| Оновлено 11 грудня 2019, 00:18
4114
8

Інтер програв напіврезервному складу Барселони і покинув Лігу чемпіонів

Команда Конте віддала путівку в 1/8 фіналу «Боруссії», яка виграла в паралельному матчі

4114
8
twitter.com/inter

У поєдинку групового турніру Ліги чемпіонів «Барселона» на виїзді обіграла «Інтер» з рахунком 2:1.

Тренерський штаб «блаугранас» виставив на матч напіврезервний склад, але каталонці не збиралися без бою віддавати гру суперникам. Гості подовгу розігрували м'яч, намагаючись знайти підходи до штрафного «Інтера». А в середині першого тайму комбінація каталонців завершилася точним ударом Карлеса Переса. Міг подвоїти перевагу своєї команди Лангле, котрий із забійної позиції не потрапив у ворота. «Чорно-сині», над якими нависла загроза вильоту з Ліги чемпіонів, почали активніше йти в атаку і зрівняли рахунок перед перервою. Мартінес зачепився за м'яч на лінії штрафного «Барси» і зробив скидку на Лукаку, який пробив точно в кут.

У другій половині зустрічі гольових моментів біля воріт команд довгий час не було. А на 61-й хвилині шикарний шанс не використав Лукаку, котрий з близької відстані не пробив голкіпера. Час минав, а рахунок залишався нічийним. І ця обставина помітно нервувала господарів поля, які часом приймали поспішні рішення. А в кінці зустрічі молодий форвард Фаті змусив замовкнути трибуни «Джузеппе Меацца», відправивши команду Антоніо Конте в Лігу Європи.