабіньо (Жоржина Вейналдум, 19), Джордан Хендерсон - Садіо Мане, Роберто Фірміно, Мохамед Салах.

«Наполі»: Алекс Мерет - Нікола Максимович, Маріу Руй, Джованні Ді Лоренцо, Каліду Кулібалі, Костас Манолас - Петро Зелінський (Амін Юнес, 85), Маркес Аллан, Фабіан Руїс - Дріс Мертенс (Еліф Елмас, 81), Ірвін Лосано ( Фернандо Льоренте, 72).
Стадион: «Энфилд» (Ливерпуль, Англия).

Арбітр: Карлос Дель Серро Гранде (Мадрид, Іспанія).

Футбол | 18 квітня 2024, 07:15 1

Карло прокоментував перемогу «Реала» у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів