10.12.2019, FT   ТВ-трансляція: 

Інтер програв напіврезервному складу Барселони і покинув Лігу чемпіонів

Команда Конте віддала путівку в 1/8 фіналу «Боруссії», яка виграла в паралельному матчі

Інтер програв напіврезервному складу Барселони і покинув Лігу чемпіонів
© twitter.com/inter

У поєдинку групового турніру Ліги чемпіонів «Барселона» на виїзді обіграла «Інтер» з рахунком 2:1.

Тренерський штаб «блаугранас» виставив на матч напіврезервний склад, але каталонці не збиралися без бою віддавати гру суперникам. Гості подовгу розігрували м'яч, намагаючись знайти підходи до штрафного «Інтера». А в середині першого тайму комбінація каталонців завершилася точним ударом Карлеса Переса. Міг подвоїти перевагу своєї команди Лангле, котрий із забійної позиції не потрапив у ворота. «Чорно-сині», над якими нависла загроза вильоту з Ліги чемпіонів, почали активніше йти в атаку і зрівняли рахунок перед перервою. Мартінес зачепився за м'яч на лінії штрафного «Барси» і зробив скидку на Лукаку, який пробив точно в кут.

У другій половині зустрічі гольових моментів біля воріт команд довгий час не було. А на 61-й хвилині шикарний шанс не використав Лукаку, котрий з близької відстані не пробив голкіпера. Час минав, а рахунок залишався нічийним. І ця обставина помітно нервувала господарів поля, які часом приймали поспішні рішення. А в кінці зустрічі молодий форвард Фаті змусив замовкнути трибуни «Джузеппе Меацца», відправивши команду Антоніо Конте в Лігу Європи.

Ліга чемпіонів. Група F.

«Інтер» - «Барселона» - 1:2

Ромелу Лукаку (44) - Карлес Перес (23), Ансу Фаті (86)

Борха Валеро (45+1), Стефан де Врей (88), Себастьяно Еспозіто (92) - Клеман Лангле (35), Хуніор Фірпо (49)

«Інтер»: Самір Ханданович - Мілан Шкріньяр, Стефан де Врей, Дієго Годін - Крістіано Бірагі (Валентино Лазаро, 69), Борха Валеро (Себастьяно Еспозіто, 77), Марцело Брозович, Матіас Весіно, Данило Д'Амброзіо (Маттео Політано, 75) - Лаутаро Мартінес, Ромелу Лукаку

«Барселона»: Нето - Хуніор Фірпо, Самюель Юмтіті, Клеман Лангле, Жан-Клер Тодібо, Мусса Ваге - Карлес Аленья, Іван Ракітіч (Френкі де Йонг, 63), Артуро Відаль - Карлес Перес (Ансу Фаті, 85), Антуан Грізманн (Луїс Суарес, 63)

Арбітр: Бьорн Куйперс (Нідерланди)

ІНТЕР - БАРСЕЛОНА. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 11.12.2019 15:38
    0
    RoNIkyo, 11.12.2019 13:24
    А против Милана почему? Там же Шева играл.
    Потому что во-первых я почти никогда не "болел" за команды из-за одного игрока. Когда я начал смотреть итальянский футбол в мой "список любимцев" вошли Интер,Рома,Юве и Фиорентина, стало быть Милану,Торино и Лацио там места просто не могло быть.
    А во-вторых я всегда в Украине был болельщиком Шахтера, а не Динамо.
    Вообще за 21 год что я смотрю футбол было только два игрока ради которых я был готов временно поддерживать клуб даже если он мне был до этого игрока антипатичен (могло бы быть больше, но остальные либо отдавали жизнь одному клубу либо играли и так в тех клубах которые мне были в общем симпатичны). Это Луиш Фигу в 1998-2000 в Барсе и Златан Ибрахимович в той же Барсе. Милан я не мог поддерживать даже когда там играл Ибра- уж слишком у них жесткое противостояние с Интером. При этом например, как бы мне ни был симпатичен Криштиану за МЮ я болеть даже ради него не мог. И хотя в Украине мой любимый клуб Шахтер, если любой его игрок перейдет в Россию,МЮ,Барсу,Милан или Динамо Киев- он для меня перестанет существовать. Причем если в Россию или Динамо Киев- то навсегда.
    ВВВ
      ВВВ, 11.12.2019 13:37
    +1
    vovast, 11.12.2019 09:13
    всегда удивлялся людям, болеющим за одну из троицы интера, челси и реала
    Смаки в усіх різні,тож чому дивуватися.Кожен вболіває за ту команду яка йому подобається.Наприклад я не буду вболівати за команди Моуріньо,але юуду вболівати за команди Гвардіоли та Клоппа. Барселона Гвардіоли то щось космічне було!!! А Борусія Клоппа теж була суперською командою.Але я дивуюсь коли у когось 10-12 клубів,яким він надає перевагу.На мій погляд це не правильно.Може бути в кожному топовому чемпі по команді і то таке навряд чи може бути.Ну чемпи Німетчини,Англії,Італії,Іспанії,то це загалом 4 клуби за які можна вболівати,не більше. Бо як тоді виявляти свої вьолівальницькі симпатії,коли 2 симпатичних тобі клуби з одного чемпа будуть грати між собою?
    RoNIkyo
    online
    RoNIkyo, 11.12.2019 13:24
    0
    K_Sarioglo@i.ua, 11.12.2019 10:53
    Ну, допустим я еще с натяжкой могу понять почему для ультрапатриота-украинца можно удивляться болению за Челси. Из-за Абрамовича. Но за остальных-загадка...
    Я вот всегда болел против Милана,МЮ,Динамо(кроме еврокубков не против украинцев,Реала,Челси,Баварии и Интера) и Барсы. Но мне в голову не придет удивляться тому что кто-то может болеть иначе. На земле, уверен, несколько миллиардов людей смотрящих футбол. И столько же футбольных вкусов.
    А против Милана почему? Там же Шева играл.
    zac1310
    online
      zac1310, 11.12.2019 11:34
    0
    vovast, 11.12.2019 09:13
    всегда удивлялся людям, болеющим за одну из троицы интера, челси и реала
    почему?
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 11.12.2019 10:53
    -1
    vovast, 11.12.2019 09:13
    всегда удивлялся людям, болеющим за одну из троицы интера, челси и реала
    Ну, допустим я еще с натяжкой могу понять почему для ультрапатриота-украинца можно удивляться болению за Челси. Из-за Абрамовича. Но за остальных-загадка...
    Я вот всегда болел против Милана,МЮ,Динамо(кроме еврокубков не против украинцев,Реала,Челси,Баварии и Интера) и Барсы. Но мне в голову не придет удивляться тому что кто-то может болеть иначе. На земле, уверен, несколько миллиардов людей смотрящих футбол. И столько же футбольных вкусов.
    vovast
    online
      vovast, 11.12.2019 09:13
    -3
    всегда удивлялся людям, болеющим за одну из троицы интера, челси и реала
    Magic Rush
      Magic Rush, 11.12.2019 09:12
    0
    нет слов...
    14sergey1953
    online
      14sergey1953, 11.12.2019 00:30
    +3
    Барселона красавцы!!!
    14sergey1953
    online
      14sergey1953, 11.12.2019 00:30
    +3
    Барселона красавцы!!!
    ВВВ
      ВВВ, 11.12.2019 13:37
    +1
    vovast, 11.12.2019 09:13
    всегда удивлялся людям, болеющим за одну из троицы интера, челси и реала
    Смаки в усіх різні,тож чому дивуватися.Кожен вболіває за ту команду яка йому подобається.Наприклад я не буду вболівати за команди Моуріньо,але юуду вболівати за команди Гвардіоли та Клоппа. Барселона Гвардіоли то щось космічне було!!! А Борусія Клоппа теж була суперською командою.Але я дивуюсь коли у когось 10-12 клубів,яким він надає перевагу.На мій погляд це не правильно.Може бути в кожному топовому чемпі по команді і то таке навряд чи може бути.Ну чемпи Німетчини,Англії,Італії,Іспанії,то це загалом 4 клуби за які можна вболівати,не більше. Бо як тоді виявляти свої вьолівальницькі симпатії,коли 2 симпатичних тобі клуби з одного чемпа будуть грати між собою?
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 11.12.2019 15:38
    0
    RoNIkyo, 11.12.2019 13:24
    А против Милана почему? Там же Шева играл.
    Потому что во-первых я почти никогда не "болел" за команды из-за одного игрока. Когда я начал смотреть итальянский футбол в мой "список любимцев" вошли Интер,Рома,Юве и Фиорентина, стало быть Милану,Торино и Лацио там места просто не могло быть.
    А во-вторых я всегда в Украине был болельщиком Шахтера, а не Динамо.
    Вообще за 21 год что я смотрю футбол было только два игрока ради которых я был готов временно поддерживать клуб даже если он мне был до этого игрока антипатичен (могло бы быть больше, но остальные либо отдавали жизнь одному клубу либо играли и так в тех клубах которые мне были в общем симпатичны). Это Луиш Фигу в 1998-2000 в Барсе и Златан Ибрахимович в той же Барсе. Милан я не мог поддерживать даже когда там играл Ибра- уж слишком у них жесткое противостояние с Интером. При этом например, как бы мне ни был симпатичен Криштиану за МЮ я болеть даже ради него не мог. И хотя в Украине мой любимый клуб Шахтер, если любой его игрок перейдет в Россию,МЮ,Барсу,Милан или Динамо Киев- он для меня перестанет существовать. Причем если в Россию или Динамо Киев- то навсегда.
    RoNIkyo
    online
    RoNIkyo, 11.12.2019 13:24
    0
    K_Sarioglo@i.ua, 11.12.2019 10:53
    Ну, допустим я еще с натяжкой могу понять почему для ультрапатриота-украинца можно удивляться болению за Челси. Из-за Абрамовича. Но за остальных-загадка...
    Я вот всегда болел против Милана,МЮ,Динамо(кроме еврокубков не против украинцев,Реала,Челси,Баварии и Интера) и Барсы. Но мне в голову не придет удивляться тому что кто-то может болеть иначе. На земле, уверен, несколько миллиардов людей смотрящих футбол. И столько же футбольных вкусов.
    А против Милана почему? Там же Шева играл.
    zac1310
    online
      zac1310, 11.12.2019 11:34
    0