19.09.2019, FT   ТВ-трансляція: 

Олександрія не доставила проблем Вольфсбургу

Команда Шарана провела дебютний матч групового етапу Ліги Європи

Олександрія не доставила проблем Вольфсбургу
© ru.uefa.com
«Олександрія» дебютувала в груповому етапі Ліги Європи прогнозованою виїзною поразкою від «Вольфсбурга» з рахунком 1:3. На жаль, клас української команди виявився набагато нижче класу середняка німецької бундесліги, який не докладаючи особливих зусиль записав на свій рахунок три очки.
 
Але ж зустріч для нашої команди почалася зовсім непогано. Олександрійці з перших хвилин без розвідки пішли в атаку і вже на 7-й хвилині голкіперу господарів Первану довелося відбити м'яч після небезпечного удару здалеку в нижній кут. Але, німці досить швидко прийшли в себе, швидко перевівши гру на половину команди Шарана. Вже після 15-ї хвилини перевага «Вольфсбурга» було очевидним і ставало зрозумілим, що гол у ворота гостей - справа часу.
 
На жаль, допоміг вийти вперед господарям досвідчений голкіпер і капітан нашої команди Паньків. Далекий удар Арнольда на 19-й хвилині практично з місця не мав стати проблемою для Юрія, але той зіграв вкрай незграбно і м'яч від його рук влетів у сітку - 1: 0. Уже в наступній атаці Довгий цілком міг зрівняти рахунок, але суперник не дозволив пробити з вигідної позиції. Не встигли гості відійти від такого шоку, як долю матчу був практично вирішено. Вже через три хвилини господарі правим флангом доставили м'яч в штрафну, звідки класно пробив Мехмеді, м'яч через голову Паньківа влетів в дальній кут під поперечину. Здалося, що і в цьому випадку Юрій зайняв не зовсім вірну позицію. Два швидкі голи просто гнітюче подіяли на олександрійців, які до закінчення тайму практично не переходили на половину суперника.
 
«Вольфсбург» ж, домігшись комфортної переваги в рахунку, особливо не рвав жили, задовольнившись і такою перевагою.В перерві олександрійці мали можливість трохи заспокоїтися і початок другого тайму команда Шарана знову провела досить активно. Втім, справа до серйозних загроз воротам Первана не доходила.
 
20 хвилин йшов малоцікавий футбол з перевагою «Вольфсбурга», поки олександрійці не здобули право на штрафний на лівому фланзі атаки. Гречишкін з глибини поля виконав довгий навіс до дальнього кута воротарського, звідки вийшовший на заміну Банада в падінні пробив у нижній кут. Здавалося - ось вона, інтрига! Однак, вже через хвилину все стало на свої місця. Господарі провели атаку правим флангом, звідки увірвався в штрафну Мехмеді і прострілив до лінії воротарського, де зіграв на випередження Брекало  і ударом в дотик відправив м'яч за спину Паньківа.
 
За решту 20 з невеликим хвилин господарі були близькі до того, щоб довести справу до розгрому, але Нмеча і Вегхорст не реалізували свої моменти, а м'яч після удару Сітало по своїх воротах влучив у поперечину.
 
«Олександрія»  дебютувала в Лізі Європи з поразки від німецького клубу, але наступний суперник команди Шарана бельгійський« Гент »(який переміг сьогодні «Сент-Етьєн») напевно буде трохи простіше. 3-го жовтня на своєму полі олександрійці спробують набрати свої перші очки в Лізі Європи.
 
Ліга Європи. Груповий етап. Група I
 
«Вольфсбург» - «Олександрія» - 3:1
 
  Арнольд (19), Мехмеді (23), Брекало (67) - Банада (66)
 
  Банада (81)
 
«Вольфсбург»: Перван - Кнох, Гілявогі, Тіссеран (Брума, 69) - Мбабу, Герхард, Арнольд, Руссийон - Мехмеді (Штефен, 86), Вегхорст, Брекало (Л. Нмеча, 75)
 
«Олександрія»: Паньків - Л. Пашаєв, Дубра, Бухал, Мірошниченко - Банада, Довгий (Ковалець, 46), Гречишкін - Лучкевич (Протасов, 80), Сітало, Третьяков (Шастал, 64)
 
Арбітр: Джейхун Сесюгюзел (Туреччина)

ВОЛЬФСБУРГ - ОЛЕКСАНДРІЯ. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    AdvocatusDei
    online
      AdvocatusDei, 20.09.2019 13:52
    0
    Bolshoi, 20.09.2019 11:20
    Иди зализывай свою рану
    Какую рану, Вася!?
    Bolshoi
    online
      Bolshoi, 20.09.2019 11:20
    -2
    AdvocatusDei, 20.09.2019 10:23
    Идиот ты крепкий
    Иди зализывай свою рану
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 20.09.2019 10:45
    +1
    Таке враження, що автор статті взагалі не дививя гру, або має якусь особисту неприязнь до Олександрії. Заголовок - не відповідає дійсності! Хлопці Шарана грали на рівних з Вольфсбургом, не ставлячи автобусів перед своїми воротами, як це робить переважна більшість наших команд у іграх з іменитими суперниками. Місцями олександрійці "возили" німчуру так що ті не знали що то робиться. Деґуже було помітно хвилювання та мандраж наших хлопців - першу гра в груповому раунді та ще й з Вольфсбургом. Якби наші мали трішки більше досвіду та впевненості в своїх силах - привезли би очних з Бундесу. Взагалі досить пристойно, і погоджуюся, що цілком можна боротися за вихід з цієї групи!
    AdvocatusDei
    online
      AdvocatusDei, 20.09.2019 10:23
    0
    Bolshoi, 20.09.2019 07:21
    Кроты без вариантов пролетели Айнтрахту, а Вольфсбург на строчку выше. Так что всё закономерно.
    Идиот ты крепкий
    Minolt
      Minolt, 20.09.2019 09:31
    0
    после первого гола выключил телевизор
    Leonid Frantseskevich
      Leonid Frantseskevich, 20.09.2019 09:19
    +1
    Какой дурак писал эту новость??? Вы игру вообще смотрели??? "Не доставила проблем"??? Вы там мозгами поехали??? Пфффффф...
    "Александрия" очень достойно сыграла, имела много моментов, смело шла вперед. Да, пропустили фигню, проиграли. А если бы не те два мяча на старте, можно было бы надеяться как минимум на ничью...
    korsun_skif
      korsun_skif, 20.09.2019 08:52
    0
    Konstantin Osipenko, 20.09.2019 00:05
    Обидные 2 гола первые, надеюсь, Панькив наверстает в следующих матчах!
    А играли достойно!
    Не замахнуться ли на выход из группы, назло скептикам? Главное такой же настрой на все игры сохранить!
    Спасибо за игру, на вас было приятнее смотреть, чем на самизнаетекого!
    Кого же Вам так неприятно было вчера смотреть? Сказали А говорите и Бэ
    nomad
    online
      nomad, 20.09.2019 08:46
    +4
    Никто другого и не ожидал. Не получили разгрома-и на том спасибо.
    yuriy_kent
      yuriy_kent, 20.09.2019 08:40
    0
    Выше головы к сожалению не прыгнули. С Гентом будет не легче, но там хоть будут давать атаковать.
    Bolshoi
    online
      Bolshoi, 20.09.2019 07:33
    -5
    Omen, 20.09.2019 06:32
    Да. Играли не плохо. Панькив перенервничал, такое ощещение, из-за этого и гол пропустили, и второй потом зашел((.. Нужно теперь постараться в Гента дома выиграть 3-го числа!

    Вы и вчера старались, волкам понравилось. Гент тоже так хочет.
    Bolshoi
    online
      Bolshoi, 20.09.2019 07:23
    -6
    banderlog78, 20.09.2019 00:10
    Панків налажав а в 2 таймі в кінці видохлись. А в загальному зіграли не погано проти сильної команди. Не думаю що Динамо взяло би там очки
    Причем тут Динамо? А Шахтер взял бы?
    Bolshoi
    online
      Bolshoi, 20.09.2019 07:21
    -5
    Кроты без вариантов пролетели Айнтрахту, а Вольфсбург на строчку выше. Так что всё закономерно.
    Omen
      Omen, 20.09.2019 06:32
    +3
    Да. Играли не плохо. Панькив перенервничал, такое ощещение, из-за этого и гол пропустили, и второй потом зашел((.. Нужно теперь постараться в Гента дома выиграть 3-го числа!
    Istm
    online
      Istm, 20.09.2019 01:25
    -3
    схоже, вийшли на матч надто перелякані.
    OKs100
    online
      OKs100, 20.09.2019 00:57
    -2
    Artem !, 20.09.2019 00:41
    Уже 10е в таблице коэффициентов, Нидерланды обошли нас..
    Наш уровень, это 15-20 место.
    Mr.Value
      Mr.Value, 20.09.2019 00:46
    +11
    Artem !, 20.09.2019 00:41
    Уже 10е в таблице коэффициентов, Нидерланды обошли нас..
    В таблицу можно не смотреть ближайшие лет 5 минимум, всё равно очки приносят только две команды по сути.
    Artem !
      Artem !, 20.09.2019 00:41
    +3
    Уже 10е в таблице коэффициентов, Нидерланды обошли нас..
    Zaplitnyi
      Zaplitnyi, 20.09.2019 00:11
    +16
    Москалі радують.
    banderlog78
      banderlog78, 20.09.2019 00:10
    +6
    Панків налажав а в 2 таймі в кінці видохлись. А в загальному зіграли не погано проти сильної команди. Не думаю що Динамо взяло би там очки
    ihor7003
    online
      ihor7003, 20.09.2019 00:10
    +2
    Команда неплохо смотрелась,но подвел капитан Панькив
    alefteev77
    online
      alefteev77, 20.09.2019 00:01
    +21
    Пропустили 2 дивні голи. Шанси були. Грали пристойно.
    Zaplitnyi
      Zaplitnyi, 20.09.2019 00:11
    +16
    Москалі радують.
    Konstantin Osipenko
      Konstantin Osipenko, 20.09.2019 00:05
    +15
    Обидные 2 гола первые, надеюсь, Панькив наверстает в следующих матчах!
    А играли достойно!
    Не замахнуться ли на выход из группы, назло скептикам? Главное такой же настрой на все игры сохранить!
    Спасибо за игру, на вас было приятнее смотреть, чем на самизнаетекого!
    Zaplitnyi
      Zaplitnyi, 20.09.2019 00:10
    +13
    Не дивлячись на рахунок, думаю що по такій грі і в такій групі можна боротись за вихід.
    Andy_P
      Andy_P, 20.09.2019 00:03
    +13
    alefteev77, 20.09.2019 00:01
    Пропустили 2 дивні голи. Шанси були. Грали пристойно.
    Да, непруха сломала настрой.
    Mr.Value
    online
      Mr.Value, 20.09.2019 00:46
    +11
    Artem !, 20.09.2019 00:41
    Уже 10е в таблице коэффициентов, Нидерланды обошли нас..
    В таблицу можно не смотреть ближайшие лет 5 минимум, всё равно очки приносят только две команды по сути.
    banderlog78
      banderlog78, 20.09.2019 00:10
    +6
    Панків налажав а в 2 таймі в кінці видохлись. А в загальному зіграли не погано проти сильної команди. Не думаю що Динамо взяло би там очки
    ihor7003
    online
      ihor7003, 20.09.2019 00:10
    +6
    Команда неплохо смотрелась,но подвел капитан Панькив
    nomad
    online
      nomad, 20.09.2019 08:46
    +4
    Никто другого и не ожидал. Не получили разгрома-и на том спасибо.
    Omen
    online
      Omen, 20.09.2019 06:32
    +3
    Да. Играли не плохо. Панькив перенервничал, такое ощещение, из-за этого и гол пропустили, и второй потом зашел((.. Нужно теперь постараться в Гента дома выиграть 3-го числа!
    Artem !
      Artem !, 20.09.2019 00:41
    +3
    Уже 10е в таблице коэффициентов, Нидерланды обошли нас..
    vitaha33
      vitaha33, 20.09.2019 00:07
    +3
    Дуже достойно, я б сказав практично рівна гра. Шахті повчитись...
    ihor7003
    online
      ihor7003, 20.09.2019 00:10
    +2
    Команда неплохо смотрелась,но подвел капитан Панькив
    viktor112007
    online
      viktor112007, 20.09.2019 00:00
    +2
    до матчу прогнозував що 3:1 буде
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 20.09.2019 10:45
    +1
    Таке враження, що автор статті взагалі не дививя гру, або має якусь особисту неприязнь до Олександрії. Заголовок - не відповідає дійсності! Хлопці Шарана грали на рівних з Вольфсбургом, не ставлячи автобусів перед своїми воротами, як це робить переважна більшість наших команд у іграх з іменитими суперниками. Місцями олександрійці "возили" німчуру так що ті не знали що то робиться. Деґуже було помітно хвилювання та мандраж наших хлопців - першу гра в груповому раунді та ще й з Вольфсбургом. Якби наші мали трішки більше досвіду та впевненості в своїх силах - привезли би очних з Бундесу. Взагалі досить пристойно, і погоджуюся, що цілком можна боротися за вихід з цієї групи!
    Leonid Frantseskevich
      Leonid Frantseskevich, 20.09.2019 09:19
    +1
    Какой дурак писал эту новость??? Вы игру вообще смотрели??? "Не доставила проблем"??? Вы там мозгами поехали??? Пфффффф...
    "Александрия" очень достойно сыграла, имела много моментов, смело шла вперед. Да, пропустили фигню, проиграли. А если бы не те два мяча на старте, можно было бы надеяться как минимум на ничью...
    AdvocatusDei
    online
      AdvocatusDei, 20.09.2019 13:52
    0
    Bolshoi, 20.09.2019 11:20
    Иди зализывай свою рану
    Какую рану, Вася!?
    AdvocatusDei
    online
      AdvocatusDei, 20.09.2019 10:23
    0
    Bolshoi, 20.09.2019 07:21
    Кроты без вариантов пролетели Айнтрахту, а Вольфсбург на строчку выше. Так что всё закономерно.
    Идиот ты крепкий
    Minolt
      Minolt, 20.09.2019 09:31
    0
    после первого гола выключил телевизор
    korsun_skif
      korsun_skif, 20.09.2019 08:52
    0
    Konstantin Osipenko, 20.09.2019 00:05
    Обидные 2 гола первые, надеюсь, Панькив наверстает в следующих матчах!
    А играли достойно!
    Не замахнуться ли на выход из группы, назло скептикам? Главное такой же настрой на все игры сохранить!
    Спасибо за игру, на вас было приятнее смотреть, чем на самизнаетекого!
    Кого же Вам так неприятно было вчера смотреть? Сказали А говорите и Бэ