12.12.2019, FT   ТВ-трансляція: 

Динамо безславно завершило єврокампанію, не зумівши обіграти Лугано

Команда Олексія Михайличенка не зуміла вийти до плей-оф Ліги Європи

Динамо безславно завершило єврокампанію, не зумівши обіграти Лугано
© twitter.com/DynamoKyiv

У протистоянні з «Лугано» у киян було два шляхи. Один з них спрямовувався в напрямку євровесни, а другий вів, без перебільшення, до євросорому. Українські вболівальники - народ вимогливий, і невихід до плей-оф Ліги Європи з досить нескладної групи інакше не сприймається. У цьому році «біло-сині» вже чимало «попили кров» у своїх уболівальників, і в черговий неприємний сюрприз у виконанні «динамівців» вірити не хотілося. Навіть незважаючи на відчутні кадрові втрати, такі як відсутність дискваліфікованих Шабанова, Сидорчука та Вербича. Тим більше, що швейцарці також недорахувалися лідерів команди.

І кияни після стартового свистка почали агресивно притискати гостей до їхнього штрафного. Але, крім великої кількості кутових (вже на 5-й хвилині «біло-сині» назбирали чотири корнери), чогось істотного створити не вдалося. На 10-й хвилині серйозно загострив гру Циганков, простріл якого з правого флангу повинен був замикати Бесєдін. Але не замкнув.

«Динамо» володіло перевагою, але «швейцарська стіна» рідко давала збої. З періодичними навісами в свій штрафний гості справлялися, а «біло-сині» не могли придумати чогось більш конструктивного. Нарешті, біля воріт «Лугано» відбувся гольовий момент. Та який! Миколенко з лівого флангу вклав м'яч в ногу Бесєдіну, який з двох метрів не влучив у ціль. А незабаром Циганков зі штрафного пробив трохи вище поперечини.

За результат матчу ставало все тривожніше, але не покидало відчуття, що кількість повинна перерости в якість. Тривога змінилася шоковим станом перед перервою. Дальмонте увірвався у вільну зону в правому куті штрафного «Динамо» і навісив на голову Араторе, який не схибив.

Друга половина зустрічі очікувано почалася з агресивних атак господарів поля. Повинен був забивати Караваєв. Не забив, після прострілу Миколенка пробивши повз порожнього кута. А незабаром уже Фортуна відвернулася від киян. Буяльський підставив ногу під простріл Миколенка, і м'яч по хитромудрій траєкторії прилетів в штангу, від якої впав на лінію і був вибитий захисником в поле.

Підопічні Михайличенка з кожною хвилиною збільшували тиск, взявши в облогу штрафну суперників. Міг зі штрафного забити Циганков, але Да Коста виручив свою команду.

Час минав, а рахунок на табло залишався незмінним. Останнім аргументом тренерського штабу «Динамо» став вихід на поле Соля замість Бесєдіна, котрий провалив гру. Але час минав, і катастрофа невблаганно наближалася. Кияни невпинно атакували і в компенсований час. Але результативний удар Циганкова викликав мало емоцій, оскільки через кілька секунд пролунав фінальний свисток.

1:1 - «Динамо» пішло по шляху євросорому. Удар дуже болючий, який пережити буде непросто. У неділю киян чекає останній матч перед зимовою паузою. У Чернігові «біло-сині» зіграють з «Десною».

Ліга Європи. Група В.

«Динамо» - «Лугано» - 1:1

Віктор Циганков (94) - Марко Араторе (45)

Стефано Гвідотті (17), Лінус Обексер (67), Балінт Вечеі (79)

«Динамо»: Георгій Бущан, Тамаш Кадар, Денис Попов, Віталій Миколенко, Томаш Кендзьора (Георгій Цітаішвілі, 64), Олександр Караваєв, Володимир Шепелєв, Карлос Де Пена (Денис Гармаш, 77), Віталій Буяльський, Віктор Циганков, Артем Бесєдін (Фран Соль, 81).

«Лугано»: Давид Да Коста, Філіп Холендер, Яо, Олів'є Кустодіо, Лінус Обексер, Стефано Гвідотті (Балінт Вечеі, 55), Нікола Дальмонте (Міят Марич, 64), Санді Ловрич (Домен Чрнігой, 84), Фульвіо Сульмоні, Фабіо Дапрела, Марко Араторе.

Арбітр: Аліяр Агаєв (Азербайджан)

НСК «Олімпійський» (Київ)

ДИНАМО - ЛУГАНО. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(18 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Ivan-Bogun
      Ivan-Bogun, 15.12.2019 01:37
    0
    Kim Bilorusski, 13.12.2019 16:03
    Пока Динамо будет выставлять Беседина, в качестве цертрального нападающего, толку не будет,Игрок.который не имеет ни скорости, ни удара,ни техники.Для команды, это минус один игрок .
    Бєсєдін в "Динамо"К це як Коваленко в "Шахтарі"....😂😂😂
    waw
    waw, 14.12.2019 07:13
    0
    переживають фани,а причина всіх бід мовчить,не звільняє "тренера",бо сам приймає рішення за тренера
    Александр Чабаненко
      Александр Чабаненко, 14.12.2019 04:36
    +1
    jekаfunny, 12.12.2019 22:04
    я сегодня спать не лягу , пока это чудо в отставку не уйдет
    я такого дна не видел , была бы снова Заря вообще бы еще и три пропустили
    Придется долго не спать
    Tissot
      Tissot, 13.12.2019 22:39
    +1
    Согласен с мнением пока братья у руля толку не будет у "Динамо"
    alex1954
      alex1954, 13.12.2019 18:37
    +5
    что делает на поле защитник Кадар.Его надо убирать и на его место ставить молодежья болею за ,,Динамо ,,с 1960 года и такого позора за эти годы не было.Чем команда занимается на тренировках
    dadaali177188
      dadaali177188, 13.12.2019 18:29
    0
    0-7, 13.12.2019 13:54
    Ты про себя и свое окружение?
    про тебя и лёсика
    Kim Bilorusski
      Kim Bilorusski, 13.12.2019 16:03
    +3
    Пока Динамо будет выставлять Беседина, в качестве цертрального нападающего, толку не будет,Игрок.который не имеет ни скорости, ни удара,ни техники.Для команды, это минус один игрок .
    0-7
      0-7, 13.12.2019 13:54
    -5
    dadaali177188, 13.12.2019 13:39
    бесславные ублюдки
    Ты про себя и свое окружение?
    dadaali177188
      dadaali177188, 13.12.2019 13:39
    +5
    бесславные ублюдки
    K_Sarioglo@i.ua
      K_Sarioglo@i.ua, 13.12.2019 13:00
    +1
    Ukraine, 13.12.2019 09:45
    Вопрос фанам ДК
    Ребята вам нет чем занятся??? Болеть за такой клуб как ДК
    Есть более достойные команды
    Что то более чем уверен если ДК будет во второй лиге то болеть за клуб вы не будете)))
    Поэтому рассказывать о динамовском сердце не нужно
    Потому что нормальные болельщики болеют за свой любимый клуб и в трудные времена, а не только в моменты наибольших успехов. Но тебе, шлюхе продажной, этого не понять.
    P.S. Я болельщик Шахтера, если что.
    ttt
      ttt, 13.12.2019 12:46
    +2
    Президент позор, болеллы позор, футболтсты позор тренер позор..пресс служба (Несенюк) позор......реально что сейчас положительного в клубе???
    dadaali177188
      dadaali177188, 13.12.2019 12:12
    +1
    я надеюсь с лёсиком продлили контракт ? а то как то тревожно за будущее, он то только начал опыта набираться, команда молодая,тоже только опыта набирается, амбициозный президент должен это понимать.....их бы не отвлекали болелы с журналистами - им бегать просто больше нужно, а об этом знает только лёсик и ещё несколько динамовских сердец...Шева занят, да и уже это миланское сердце, у Реброва оказалось сердце вест хема, не подошёл. По этому одна надежда на лёсика
    jekаfunny
      jekаfunny, 13.12.2019 10:42
    -2
    AdvocatusDei, 13.12.2019 10:31
    на одном из новостных сайтов есть вопросы журналиста к Михайличенко, ответы на которые мы не услышим, среди них:
    Чому ви тренуєте «Динамо»?
    Як Суркіс змушує вас це робити?
    Яким би мав бути склад групи «Динамо» в Лізі Європи, щоб ваша команда вийшла в плей-офф?
    Команда не змогла перемогти, бо тримала в голові важкий і далекий недільний виїзд до Чернігова? Так-так, я про битву за третє місце в УПЛ проти «Десни».
    Будь-який тренер, що поважає себе, після такої ганьби подав би у відставку. Чому ви не поважаєте себе?
    это те вопросы которые и должны были быть заданы в первую очередь и хором
    AdvocatusDei
      AdvocatusDei, 13.12.2019 10:39
    +5
    SAD1969, 13.12.2019 10:34
    Треба Циганкову тікати з "команди", бо стане таким же дерев'яним, як інші. В нормальній команді він буде прогресувати, а тут ДНО.....
    и Миколенко пусть заберет.. а лучше в одну команду
    SAD1969
    online
      SAD1969, 13.12.2019 10:34
    +3
    Треба Циганкову тікати з "команди", бо стане таким же дерев'яним, як інші. В нормальній команді він буде прогресувати, а тут ДНО.....
    AdvocatusDei
      AdvocatusDei, 13.12.2019 10:31
    +8
    на одном из новостных сайтов есть вопросы журналиста к Михайличенко, ответы на которые мы не услышим, среди них:
    Чому ви тренуєте «Динамо»?
    Як Суркіс змушує вас це робити?
    Яким би мав бути склад групи «Динамо» в Лізі Європи, щоб ваша команда вийшла в плей-офф?
    Команда не змогла перемогти, бо тримала в голові важкий і далекий недільний виїзд до Чернігова? Так-так, я про битву за третє місце в УПЛ проти «Десни».
    Будь-який тренер, що поважає себе, після такої ганьби подав би у відставку. Чому ви не поважаєте себе?
    Муґунот Уух
      Муґунот Уух, 13.12.2019 10:30
    +4
    Микола Унгурян, 13.12.2019 10:28
    тепер ще потрібно щоб Десна надерла зад ДК, і МОЖЛИВО (лише можливо) будуть зміни
    не буде.
    з цим дебілом-власником змін на краще не чекайте.
    Муґунот Уух
      Муґунот Уух, 13.12.2019 10:28
    +4
    кстатм, Алиев тренерские курсы закончил?
    а то самое время и его сердцу "потренироваться на кошках" в должности ГТ Динамо
    Микола Унгурян
      Микола Унгурян, 13.12.2019 10:28
    +7
    тепер ще потрібно щоб Десна надерла зад ДК, і МОЖЛИВО (лише можливо) будуть зміни
    AdvocatusDei
      AdvocatusDei, 13.12.2019 10:27
    +2
    kruch_, 13.12.2019 10:24
    кто сегодня еще не потроллил динамовцев ..... пойду по офису поспрашиваю "как Динамо сыграло?"
    ну как сыграло... в заглавии все описано
    ManUtd
      ManUtd, 12.12.2019 21:51
    +51
    Это катастрофа для всей команды и ее болельщиков, так отвратно сыграть в атаке и запороть столько моментов - это сплошная позорная клоунада.
    P.S.> Фраза "Беседин - форвард" побеждает в номинации "Лучшая шутка года"
    Alehandro
      Alehandro, 12.12.2019 21:53
    +40
    Беседин - просто днище! Сплавить Яремчука, купить Соля и Родригеша шоб играло вот это полено?! Игорёк, окстись!!!
    Maccceo Plex Plex
      Maccceo Plex Plex, 12.12.2019 21:52
    +34
    Лугано молодцы!!! Спасибо вам за этот чудесный вечер!)
    Шахтер вылетел в лигу Европы, а дыpявые вылетели в *опу!)))
    Henriklarsson11
      Henriklarsson11, 12.12.2019 21:53
    +32
    Михайличенко дерьмовый тренер. это было известно и до того как его назначили. Известно всем кроме Суркисов
    serge_kr
      serge_kr, 12.12.2019 21:53
    +29
    Вчера совы рассказывали про 3 позорное место в группе Шахты, а сегодня обосрались в самой легкой грппе, та еще не смогли обыграть дубль Лугано, ПОЗОРИЩЕ!
    mayakovskiy1
      mayakovskiy1, 12.12.2019 21:53
    +28
    Всяко было. Шерифы, Яблонцы, Шкендербеу. Но это ПРОСТО ДНИЩЕ))) Не выйти из такой группы
    олег великодный
      олег великодный, 12.12.2019 21:52
    +27
    Дно пробито.
    Al Zolo
    Al Zolo, 12.12.2019 21:56
    +26
    2 состав Лугано-это приговор...... о чем можно еще говорить и на что надеяться....надеюсь выбьют этот недоклуб из Кубка Украины и опустят на 5 место в чемпионате-чтоб в еврокубки не попал
    Aleks04
      Aleks04, 12.12.2019 21:53
    +25
    Кто проживает на дне океана? Наше киевское ДиНамО. Самое слабое Динамо за всю историю.
    Istm
    online
      Istm, 12.12.2019 21:56
    +22
    в неділю за Десну. А ці мажори взагалі місця в єврокубках не заслуговують!
    wicker
      wicker, 12.12.2019 21:52
    +21
    Лесік рідкісний ДОВБАЙОБ! Кендзьора та Караваєв на фланзі, у сопа там Кріро грає чи хто блять.... Негайно Караваєва опустити нище Кендзьору НАХУЙ, Родріго, або Циганкова на місце Караваєва.
    Це ДНО. а БУРАТІНО то ПЗД!
    Surkisfuilo
    Surkisfuilo, 12.12.2019 21:54
    +20
    Вітаю київських болєл з відскоком! Супер, таки не програли швейцарському гранду! Внічию! З самим ЛУГАНО, йопт!
    Михаил Степанов
      Михаил Степанов, 12.12.2019 21:53
    +19
    Бесславные ублюдки!
    Predator
      Predator, 12.12.2019 21:53
    +19
    Дыряво это позор украинского футбола . Что бы там дырк*фаны не гнали на шахту, ваша недокоманда в сто раз хуже.
    Darkness1984
    Darkness1984, 12.12.2019 21:58
    +18
    Дно пробито...с такой группы не выйти..позор
    Болела ДК
    Ukraine_Kiev_Fan
      Ukraine_Kiev_Fan, 12.12.2019 21:52
    +17
    Гармаш худший игрок когда либо выходивший на замену, один брак. Цииташвили двигался резче других и делал нелсколько забеганий, на которые никто не реагировал. Вообще это п...ц.. Недавно на спорт юа была статья о том, как Беседин добавил в игре! Удалите ее нахе..пр!!!
    Щетинин Максим
      Щетинин Максим, 12.12.2019 21:52
    +16
    Дно пробито. Это реально позор. Глянул бы Валерий Васильевич на нынешнее Динамо.. Бесславные ублюдки.
    Александр Довольный
      Александр Довольный, 12.12.2019 21:53
    +15
    У дна нет Дна!!!
    Ірина Прилуцька
      Ірина Прилуцька, 12.12.2019 21:58
    +13