Пенальті у овертаймі. Ман Юнайтед дотиснув Копенгаген і вийшов до півфіналу

Автором єдиного гола на 94-й хвилині став Бруну Фернандеш

6743
9
Twitter

У матчі 1/4 фіналу Ліги Європи англійський «Манчестер Юнайтед» переміг данський «Копенгаген» (1:0).

В кінці першого тайму гол Мейсона Грінвуда був скасований після перегляду VAR через офсайд.

Основний час завершився без забитих голів. «МЮ» дотиснув суперника в екстратаймі.

На 94-й хвилині матчу 11-метровий за фол на Антоні Марсьялі реалізував хавбек Бруну Фернандеш.

У півфіналі «МЮ» зіграє проти переможця пари «Вулверхемптон» (Англія) – «Севілья» (Іспанія).