ПСЖ розгромив Лейпциг в півфіналі Ліги чемпіонів

Парижани стали першим фіналістом найпрестижнішого єврокубку

10148
38

У 2004-му Дідьє Дешам, який очолював «Монако», став наймолодшим тренером, який пробився у фінал Ліги чемпіонів. У 2020-му це досягнення міг перевершити 33-річний Юліан Нагелсьманн на чолі «РБ Лейпциг». Але для цього йому потрібно було пройти інший французький клуб, ПСЖ.

На жаль, на цій стадії сенсації, до яких привчив нас плей-оф нинішнього сезону, схоже, закінчилися. Парижани потужно почали поєдинок, і вже на 6-й хвилині Неймар перевірив на міцність каркас воріт Гулачі. А незабаром парижани відкрили рахунок. Навіс Неймара зі стандарту завершився точним ударом головою Маркіньоса - 1:0!

На цьому ПСЖ не заспокоївся: Мбаппе не реалізував вихід сам на сам, а Неймар знову пробив в штангу. Але реабілітувався за два таких невдалих удари. В одній з атак Неймар п'ятою вивів на удар Ді Марію, а той не схибив.

2:0 - більш ніж справедливий підсумок першої половини гри. ПСЖ потрібно було просто не розтринькати здобуту перевагу. І парижанам це вдалося виконати без особливих проблем. Так, після перерви «Лейпциг» завдав вдвічі більше ударів в площину - 2 проти одного! Але на 56-й хвилині рахунок став розгромним. Бернат не реалізував вихід сам на сам, проте м'яч підхопив Ді Марія, повернув його в штрафний - і цього разу Бернат не схибив.

Після цього все в матчі стало ясно. Команди довели матч до фінального свистка без особливих моментів і подій. ПСЖ став 5-м французьким клубом, який зіграє в фіналі Ліги чемпіонів. Більше команд делегували до фіналу Англія (8), Німеччина та Італія (по 6). При цьому парижани встановили рекорд: їм знадобилося для цього провести 110 матчів в даному турнірі. Раніше лондонський «Арсенал» провів 90 зустрічей в період 1971-2006, перш ніж зіграти в головному поєдинку ЛЧ.

Додамо, що ПСЖ в фіналі Ліги чемпіонів зіграє з переможцем пари «Ліон» - «Баварія».