27.02.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Шахтар змусив понервувати, але відібрав у Бенфіки путівку в 1/8 фіналу ЛЄ

Команда Луїша Каштру вирвала нічию в результативному поєдинку

Шахтар змусив понервувати, але відібрав у Бенфіки путівку в 1/8 фіналу ЛЄ
© ФК Шахтар

Якщо довго мучитися, що-небудь вийде. «Шахтар» в валідольному матчі вирвав нічию в Лісабоні і пройшов «Бенфіку» на шляху до 1/8 фіналу Ліги Європи.

Для «гірників» нинішня євровесна - восьма поспіль. Тобто, можна сміливо говорити, що стабільність - показник майстерності. Але, з іншого боку, в семи попередніх спробах «Шахтар» лише раз проходив першу стадію плей-оф - в пам'ятному сезоні 2015/2016, коли донецька команда дійшла до півфіналу Ліги Європи. Той сезон, до речі, став останнім в «Шахтарі» для Мірчі Луческу. Саме тоді, в кінці лютого 2016-го, «помаранчево-чорні» в перший і останній раз в рамках цієї серії змогли не програти в матчі-відповіді першого раунду весняної стадії єврокубків (був повалений на виїзді «Шальке» - 3:0). Тобто, стабільність - це добре, але пора б уже чемпіонам України виходити на новий рівень.

Для того, щоб вийти на цей новий рівень, «гірникам» потрібно було пройти «Бенфіку». Завдання не дуже складне, якщо врахувати відмінну гру команди Каштру в першому матчі і, разом з тим, невпевнені дії підопічних Лаже. Але, втім, не покидало відчуття на підставі побаченого в харківському матчі, що гості там намагалися діяти якщо і не на розслабоні, то, як мінімум, в економрежимі. Тобто, що з себе по-справжньому представляє нинішня «Бенфіка», по побаченому в Харкові сказати складно. Та й «Шахтар», не дивлячись на свою серйозну перевагу в першій грі, зумів виграти лише мінімально. До того ж пропустивши необов'язковий гол. Одним словом, завдання у донеччан було начебто і не дуже складне, але в зв'язку з цим обов'язково потрібно було враховувати ймовірність «лісабонського подвигу».

Те, як будуть діяти в матчі-відповіді португальські чемпіони, можна було вгадати без особливих шансів на промах - з позиції сили, першим номером, високо пресингуючи. А ось у «Шахтаря» варіантів гри апріорі було відразу кілька - від походу в глухий захист до виходу в безпосередній напад. Саме від вибору варіацій і залежала подальша турнірна доля чемпіонів України.

Луїш Каштру вибрав найбільш проблемний варіант. «Шахтар» з перших хвилин глибоко «сів», притиснувся до своїх воріт. «Бенфіка» просто розірвала нашого чемпіона. Пропущений м'яч був питанням часу. Досить швидкого часу. Вже на десятій хвилині господарі відкрили рахунок. Піцці відмінно штовхнув м'яч буквально з лінії штрафного майданчика - йому не змогли перешкодити ні захисники, ні Пятов, який, швидше за все, не бачив моменту удару. Закономірний і логічний гол. Але не минуло й двох хвилин, як гості відновили статус-кво. Блискучим пасом Маркос Антоніо знайшов на фланзі Додо, який прострілив у штрафний майданчик на Мораеса. У штовханині м'яч і залетів у ворота. Але не від форварда донеччан, а від захисника «орлів» Діаша. Суддя матчу Кюйперс взяв паузу на ВАР. Точніше, відеоасистенти рефері перевірили це взяття воріт на предмет будь-яких порушень. Але нічого кримінального не знайшли - м'яч був зарахований.

Після цього моменту гра вирівнялася. Більш того, незважаючи на територіальну перевагу господарів, саме гості були ближче до забитого м'яча: Ісмаїлі з близької відстані влучив у стійку.

Після бадьорого старту гра трохи заспокоїлася. Підопічні Лаже намагалися грати швидко і напористо, але часто саме своєю поспішністю пороли перспективні атаки. А ось підопічні Каштру сподівалися лише на контратаки. Ні тим, ні іншим довго не вдавалося створити що-небудь виразне. Поки за справу знову не взявся Діаш. Захисник «орлів» класним ударом головою після подачі від кутового прапорця пробив П'ятова. Матвієнко, який страхував свого опонента, начисто програв свою дуель.

Після другого пропущеного м'яча «гірники» помітно занервували, почали втрачати м'яч в досить простих ситуаціях. Та й «червоно-білі» почали тиснути вже і на куражі. В останні хвилини першого тайму «Шахтар» виглядав блідо і невпевнено. Добре, що не пропустили ще раз у «роздягальню». Може, перерва чемпіонам України піде на користь.

Мабуть, не пішла. Господарі знову тиснуть, гості знову туляться до власних воріт. Як наслідок - знову помилився Матвієнко. На цей раз Микола невдало відкинув м'яч на Пятова - лісабонці перехопили передачу, і Сілва забивав уже в порожні ворота. Ось так початок тайму... Але і на цей раз, як і після першого пропущеного м'яча, «Шахтар» знайшов сили, щоб відповісти. Степаненко відмінно зіграв на «другому поверсі» під час розіграшу кутового удару - і вже 3:2. Ця поразка влаштовує команду Каштру. Але її ще потрібно утримати.

З цією метою Каштру замість втомленого Марлоса випустив Тете. Молодий бразилець практично відразу став героєм епізоду, коли на своєму фланзі накрутив двох опонентів і видав відмінний пас під удар партнеру. Воротар зреагував, на добиванні Ісмаїлі - і знову «Бенфіку» рятує каркас воріт. Правда, в цьому епізоді було зафіксовано поза грою.

А ось в наступній своїй атаці «гірники» все зробили за правилами, розігравши свій випад, як по нотах. Ісмаїлі зі свого флангу зробив простріл в центр штрафного майданчика, звідки Патрік ударом з відскоку вразив ворота. Блискучий м'яч!

«Шахтар» не заспокоївся на досягнутому і продовжив атакувати. Дуже правильне рішення підопічних Каштру - таким ось чином відсунути фронт чужих атак від власних воріт.

А ось господарі після третього пропущеного м'яча якось знітилися. Часу до кінця матчу залишалося зовсім небагато, і потрібно було забивати два м'ячі. Дуже складне завдання, якщо врахувати, що донеччани нарешті впіймали свою гру.

Чогось путнього створити біля воріт Пятова в час, що залишився, «Бенфіці» так і не вдалося. «Шахтар» в ці хвилини зіграв впевнено і грамотно. У підсумку - феєрична і безбашена нічия, яка виводить «гірників» в наступний раунд Ліги Європи.

Ліга Європи. 1/16 фіналу. Матч-відповідь (перший матч - 1:2).

«Бенфіка» - «Шахтар» - 3:3


Піцці (9), Рубен Діаш (36), Рафа Сілва (47) - Рубен Діаш (12, автогол), Тарас Степаненко (49), Алан Патрік (71)

Рафа Сілва (50) - Тайсон (83), Євген Коноплянка (87)

«Бенфіка»: Одіссеас Влаходімос, Алекс Грімальдо, Томаш Тавареш, Ферру, Рубен Діаш, Шикінью (Харіс Сеферович, 68), Рафа Сілва, Юліан Вайгль, Адель Таарабт, Дієго Соуза (Карлос Вінісіус, 79), Піцці (Жота, 79)

«Шахтар»: Андрій П'ятов, Ісмаїлі, Додо, Микола Матвієнко, Сергій Кривцов, Тарас Степаненко, Маркос Антоніо, Тайсон (Євген Коноплянка, 86), Ромеро Марлос (Тете, 62), Алан Патрік (Давид Хочолава, 92), Жуніор Мораєс

Арбітр: Бьорн Кейперс (Нідерланди)

Стадіон «Ештадіу ду Бенфіка» (Лісабон, Португалія)

БЕНФІКА - ШАХТАР. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(38 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Bolshoi
    online
      Bolshoi, 28.02.2020 16:26
    -10
    K_Sarioglo@i.ua, 28.02.2020 12:03
    Что вонищи от жалких хейтерков-неудачников на празднике развелось. Знаешь, неприятно когда на День Независимости Украины великоросы начинают что-то вякать с громкоговорителями. И вот ты тот самый великорос и есть, который лучшую украинскую команду обосрать пытается.
    Какой праздник, чувырло? У тебя праздник когда выпьешь, жалкое животное
    валерий андриенко
      валерий андриенко, 28.02.2020 13:34
    0
    ЗАМЕТНО НЕРВНИЧАЛ ПЯТОВ, ПРОВАЛНАЯ ИГРА МАТВИЕНКО И НИКАКОЙ МАРЛОС, ТАК И НЕ ВОССТАНОВИЛСЯ ПОСЛЕ ТРАВМЫ, НО СЛАВА БОГУ ОБОШЛОСЬ. С ПОБЕДОЙ В ДВУХ МАТЧАХ!!!!
    Д. Быков
      Д. Быков, 28.02.2020 13:15
    -2
    Бггггггг, на отлично у синей чаечки пердак разворотило, любо-дорого!
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 28.02.2020 12:23
    +5
    scorpio16, 28.02.2020 10:47
    Отвратительный матч , такое чувство, что они первый раз играют друг с другом и вообще впервые друг друга видят. Глаза перепуганные , куча брака , ни мяч принят ни пас отдать. Я ещё понимаю зелень вышла 28-22 года , которые ещё не играли на таком уровне , но блин Пятов уже за плечами не один состав опыта и что такое мандраж должен ещё остальных спрашивать. Хорошо , что Каштру явно там в перерыве рвал и метал , что после перерыва ещё ходили ватные , но потом стали просыпаться. Нету лидера на поле у Шахты , как это был Серик , ни Тайсон ни Марлос , видно что команда спит и ей нужна взбучка ,чтобы кто то психанул и наорал на всех , но этого не было. По сути Шахта в этом матче сама себе проблемы создала и сама решала , Бенфику с кризисом нужно было и можно было спокойно без нервов проходить . Благо смогли вырвать ничью , в копилку хоть что то положили .
    А может все дело в том, что это наша команда и мы очень много требуем от неё в каждой игре и очень скурпулезно разбираем каждый момент? Мне кажется, невозможно в каждой игре не ошибаться. Вот возьмём Челси например. Что плохая команда? Нет, но проиграла у себя Баварии 0-3. А мы быстро забудем об этом, эсли Челси в следующих играх выйграет у какого-то гранда и будем очень хвалить их, потому что это не наша команда. А у них на самом деле в защите точно такие же проблемы. Та даже у Реала в защите есть проблемы. И это гранды. Как можно требовать идеальной игры в защите в каждой игре, эсли даже гранды часто трёшку пропускают в ЛЧ или ЛЕ, как Арсенал вчера от Олимпиакос у себя 2 гола при том что у Оли то моментов почти не было, забили все. У той же Бенфики тоже в защите нелады. Но согласен что Матвиенко провалил две игры с Бенфикой и надо его на лавке запасных подержать пока. Но не Хочолаву ставить, а Бондаря или Витао наигрывать.
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 28.02.2020 12:03
    +2
    Bolshoi, 28.02.2020 11:57
    А что такое, кротяра, не нравится?
    Что вонищи от жалких хейтерков-неудачников на празднике развелось. Знаешь, неприятно когда на День Независимости Украины великоросы начинают что-то вякать с громкоговорителями. И вот ты тот самый великорос и есть, который лучшую украинскую команду обосрать пытается.
    Bolshoi
    online
      Bolshoi, 28.02.2020 11:57
    -18
    K_Sarioglo@i.ua, 28.02.2020 11:35
    Ждем когда тебе обрубят руки.
    А что такое, кротяра, не нравится?
    Bolshoi
    online
      Bolshoi, 28.02.2020 11:57
    -17
    Michel, 28.02.2020 10:55
    Эт точно. Этот куроеб-неудачник использует любимый прием дырявых - при отсутствии каких-то своих достижений они пытаются возвыситься тем, чтобы обгавнякать все вокруг. Дерьмо может генерировать только дерьмо. типичный динамовский говномет. Да и куй с ним. На нашей улице сегодня позитив, и никакая блевотина, хоть большая хоть малая его не испортит. Хорошего жребия!
    Если ты курица, то можешь называть меня куроебом.
    Bolshoi
    online
      Bolshoi, 28.02.2020 11:55
    -17
    AK_228, 28.02.2020 10:50
    ты на себя насрал, чучело одновалентное... от желчи не захлебнись, неудачник
    Пасть закрой, вонь подзалупная.
    Johnny92
      Johnny92, 28.02.2020 11:47
    +8
    Валідол ЛЧ продовжується і в ЛЄ. Шахтар провалив перший тайм. У другому виправилися. Хотів би відмітити Ісмаїлі. З його проходів забилися два голи. Катастрофічно не вистачало Коваленко. Ну і третій гол Алана Патріка класний!! Вітаю всіх вболівальників с проходом нашої української команди в слідуючий раунд!!!
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 28.02.2020 11:40
    +1
    Bolshoi, 28.02.2020 02:40
    Кстати, кто в этом году кубок возьмёт, Шахтер или Динамо? А Супер кубок?
    Суперкубок возьмет Шахтер, а кубок кто-то третий.
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 28.02.2020 11:35
    +1
    Bolshoi, 28.02.2020 10:28
    Жду Айнтрахт в соперники кротам.
    Ждем когда тебе обрубят руки.
    comentraktor
    online
      comentraktor, 28.02.2020 11:33
    +7
    Bolshoy - это сын Semeramida и брат Evila если кто помнит этих утырков с Троещины
    kvv1404
    online
      kvv1404, 28.02.2020 11:06
    +3
    ZAKARPATFAN, 28.02.2020 10:27
    Такой есть, Витао. Каштру его пока в дубле держит, но после провалов Матвиенко, возможно, будет давать ему шанс
    Чому ти акцентуєш увагу на тому Вітао? Я бесеречно вітаю команду з придбанням молодого центрального захисника,але ж в дії його ще ніхто не бачив.А по друге у команди є Бондар,який себе не погано проявив і теж є молодим центрбеком.Бесперечно йому теж треба набути досвіду,але те що саме він був капітаном нашої молодіжки говорить про те що у хлопця є і характер і авторитет.А ще є тех досить молодий Бондаренко. А якщо вже обирати між Хочолавою та Вітао то напервне (з огляду на те що вони обидва легіонери,а ліміт теж ніхто не відміняв) якщо керівництво зробило вибір на користь Хочолави говорить про те що він на сьогодні сильніший.Можливо влітку Вітао вже буде в основному складі,час окаже.Бо мені теж хотілося би,аби захист Шахтаря вже перестав припускатися дитячих і постійних помилок в захисті. Для прикладу -таких як другий гол Шахтар в цьому сезоні пропускає вже втретє(це тільки те що я бачив,а я дивився не всі матчі).І голи Шахтарю забивали саме захисники і саме після кутових . Пригадай голи Бурди на СК та Поова на кубок і порівняй їх з вчорашнім.Це просто голи-близнюки,що говорить або про те що їх недостатньо розібрали,або погана концентрація захисників та помилки при розташуванні.
    AK_228
    online
      AK_228, 28.02.2020 10:57
    +2
    Michel, 28.02.2020 10:55
    Эт точно. Этот куроеб-неудачник использует любимый прием дырявых - при отсутствии каких-то своих достижений они пытаются возвыситься тем, чтобы обгавнякать все вокруг. Дерьмо может генерировать только дерьмо. типичный динамовский говномет. Да и куй с ним. На нашей улице сегодня позитив, и никакая блевотина, хоть большая хоть малая его не испортит. Хорошего жребия!
    согласен, это все эмоции!. Хорошего жребия!
    14sergey1953
      14sergey1953, 28.02.2020 10:55
    +9
    Первый тайм Шахтер сыграл очень плохо, второй получше! Странное заглавие. Шахтер у Бенфики ничего не отбирал. Шахтер завоевал выход в 1/8 финала лиги Европы, с чем и поздравляю!
    Michel
      Michel, 28.02.2020 10:55
    +5
    AK_228, 28.02.2020 10:43
    У него просто истерика по поводу победы Шахтера.. обычное неполноценное существо - болельщик ск динамо
    Эт точно. Этот куроеб-неудачник использует любимый прием дырявых - при отсутствии каких-то своих достижений они пытаются возвыситься тем, чтобы обгавнякать все вокруг. Дерьмо может генерировать только дерьмо. типичный динамовский говномет. Да и куй с ним. На нашей улице сегодня позитив, и никакая блевотина, хоть большая хоть малая его не испортит. Хорошего жребия!
    AK_228
    online
      AK_228, 28.02.2020 10:50
    +3
    Bolshoi, 28.02.2020 10:45
    Я просто насрал на ваши тупые головы.
    ты на себя насрал, чучело одновалентное... от желчи не захлебнись, неудачник
    scorpio16
      scorpio16, 28.02.2020 10:47
    0
    scorpio16, 28.02.2020 10:47
    Отвратительный матч , такое чувство, что они первый раз играют друг с другом и вообще впервые друг друга видят. Глаза перепуганные , куча брака , ни мяч принят ни пас отдать. Я ещё понимаю зелень вышла 28-22 года , которые ещё не играли на таком уровне , но блин Пятов уже за плечами не один состав опыта и что такое мандраж должен ещё остальных спрашивать. Хорошо , что Каштру явно там в перерыве рвал и метал , что после перерыва ещё ходили ватные , но потом стали просыпаться. Нету лидера на поле у Шахты , как это был Серик , ни Тайсон ни Марлос , видно что команда спит и ей нужна взбучка ,чтобы кто то психанул и наорал на всех , но этого не было. По сути Шахта в этом матче сама себе проблемы создала и сама решала , Бенфику с кризисом нужно было и можно было спокойно без нервов проходить . Благо смогли вырвать ничью , в копилку хоть что то положили .
    18-22*
    Bolshoi
    online
      Bolshoi, 28.02.2020 10:47
    -18
    Ну что, нечисть, нравится когда гадят на вашей ветке? Даже до собаки Павлова дошла бы причино-следственная связь.
    scorpio16
      scorpio16, 28.02.2020 10:47
    +1
    Отвратительный матч , такое чувство, что они первый раз играют друг с другом и вообще впервые друг друга видят. Глаза перепуганные , куча брака , ни мяч принят ни пас отдать. Я ещё понимаю зелень вышла 28-22 года , которые ещё не играли на таком уровне , но блин Пятов уже за плечами не один состав опыта и что такое мандраж должен ещё остальных спрашивать. Хорошо , что Каштру явно там в перерыве рвал и метал , что после перерыва ещё ходили ватные , но потом стали просыпаться. Нету лидера на поле у Шахты , как это был Серик , ни Тайсон ни Марлос , видно что команда спит и ей нужна взбучка ,чтобы кто то психанул и наорал на всех , но этого не было. По сути Шахта в этом матче сама себе проблемы создала и сама решала , Бенфику с кризисом нужно было и можно было спокойно без нервов проходить . Благо смогли вырвать ничью , в копилку хоть что то положили .
    Поручик Ржевский
    online
      Поручик Ржевский, 27.02.2020 23:59
    +26
    Если коротко, то это фантастика.
    Выбить Бенфику, да ещё в таком триллере на Эштадиу да Луш - это просто нереально.
    Противостояние, ничем не уступающее ЛЧ.
    Был момент, когда у Шахты началась дрожь в ногах - это, соответственно, 2:1 и 3:1.
    Но, молодцы, что гнули свою линию, мол играть надо впереди - мы найдём свои шансы.
    Очень сильно перенерничал в течение матча - надо пойти накатить грамм 150...
    BobchuK
      BobchuK, 27.02.2020 23:56
    +25
    Порту, Спортінг і Бенфіка сьогодні вилетіли ...португальське топ-3
    Петя Рудик
      Петя Рудик, 28.02.2020 00:14
    +24
    Вітаю всіх вболівальників "Шахтара" з виходом до 1/8 !!!
    EremenkoOD
      EremenkoOD, 27.02.2020 23:54
    +22
    Было весело! Матвиенко, Пятов. А Патрик через 8 лет в Шахтере наконец-то, как сказал комментатор, "умно пробил об газон".
    Brian
    online
      Brian, 28.02.2020 00:17
    +20
    Супер! Мои поздравления лучшему клубу Украины!! Распирает гордость от того что в Украине есть клуб за который в Европе не стыдно! Брависсимо!
    viktor112007
      viktor112007, 27.02.2020 23:57
    +19
    якщо наведуть лад у захисті, то зможуть і ще далі пройти
    Maccceo Plex Plex
      Maccceo Plex Plex, 27.02.2020 23:54
    +19
    Шахтер, с выходом в 1/8 ЛЕ, Вы доказали что вы лучший клуб Украины!!!
    maxaonin8
      maxaonin8, 28.02.2020 00:11
    +18
    Леха Аксютенко, 28.02.2020 00:10
    А вообще, мне фану ДК прикольно смотреть за Шахтером. Кроты валерьянку тут бухали, а мне как бы побоку. Выиграли - хорошо, проиграли - не конец света.
    Да никто не бухал валерьянку. Болельщики Шахты кайфуют от игры, даже если оборона лажает. А вот тебе сочувствуем, вы все запасы уже скупили в Киеве у себя.
    Вячеслав Самойлов
      Вячеслав Самойлов, 28.02.2020 00:09
    +18
    Cityzen83, 28.02.2020 00:02
    Молодцы кроты. Честно, перед матчем думал что шансы пройти дальше процентов 10. Очень хорошо отыграли, меня лично удивили, после зимней паузы пойти Бенфику дорого стоит.
    Предлагаю тост: "Да здравствуют адекваты, причем любой "клубной" принадлежности!"
    Сергей Шевченко
      Сергей Шевченко, 28.02.2020 08:57
    +16
    Молодцы кроты, хотел бы я чтобы и мое Динамо так играло. С победой.
    Lazio
      Lazio, 28.02.2020 00:14
    +16
    ЗІДАНОСТЕПАНЕНКО👍👍😂😂😂
    yuriy_kent
    online
      yuriy_kent, 28.02.2020 00:29
    +15
    Пользуясь случаем, хочу передать привет всему прогрессивному человечеству, которые в анонсе болели против украинского клуба
    Где они сейчас? Друг другу раны зализывают?
    Rostyslav Karpa
      Rostyslav Karpa, 28.02.2020 00:15
    +15
    Цей матч реально з ліго чемпіонівським можна зрівняти, це вам не Лугано з Мальме
    dd dent
    online
      dd dent, 27.02.2020 23:55
    +15
    Шахтер с заслуженной победой (болельщик дк)!
    dgurkis
    online
      dgurkis, 28.02.2020 06:58
    +14
    Проснулся... Осознал, что произошло! Родилась рифма!
    Пукан болит и совы плачут!
    Кроты орлов грызут в кустах!
    Забили три!
    А это значит - Луиш наш царь (Тайсона не отпустил)!
    Бруну - слабак!
    Не шедевр, конешно, но от чистого сердца!
    Vytas Mesk
      Vytas Mesk, 28.02.2020 00:06
    +14
    Украина с победой!!!! Важные очки для страны что бы больше наших клубов 6 клубов было бы идеально набирались опыта в Европе тем самым вырос уровень чемпионата . Страна дальше смотрит Футбол !
    bassofon
      bassofon, 27.02.2020 23:59
    +14
    Чемпион Украины на равных бился и прошел чемпиона Португалии, а значит наш чемпионат "ще не вмер" и это очень хорош.
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 27.02.2020 23:57
    +13
    Шахтер красавцы!!! Очень порадовали. Забить 3 гола на выезде чемпиону Португалии - Бенфике это что-то!! Да ещё и после 3-1! Вот это Матвиенко плохо сыграл. Может быть пора Витао подпускать к основе вместо Матвиенко, ну или Бондаря? Тете очень хорошо вошёл в игру. Додо - просто машына. Ждём новых побед в ЛЕ!
    Макс Максов
      Макс Максов, 27.02.2020 23:57
    +13
    Несмотря на ничью, матч полный валидол! Центр защиты так и хотел сделать кассу украинским аптекам) Пятов тоже не очень уверенно сыграл, а Степа красава, следующий кэп Шахтера... Всех с победой, наши красавцы!!!
    axylinam
      axylinam, 28.02.2020 05:46
    +12
    Поздравляю Шахтёр,для меня это неожиданный результат,давно мы не проходили хорошие команды весной