Група G. Зеніт за 10 хвилин до кінця виходив в 1/8, але фінішував четвертим

Ліон вирвав путівку до плей-оф на 82-й хвилині

41360
52
ФК Ліон
У групі G зіграні матчі заключного шостого туру групового раунду Ліги чемпіонів.

До 1/8 вийшли «Ліон» і «РБ Лейпциг», які в очному матчі розіграли нічию, яка влаштувала обидва колективи.

Відзначимо, що німці вели 2:0 вже на 33-й хвилині, при поразці французів до плей-оф виходив «Зеніт». «Ліону» вдалося відігратися на 82-й хвилині і не пустити росіян до 1/8 фіналу.

Більш того, «Зеніт» ще й з великим рахунком програв «Бенфіці», яка в цьому матчі боролася лише за третє місце. Таким чином пітерці фінішували четвертими і достроково закінчили євросезон.

Група G. Шостий тур

«Бенфіка» - «Зеніт» - 3:0
Голи: 1:0 - 47 Серви, 2:0 - 58, пенальті Піцці, 3:0 - 79, автогол Азмун.

«Ліон» - «РБ Лейпциг» - 2: 2
Голи: 0:1 - 9, пенальті Форсберг, 0:2 - 33, пенальті Вернер, 1:2 - 50 Ауар, 2:2 - 82 Депай.