03.10.2019, FT   ТВ-трансляція: 

Олександрія у Львові зіграла внічию з Гентом

Підопічні Шарана заробили перше очко в груповому етапі Ліги Європи

Олександрія у Львові зіграла внічию з Гентом
© Sport.ua
«Олександрія» непогано виглядала в програному матчі першого туру проти «Вольфсбургу», що напередодні гри з «Гентом» налаштовувало уболівальників господарів на оптимістичний лад. Бельгійці, звичайно, слабші за німецьку команду, та й фактор свого поля повинен був сьогодні допомогти команді Шарана.
 
Тренери обох команд виставили на гру практично ті ж склади, що грали на старті групового етапу. Єдина заміна була в складі «Олександрії» - замість Довгого з перших хвилин на поле вийшов Ковалець, який став згодом одним з кращих гравців зустрічі.Сопернікі почали гру без розвідки і вже в першій атаці господарі могли вийти вперед, але «Гент» врятував Камінські, який відбив удар головою Лучкевича з близької відстані. Уже в наступній атаці могли забивати і гості, але олександрійцям відверто пощастило, що м'яч після удару головою Оджіджа-Офое пролетів поруч зі штангой. Було помітно, що господарі не зовсім вдало увійшли до гри, часто не встигаючи за переміщеннями суперників. Саме в ці хвилини «Гент» і забив свій єдиний гол у матчі після удару Депуатра з лінії штрафного у ближній кут, Паньків не врятував команду.
 
Початок матчу залишився за бельгійською командою - як за рахунком, так і по грі. Позитивним моментом для господарів було те, що гості не зуміли провести другий м'яч у ворота Паньківа, а можливості для цього у них були. Найбільш небезпечний момент біля воріт нашої команди стався під кінець першої третини матчу, коли Нгаді-Нгаджу головою пробив у ліву від голкіпера штангу. В якійсь мірі переломним у матчі можна вважати момент, коли «Олександрія» могла зрівняти рахунок, але після удару головою Банади гостей врятував голкіпер, який витягнув м'яч з під поперечини. Саме після цього господарі поля завелися і, активно підтримувані уболівальниками, стали грати помітно агресивніше.
 
Після перерви ініціатива перейшла вже в руки підопічних Шарана, які на деякий час замкнули бельгійців на їх половині поля. Гол Сітала на 61-й хвилині виглядав закономірним підтвердженням зміненого характеру матча.После введення м'яча з-за бокової господарі доставили м'яч в штрафну, після чого Ковалець низом пробив в дальній кут, Камінські зумів відбити непростий удар, але Сіталу не склало труднощів добити сферу в сітку. На куражі господарі провели ще кілька атак, після чого, мабуть, на тлі втоми зменшили оберти. Кінцівка зустрічі пройшла вже за переваги бельгійців, які цілком могли вирвати перемогу після удару Яремчука, але засмутити свою колишню команду Роману не дозволив Паньків.
 
Таким чином, «Олександрія» набрала своє перше в історії очко на на стадії групового етапу Ліги Европи. Наступні два матчі проти «Сент-Етьєна» можуть бути визначальними для команди Шарана в плані вирішення завдання по виходу до плей-оф турніру.
 
Ліга Європи. Груповий етап. Група I
 
«Олександрія» - «Гент» - 1:1
 
  Депуатр (5) - Сітало (60)
 
«Олександрія»: Паньків - Пашаєв, Дубра, Бухал, Мірошниченко - Лучкевич (Безбородько, 86), Банада, Гречишкін, Ковалець (Довгий, 75), Третьяков - Сітало (Шастал, 80)
 
«Гент»:  Камінські - Лустіг, Пластун, Нгаді-Нгаджу, Асаре - Кумс, Девід, Оусу, Оджіджа-Офое - Яремчук (Кубу, 88), Депуатр (Квілітая, 85)
 
Арбітр: Йен Мое (Данія)
 
Стадіон: «Арена Львів»

ОЛЕКСАНДРІЯ - ГЕНТ, ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    dima.krot
      dima.krot, 04.10.2019 00:28
    0
    Хоть кто-то сегодня порадовал
    Max Gor
      Max Gor, 03.10.2019 23:32
    +1
    Александрия сильней чем Гент, играли дома и что бы выходить надо было любой ценой побеждать. Толку от этих ничьих и пробиваться в лигу Европы.
    Евгений Давиденко
      Евгений Давиденко, 03.10.2019 22:40
    +3
    Наш чемп поступово стає сильнішим..Ще рік або два і знову вийдемо на сильний рівень..
    Руслан Сиренко
      Руслан Сиренко, 03.10.2019 22:39
    +11
    Ну хоть какие-то крохи в еврорейтинг
    Валерий Бирзул
      Валерий Бирзул, 03.10.2019 22:27
    -1
    Кто бы что не говорил, а Гент играл лучше и и мел больше шансов на победу.
    firstromario
    online
      firstromario, 03.10.2019 22:25
    +4
    Andy_P, 03.10.2019 22:19
    Равные? Увы, бельгийцы наших загоняли в штрафную и утюжили как хотели, наши кроме самоотдачи и физической борьбы и предложить ничего не могли! Хотя игра Александрии - это борьба, а не игра, так что - ничего нового. Финальный навал был от бельгийцев, а наши отбивались ... Я надеюсь на положительный результаты, но... Французы в гостях фашикам не проиграли, бельгийцы возили наших, кто слабее Александрии в группе?
    так я не кажу "oднакові", кажу рівні. результат як на мене справедливий і по грі
    Andy_P
    online
      Andy_P, 03.10.2019 22:19
    -5
    firstromario, 03.10.2019 22:10
    як на мене абсолютно рівні команди. навіть важко сказати чи це добре чи ні. колись наш чемпіонат був сильнішим, але і зара так нічо такі команди як олександрія виглядають
    Равные? Увы, бельгийцы наших загоняли в штрафную и утюжили как хотели, наши кроме самоотдачи и физической борьбы и предложить ничего не могли! Хотя игра Александрии - это борьба, а не игра, так что - ничего нового. Финальный навал был от бельгийцев, а наши отбивались ... Я надеюсь на положительный результаты, но... Французы в гостях фашикам не проиграли, бельгийцы возили наших, кто слабее Александрии в группе?
    viktor112007
    online
      viktor112007, 03.10.2019 22:15
    +8
    норм результат. не думав що нічийку розпишуть. взагалі група непроста, навіть якщо нічия - це вже норм
    firstromario
    online
      firstromario, 03.10.2019 22:10
    +4
    як на мене абсолютно рівні команди. навіть важко сказати чи це добре чи ні. колись наш чемпіонат був сильнішим, але і зара так нічо такі команди як олександрія виглядають
    Demon
      Demon, 03.10.2019 22:03
    +6
    Молодцы ребята!!!
    Pro100ecspert
      Pro100ecspert, 03.10.2019 22:02
    +7
    rosti79, 03.10.2019 21:53
    Дно
    Самокритично
    Український Крим
    online
      Український Крим, 03.10.2019 22:01
    +13
    Тепер потрібно брати шість очок з Сент-Ет'єном!
    Алексей Ильин
      Алексей Ильин, 03.10.2019 21:56
    +12
    Мне очень понравилась Александрия, огромная самоотдача, желание, бились на каждом участке поля. Да, не хватает мастерства, да, не хватает опыта международного, его просто нет, но я очень рад такому результату. Когда то так бились Карпаты Кононова, но это уже совсем другая история)
    Istm
    online
      Istm, 03.10.2019 21:56
    +9
    ну не знаю.
    могли і виграти, могли і пропустити. Що зрівняли - молодці, все-таки перші залікові бали у груповому турнірі.
    але браку багато у грі.
    Tkach008
      Tkach008, 03.10.2019 21:56
    +14
    Молодцы мужики!!! Не так уж и плохо и в плане результата, и в плане игры. Дальше будет лучше)))
    nomad
      nomad, 03.10.2019 21:56
    -6
    Коментар згорнуто. Показати
    rosti79, 03.10.2019 21:53
    Дно
    ГОнишь?
    Здобулы!
    Полноценное ОЧКО!
    Omen
    online
      Omen, 03.10.2019 21:55
    +7
    Могут играть хорошо! Видно, что опыта не хватает против таких соперников! В целом, игра была равна, надеемся на более позитивный результат против французов!
    rosti79
      rosti79, 03.10.2019 21:53
    -23
    Дно
    Tkach008
      Tkach008, 03.10.2019 21:56
    +14
    Молодцы мужики!!! Не так уж и плохо и в плане результата, и в плане игры. Дальше будет лучше)))
    Український Крим
    online
      Український Крим, 03.10.2019 22:01
    +13
    Тепер потрібно брати шість очок з Сент-Ет'єном!
    Алексей Ильин
      Алексей Ильин, 03.10.2019 21:56
    +12
    Мне очень понравилась Александрия, огромная самоотдача, желание, бились на каждом участке поля. Да, не хватает мастерства, да, не хватает опыта международного, его просто нет, но я очень рад такому результату. Когда то так бились Карпаты Кононова, но это уже совсем другая история)
    Руслан Сиренко
      Руслан Сиренко, 03.10.2019 22:39
    +11
    Ну хоть какие-то крохи в еврорейтинг
    Istm
    online
      Istm, 03.10.2019 21:56
    +9
    ну не знаю.
    могли і виграти, могли і пропустити. Що зрівняли - молодці, все-таки перші залікові бали у груповому турнірі.
    але браку багато у грі.
    viktor112007
    online
      viktor112007, 03.10.2019 22:15
    +8
    норм результат. не думав що нічийку розпишуть. взагалі група непроста, навіть якщо нічия - це вже норм
    Pro100ecspert
      Pro100ecspert, 03.10.2019 22:02
    +7
    rosti79, 03.10.2019 21:53
    Дно
    Самокритично
    Omen
    online
      Omen, 03.10.2019 21:55
    +7
    Могут играть хорошо! Видно, что опыта не хватает против таких соперников! В целом, игра была равна, надеемся на более позитивный результат против французов!
    Demon
      Demon, 03.10.2019 22:03
    +6
    Молодцы ребята!!!
    firstromario
    online
      firstromario, 03.10.2019 22:25
    +4
    Andy_P, 03.10.2019 22:19
    Равные? Увы, бельгийцы наших загоняли в штрафную и утюжили как хотели, наши кроме самоотдачи и физической борьбы и предложить ничего не могли! Хотя игра Александрии - это борьба, а не игра, так что - ничего нового. Финальный навал был от бельгийцев, а наши отбивались ... Я надеюсь на положительный результаты, но... Французы в гостях фашикам не проиграли, бельгийцы возили наших, кто слабее Александрии в группе?
    так я не кажу "oднакові", кажу рівні. результат як на мене справедливий і по грі
    firstromario
    online
      firstromario, 03.10.2019 22:10
    +4
    як на мене абсолютно рівні команди. навіть важко сказати чи це добре чи ні. колись наш чемпіонат був сильнішим, але і зара так нічо такі команди як олександрія виглядають
    Евгений Давиденко
    online
      Евгений Давиденко, 03.10.2019 22:40
    +3
    Наш чемп поступово стає сильнішим..Ще рік або два і знову вийдемо на сильний рівень..
    Max Gor
      Max Gor, 03.10.2019 23:32
    +1
    Александрия сильней чем Гент, играли дома и что бы выходить надо было любой ценой побеждать. Толку от этих ничьих и пробиваться в лигу Европы.
    dima.krot
      dima.krot, 04.10.2019 00:28
    0
    Хоть кто-то сегодня порадовал