Ліга Європи-2019/20: розклад, анонси, трансляції, результати

Турнір виграла «Севілья»

Ліга Європи-2019/20: розклад, анонси, трансляції, результати
© УЄФА
У четвер, 19-го вересня, стартував груповий етап Ліги Європи УЄФА сезону-2019/20. У ньому брали участь 48 клубів, розділені на 12 груп по 4 команди. Україну в цьому турнірі представляли київське «Динамо» та «Олександрія».
 
Груповий етап
 
Перші два місця з кожної групи вийшли до 1/16 фіналу Ліги Європи. Команди, які посіли треті і четверті позиції в своїх квартетах, після групового раунду завершили єврокубкову кампанію.
 
Група А
 
М Команда І В Н П РГ (З - П) О
1 Испания Севілья 6 5 0 1 +11 (14 - 3) 15
2 Республика Кипр АПОЕЛ 6 3 1 2 +2 (10 - 8) 10
3 Азербайджан Карабах 6 1 2 3 -3 (8 - 11) 5
4 Люксембург Дюделанж 6 1 1 4 -10 (8 - 18) 4
 
1 тур
 
19.09 - 19:55 - АПОЕЛ – Дюделанж – 3:4
19.09 - 19:55 - Карабах – Севілья – 0:3
 
2 тур
 
3.10 - 22:00 - Севілья – АПОЕЛ – 1:0
3.10 - 22:00 - Дюделанж – Карабах – 1:4
 
3 тур
 
24.10 - 19:55 - Карабах – АПОЕЛ – 2:2
24.10 - 22:00 - Севілья – Дюделанж – 3:0
 
4 тур
 
7.11 - 19:55 - АПОЕЛ – Карабах – 2:1
7.11 - 19:55 - Дюделанж – Севілья – 2:5
 
5 тур
 
28.11 - 22:00 - Севілья – Карабах – 2:0
28.11 - 22:00 - Дюделанж – АПОЕЛ – 0:2
 
6 тур
 
12.12 - 19:55 - АПОЕЛ – Севілья – 1:0
12.12 - 19:55 - Карабах – Дюделанж – 1:1
 
Група В
 
М Команда І В Н П РГ (З - П) О
1 Швеция Мальме 6 3 2 1 +2 (8 - 6) 11
2 Дания Копенгаген 6 2 3 1 +1 (5 - 4) 9
3 Украина Динамо 6 1 4 1 0 (7 - 7) 7
4 Швейцария Лугано 6 0 3 3 -3 (2 - 5) 3
 
1 тур
 
19.09 - 22:00 - (анонс. трансляція) Динамо – Мальме – 1:0
19.09 - 22:00 - Копенгаген – Лугано – 1:0
 
2 тур
 
3.10 - 22:00 - Мальме – Копенгаген – 1:1
3.10 - 22:00 - (анонс. трансляція) Лугано – Динамо – 0:0
 
3 тур
 
24.10 - 19:55 - (анонс. трансляція) Динамо – Копенгаген – 1:1
24.10 - 19:55 - Мальме – Лугано – 2:1
 
4 тур
 
07.11 - 19:55 - (анонс. трансляція) Копенгаген – Динамо – 1:1
07.11 - 19:55 - Лугано – Мальме – 0:0
 
5 тур
 
28.11 - 22:00 - (анонс. трансляціяМальме – Динамо – 4:3
28.11 - 22:00 - Лугано – Копенгаген – 0:1
 
6 тур
 
12.12 - 19:55 - (анонс. трансляція) Динамо – Лугано – 1:1
12.12 - 19:55 - Копенгаген – Мальме – 0:1
 
Група С
 
М Команда І В Н П РГ (З - П) О
1 Швейцария Базель 6 4 1 1 +8 (12 - 4) 13
2 Испания Хетафе 6 4 0 2 +4 (8 - 4) 12
3 Россия Краснодар 6 3 0 3 -4 (7 - 11) 9
4 Турция Трабзонспор 6 0 1 5 -8 (3 - 11) 1
 
1 тур
 
19.09 - 19:55 - Базель – Краснодар – 5:0
19.09 - 19:55 - Хетафе – Трабзонспор – 1:0
 
2 тур
 
3.10 - 22:00 - Трабзонспор – Базель – 2:2
3.10 - 22:00 - Краснодар – Хетафе – 1:2
 
3 тур
 
24.10 - 22:00 - Хетафе – Базель – 0:1
24.10 - 22:00 - Трабзонспор – Краснодар – 0:2
 
4 тур
 
7.11 - 21:55 - Базель – Хетафе – 2:1
7.11 - 21:55 - Краснодар – Трабзонспор – 3:1
 
5 тур
 
28.11 - 19:50 - Краснодар – Базель – 1:0
28.11 - 19:50 - Трабзонспор – Хетафе – 0:1
 
6 тур
 
12.12 - 19:55 - Базель – Трабзонспор – 2:0
12.12 - 19:55 - Хетафе – Краснодар – 3:0
 
Група D
 
М Команда І В Н П РГ (З - П) О
1 Австрия ЛАСК 6 4 1 1 +7 (11 - 4) 13
2 Португалия Спортінг 6 4 0 2 +4 (11 - 7) 12
3 Нидерланды ПСВ 6 2 2 2 -3 (9 - 12) 8
4 Норвегия Русенборг 6 0 1 5 -8 (3 - 11) 1
 
1 тур
 
19.09 - 19:55 - ПСВ – Спортінг – 3:2
19.09 - 19:55 - ЛАСК – Русенборг – 1:0
 
2 тур
 
03.10 - 22:00 - Спортінг – ЛАСК – 2:1
03.10 - 22:00 - Русенборг – ПСВ – 1:4
 
3 тур
 
24.10 - 22:00 - Спортінг – Русенборг – 1:0
24.10 - 22:00 - ПСВ – ЛАСК – 0:0
 
4 тур
 
07.11 - 19:55 - Русенборг – Спортінг – 0:2
07.11 - 19:55 - ЛАСК – ПСВ – 4:1
 
5 тур
 
28.11 - 22:00 - Спортінг – ПСВ – 4:0
28.11 - 22:00 - Русенборг – ЛАСК – 1:2
 
6 тур
 
12.12 - 19:55 - ПСВ – Русенборг – 1:1
12.12 - 19:55 - ЛАСК – Спортінг – 3:0
 
Група Е
 
М Команда І В Н П РГ (З - П) О
1 Шотландия Селтік 6 4 1 1 +4 (10 - 6) 13
2 Румыния ЧФР Клуж 6 4 0 2 +2 (6 - 4) 12
3 Италия Лаціо 6 2 0 4 -3 (6 - 9) 6
4 Франция Ренн 6 1 1 4 -3 (5 - 8) 4
 
1 тур
 
19.09 - 19:55 - Ренн – Селтік – 1:1
19.09 - 19:55 - ЧФР Клуж – Лаціо – 2:1
 
2 тур
 
03.10 - 22:00 - Лаціо – Ренн – 2:1
03.10 - 22:00 - Селтік – ЧФР Клуж – 2:0
 
3 тур
 
24.10 - 22:00 - Селтік – Лаціо – 2:1
24.10 - 22:00 - Ренн – ЧФР Клуж – 0:1
 
4 тур
 
07.11 - 19:55 - Лаціо – Селтік – 1:2
07.11 - 19:55 - ЧФР Клуж – Ренн – 1:0
 
5 тур
 
28.11 - 22:00 - Лаціо – ЧФР Клуж – 1:0
28.11 - 22:00 - Селтік – Ренн – 3:1
 
6 тур
 
12.12 - 19:55 - Ренн – Лаціо – 2:0
12.12 - 19:55 - ЧФР Клуж – Селтік – 2:0
 
Група F
 
М Команда І В Н П РГ (З - П) О
1 Англия Арсенал 6 3 2 1 +7 (14 - 7) 11
2 Германия Айнтрахт 6 3 0 3 -2 (8 - 10) 9
3 Бельгия Стандард 6 2 2 2 -2 (8 - 10) 8
4 Португалия Віторія Гімарайнш 6 1 2 3 -3 (7 - 10) 5
 
1 тур
 
19.09 - 19:55 - Айнтрахт – Арсенал – 0:3
19.09 - 19:55 - Стандард – Віторія Гімарайнш – 2:0
 
2 тур
 
03.10 - 17:50 - Віторія Гімарайнш – Айнтрахт – 0:1
03.10 - 22:00 - Арсенал – Стандард – 4:0
 
3 тур
 
24.10 - 22:00 - Арсенал – Віторія Гімарайнш – 3:2
24.10 - 22:00 - Айнтрахт – Стандард – 2:1
 
4 тур
 
07.11 - 17:50 - Віторія Гімарайнш – Арсенал – 1:1
07.11 - 19:55 - Стандард – Айнтрахт – 2:1
 
5 тур
 
28.11 - 17:50 - Віторія Гімарайнш – Стандард – 1:1
28.11 - 22:00 - Арсенал – Айнтрахт – 1:2
 
6 тур
 
12.12 - 19:55 - Айнтрахт – Віторія Гімарайнш – 2:3
12.12 - 19:55 - Стандард – Арсенал – 2:2
 
Група G
 
М Команда І В Н П РГ (З - П) О
1 Португалия Порту 6 3 1 2 -1 (8 - 9) 10
2 Шотландия Рейнджерс 6 2 3 2 +2 (8 - 6) 9
3 Швейцария Янг Бойз 6 2 2 2 +1 (8 - 7) 8
4 Нидерланды Фейєноорд 6 1 2 3 -2 (7 - 9) 5
 
1 тур
 
19.09 - 22:00 - Порту – Янг Бойз – 2:1
19.09 - 22:00 - Рейнджерс – Фейєноорд – 1:0
 
2 тур
 
03.10 - 19:55 - Янг Бойз – Рейнджерс – 2:1
03.10 - 19:55 - Фейєноорд – Порту – 2:0
 
3 тур
 
24.10 - 19:55 - Порту – Рейнджерс – 1:1
24.10 - 19:55 - Янг Бойз – Фейєноорд – 2:0
 
4 тур
 
07.11 - 22:00 - Фейєноорд – Янг Бойз – 1:1
07.11 - 22:00 - Рейнджерс – Порту – 2:0
 
5 тур
 
28.11 - 19:55 - Янг Бойз – Порту – 1:2
28.11 - 19:55 - Фейєноорд – Рейнджерс – 2:2
 
6 тур
 
12.12 - 22:00 - Порту – Фейєноорд – 3:2
12.12 - 22:00 - Рейнджерс – Янг Бойз – 1:1
 
Група Н
 
М Команда І В Н П РГ (З - П) О
1 Испания Еспаньйол 6 3 2 1 +8 (12 - 4) 11
2 Болгария Лудогорець 6 2 2 2 0 (10 - 10) 8
3 Венгрия Ференцварош 6 1 4 1 -2 (5 - 7) 7
4 Россия ЦСКА 6 1 2 3 -6 (3 - 9) 5
 
1 тур
 
19.09 - 22:00 - Лудогорець – ЦСКА – 5:1
19.09 - 22:00 - Еспаньйол – Ференцварош – 1:1
 
2 тур
 
03.10 - 19:55 - ЦСКА – Еспаньйол – 0:2
03.10 - 19:55 - Ференцварош – Лудогорець – 0:3
 
3 тур
 
24.10 - 19:55 - ЦСКА – Ференцварош – 0:1
24.10 - 19:55 - Лудогорець – Еспаньйол – 0:1
 
4 тур
 
07.11 - 22:00 - Еспаньйол – Лудогорець – 6:0
07.11 - 22:00 - Ференцварош – ЦСКА – 0:0
 
5 тур
 
28.11 - 19:55 - ЦСКА – Лудогорець – 1:1
28.11 - 19:55 - Ференцварош – Еспаньйол – 2:2
 
6 тур
 
12.12 - 22:00 - Лудогорець – Ференцварош – 1:1
12.12 - 22:00 - Еспаньйол – ЦСКА – 0:1
 
Група І
 
М Команда І В Н П РГ (З - П) О
1 Бельгия Гент 6 3 3 0 +4 (11 - 7) 12
2 Германия Вольфсбург 6 3 2 1 +2 (9 - 7) 11
3 Франция Сент-Етьєн 6 0 4 2 -2 (6 - 8) 4
4 Украина Олександрія 6 0 3 3 -4 (6 - 10) 3
 
1 тур
 
19.09 - 22:00 - (анонс. трансляціяВольфсбург – Олександрія – 3:1
19.09 - 22:00 - Гент – Сент-Етьєн – 3:2
 
2 тур
 
03.10 - 19:55 - Сент-Етьєн – Вольфсбург – 1:1
03.10 - 19:55 - (анонс. трансляція) Олександрія – Гент – 1:1
 
3 тур
 
24.10 - 19:55 - Гент – Вольфсбург – 2:2
24.10 - 19:55 - (анонс. трансляція) Сент-Етьєн – Олександрія – 1:1
 
4 тур
 
07.11 - 22:00 - Вольфсбург – Гент – 1:3
07.11 - 22:00 - (анонс. трансляція) Олександрія – Сент-Етьєн – 2:2
 
5 тур
 
28.11 - 19:55 - Сент-Етьєн – Гент – 0:0
28.11 - 19:55 - (анонс. трансляція) Олександрія – Вольфсбург – 0:1
 
6 тур
 
12.12 - 22:00 - Вольфсбург – Сент-Етьєн – 1:0
12.12 - 22:00 - (анонс. трансляціяГент – Олександрія – 2:1
 
Група J
 
М Команда І В Н П РГ (З - П) О
1 Турция Башакшехір 6 3 1 2 -2 (7 - 9) 10
2 Италия Рома 6 2 3 1 +6 (12 - 6) 9
3 Германия Боруссія Менхенгладбах 6 2 2 2 -3 (6 - 9) 8
4 Австрия Вольфсберг 6 1 2 3 -1 (7 - 8) 5
 
1 тур
 
19.09 - 22:00 - Рома – Башакшехір – 4:0
19.09 - 22:00 - Боруссія М – Вольфсберг – 0:4
 
2 тур
 
03.10 - 19:55 - Башакшехір – Боруссія М – 1:1
03.10 - 19:55 - Вольфсберг – Рома – 1:1
 
3 тур
 
24.10 - 19:55 - Рома – Боруссія М – 1:1
24.10 - 19:55 - Башакшехір – Вольфсберг – 1:0
 
4 тур
 
07.11 - 22:00 - Боруссія М – Рома – 2:1
07.11 - 22:00 - Вольфсберг – Башакшехір – 0:3
 
5 тур
 
28.11 - 19:55 - Башакшехір – Рома – 0:3
28.11 - 19:55 - Вольфсберг – Боруссія М – 0:1
 
6 тур
 
12.12 - 22:00 - Рома – Вольфсберг – 2:2
12.12 - 22:00 - Боруссія М – Башакшехір – 1:2
 
Група К
 
М Команда І В Н П РГ (З - П) О
1 Португалия Брага 6 4 2 0 +6 (15 - 9) 14
2 Англия Вулверхемптон 6 4 1 1 +6 (11 - 5) 13
3 Словакия Слован 6 1 1 4 -3 (10 - 13) 4
4 Турция Бешикташ 6 1 0 5 -9 (6 - 15) 3
 
1 тур
 
19.09 - 22:00 - Вулверхемптон – Брага – 0:1
19.09 - 22:00 - Слован – Бешикташ – 4:2
 
2 тур
 
03.10 - 19:55 - Бешикташ – Вулверхемптон – 0:1
03.10 - 19:55 - Брага – Слован – 2:2
 
3 тур
 
24.10 - 19:55 - Бешикташ – Брага – 1:2
24.10 - 19:55 - Слован – Вулверхемптон – 1:2
 
4 тур
 
07.11 - 22:00 - Брага – Бешикташ – 3:1
07.11 - 22:00 - Вулверхемптон – Слован – 1:0
 
5 тур
 
28.11 - 19:55 - Бешикташ – Слован – 2:1
28.11 - 19:55 - Брага – Вулверхемптон – 3:3
 
6 тур
 
12.12 - 22:00 - Вулверхемптон – Бешикташ – 4:0
12.12 - 22:00 - Слован – Брага – 2:4
 
Група L
 
М Команда І В Н П РГ (З - П) О
1 Англия Манчестер Юнайтед 6 4 1 1 +8 (10 - 2) 13
2 Нидерланды АЗ 6 2 3 1 +7 (15 - 8) 9
3 Сербия Партизан 6 2 2 2 0 (10 - 10) 8
4 Казахстан Астана 6 1 0 5 -15 (4 - 19) 3
 
1 тур
 
19.09 - 22:00 - Манчестер Юнайтед – Астана – 1:0
19.09 - 22:00 - Партизан – АЗ – 2:2
 
2 тур
 
03.10 - 17:50 - Астана – Партизан – 1:2
03.10 - 19:55 - АЗ – Манчестер Юнайтед – 0:0
 
3 тур
 
24.10 - 19:55 - Партизан – Манчестер Юнайтед – 0:1
24.10 - 19:55 - АЗ – Астана – 6:0
 
4 тур
 
07.11 - 17:50 - Астана – АЗ – 0:5
07.11 - 22:00 - Манчестер Юнайтед – Партизан – 3:0
 
5 тур
 
28.11 - 17:50 - Астана – Манчестер Юнайтед – 2:1
28.11 - 19:55 - АЗ – Партизан – 2:2
 
6 тур
 
12.12 - 22:00 - Манчестер Юнайтед – АЗ – 4:0
12.12 - 22:00 - Партизан – Астана – 4:1
 
Плей-оф
 
Список учасників поповнили вісім клубів, які посіли треті місця в своїх квартетах на груповому раунді Ліги чемпіонів:
 
Г Команда І В Н П РГ (З - П) О
А Бельгия Брюгге 6 0 3 3 -8 (4 - 12) 3
B Греция Олімпіакос 6 1 1 4 -6 (8 - 14) 4
C Украина Шахтар 6 1 3 2 -5 (8 - 13) 6
D Германия Байєр 6 2 0 4 -4 (5 - 9) 6
E Австрия Зальцбург 6 2 1 3 +3 (16 - 13) 7
F Италия Інтер 6 2 1 3 +1 (10 - 9) 7
G Португалия Бенфіка 6 2 1 3 -1 (10 - 11) 7
H Нидерланды Аякс 6 3 1 2 -10 (4 - 14) 10
 
1/16 фіналу
 
20.02 - 22:00 - Вулверхемптон – Еспаньйол – 4:0
27.02 - 19:55 - Еспаньйол – Вулверхемптон – 3:2
 
20.02 - 19:55 - Спортінг – Башакшехір – 3:1
27.02 - 19:55 - Башакшехір – Спортінг – 4:1
 
20.02 - 19:55 - Хетафе – Аякс – 2:0
27.02 - 22:00 - Аякс – Хетафе – 2:1
 
20.02 - 22:00 - Байєр – Порту – 2:1
27.02 - 19:55 - Порту – Байєр – 1:3
 
20.02 - 19:55 - Копенгаген – Селтік – 1:1
27.02 - 22:00 - Селтік – Копенгаген – 1:3
 
20.02 - 22:00 - АПОЕЛ – Базель – 0:3
27.02 - 19:55 - Базель – АПОЕЛ – 1:0
 
20.02 - 19:55 - ЧФР Клуж – Севілья – 1:1
27.02 - 22:00 - Севілья – ЧФР Клуж – 0:0
 
20.02 - 22:00 - Олімпіакос – Арсенал – 0:1
27.02 - 22:00 - Арсенал – Олімпіакос – 1:2
 
20.02 - 22:00 - АЗ – ЛАСК – 1:1
27.02 - 19:55 - ЛАСК – АЗ – 2:0
 
20.02 - 19:55 - Брюгге – Манчестер Юнайтед – 1:1
27.02 - 22:00 - Манчестер Юнайтед – Брюгге – 5:0
 
20.02 - 19:55 - Лудогорець – Інтер – 0:2
27.02 - 22:00 - Інтер – Лудогорець – 2:1
 
20.02 - 19:55 - Айнтрахт – Зальцбург – 4:1
28.02 - 22:00 - Зальцбург – Айнтрахт – 2:2
 
20.02 - 19:55 - Шахтар – Бенфіка – 2:1
27.02 - 22:00 - Бенфіка – Шахтар – 3:3
 
20.02 - 19:55 - Вольфсбург – Мальме – 2:1
27.02 - 22:00 - Мальме – Вольфсбург – 0:3
 
20.02 - 22:00 - Рома – Гент – 1:0
27.02 - 19:55 - Гент – Рома – 1:1
 
20.02 - 22:00 - Рейнджерс – Брага – 3:2
26.02 - 19:00 - Брага – Рейнджерс – 0:1
 
1/8 фіналу
 
У зв'язку з пандемією COVID-19, два перших і всі матчі у відповідь були перенесені на серпень. Пізніше було прийнято рішення, що поєдинки «Інтер» – «Хетафе» і «Севілья» – «Рома» пройдуть на нейтральних полях, чвертьфіналісти були визначені за підсумками одноматчевого протистояння.
 
12.03 - 19:55 - Айнтрахт – Базель – 0:3
06.08 - 22:00 - Базель – Айнтрахт – 1:0
 
12.03 - 19:55 - ЛАСК – Манчестер Юнайтед – 0:5
05.08 - 22:00 - Манчестер Юнайтед – ЛАСК – 2:1
 
12.03 - 19:55 - Башакшехір – Копенгаген – 1:0
05.08 - 19:55 - Копенгаген – Башакшехір3:0
 
12.03 - 22:00 - Олімпіакос – Вулверхемптон – 1:1
06.08 - 22:00 - Вулверхемптон – Олімпіакос – 1:0
 
12.03 - 22:00 - Рейнджерс – Байєр – 1:3
06.08 - 19:55 - Байєр – Рейнджерс1:0
 
12.03 - 22:00 - Вольфсбург – Шахтар – 1:2
05.08 - 19:55 - Шахтар – Вольфсбург3:0
 
05.08 - 22:00 - Інтер – Хетафе2:0
 
06.08 - 19:55 - Севілья – Рома2:0
 
1/4 фіналу
 
Починаючи з чвертьфіналу, всі протистояння складаються з одного матчу. Поєдинки відбулися в декількох містах Німеччини (Кельн, Дюссельдорф, Гельзенкірхен, Дуйсбург).
 
10.08 - 22:00 - (анонс) Манчестер Юнайтед – Копенгаген – 1:0

10.08 - 22:00 - (анонс. трансляція) Інтер – Байєр – 2:1

11.08 - 22:00 - (анонс. трансляція) Шахтар – Базель 4:1

11.08 - 22:00 - (анонс) Вулверхэмптон – Севілья – 0:1
 
1/2 финала

16.08 - 22:00 - (анонс. трансляція) Севілья – Манчестер Юнайтед – 2:1
 
17.08 - 22:00 - (анонс. трансляція) Інтер – Шахтар – 5:0
 
Финал
 
21.08 - 22:00 - (анонс. трансляція) Севілья – Інтер – 3:2
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Денис Шаховець, Sport.ua

(9 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 21.08.2020 22:46
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    кх, решили дырявым напомнить о грозных мальме и лугано
    Oleynik_sport
      Oleynik_sport, 16.08.2020 16:05
    +1
    4 хороші команди, гранди європейського футболу. У Шахтаря є шанси пройти в фінал.
    alexderjav
      alexderjav, 11.08.2020 14:02
    0
    rasheed_iverson, 09.09.2019 11:39
    в 1/16 Олександрія/МЮ...уффф красота
    Ага, местные бы вспоминали это матч как легенду. Как я Манчестер в Александрию приезжал и я сам на матче был!
    Сергей Долина
      Сергей Долина, 09.09.2019 13:17
    +6
    Есть хорошие команды. Севилья, МЮ, Арсенал, Порту , Рома, и конечно же Динамо Киев и Александрия.
    rasheed_iverson
      rasheed_iverson, 09.09.2019 11:39
    +3
    в 1/16 Олександрія/МЮ...уффф красота
    Сергей Долина
      Сергей Долина, 09.09.2019 13:17
    +6
    Есть хорошие команды. Севилья, МЮ, Арсенал, Порту , Рома, и конечно же Динамо Киев и Александрия.
    rasheed_iverson
      rasheed_iverson, 09.09.2019 11:39
    +3
    в 1/16 Олександрія/МЮ...уффф красота
    Oleynik_sport
      Oleynik_sport, 16.08.2020 16:05
    +1
    4 хороші команди, гранди європейського футболу. У Шахтаря є шанси пройти в фінал.
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 21.08.2020 22:46
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    кх, решили дырявым напомнить о грозных мальме и лугано
    alexderjav
      alexderjav, 11.08.2020 14:02
    0
    rasheed_iverson, 09.09.2019 11:39
    в 1/16 Олександрія/МЮ...уффф красота
    Ага, местные бы вспоминали это матч как легенду. Как я Манчестер в Александрию приезжал и я сам на матче был!
Ви не авторизовані.
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Якщо ви не маєте облікового запису, ви повинні зареєструватися.
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності