22.10.2019, FT   ТВ-трансляція: 

Шахтар - Динамо Загреб. Прогноз і анонс на матч Ліги чемпіонів

Чемпіон України проведе один з ключових матчів на груповій стадії Ліги чемпіонів

Шахтар - Динамо Загреб. Прогноз і анонс на матч Ліги чемпіонів
© twitter.com/FCShakhtar

Перед стартом групового етапу Ліги чемпіонів більшість фахівців відводило «Динамо» Загреб роль аутсайдера Групи С, тому мало хто припускав, що спарені матчі «Шахтаря» і чемпіонів Хорватії можуть стати ключовими в боротьбі за путівку в плей-оф.

Однак реальність внесла свої корективи у прогнози експертів. «Аталанта» в перших двох турах не набрала жодного очка, і попереду на команду Джан П'єро Гасперіні чекають два матчі з беззаперечним фаворитом групи - «Манчестер Сіті». Тому, шанси у італійського дебютанта на вихід в плей-оф залишилися лише теоретичні. А це означає, що другу путівку в плей-офф, швидше за все, розіграють між собою саме «Шахтар» і «Динамо» Загреб.

Перший очний матч чемпіони України і Хорватії проведуть між собою у вівторок в Харкові. І перемога однієї з команд в цьому матчі може стати дуже важливим кроком до другого місця в групі.

«Шахтар» стартував в Лізі чемпіонів домашньою поразкою з рахунком 0:3 від «Манчестер Сіті», проте з нього трагедії ніхто не зробив: всі розуміли, що змагатися на рівних з чемпіонами Англії команда Луїша Каштру зараз не здатна, і ключовими будуть наступні матчі .

І виїзна перемога в другому турі в Мілані над «Аталантою» стала для «Шахтаря» неймовірно важливою. Перемога ця була дуже важкою: італійці могли вирішити результат зустрічі вже в перші півгодини, проте забили лише один гол. Більш досвідчена в єврокубкових баталіях команда Луїша Каштру зуміла вирівняти гру, а потім вирвала таку важливу перемогу завдяки зразковій контратаці в кінцівці додаткового часу.

Домашня перемога «Динамо» Загреб в першому турі над тією ж «Аталантою» була набагато більш впевненою - 4:0. У другому турі підопічні Ненада Б’єліци на виїзді програли «Манчестер Сіті» з гідним рахунком 0:2.

Однак на підставі цих матчів не варто робити висновки про те, що «Динамо» підходить до протистояння з «Шахтарем» в статусі фаворита: розгром «Аталанти» в першому турі пов'язаний, перш за все, з тим, що команда Гасперіні в своєму дебютному в історії матчі в Лізі чемпіонів просто перегоріла і не була схожа сама на себе. А рахунок 0:2 в матчі з «Сіті» не відображує тієї тотальної переваги, якою володіли підопічні Пепа Гвардіоли протягом усього матчу.

Напередодні поєдинку з «Динамо» Загреб «Шахтар» в УПЛ провів дуже легкий матч проти «Колоса». Уже в першому таймі «гірники» забили у ворота дебютанта УПЛ п'ять сухих голів, і другу половину матчу проводили практично в тренувальному режимі.

До матчу з «Динамо» Загреб «Шахтар» підходить практично в оптимальному складі. До відсутності через травми Богдана Бутка і Андрія Тотовицького всі вже давно звикли. З тих гравців, яких зараз можна зарахувати до основній обоймі «Шахтаря», під питанням тільки участь в матчі Давида Хочолави.

Що стосується «Динамо» Загреб, то у команди Ненада Б’єліци через травми точно не зіграють Комнен Андріч і Ловро Маєр. Під питанням участь в матчі Аріяна Адемі, Міслава Оршіча і Бруно Петковіча.

Букмекери фаворитом матчу вважають «Шахтар». Коефіцієнт на перемогу господарів - 1,77, на «Динамо» - 5,30. Імовірність нічиєї - 3,74.

22 жовтня, вівторок

«Шахтар» — «Динамо» Загреб
Харків. Стадіон «Металіст». 19:55
ТБ-трансляція на телеканалі «Футбол 1»
ШАХТАР - ДИНАМО З. ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ
 Арбітр: Антоніу Матеу Лаос (Іспанія)
Прогноз Sport.ua — 2:1
ЗРОБИТИ СТАВКУ

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Опитування
  • Спрогнозуйте результат матчу 3-го туру Ліги чемпіонів між Шахтарем та Динамо Загреб, який пройде 22 жовтня в Харкові.
    • 26.35% (78)
      1. Велика перемога Шахтаря
    • 50.34% (149)
      2. Мінімальна перемога Шахтаря
    • 10.81% (32)
      3. Нічия
    • 7.43% (22)
      4. Мінімальна перемога Динамо Загреб
    • 5.07% (15)
      5. Велика перемога Динамо Загреб
    Результати опитування Проголосували — 296
    В опитуваннях можуть брати участь тільки зареєстровані користувачі.
    Будь-ласка, авторизуйтесь або зареєструйтеся.
Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Dirkochelo
      Dirkochelo, 23.10.2019 07:41
    0
    Lazio, 22.10.2019 17:40
    Мені звичайно похєр, я маю можливість... Але питання до тих, відкиго це залежить.. Чому ви пі@араси залишаєте без футболу значну частину глядачів, ьранслююяи матч лиш на каналі Футбол....???
    К власти дорвались они (пидарки) . Сам же написал. Гейропа, сер!
    .
    grifon
      grifon, 22.10.2019 19:40
    0
    який ти білий у пухнастий кротик, ну ну
    Ukraine
    online
      Ukraine, 22.10.2019 19:39
    +1
    grifon, 22.10.2019 19:34
    якщо як ти, то ні дякую
    Вболівальники!
    Ось люди яка буде вболівати за Динамо Загреб(((
    Я рахую що це гарьба!
    grifon
      grifon, 22.10.2019 19:34
    -2
    якщо як ти, то ні дякую
    Ukraine
    online
      Ukraine, 22.10.2019 19:32
    +1
    grifon, 22.10.2019 19:26
    з дитинства за всі Динамо
    Вболівай за Україну!)))
    grifon
      grifon, 22.10.2019 19:26
    -1
    з дитинства за всі Динамо
    Dirkochelo
      Dirkochelo, 22.10.2019 19:08
    0
    Подиивимося на чий отвір ширше: загребський чи наш? Вангую наш, бо ми щірі і пісенні....
    LeXXX костюк
      LeXXX костюк, 22.10.2019 19:07
    +1
    Lazio, 22.10.2019 17:40
    Мені звичайно похєр, я маю можливість... Але питання до тих, відкиго це залежить.. Чому ви пі@араси залишаєте без футболу значну частину глядачів, ьранслююяи матч лиш на каналі Футбол....???
    Очень хороший вопрос! Вот только его не поймут половина присутствующих на этом сайте, которые и дальше будут царапать: " Только Шахтёр, только победа"
    Ukraine
    online
      Ukraine, 22.10.2019 18:52
    -3
    В шахти імунітет до виграшів у всіх клубів де є назва «Динамо».
    Тому даже не сумніваюсь
    Павел П
      Павел П, 22.10.2019 18:06
    -1
    Шахта,вперёд!!!
    Lazio
    Lazio, 22.10.2019 17:40
    +5
    Мені звичайно похєр, я маю можливість... Але питання до тих, відкиго це залежить.. Чому ви пі@араси залишаєте без футболу значну частину глядачів, ьранслююяи матч лиш на каналі Футбол....???
    Istm
      Istm, 22.10.2019 17:14
    -3
    Ace Ventura, 22.10.2019 16:58
    Шахтер может их обыграть крупно! Голов 5 забить могут!
    скорее всего, Шахтер минимально выиграет.
    Ace Ventura
      Ace Ventura, 22.10.2019 16:58
    0
    Шахтер может их обыграть крупно! Голов 5 забить могут!
    ShakhtarUberAlles
    ShakhtarUberAlles, 22.10.2019 16:40
    +4
    Мы Кроты, мы всех сильней!
    trasher87 trasher87
      trasher87 trasher87, 22.10.2019 16:32
    -7
    Если тут не выигрывать, то зачем тогда гриву подымать??
    0686732673
      0686732673, 22.10.2019 16:02
    +2
    AdvocatusDei, 22.10.2019 14:01
    Моня , Моня - старый злой алкоголик
    Моня о злой задрот😁
    0686732673
      0686732673, 22.10.2019 15:59
    0
    Чо за хулигани пошли посліднє время😁
    mony65
      mony65, 22.10.2019 14:54
    -7
    ну усе шахтер U19-Динамо Загреб U19 1:1
    mony65
      mony65, 22.10.2019 14:39
    -9
    yuriy_kent, 22.10.2019 14:27
    Так это туйгена, бывалый, 1961 и т.д.? Оно еще живое? Не зря я его в игнор сразу кинул, нервы не портить на пустое место.
    ну я так понял место полное дерьма,раз люди перечисленные тобой пустое место?
    mony65
      mony65, 22.10.2019 14:37
    -6
    Raumo, 22.10.2019 14:33
    Ставлю на ничью!
    вполне возможна
    там сейчас U19 кротовская 1-1 катают с Динамо,кстати шахтер в десять играют-удаление
    yuriy_kent
      yuriy_kent, 22.10.2019 08:36
    +21
    Сколько комментов от больных людей. Не обращайте внимание на ущербных. Не опускайтесь до их уровня. Матч обещает быть интересным. Победы нашему чемпиону.
    Ukraine
    online
      Ukraine, 22.10.2019 08:42
    +14
    Тільки Україна
    Тільки перемога!
    Lazio
    Lazio, 22.10.2019 09:20
    +13
    Удачі Шахта!!!
    Андрей Обозный
      Андрей Обозный, 22.10.2019 09:09
    +11
    Победы сегодня, Киев с вами.
    mikmir1
    mikmir1, 21.10.2019 20:56
    +9
    Перемоги "Шахтарю" завтра, "Динамо"(К) та "Олександрії" в четвер. А всі коментарі - у кого на скільки розуму вистачає. Усім всього найкращого.
    ShakhtarUberAlles
    ShakhtarUberAlles, 22.10.2019 07:40
    +8
    ШДФК! ⚒🖤🧡🇺🇦
    Volk
      Volk, 22.10.2019 10:24
    +7
    Давайте ребятушки. Вы можете дать хороший результат это 100%. Мы будем за вас болеть
    Vbolivalnyk-Peter
      Vbolivalnyk-Peter, 21.10.2019 19:24
    +7
    Цікаво буде подивитися на матч Шахтар-Динамо З. Перемога над Аталантою що в одних, що в інших дуже неоднозначні. У загребі влітало все що може і не може, Шахтар теж реально просто відскочив в Мілані... Можу сказати одне напевно - хорватів потрібно ставити на місце, а то виграли в макаронників, вимучили мінімальну поразку в Англії і відчули себе Барселоною. Сподіваюся кроти в Харкові розставлять все по своїх місцях.... Гадаю мін. 3:0 шахтар має спустити вискочок на землю....
    Lazio
    Lazio, 22.10.2019 17:40
    +5
    Мені звичайно похєр, я маю можливість... Але питання до тих, відкиго це залежить.. Чому ви пі@араси залишаєте без футболу значну частину глядачів, ьранслююяи матч лиш на каналі Футбол....???
    jekаfunny
      jekаfunny, 21.10.2019 19:23
    +5
    tima fialko, 21.10.2019 19:22
    Тривожно.Після років затишшя,хорвати знову на під"йомі.Навіть для мінімальноі перемоги повинна бути повна самовідданість у грі.Не перемога у Харкові закриє дорогу виходу з групи.Хай щастить!
    да, интерсаня будет игра ! причем мне кажется как одни могут с разницей выиграть так и другие...
    думаю снова будет результативный матч минимум с тремя голами
    ShakhtarUberAlles
    ShakhtarUberAlles, 22.10.2019 16:40
    +4
    Мы Кроты, мы всех сильней!
    AdvocatusDei
      AdvocatusDei, 22.10.2019 14:01
    +4
    mony65, 22.10.2019 13:57
    самое главное чмо,а ты и не пытаешься отрицать это-что ты чмо,ползаешь тут клованы они всегда нужны,без них мир сер,а тем более ,когда клован меняет маски, сегодня оно AdvocatusDei,а завтра enjoy))
    то есть чмо многоликое))
    Моня , Моня - старый злой алкоголик
    jekаfunny
      jekаfunny, 21.10.2019 20:17
    +4
    AdvocatusDei, 21.10.2019 20:16
    Скольки!? Больше 2,5 это сто%
    Да , там как раз коф нормальный
    А вполне может и тройку пробьют
    vova987651
      vova987651, 22.10.2019 12:42
    +3
    Андрей Обозный, 22.10.2019 09:09
    Победы сегодня, Киев с вами.
    Львів також тримає кулаки за вас.
    Bolshoi
      Bolshoi, 22.10.2019 10:59
    +3
    В Донецке чай "За Динамо" продается до сих пор?
    Zport.
      Zport., 21.10.2019 19:30
    +3
    kina_ne_bydet, 21.10.2019 19:07
    Надеюсь после матча условный Тете выкрикнет на камеру: где Динамо, где??
    А в это время украинский воин грохнет очередного донецкого боевика
    trasher87 trasher87
      trasher87 trasher87, 21.10.2019 19:25
    +3
    Шахтер-Динамо?)))
    Конечно же я буду болеть за.....
    0686732673
      0686732673, 22.10.2019 16:02
    +2
    AdvocatusDei, 22.10.2019 14:01
    Моня , Моня - старый злой алкоголик
    Моня о злой задрот😁
    Odinokij
      Odinokij, 22.10.2019 11:19
    +2
    ДЗ конечно упертая команда,но ШД ей пока не по зубам. Победы Шахтёр!
    Саша Мосійчук
      Саша Мосійчук, 22.10.2019 10:34
    +2
    Тільки Шахтар тільки перемога.