18.02.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Атлетіко – Ліверпуль – 1:0. Текстова трансляція матчу

Стенограма першого поєдинку 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

Атлетіко – Ліверпуль – 1:0. Текстова трансляція матчу
© twitter.com/atleti

У вівторок, 18-го лютого, відбудеться поєдинок 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, в якому мадридський «Атлетіко» прийматиме «Ліверпуль». Матч пройде в Мадриді на стадіоні «Ванда Метрополітано», початок о 22:00 за київським часом.

«Ліверпуль» вийшов у плей-оф головного клубного євротурніру з першого місця групи Е, в якій мерсисайдці випередили італійський «Наполі», австрійський «Зальцбург» і бельгійський «Генк». У національному чемпіонаті команда Юргена Клоппа має просто приголомшливу перевагу над переслідувачами: «Манчестер Сіті», який займає друге місце, відстає від мерсисайдців на двадцять п'ять очок. «Атлетіко» в Ла Лізі веде боротьбу за третю позицію. У плей-оф «матрацники» вийшли з другого місця групи D, залишивши за бортом турніру леверкузенський «Байєр» і московський «Локомотив» (першу позицію в квартеті зайняв «Ювентус»). «Атлетіко» та «Ліверпуль» всього раз зустрічалися в плей-оф єврокубків: в сезоні 2009/2010 в півфіналі Ліги Європи «матрацники» здолали мерсисайдців.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Атлетіко» - «Ліверпуль». За перебігом матчу можна слідкувати за цим посиланням.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    vovast
    online
      vovast, 19.02.2020 10:57
    0
    мане без заслуженной красной? рили?
    vovast
    online
      vovast, 19.02.2020 10:50
    0
    viktor112007, 18.02.2020 23:42
    не люблю Атлетіко за їбаний автобус.
    таке відчуття ніби вони крім автобуса більше нічо не можуть
    когда они играют против ублюдков типа челси, реала, и с недавних пор скотского ливерпуля - это прекрасно
    viktor112007
    online
      viktor112007, 18.02.2020 23:46
    -4
    © УАФ– М а ф і я! , 18.02.2020 23:45
    А если такая тактика принесет им успех по сумме двух матчей, кто их осудит?
    і таке може бути, але надіюсь Ліверпуль на Енфілді їх винесе вперед ногами
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 18.02.2020 23:45
    +1
    viktor112007, 18.02.2020 23:42
    не люблю Атлетіко за їбаний автобус.
    таке відчуття ніби вони крім автобуса більше нічо не можуть
    А если такая тактика принесет им успех по сумме двух матчей, кто их осудит?
    viktor112007
    online
      viktor112007, 18.02.2020 23:42
    -3
    не люблю Атлетіко за їбаний автобус.
    таке відчуття ніби вони крім автобуса більше нічо не можуть
    roman_kros
    online
      roman_kros, 18.02.2020 23:09
    0
    Народ, підкажіть це проблема всіх наших іртв провайдерів така гівняна якість? Маю на увазі, що картинка смикана як гіфка, навіть уплавнялка зображення не витягує (в мене xtratv на андроїд). Хто чим користується, а то на великому екрані така картинка це просто днище.
    Stringer Bell
    online
      Stringer Bell, 18.02.2020 23:01
    -3
    Для Атлетико идеальный расклад быстрый гол и глухая оборона в надежде ещё на контре словить, при 0:0 надо было самим открываться и что то создавать, Ливеру надо аккуратно, ибо если 2:0 уже против Атлетико будет тяжело отыграть
    digsum
      digsum, 18.02.2020 22:52
    0
    Что-то скучно, что один матч, что второй..
    viktor112007
    online
      viktor112007, 18.02.2020 22:45
    -2
    Ліверпуль, проснись! тра перемагати!
    MADRIDISTA
      MADRIDISTA, 18.02.2020 22:42
    -2
    На Енфілді буде інша картина, не залежно від того, як закінчиться сьогоднішній матч)
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 18.02.2020 22:31
    0
    Эксперимент с зимними каникулами в АПЛ, явно не удался, не пошёл Ливерпулю на пользу. Команда явно потеряла ритм. Это было видно еще в прошлом матче чемпионата Англии...
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 18.02.2020 22:21
    0
    Aleksandr Mamchur, 18.02.2020 22:06
    люди , дайте, плиз, ссылку на трансляцию
    http://gooool.org/online/85147-atletiko-liverpul-smotret-onlayn-18022020.ht
    ml
    Володимир Личак
      Володимир Личак, 18.02.2020 22:18
    0
    https://myfootball.top/1062133-translyaciya-matcha-atletiko-m-liverpul.html
    Andriy Kuluk
      Andriy Kuluk, 18.02.2020 22:08
    +2
    Лівер труп
    Aleksandr Mamchur
      Aleksandr Mamchur, 18.02.2020 22:06
    0
    люди , дайте, плиз, ссылку на трансляцию
    Andriy Kuluk
      Andriy Kuluk, 18.02.2020 22:08
    +2
    Лівер труп
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 18.02.2020 23:45
    +1
    viktor112007, 18.02.2020 23:42
    не люблю Атлетіко за їбаний автобус.
    таке відчуття ніби вони крім автобуса більше нічо не можуть
    А если такая тактика принесет им успех по сумме двух матчей, кто их осудит?
    vovast
    online
      vovast, 19.02.2020 10:57
    0
    мане без заслуженной красной? рили?
    vovast
    online
      vovast, 19.02.2020 10:50
    0
    viktor112007, 18.02.2020 23:42
    не люблю Атлетіко за їбаний автобус.
    таке відчуття ніби вони крім автобуса більше нічо не можуть
    когда они играют против ублюдков типа челси, реала, и с недавних пор скотского ливерпуля - это прекрасно
    roman_kros
    online
      roman_kros, 18.02.2020 23:09
    0
    Народ, підкажіть це проблема всіх наших іртв провайдерів така гівняна якість? Маю на увазі, що картинка смикана як гіфка, навіть уплавнялка зображення не витягує (в мене xtratv на андроїд). Хто чим користується, а то на великому екрані така картинка це просто днище.
    digsum
      digsum, 18.02.2020 22:52
    0
    Что-то скучно, что один матч, что второй..
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 18.02.2020 22:31
    0
    Эксперимент с зимними каникулами в АПЛ, явно не удался, не пошёл Ливерпулю на пользу. Команда явно потеряла ритм. Это было видно еще в прошлом матче чемпионата Англии...
    Forever_young_13
    online