18.09.2019, FT   ТВ-трансляція: 

Шахтар — Манчестер Сіті. Прогноз і анонс на матч Ліги чемпіонів

«Гірники» зіграють з «городянами» третій рік поспіль

Шахтар — Манчестер Сіті. Прогноз і анонс на матч Ліги чемпіонів
© ФК Шахтар Донецьк
У середу, 18-го вересня, в Харкові відбудеться поєдинок групового етапу Ліги чемпіонів, в якому донецький «Шахтар» прийме англійський «Манчестер Сіті».
 
«Знову «Манчестер Сіті»!», — важко зітхнули багато гравців «Шахтаря» і любителів футболу після жеребкування групового етапу Ліги чемпіонів. І справді, вже третій рік поспіль безжалісний жереб зводить «гірників» з «городянами» в групі ЛЧ.
 
І треба сказати, що «Манчестер Сіті» — дуже незручний для «Шахтаря» суперник. У сезоні 2017/2018 українська команда поступилася «городянам» на виїзді 0:2, а вдома виграла 2:1. Щоправда, домашній матч був останнім в групі і нічого не вирішував з турнірної точки зору, а тому наставник англійської команди Пеп Гвардіола дав відпочити багатьом гравцям основи і перевірив у бою найближчий резерв. Ну а минулого сезону «Шахтар» взагалі зазнав катастрофи в протистоянні з «МанСіті». Спершу донецький клуб вдома програв 0:3, а в гостях був розгромлений з тенісним рахунком 0:6. Так, «гірникам» страшенно не щастило, та був абсолютно лівий пенальті в кінцівці першого тайму, але 0:6 є 0:6.
 
Але ті матчі — справа минула. У 5-му турі чемпіонату Англії, який відбувся днями, скромний «Норвіч» довів, що «Манчестер Сіті» можна обігравати, здолавши «городян» з рахунком 3:2. Чому б «Шахтарю» не спробувати повторити подвиг «канарок»?
 
Правда, гра донецької команди останнім часом викликає певні побоювання. У минулому турі УПЛ «Шахтар» дозволив тричі забити луганській «Зорі». Хоч донеччани і виграли поєдинок з рахунком 4:3, до їхньої гри в обороні є багато питань. І футболісти «Манчестер Сіті» їх обов'язково зададуть, в цьому немає жодних сумнівів. З іншого боку, три пропущених від «Зорі» голи могли стати хорошим струсом для «гірників» перед поєдинком з англійським грандом в Лізі чемпіонів.
 
Під питанням участь у поєдинку 31-річного бразильського півзахисника «Шахтаря» Тайсона, який отримав струс мозку в поєдинку з «Зорею». «Участь Тайсона в грі з «Манчестер Сіті» під питанням», — заявив головний лікар «Шахтаря» Артур Глущенко. Але сам хавбек налаштований куди більш оптимістично. «Я вже тренуюся на 100% можливостей і сподіваюся, що зможу зіграти в середу в Лізі чемпіонів», — сказав Тайсон в спеціально записаному відео.
 
«Манчестер Сіті» — один з найсильніших клубів світу, чий склад оцінюється в €1,28 мільярди. Склад «Шахтаря» оцінюється в €137,4 мільйони, тобто, майже в десять разів дешевше. Щоб розраховувати на очки в поєдинку з «городянами», донецька команда має зіграти гранично зібрано. Адже за кожну помилку гості будуть суворо карати «гірників», українська команда знає про це не з чуток.
 
Дуже цікаво буде подивитися на протистояння з «гірниками» 22-річного українського лівого захисника «Манчестер Сіті» Олександра Зінченка. Адже не дарма Зінченко був в системі «Шахтаря» з 2010-го по 2014-й роки, хоч і пішов звідти не без скандалу.
 
На «Шахтар» чекає важка битва, але навіть якщо вона не увінчається позитивним результатом, засмучуватися не варто. Це тільки перший матч групового етапу Ліги чемпіонів. Швидше за все, «гірники» битимуться за вихід в плей-оф з «Аталантою» і загребським «Динамо», а «Манчестер Сіті» впевнено займе перше місце в групі. У будь-якому випадку, «Шахтарю» не можна вдарити обличчям у багнюку перед своїми уболівальниками. До слова, вже в понеділок на поєдинок «гірників» з «городянами» було викуплено 35 тисяч квитків. Всього ОСК «Металіст» вміщує 40 тисяч глядачів, так що потужна підтримка господарям забезпечена.
 
Орієнтовні склади:
 
«Шахтар»: Пятов — Болбат, Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі, Степаненко, Патрік, Марлос, Тайсон, Тете, Мораес
 
«Манчестер Сіті»: Едерсон — Уокер, Отаменді, Стоунз, Зінченко, Гюндоган, Родрі, Давид Сільва, Бернарду Сілва, Стерлінг, Агуеро.

18 вересня, середа

«Шахтар» — «Манчестер Сіті»
Харків. ОСК «Металіст». 22:00
ТБ-трансляція на телеканалі «Футбол 2»
ШАХТАР — МАНЧЕСТЕР СІТІ. ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ
 Арбітр: Артур Діаш (Португалія)
Прогноз Sport.ua — 1:2
ЗРОБИТИ СТАВКУ

 

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Автор — Михаил Шаповалов, Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Laeda
    online
      Laeda, 18.09.2019 21:25
    0
    Сергей Долина, 18.09.2019 21:02
    Вперед Шахтер к победе! Ничья тоже будет неплохо.
    Назад шахтер - 0-6 тоже результат
    Poltfut
      Poltfut, 18.09.2019 21:22
    0
    2-2
    Сергей Долина
    online
      Сергей Долина, 18.09.2019 21:02
    0
    Вперед Шахтер к победе! Ничья тоже будет неплохо.
    vitek-kherson
      vitek-kherson, 18.09.2019 20:31
    -1
    Александр Сидорчук, 18.09.2019 20:25
    Хотелось бы 0-4!!!
    Ты Сидорчук психически не уравновешен, посмотрим как твоё Динамо будут пороть. Я конечно всегда за победы украинских клубов в Европе... но вот реалии таковы, что МС и Шахта с разных планет)
    Александр Сидорчук
      Александр Сидорчук, 18.09.2019 20:25
    +1
    Хотелось бы 0-4!!!
    vitek-kherson
      vitek-kherson, 18.09.2019 20:08
    +1
    2:4 к сожалению((
    Alexey Antonenko
      Alexey Antonenko, 18.09.2019 19:55
    +1
    Predator, 17.09.2019 13:58
    Твои дырявые уже обновили рекорд в УПЛ . Только где мс а где колос
    Напомнить кто нанёс Шахтёру первое поражение на Донбасс Арене или сам вспомнишь?
    AdvocatusDei
    online
      AdvocatusDei, 18.09.2019 18:41
    -4
    Solovey, 18.09.2019 18:20
    0-4! Харьков за Манчестер Сити!
    Садомит, ты с какого района Харькова!?
    AdvocatusDei
    online
      AdvocatusDei, 18.09.2019 18:40
    -2
    Лаеда как обычно позориться на сайте
    Solovey
      Solovey, 18.09.2019 18:20
    +1
    0-4! Харьков за Манчестер Сити!
    Laeda
    online
      Laeda, 18.09.2019 15:02
    -6
    Lazio, 18.09.2019 14:56
    Той день, коли від ШД чекають 4-5 в свої ворота і забувають, що як мінімум один раз в рік і ПАЛКін стріляє....
    Сергей Палкин: «Спортдиректор «Ман Сити» купит квартиру в Украине, а я — в Англии. УЕФА решил женить нас»
    Все верно именно сегодня спордиректора передернут друг другу
    Lazio
    Lazio, 18.09.2019 14:56
    +2
    Той день, коли від ШД чекають 4-5 в свої ворота і забувають, що як мінімум один раз в рік і ПАЛКін стріляє....
    nomad
    online
      nomad, 18.09.2019 14:48
    -1
    nomad, 18.09.2019 14:27
    Шахтёр - МанСи 1:2 на 70 мин
    Это U19
    1:3..........
    nomad
    online
      nomad, 18.09.2019 14:27
    +1
    Шахтёр - МанСи 1:2 на 70 мин
    Это U19
    xavo67
      xavo67, 18.09.2019 13:52
    -4
    Хочу посоветовать Вам начать делать ставки в букмекерской конторе Леон(Вбиваем в своём браузере фразу "БК Леон"), РЕГИСТРИРУЕМСЯ ЧТО БЫ ПОЛУЧИТЬ БОНУС: ПРИ РЕГИСТРАЦИИ УКАЗЫВАЕМ БОНУС КОД - free2500 (внимание!!! бонус будет начислен в размере от 200-2000 грн в зависимости от количества ставок , код действителен только для игроков внесших депозит)А ДАЛЬШЕ ВСЁ ЗАВИСИТ ОТ ВАШЕГО УМЕНИЯ УГАДЫВАТЬ РЕЗУЛЬТАТЫ ФУТБОЛЬНЫХ МАТЧЕЙ. Всем удачи!!!
    Laeda
    online
      Laeda, 18.09.2019 13:29
    -12
    ВВВ, 18.09.2019 13:28
    Ти на свою аву подивись псіна!!!!
    а что там? Ава как ава не что у тебя - сидит какой-то дед на унитазе и строчит комменты на суржиковом украинском языке
    Laeda
    online
      Laeda, 18.09.2019 13:28
    -12
    nomad, 18.09.2019 13:25
    Про шведский "колхоз": «Ма́льмё» — шведский футбольный клуб из одноимённого города. Основан 24 февраля 1910 года. Один из самых титулованных клубов чемпионата Швеции. Вместе с «Гётеборгом» и АИКом входит в так называемую классическую «Большую тройку» шведского клубного футбола.
    маладэц садись два - википедию все умеют читать только стыдно должно быть проигрывать великой гордости вселенной какому-то МальмЁ
    ВВВ
      ВВВ, 18.09.2019 13:28
    +2
    Laeda, 18.09.2019 13:24
    ну наверное вадо у твоего второго я 60 летнего любителя лоперамида "kvlad200760"
    Ти на свою аву подивись псіна!!!!
    nomad
    online
      nomad, 18.09.2019 13:25
    0
    Laeda, 18.09.2019 13:18
    Да и кстати вижу Мальме помнят все но то как "гордость вселенной" соснуло 1-0 у этого шведского колхоза наверное все зыбыли?
    Про шведский "колхоз": «Ма́льмё» — шведский футбольный клуб из одноимённого города. Основан 24 февраля 1910 года. Один из самых титулованных клубов чемпионата Швеции. Вместе с «Гётеборгом» и АИКом входит в так называемую классическую «Большую тройку» шведского клубного футбола.
    Laeda
    online
      Laeda, 18.09.2019 13:24
    -8
    ВВВ, 18.09.2019 13:22
    Як на мене то більше за всіх кричать ро те що хтось підорас як раз самі підораси!!! Не підкажеш мені псіна в кого тут улюбленим кольором є голубий???
    ну наверное вадо у твоего второго я 60 летнего любителя лоперамида "kvlad200760"
    Predator
      Predator, 17.09.2019 14:12
    +14
    Laeda, 17.09.2019 14:07
    Ты лучше переживай чтобы кротосброд твой не сильно трахнули сегодня
    Когда трахают мс или Бавария то не так обидно. А когда всякие колос , полесье или десна , то на это приятно смотреть
    Predator
      Predator, 17.09.2019 13:58
    +10
    Laeda, 17.09.2019 13:55
    Так рекорд же надо обновлять
    Твои дырявые уже обновили рекорд в УПЛ . Только где мс а где колос
    pricolist
      pricolist, 17.09.2019 13:04
    +10
    как бы мне не нравился Шахтер, но думаю команда все же пропустит 3-4 мяча. А так удачи горнякам, ждем достойную игру
    Brian
    online
      Brian, 18.09.2019 09:08
    +9
    О! Лаеда тут как тут. Не ровно дышишь к Шахтёру? А чего на ветках Динамо язык в ж..пу прячешь?
    AdvocatusDei
    online
    AdvocatusDei, 17.09.2019 14:17
    +9
    Laeda, 17.09.2019 14:07
    Ты лучше переживай чтобы кротосброд твой не сильно трахнули сегодня
    дебил... матч завтра... иди наху.й, не позорься
    AdvocatusDei
    online
      AdvocatusDei, 17.09.2019 14:00
    +9
    полудурки динамовские юморят... ну да, что остается делать?!... над ск динамо тоже все ржут
    Predator
      Predator, 18.09.2019 10:14
    +7
    Brian, 18.09.2019 09:08
    О! Лаеда тут как тут. Не ровно дышишь к Шахтёру? А чего на ветках Динамо язык в ж..пу прячешь?
    Потому что у этого лоха пердак горит что шахта в лч играет и на первом месте в УПЛ. А дырявых имеют все кому не лень . Ну не может он без шахтера
    1Odessit
      1Odessit, 18.09.2019 01:31
    +7
    Хочу пожелать шахтёру удачи.Главное что бы выиграли,а мы ещё и не такие фотэци брали.Одесса за Шахтёр.
    kvlad200760
    online
      kvlad200760, 17.09.2019 17:26
    +7
    Мені цікаво де та псіна була коли Динамо Десні програло? А тут вилізло і підгавкує!Якщо вже кращій клуб України на сьогодні(і це не Динамо) наймовірніше програє МанСіті(хоча надія на позитивний результат вмирає останною) то що говорити про Динамо?Бо Бурда з Кадаром не сильніше за Матвієнка з Кривцовим а подекуди й слабше,Миколенко слабше за Ісмаілі а Караваев не сильніше за Болбата.Ну а серед атакувальних гравців у Динамо немає гравців рівня Тайсона,Марлоса,Коноплянки,Мораєса.Хіба що Беседін Та і чого варто Динамо в матчах з топовими клубами всі побачили в матчах з напівмертвим на той час Челсі.
    Zport.
      Zport., 17.09.2019 13:26
    +7
    Слишком оптимистичный прогноз от спортЮА
    Владимир Владимиров
      Владимир Владимиров, 17.09.2019 13:54
    +6
    если будут играть как с зорей то точно будет 0-9
    George Abuladze
      George Abuladze, 18.09.2019 10:19
    +5
    Сомневаюсь я в счете 1:2, скорее всего накидают нашим минимум 4, но лучше посмотреть на игру команды и игроков с таким противником, и чему то научится, чем громить Лугано в Лиге Европы
    Predator
      Predator, 17.09.2019 14:06
    +5
    Вот не понимаю лохофанов дырявых. Их команду имеют во все дыры, а они шахту обсыпают. Только где шахта ,а где дк?
    AdvocatusDei
    online
      AdvocatusDei, 17.09.2019 14:01
    +5
    хотя им пох.й на динамо, это конченные хейтеры шахтеровские
    yuriy_kent
    online
      yuriy_kent, 18.09.2019 12:02
    +4
    Одна шавка Лаеда убежала, пришла вторая.
    yuriy_kent
    online
      yuriy_kent, 18.09.2019 11:33
    +4
    Против горожан у горняков нет шансов. К сожалению вынос в одну калитку. Между командами огромная пропасть.
    kvlad200760
    online
      kvlad200760, 17.09.2019 18:32
    +4
    Псіна запам*ятай-ерудиція не може бути банальной а розмова рентабельною!Я розумію що ти хочешь показати себе розумним а насправді дурень дурнем!!!!! Якщо вже переписуєш то хоча би замислюйся що пишеш,дебілушка!!!!
    ВВВ
    online
      ВВВ, 18.09.2019 13:14
    +3
    JulikoB, 18.09.2019 11:49
    Чет кроты заскулили. А как же лучший в мире исмаили? А менеджмент? А умение дорого продавать футболистов? А покрашенный самолет? Что же вы так, при малейшей опасности сразу жопу подставляете, и молитесь чтобы не попал?
    Попадет, сегодня вас обслужит знатный пихарь, потом еще и гордиться будете.
    Динамофілам залишилося тільки з сумом згадувати як років 10-15 назад вони теж грали з МанСіті і навіть грали внічію з ними в Манчестері!!! Навіть якщо Шахтар сьогодні і програє МанСіті,що цілком вірогідно,що це доводить? Це доведе що Динамо не дно? Не доведе!!! Тож тіштеся тим що у вас в суперниках грізний Мальме і згадуйте те Динамо яким воно було 20 років назад!!!
    Dirkochelo
      Dirkochelo, 18.09.2019 12:56
    +3
    ShakhtarUberAlles, 18.09.2019 12:36
    Вперед, Шахтер! Гордость Украины
    Что там Украина? Гордость Вселенной!
    ShakhtarUberAlles
      ShakhtarUberAlles, 18.09.2019 12:36
    +3
    Вперед, Шахтер! Гордость Украины