18.02.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Атлетіко – Ліверпуль. Прогноз і анонс на матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

Майже чемпіон Англії битиметься з командою Дієго Сімеоне

Атлетіко – Ліверпуль. Прогноз і анонс на матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів
© twitter.com/lfc

Головним протистоянням першого ігрового дня 1/8 фіналу Ліги чемпіонів стане дуель «Атлетіко» і «Ліверпуля». При всій повазі до дортмундської «Боруссії» і «ПСЖ», які зустрінуться в паралельному поєдинку, саме до матчу на мадридському стадіоні «Ванда Метрополітано» (саме тут мерсисайдці виграли Лігу чемпіонів в минулому році) буде прикута підвищена увага футбольної громадськості.

У вівторок в Мадрид завітає не тільки діючий переможець Ліги чемпіонів, але і один з головних фаворитів поточного розіграшу. При цьому «Ліверпуль» цілком може сконцентруватися на повторенні торішнього досягнення, адже в національній першості мерсисайдцям може перешкодити оформити чемпіонство тільки якийсь фантастичний збіг обставин. Команді Юргена Клоппа немає рівних в АПЛ нинішнього сезону: всього два втрачених очки, феєрична серія з сімнадцяти перемог і очкова прірва між лідером турніру та іншими командами! Логічно, що мерсисайдці вже потихеньку можуть святкувати завоювання титулу і націлюватися на друге поспіль підкорення головного клубного євротурніру.

Втім, кубкова система Ліги чемпіонів горазда на сюрпризи і дійти до вирішального протистояння «Ліверпулю» буде дуже непросто. Відзначає можливих суперників і Юрген Клопп. «Ювентус був моїм фаворитом з початку сезону. Але, очевидно, я недостатньо дивлюся італійський футбол. Не можу зрозуміти, чому туринці не випереджають конкурентів в Серії А хоча б на десять очок. У них найгрізніша команда, яку я коли-небудь бачив у своєму житті. «Баварія» також дуже сильна, ПСЖ неймовірний, коли він в хорошій формі, ніколи не можна скидати з рахунків і «Барселону». Не будемо забувати про «Манчестер Сіті», оскільки Ліга чемпіонів стане його головною метою. Я поняття не маю, чи зможемо ми знову виграти Лігу чемпіонів, але ми повинні бути готові до цього», - сказав наставник мерсисайдців.

«Атлетіко» не знайшлося місця у вищевикладеному спічі коуча «Ліверпуля». У Ла Лізі «матрацники» ведуть боротьбу за «бронзові» медалі і поки не радують своїх шанувальників як грою, так і результатами. У новому році команда Дієго Сімеоне здобула лише дві перемоги, а в крайньому турі національної першості зіграла внічию з «Валенсією», двічі ведучи в рахунку по ходу зустрічі. Крім того, мадридський клуб вилетів з Кубка Іспанії, програвши представнику третього за силою дивізіону «Культураль Леонес».

Тому очевидно, що саме «Ліверпуль» є фаворитом не тільки двоматчевого протистояння з «Атлетіко», але і поєдинку в Мадриді. Ситуація для «матрацників» ускладнюється кадровими втратами. Продовжують відновлюватися після пошкодження форварди Дієго Коста і Жоау Феліш, не зможе допомогти партнерам і захисник Кіран Тріпп'єр. Благо, повернулися до загальної групи Мората і Коке, які взяли участь в матчі проти «Валенсії».

Обидва суперники за останні роки напрацювали значну статистику в плей-оф єврокубків. «Ліверпуль» виходив у два останні фінали Ліги чемпіонів і за Юргена Клоппа жодного разу не програвав по сумі двох зустрічей в європейських матчах на вибування. «Атлетіко» ставав фіналістом головного клубного євротурніру в 2014 і 2016 роках (обидва рази «матрацники» програли мадридському «Реалу»), а два сезони тому виграв Лігу Європи.

Відзначимо, що «Атлетіко» в протистояннях з англійськими клубами частіше ставав переможцем, ніж представники Туманного Альбіону. Мадридці обігрували англійців 11 разів при 6-ти поразках, ще 12 зустрічей завершилися внічию. Протистояли «матрацники» і «Ліверпулю». У 2008-му році команди двічі зіграли внічию з однаковим рахунком 1:1 в рамках групового турніру Ліги чемпіонів, а в сезоні 2009/2010 «матрацники» перегородили шлях мерсисайдцям у півфіналі Ліги Європи. Тоді доля путівки у фінал вирішилася в додатковий час матчу на «Енфілді», і успіх гостям приніс результативний удар Дієго Форлана. До слова, у вирішальному протистоянні тієї Ліги Європи «Атлетіко» обіграв «Фулхем», завоювавши трофей.

Орієнтовні склади:

«Атлетіко»: Облак - Аріас, Савич, Феліпе, Врсалько - Коке, Льоренте, Парті, Сауль - Вітоло, Мората.

«Ліверпуль»: Аліссон - Робертсон, Ван Дейк, Гомес, Александер-Арнольд - Окслейд-Чемберлен, Хендерсон, Вейналдум - Мане, Фірміно, Салах.

18 січня, вівторок

«Атлетіко» — «Ліверпуль»
Мадрид. Стадіон «Ванда Метрополітано». 22:00
ТБ-трансляція на телеканалі «Футбол 1»
АТЛЕТІКО – ЛІВЕРПУЛЬ. ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ
 Арбітр: Шимон Марциняк (Польща)
Прогноз Sport.ua — 1:1
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(11 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    RoNIkyo
      RoNIkyo, 19.02.2020 00:26
    -1
    ТО що, пацанчики, хто там виграв? Всосав Ліверпуль в цій грі? Експерти срані
    Krestovskiy
      Krestovskiy, 18.02.2020 21:24
    -2
    Ливерпуль не пропустит
    Женя Матийчук
      Женя Матийчук, 18.02.2020 20:29
    +1
    Лівер виграє сьогодні.
    імхо
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 18.02.2020 20:28
    -1
    14sergey1953, 18.02.2020 12:47
    Понятно, что коэффициенты ставят букмекерские конторы, но кто розбирается в коэффициентах, то там видно, что прогноз на довольно уверенную победу Ливерпуля, вот в этом и странность, а вот спорт юа прогноз на ничью, поставил уже ближе к реальности. Мой прогноз, Атлетико как минимум не проиграет. Конечно может быть всего, это футбол. Но прогнозы же ставятся на основании чего то. Атлетико сильная Европейская команда, за последние пять лет 2 раза была в финале лиги чемпионов, выигрывала лигу Европы. Я не болейщик Атлетико, но с удовольствием посмотрю этот матч , хотелось бы посмотреть и Боруссия - ПСЖ, но жаль игра в одно время, а в записи уже не то.
    Как-то букмейкерам вериться больше, чем аналитикам спорт.юа. Даже когда попадают мимо оба
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 18.02.2020 20:27
    0
    Libero GO, 18.02.2020 12:11
    Що таке "крайний тур", хто-небудь може пояснити? Завжди казали "в последнем туре". Це шо, бл..., таке на сайті?
    Крайний = последний на данный момент. Последний в чемпионате Англии это 38й.
    Gwynbleidd
    online
      Gwynbleidd, 18.02.2020 18:35
    0
    Trasher311987, 18.02.2020 11:02
    Смотрел с Норвичем игру. Еле родили победу.
    АПЛ возьмут лч нет.
    Ливер не Реал ему ещё надо окрепнуть.
    Собиратель минусов в треде. Держи еще один
    Slavanacii
      Slavanacii, 18.02.2020 18:26
    -1
    Trasher311987, 18.02.2020 11:02
    Смотрел с Норвичем игру. Еле родили победу.
    АПЛ возьмут лч нет.
    Ливер не Реал ему ещё надо окрепнуть.
    З твоїми аналітичними даними на ахметов тв працювати, там якраз Віті Леоненку опонент потрібен )
    yuriy_kent
      yuriy_kent, 18.02.2020 14:18
    -1
    Будет сложный матч как для одних, так и для других. Скорее всего 0-0. Красные не будут форсировать, а матрасники как всегда сыграют от защиты, в осторожный футбол. И параллельная игра Боруссия-ПСЖ думаю на голы будет намного ярче. YNWA
    RFirmino
      RFirmino, 18.02.2020 13:06
    0
    Сложный матч, но наши сильнее. 0:2.
    14sergey1953
      14sergey1953, 18.02.2020 12:47
    0
    Vik_77, 18.02.2020 11:27
    Я весь час думав це букмекерські контори виставляють коефіцієнти на матч,а виявляється що автор статті...
    Понятно, что коэффициенты ставят букмекерские конторы, но кто розбирается в коэффициентах, то там видно, что прогноз на довольно уверенную победу Ливерпуля, вот в этом и странность, а вот спорт юа прогноз на ничью, поставил уже ближе к реальности. Мой прогноз, Атлетико как минимум не проиграет. Конечно может быть всего, это футбол. Но прогнозы же ставятся на основании чего то. Атлетико сильная Европейская команда, за последние пять лет 2 раза была в финале лиги чемпионов, выигрывала лигу Европы. Я не болейщик Атлетико, но с удовольствием посмотрю этот матч , хотелось бы посмотреть и Боруссия - ПСЖ, но жаль игра в одно время, а в записи уже не то.
    kvv1404
      kvv1404, 18.02.2020 12:37
    0
    Libero GO, 18.02.2020 12:11
    Що таке "крайний тур", хто-небудь може пояснити? Завжди казали "в последнем туре". Це шо, бл..., таке на сайті?
    Це все вигадали фаталісти,аби не вживати слово "останній"-типу що після останнього туру ігор більше не буде!!! Іншими словами це така мода пішла.
    bzzzzz
    online
      bzzzzz, 18.02.2020 12:35
    0
    RoNIkyo, 18.02.2020 11:21
    Они и в нескольких предыдущих матчах играли тоже паршиво. А Атлетико всегда славился своей защитной игрой. И не факт, что Ливерпуль сможет нормально пройти эти редуты. А Атлетико может закотить какого-то дурачка.
    Так что по сумме 2 матчей я, пожалуй, спрогнозирую победу Ливерпуля. А вот в одном матче может быть всё.
    во-первых, Атлетико уже давно не те, что были раньше и щас они уже не так хороши в защите.
    во-вторых против Ливерпуля все закрываются наглухо, поэтому показывать супер игру в таких условиях сложно. Против таких команд как Норвич, никто красивую игру бы не показал. И в конце концов, как бы то небыло, Ливерпуль всего 2 очка в чемпионате потерял. Поэтому если Ливерпуль плохо играет, то кто тогда воопще играет хорошо ???
    Libero GO
      Libero GO, 18.02.2020 12:11
    +1
    Що таке "крайний тур", хто-небудь може пояснити? Завжди казали "в последнем туре". Це шо, бл..., таке на сайті?
    Vik_77
      Vik_77, 18.02.2020 11:27
    +4
    14sergey1953, 17.02.2020 22:40
    Странно как то? Коэффициенты ставят на победу Ливерпуля, а по прогнозу ничья. В футболе конечно бывает все, но что бы Атлетико проиграл дома, хоть и Ливерпулю, это врядли.
    Я весь час думав це букмекерські контори виставляють коефіцієнти на матч,а виявляється що автор статті...
    RoNIkyo
      RoNIkyo, 18.02.2020 11:21
    0
    Special2, 18.02.2020 11:19
    Хороший ты аналитик, аж по одному матчу сделал вывод о силе команды
    Они и в нескольких предыдущих матчах играли тоже паршиво. А Атлетико всегда славился своей защитной игрой. И не факт, что Ливерпуль сможет нормально пройти эти редуты. А Атлетико может закотить какого-то дурачка.
    Так что по сумме 2 матчей я, пожалуй, спрогнозирую победу Ливерпуля. А вот в одном матче может быть всё.
    Special2
      Special2, 18.02.2020 11:19
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Trasher311987, 18.02.2020 11:02
    Смотрел с Норвичем игру. Еле родили победу.
    АПЛ возьмут лч нет.
    Ливер не Реал ему ещё надо окрепнуть.
    Хороший ты аналитик, аж по одному матчу сделал вывод о силе команды
    Special2
      Special2, 18.02.2020 11:18
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Trasher311987, 18.02.2020 11:02
    Смотрел с Норвичем игру. Еле родили победу.
    АПЛ возьмут лч нет.
    Ливер не Реал ему ещё надо окрепнуть.
    Хороший ты аналитик, аж по одному матчу сделал вывод о силе команды
    Special2
      Special2, 18.02.2020 11:18
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Trasher311987, 18.02.2020 11:02
    Смотрел с Норвичем игру. Еле родили победу.
    АПЛ возьмут лч нет.
    Ливер не Реал ему ещё надо окрепнуть.
    Хороший ты аналитик, аж по одному матчу сделал вывод о силе команды
    Special2
      Special2, 18.02.2020 11:18
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Trasher311987, 18.02.2020 11:02
    Смотрел с Норвичем игру. Еле родили победу.
    АПЛ возьмут лч нет.
    Ливер не Реал ему ещё надо окрепнуть.
    Хороший ты аналитик, аж по одному матчу сделал вывод о силе команды
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 18.02.2020 11:02
    -11
    Смотрел с Норвичем игру. Еле родили победу.
    АПЛ возьмут лч нет.
    Ливер не Реал ему ещё надо окрепнуть.
    Vik_77
      Vik_77, 18.02.2020 11:27
    +4
    14sergey1953, 17.02.2020 22:40
    Странно как то? Коэффициенты ставят на победу Ливерпуля, а по прогнозу ничья. В футболе конечно бывает все, но что бы Атлетико проиграл дома, хоть и Ливерпулю, это врядли.
    Я весь час думав це букмекерські контори виставляють коефіцієнти на матч,а виявляється що автор статті...
    Женя Матийчук
      Женя Матийчук, 18.02.2020 20:29
    +1
    Лівер виграє сьогодні.
    імхо
    Libero GO
      Libero GO, 18.02.2020 12:11
    +1
    Що таке "крайний тур", хто-небудь може пояснити? Завжди казали "в последнем туре". Це шо, бл..., таке на сайті?
    Special2
      Special2, 18.02.2020 11:19
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Trasher311987, 18.02.2020 11:02
    Смотрел с Норвичем игру. Еле родили победу.
    АПЛ возьмут лч нет.
    Ливер не Реал ему ещё надо окрепнуть.
    Хороший ты аналитик, аж по одному матчу сделал вывод о силе команды
    Special2
      Special2, 18.02.2020 11:18
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Trasher311987, 18.02.2020 11:02
    Смотрел с Норвичем игру. Еле родили победу.
    АПЛ возьмут лч нет.
    Ливер не Реал ему ещё надо окрепнуть.
    Хороший ты аналитик, аж по одному матчу сделал вывод о силе команды
    Special2
      Special2, 18.02.2020 11:18
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Trasher311987, 18.02.2020 11:02
    Смотрел с Норвичем игру. Еле родили победу.
    АПЛ возьмут лч нет.
    Ливер не Реал ему ещё надо окрепнуть.
    Хороший ты аналитик, аж по одному матчу сделал вывод о силе команды
    Special2
      Special2, 18.02.2020 11:18
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Trasher311987, 18.02.2020 11:02
    Смотрел с Норвичем игру. Еле родили победу.
    АПЛ возьмут лч нет.
    Ливер не Реал ему ещё надо окрепнуть.
    Хороший ты аналитик, аж по одному матчу сделал вывод о силе команды
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 18.02.2020 20:27
    0
    Libero GO, 18.02.2020 12:11
    Що таке "крайний тур", хто-небудь може пояснити? Завжди казали "в последнем туре". Це шо, бл..., таке на сайті?
    Крайний = последний на данный момент. Последний в чемпионате Англии это 38й.
    Gwynbleidd
    online
      Gwynbleidd, 18.02.2020 18:35
    0
    Trasher311987, 18.02.2020 11:02
    Смотрел с Норвичем игру. Еле родили победу.
    АПЛ возьмут лч нет.
    Ливер не Реал ему ещё надо окрепнуть.
    Собиратель минусов в треде. Держи еще один
    RFirmino
      RFirmino, 18.02.2020 13:06
    0
    Сложный матч, но наши сильнее. 0:2.
    14sergey1953
      14sergey1953, 18.02.2020 12:47
    0
    Vik_77, 18.02.2020 11:27
    Я весь час думав це букмекерські контори виставляють коефіцієнти на матч,а виявляється що автор статті...
    Понятно, что коэффициенты ставят букмекерские конторы, но кто розбирается в коэффициентах, то там видно, что прогноз на довольно уверенную победу Ливерпуля, вот в этом и странность, а вот спорт юа прогноз на ничью, поставил уже ближе к реальности. Мой прогноз, Атлетико как минимум не проиграет. Конечно может быть всего, это футбол. Но прогнозы же ставятся на основании чего то. Атлетико сильная Европейская команда, за последние пять лет 2 раза была в финале лиги чемпионов, выигрывала лигу Европы. Я не болейщик Атлетико, но с удовольствием посмотрю этот матч , хотелось бы посмотреть и Боруссия - ПСЖ, но жаль игра в одно время, а в записи уже не то.
    kvv1404
    online
      kvv1404, 18.02.2020 12:37
    0
    Libero GO, 18.02.2020 12:11
    Що таке "крайний тур", хто-небудь може пояснити? Завжди казали "в последнем туре". Це шо, бл..., таке на сайті?
    Це все вигадали фаталісти,аби не вживати слово "останній"-типу що після останнього туру ігор більше не буде!!! Іншими словами це така мода пішла.
    bzzzzz
    online
      bzzzzz, 18.02.2020 12:35
    0
    RoNIkyo, 18.02.2020 11:21
    Они и в нескольких предыдущих матчах играли тоже паршиво. А Атлетико всегда славился своей защитной игрой. И не факт, что Ливерпуль сможет нормально пройти эти редуты. А Атлетико может закотить какого-то дурачка.
    Так что по сумме 2 матчей я, пожалуй, спрогнозирую победу Ливерпуля. А вот в одном матче может быть всё.
    во-первых, Атлетико уже давно не те, что были раньше и щас они уже не так хороши в защите.
    во-вторых против Ливерпуля все закрываются наглухо, поэтому показывать супер игру в таких условиях сложно. Против таких команд как Норвич, никто красивую игру бы не показал. И в конце концов, как бы то небыло, Ливерпуль всего 2 очка в чемпионате потерял. Поэтому если Ливерпуль плохо играет, то кто тогда воопще играет хорошо ???
    RoNIkyo
      RoNIkyo, 18.02.2020 11:21
    0
    Special2, 18.02.2020 11:19
    Хороший ты аналитик, аж по одному матчу сделал вывод о силе команды
    Они и в нескольких предыдущих матчах играли тоже паршиво. А Атлетико всегда славился своей защитной игрой. И не факт, что Ливерпуль сможет нормально пройти эти редуты. А Атлетико может закотить какого-то дурачка.
    Так что по сумме 2 матчей я, пожалуй, спрогнозирую победу Ливерпуля. А вот в одном матче может быть всё.
    14sergey1953
      14sergey1953, 17.02.2020 22:40
    0
    Странно как то? Коэффициенты ставят на победу Ливерпуля, а по прогнозу ничья. В футболе конечно бывает все, но что бы Атлетико проиграл дома, хоть и Ливерпулю, это врядли.
    Crassus1
      Crassus1, 17.02.2020 22:37
    0
    тотал меньше 2.5 изи мани
    Юра Вареник