08.08.2020 22:00 – FT 2-й матч. Результат першого матчу 3:0 4 : 1

Баварія знову розгромила Челсі і вийшла в чвертьфінал Ліги чемпіонів

«Сині» нічого не змогли зробити з Левандовським

4259
7

Мюнхенська «Баварія» вже після першого матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів фактично гарантувала собі вихід до чвертьфіналу. У лютому, нагадаємо, команда в гостях розгромила «Челсі» (3:0).

Зустріч у відповідь перетворилася на формальність. Тим більше, що вже до середини першого тайму господарі впевнено лідирували. Спершу Левандовський реалізував пенальті - його вихід сам на сам недозволеним прийомом зупинив голкіпер. А потім Роберт асистував Перішичу. Гості на це змогли відповісти голом на 44-й хвилині: Нойер відбив фланговий простріл, але точно на ногу Абрахаму. 2:1, однак перевага «Баварії» не викликала сумнівів.

Це підтвердив другий тайм. Господарі забили ще двічі, й в обох м'ячах знову взяв участь Роберт Левандовський. На 76-й хвилині він віддав пас на Толіссо, який з лінії воротарського розстріляв ворота. А ще через кілька хвилин відгукнувся на навіс Одріосоли - 4:1.

7:1 за сумою двох матчів - ось таким вийшло завершення сезону для «Челсі». А «Баварія» готується до чвертьфіналу в Лісабоні - саме там на неї чекає зустріч з «Барселоною».

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. Матч-відповідь (перший поєдинок - 3:0 на користь «Баварії»)

«Баварія» - «Челсі» – 4:1

Левандовський (10, з пенальті; 83), Перішич (24), Толіссо (76) - Абрахам (44).

Кабальєро (8), Емерсон (43).

«Баварія»: Нойер - Кімміх (Одріосола, 71), Боатенг (Зюле, 64), Алаба, Девіс - Тьягу Алькантара (Толіссо, 71), Горетцка - Гнабрі (Мартінес, 80), Мюллер, Перішич (Коутіньйо, 64) - Левандовський.

«Челсі»: Кабальєро - Джеймс, Крістенсен, Зума, Емерсон - Барклі, Канте, Ковачич – Хадсон-Одой, Абрахам (Жиру, 81), Маунт.

Стадіон: «Альянц-Арена» (Мюнхен, Німеччина).

Футбол | 25 червня 2024, 12:33 11

Чемпіонів Євро-1988 нерідко називають Oranje («помаранчеві») чи Uurwerk oranje («заводний апельсин»)