27.02.2020 22:00 – FT 2-й матч. Результат першого матчу 1:2 3 : 3
2

Луїш КАШТРУ: «Нас ніхто не лякає. Ми готові до будь-якого суперника»

Наставник «Шахтаря» - про вихід команди до 1/8 фіналу Ліги Європи

twitter.com/fcshakhtar

Головний тренер «Шахтаря» Луїш Каштру прокоментував вихід команди в 1/8 фіналу Ліги Європи. У матчі-відповіді «Шахтар» зіграв унічию з «Бенфікою» (3:3) і за сумою двох матчів (5:4) вийшов до наступної стадії турніру.

«Ми жахливо грали в першому таймі, не могли домінувати ні в нападі, ні в обороні. Ми не контролювали суперників. «Бенфіка» притискала нас до штрафного майданчика весь перший тайм. Але в перерві ми здійснили зміни, і гравці почали проводити позиційні атаки і закрити найнебезпечніших гравців суперників.

Ми добре реагували на погрози суперника і діяли компактно. У першому таймі «Бенфіка» нас закрила на своїй половині, але в другому ми вже більше грали на чужій. По грі в другому таймі ми заслужили цей успіх. Майбутній суперник? У нас немає переваг. Нас нічого не лякає, будемо готові до будь-якого суперника. Ми завжди ретельно готуємося і поважаємо опонентів», - сказав Каштру.

Жеребкування 1/8 фіналу Ліги Європи відбудеться 28 лютого.