18.02.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Атлетіко мінімально обіграв Ліверпуль в першому матчі 1/8 фіналу ЛЧ

Перемогу команді Дієго Сімеоне приніс гол на початку зустрічі

Атлетіко мінімально обіграв Ліверпуль в першому матчі 1/8 фіналу ЛЧ
© twitter.com/Atleti

Перший матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів між «Атлетіко» та «Ліверпулем» завершився мінімальною перемогою команди Дієго Сімеоне.

Поєдинок розпочався з шокової терапії для футболістів «Ліверпуля». Спочатку Мората трохи не дотягнувся до м'яча, намагаючись замкнути навіс у виконанні Лоді. А через кілька секунд після навісу з кутового м'яч відскочив до Сауля, який з меж воротарського точно пробив повз голкіпера.

Ідеальний початок для «матрацників», які отримали можливість вдатися до своїй улюбленої манери гри. Господарі поля розташувалися по периметру свого штрафного, руйнуючи атаки суперників і вичікуючи моменти для контрвипадів. І мадридці цілком могли збільшити свою перевагу. Робертсон в останній момент вибив м'яч після кросу Лемара з лівого флангу, а Мората, який зліва увірвався в штрафний, з кута воротарського не пробив Аліссона.

«Ліверпуль» довго бився об «стіну», вибудувану біля володінь господарів поля, марно намагаючись хоч якось загострити ситуацію. По-справжньому гольову можливість мерсисайдцям вдалося створити під кінець тайму, коли м'яч знайшов Салаха в центрі штрафного «Атлетіко». Єгиптянин завдав удар і бути б голу, якби не голова Феліпе.

«Червоні» агресивно почали другу половину зустрічі, до межі піднявши темп. Ще один гольовий шанс упустив Салах, котрий головою пробив поруч зі штангою. «Матрацники» витримали такий штурм суперників, хоч їм і довелося пережити непрості хвилини. А зберігши свої ворота в недоторканності, підопічні Сімеоне і самі ледь не забили. Мората опинився на забійній позиції в центрі штрафного, але в самий невідповідний момент послизнувся. Незабаром Хендерсон після передачі Орігі з льоту пробив поруч зі штангою.

Час минав, а хаотичні наскоки мерсисайдців не приносили результату. «Атлетіко» вистояв, зберігши мінімальну перевагу. 1:0 - цілком робочий рахунок як для «матрацників», так і для «Ліверпуля». Переможець двоматчевої дуелі визначиться на «Енфілді» 11-го березня.

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. Перший матч.

«Атлетіко» - «Ліверпуль» - 1:0

Сауль Ньїгес (4)

Анхель Корреа (45) - Садіо Мане (41), Джо Гомес (59)

«Атлетіко»: Ян Облак, Ренан Лоді, Феліпе, Стефан Савич, Шім'є Врсалько, Тома Лемар (Маркос Льоренте, 46), Томас Партей, Сауль Ньїгес, Коке, Альваро Мората (Вітоло, 70), Анхель Корреа (Дієго Коста, 77)

«Ліверпуль»: Аліссон, Енді Робертсон, Вірджіл ван Дейк, Джо Гомес, Трент Александер-Арнолд, Жоржиньо Вейналдум, Фабіньо, Джордан Хендерсон (Джеймс Мілнер, 80), Садіо Мане (Дивок Орігі, 46), Роберто Фірміно, Мохамед Салах (Алекс Окслейд-Чемберлен, 72)

Арбітр: Шимон Марциняк (Польща)

Стадіон «Ванда Метрополітано» (Мадрид, Іспанія)

АТЛЕТІКО - ЛІВЕРПУЛЬ. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Dfs2262ar
      Dfs2262ar, 19.02.2020 12:00
    -1
    hater of haters, 19.02.2020 10:53
    Дебилы ска и сюда умудрились всунуть своё ДК и ШД
    100 Пудов! Кучка имбицилов))))
    hater of haters
      hater of haters, 19.02.2020 10:53
    0
    Дебилы ска и сюда умудрились всунуть своё ДК и ШД
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 19.02.2020 10:03
    0
    viktor112007, 19.02.2020 00:00
    фігово. антифутбол рулить.
    хоча думаю, що коментатори праві і Ліверпуль з радістю віддасть перемогу в ЛЧ комусь іншому аби лише виграти нарешті чемпіонат Англії
    якщо не в курсі, глянь в турнірну таблицю: там в чемпіонаті такий відрив, що можна майже оввністю зосередитися на Лізі чемпіонів
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 19.02.2020 10:03
    0
    viktor112007, 19.02.2020 00:00
    фігово. антифутбол рулить.
    хоча думаю, що коментатори праві і Ліверпуль з радістю віддасть перемогу в ЛЧ комусь іншому аби лише виграти нарешті чемпіонат Англії
    якщо не в курсі, глянь в турнірну таблицю: там в чемпіонаті такий відрив, що можна майже оввністю зосередитися на Лізі чемпіонів
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 19.02.2020 10:02
    0
    viktor112007, 19.02.2020 00:00
    фігово. антифутбол рулить.
    хоча думаю, що коментатори праві і Ліверпуль з радістю віддасть перемогу в ЛЧ комусь іншому аби лише виграти нарешті чемпіонат Англії
    якщо не в курсі, глянь в турнірну таблицю: там в чемпіонаті такий відрив, що можна майже оввністю зосередитися на Лізі чемпіонів
    tank72063
    online
      tank72063, 19.02.2020 10:01
    0
    Слава Чебан, 19.02.2020 08:50
    тогда из адекватных только ты и семирамид, если это не один и тот же..вы сами обосрались в ле а теперь а горящими пердаками тут кричите за адекватных)
    Та не,семирамид(а)-{великий журналист-просто баба}-он(а) довольно грамотный(ая),но только по вкдк..
    Evil
      Evil, 19.02.2020 09:56
    -2
    Виктор Иванов, 19.02.2020 09:32
    Какому нарманду ты пишешь, даун?????? Ваша адекватность площадная до сих пор кровью отплёвывается стране. Ты про группу парасюка хоть знаешь что то, аквадетный?
    Тому самому кретину, т.е. тебе а насчёт какого-то там парамюка и т.д. я хз это не мы кричали Путин приди а потом поджав хвост понаехали то в Харьков то в Киев
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 19.02.2020 09:32
    0
    Evil, 19.02.2020 08:22
    Nomad ты дурак? Вся адекватная часть Украины будет за Бенфику
    Какому нарманду ты пишешь, даун?????? Ваша адекватность площадная до сих пор кровью отплёвывается стране. Ты про группу парасюка хоть знаешь что то, аквадетный?
    Evil
      Evil, 19.02.2020 09:13
    -6
    Слава Чебан, 19.02.2020 08:50
    тогда из адекватных только ты и семирамид, если это не один и тот же..вы сами обосрались в ле а теперь а горящими пердаками тут кричите за адекватных)
    Уебанов спросить забыли
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 19.02.2020 09:06
    -2
    Просто вАПл сейчас топ клубы в ужасной форме по этому Ливер там так и лидирует.
    Слава Чебан
    online
      Слава Чебан, 19.02.2020 08:50
    +5
    Evil, 19.02.2020 08:22
    Nomad ты дурак? Вся адекватная часть Украины будет за Бенфику
    тогда из адекватных только ты и семирамид, если это не один и тот же..вы сами обосрались в ле а теперь а горящими пердаками тут кричите за адекватных)
    Ptiza
      Ptiza, 19.02.2020 08:36
    +1
    Я хоть и болел за Атлетико, но такая игра меня совсем не радует, не хватило терпения досмотреть до конца.
    Виталий Жалыбин
      Виталий Жалыбин, 19.02.2020 08:23
    0
    ничего страшного не случилось 1-0 рабочий щет можете у барселоны спросить))
    Evil
      Evil, 19.02.2020 08:22
    -11
    Виктор Иванов, 19.02.2020 08:10
    А какая разница, сильно или несильно? Шансы у Шахтёра победить Бенфику именно сейчас минимальны. Так что ж на этом играть? Ты давай глорь за победу Шахты. Вот это будет героизм.
    Nomad ты дурак? Вся адекватная часть Украины будет за Бенфику
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 19.02.2020 08:10
    -2
    Evil, 19.02.2020 07:45
    Ты бы лучше переживал чтобы самый лучший клюб планеты не сильно получил от Бенфики
    А какая разница, сильно или несильно? Шансы у Шахтёра победить Бенфику именно сейчас минимальны. Так что ж на этом играть? Ты давай глорь за победу Шахты. Вот это будет героизм.
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 19.02.2020 08:08
    +1
    Подождём ответочки. Прогнозы тут делать - это гиблое дело.
    Evil
      Evil, 19.02.2020 07:45
    -8
    Brian, 19.02.2020 00:23
    В этом матче Ливер просто валял дурака. Юрген, да и все остальные знают что на Энфилде матрас будет порван.
    Ты бы лучше переживал чтобы самый лучший клюб планеты не сильно получил от Бенфики
    RoNIkyo
    online
      RoNIkyo, 19.02.2020 07:42
    -3
    digsum, 19.02.2020 00:35
    Почему-то этот миф крепко засел и сидит, хотя ситуация уже не такова. Годовой бюджет Ливерпуля и Атлетико примерно одинаковый в районе 400 млн евро. Атлетико способен позволить себе тех же техничных игроков, что и Ливерпуль, но главтренер подбирает футболистов под свое видение.
    Потому что у Ливерпуля есть Клопп, который может изменятся и играть красиво, а Симеоне так играть не умеет. Зато он умеет постаить 100% автобус. То есть играть по принципу "главное забить больше, чем пропустить".
    Хотя, кстати, вчера не сильно автобус и был.
    Saar
      Saar, 19.02.2020 01:05
    -1
    Roman Chekhovskyi, 19.02.2020 00:11
    Не фанат Ліверпулю. Але вже сто раз доказано при бажанні можна відігратися з будь якого рахунку. Підбір гравців це дозволяє зробити. Якщо мертвий Ювентус відгрував два м’ячі, то лівер на ізі
    Нуб. "Мертвый Ювентус".... так играют все итальянские команды. По полбору игроков Ювентусу сейчас нет равных.
    digsum
      digsum, 19.02.2020 00:35
    +1
    Kievforever, 19.02.2020 00:13
    Некоторым командам просто приходится подстраиваться под соперника , так как имеют менее техничных игроков , это называется тактикой на игру и если она работает , значит в этом есть толк
    Ливерпуль если проиграет почти все оставшиеся матчи чемпионата уже и так чемпионом станет, так что настрой у них тоже запредельный на лигу чемпионов
    Почему-то этот миф крепко засел и сидит, хотя ситуация уже не такова. Годовой бюджет Ливерпуля и Атлетико примерно одинаковый в районе 400 млн евро. Атлетико способен позволить себе тех же техничных игроков, что и Ливерпуль, но главтренер подбирает футболистов под свое видение.
    Kievforever
      Kievforever, 19.02.2020 00:13
    +11
    viktor112007, 19.02.2020 00:00
    фігово. антифутбол рулить.
    хоча думаю, що коментатори праві і Ліверпуль з радістю віддасть перемогу в ЛЧ комусь іншому аби лише виграти нарешті чемпіонат Англії
    Некоторым командам просто приходится подстраиваться под соперника , так как имеют менее техничных игроков , это называется тактикой на игру и если она работает , значит в этом есть толк
    Ливерпуль если проиграет почти все оставшиеся матчи чемпионата уже и так чемпионом станет, так что настрой у них тоже запредельный на лигу чемпионов
    Stringer Bell
    online
      Stringer Bell, 18.02.2020 23:56
    +10
    Атлетико всегда и для всех проблема !
    14sergey1953
    online
      14sergey1953, 19.02.2020 00:01
    +9
    У Ливерпуля, ни одного удара в створ ворот.
    Maradona
    online
      Maradona, 19.02.2020 00:18
    +7
    viktor112007, 19.02.2020 00:00
    фігово. антифутбол рулить.
    хоча думаю, що коментатори праві і Ліверпуль з радістю віддасть перемогу в ЛЧ комусь іншому аби лише виграти нарешті чемпіонат Англії
    Не сказав би, що Атлетико показав антифутбол.
    Roman Chekhovskyi
      Roman Chekhovskyi, 19.02.2020 00:11
    +6
    Не фанат Ліверпулю. Але вже сто раз доказано при бажанні можна відігратися з будь якого рахунку. Підбір гравців це дозволяє зробити. Якщо мертвий Ювентус відгрував два м’ячі, то лівер на ізі
    Слава Чебан
    online
      Слава Чебан, 19.02.2020 08:50
    +5
    Evil, 19.02.2020 08:22
    Nomad ты дурак? Вся адекватная часть Украины будет за Бенфику
    тогда из адекватных только ты и семирамид, если это не один и тот же..вы сами обосрались в ле а теперь а горящими пердаками тут кричите за адекватных)
    Александр Малинин
      Александр Малинин, 18.02.2020 23:56
    +2
    Браво Атлетико!!!!!!!!!
    Ptiza
      Ptiza, 19.02.2020 08:36
    +1
    Я хоть и болел за Атлетико, но такая игра меня совсем не радует, не хватило терпения досмотреть до конца.
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 19.02.2020 08:08
    +1
    Подождём ответочки. Прогнозы тут делать - это гиблое дело.
    digsum
      digsum, 19.02.2020 00:35
    +1
    Kievforever, 19.02.2020 00:13
    Некоторым командам просто приходится подстраиваться под соперника , так как имеют менее техничных игроков , это называется тактикой на игру и если она работает , значит в этом есть толк
    Ливерпуль если проиграет почти все оставшиеся матчи чемпионата уже и так чемпионом станет, так что настрой у них тоже запредельный на лигу чемпионов
    Почему-то этот миф крепко засел и сидит, хотя ситуация уже не такова. Годовой бюджет Ливерпуля и Атлетико примерно одинаковый в районе 400 млн евро. Атлетико способен позволить себе тех же техничных игроков, что и Ливерпуль, но главтренер подбирает футболистов под свое видение.
    Stringer Bell
    online
      Stringer Bell, 19.02.2020 00:19
    +1
    Roman Chekhovskyi, 19.02.2020 00:11
    Не фанат Ліверпулю. Але вже сто раз доказано при бажанні можна відігратися з будь якого рахунку. Підбір гравців це дозволяє зробити. Якщо мертвий Ювентус відгрував два м’ячі, то лівер на ізі
    У Ливерпуля нет КриРо )
    hater of haters
      hater of haters, 19.02.2020 10:53
    0
    Дебилы ска и сюда умудрились всунуть своё ДК и ШД
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 19.02.2020 10:03
    0
    viktor112007, 19.02.2020 00:00
    фігово. антифутбол рулить.
    хоча думаю, що коментатори праві і Ліверпуль з радістю віддасть перемогу в ЛЧ комусь іншому аби лише виграти нарешті чемпіонат Англії
    якщо не в курсі, глянь в турнірну таблицю: там в чемпіонаті такий відрив, що можна майже оввністю зосередитися на Лізі чемпіонів
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 19.02.2020 10:03
    0
    viktor112007, 19.02.2020 00:00
    фігово. антифутбол рулить.
    хоча думаю, що коментатори праві і Ліверпуль з радістю віддасть перемогу в ЛЧ комусь іншому аби лише виграти нарешті чемпіонат Англії
    якщо не в курсі, глянь в турнірну таблицю: там в чемпіонаті такий відрив, що можна майже оввністю зосередитися на Лізі чемпіонів
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 19.02.2020 10:02
    0
    viktor112007, 19.02.2020 00:00
    фігово. антифутбол рулить.
    хоча думаю, що коментатори праві і Ліверпуль з радістю віддасть перемогу в ЛЧ комусь іншому аби лише виграти нарешті чемпіонат Англії
    якщо не в курсі, глянь в турнірну таблицю: там в чемпіонаті такий відрив, що можна майже оввністю зосередитися на Лізі чемпіонів
    tank72063
    online
      tank72063, 19.02.2020 10:01
    0
    Слава Чебан, 19.02.2020 08:50
    тогда из адекватных только ты и семирамид, если это не один и тот же..вы сами обосрались в ле а теперь а горящими пердаками тут кричите за адекватных)
    Та не,семирамид(а)-{великий журналист-просто баба}-он(а) довольно грамотный(ая),но только по вкдк..
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 19.02.2020 09:32
    0
    Evil, 19.02.2020 08:22
    Nomad ты дурак? Вся адекватная часть Украины будет за Бенфику
    Какому нарманду ты пишешь, даун?????? Ваша адекватность площадная до сих пор кровью отплёвывается стране. Ты про группу парасюка хоть знаешь что то, аквадетный?
    Виталий Жалыбин
      Виталий Жалыбин, 19.02.2020 08:23
    0
    ничего страшного не случилось 1-0 рабочий щет можете у барселоны спросить))
    Roman Chekhovskyi
      Roman Chekhovskyi, 19.02.2020 00:32
    0
    Stringer Bell, 19.02.2020 00:19
    У Ливерпуля нет КриРо )
    Тут 100%