07.08.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Ман Сіті – Реал Мадрид. Прогноз і анонс на матч плей-оф Ліги чемпіонів

Клуб Олександра Зінченка дуже близький до фінального турніру

Ман Сіті – Реал Мадрид. Прогноз і анонс на матч плей-оф Ліги чемпіонів
© ФК Манчестер Сіті

У п'ятницю, 7 серпня, відбудеться матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, в якому англійський «Манчестер Сіті» на порожньому домашньому стадіоні «Етіхад» прийматиме мадридський «Реал». Уболівальники не зможуть відвідати матч в зв'язку з пандемією COVID-19.

Перший матч відбувся ще 26 лютого, тоді на «Сантьяго Бернабеу» команді Пепа Гвардіоли вдалося здобути виїзну перемогу з рахунком 2:1. Після цього результату «городян» багато хто бачить в чвертьфіналі, але так склалося, що матч-відповідь довелося перенести на п'ять місяців.

Після карантину обидві команди дограли сезон в національних чемпіонатах. «Манчестер Сіті» фінішував другим у Прем'єр-лізі, не зумівши нав'язати конкуренцію «Ліверпулю», який провів фантастичний сезон. А «Реал», скориставшись осічками «Барселони», нарешті зумів повернути собі чемпіонство в Прімері після дворічної перерви.

Українець Олександр Зінченко, який виступає за «Сіті», без трофея сезон в будь-якому разі не закінчить, адже його команда втретє поспіль тріумфувала в Кубку англійської ліги. Можливо, не найбажаніший трофей, але все ж. А на євроарені в цьому сезоні для підопічних Гвардіоли поки все складається непогано, тим більше, «Ліверпуль» ще навесні вилетів від «Атлетіко». Можливо, саме цього разу «Ман Сіті» вдасться вперше в історії виграти Лігу чемпіонів.

А ось «Реалу» буде вкрай важко здобути потрібний результат в майбутньому матчі. Необхідно перемагати і забивати при цьому як мінімум двічі. До того ж, не допоможе команді Зінедіна Зідана капітан Серхіо Рамос, який був вилучений у кінці першої зустрічі. Все це змушує букмекерів вважати «Сіті» фаворитами.

Будемо сподіватися, що наш Зінченко отримає ігровий час і зможе добре проявити себе в такій важливій грі. У цьому сезоні на його рахунку 25 матчів і 1 гол у всіх турнірах на клубному рівні. Ходили чутки, що Олександр може перебратися до італійського «Наполі». Що ж, якщо цьому судилося статися, то нехай після тріумфу в найпрестижнішому єврокубку.

Переможець протистояння між «Манчестер Сіті» і «Реалом» зустрінеться з найсильнішим у парі туринського «Ювентуса» і французького «Ліона». У першому матчі італійський гранд зазнав мінімальної виїзної поразки (0:1), так що там ще нічого не вирішено. Цілком можливо, що клуб Кріштіану Роналду не потрапить на фінальний турнір в Лісабон. З анонсом паралельного матчу можна ознайомитися тут.

Орієнтовні склади.

«Манчестер Сіті»: Едерсон – Канселу, Ляпорт, Гарсія, Зінченко, Фоден, Гюндоган, Де Брюйне, Марез, Стерлінг, Габріель Жезус.

«Реал Мадрид»: Куртуа – Менді, Мілітао, Варан, Карвахаль, Вальверде, Каземіро, Модріч, Асенсіо, Бензема, Винісіус.

7 серпня, п'ятниця

«Манчестер Сіті» – «Реал Мадрид» (перший матч 2:1)
Манчестер. Стадіон «Етіхад». 22:00
ТБ-трансляція на телеканалі «Футбол 1»
МАН СІТІ — РЕАЛ МАДРИД. ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ
Арбітр: Фелікc Брих (Німеччина)
Прогноз Sport.ua — 1:1
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Денис Шаховець, Sport.ua

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    88serhiiO
      88serhiiO, 07.08.2020 21:04
    0
    Diego Armando, 07.08.2020 12:06
    Коли Гвардіола та Зідан здобули найбільших успіхів, в їх командах були найкращі гравці світу останніх десятиліть та по діаманту Мессі - Роналду.
    Після того Гвардіола спробував поставити свій футбол вже у двох інших командах, на відмінну від Зідана, тому успіху Гвардіолі!
    Ман Сіті!
    Без діамантів, які найкращі гравці світу були у Зідана, яких нема зараз?
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 07.08.2020 20:10
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Вот бы в ворота Реала поставили такие же 11 м, как и Ингульцу поставила Монзуль
    Загадал...
    fifadinamo
    online
      fifadinamo, 07.08.2020 20:02
    +1
    11.08 финал лиги чемпионов в Украине на стадионах команд первой лиги, а эти две подтоптанные команды фуфло, какие там зиданы и гвардиолы... в фаворе Вася Кобин и Серега Лавриненко
    cruyff
      cruyff, 07.08.2020 14:52
    0
    karaim2011, 07.08.2020 14:31
    Barsoonanist detected
    О, вже барсодрочери попідтягувалися
    karaim2011
      karaim2011, 07.08.2020 14:31
    -5
    Predator, 07.08.2020 14:13
    Hala pidrid sosamba madrid
    Barsoonanist detected
    Predator
    online
      Predator, 07.08.2020 14:13
    +1
    Hala pidrid sosamba madrid
    adidas77
    online
      adidas77, 07.08.2020 14:06
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Не знаю, как закончится игра.
    На поле встретятся лучшие из лучших!
    До конца верим в команду!
    Hala Madrid!!!
    bzzzzz
    online
      bzzzzz, 07.08.2020 14:01
    +4
    salamanka1982, 07.08.2020 12:37
    Думаю Реал на опыте пройдет. Все-таки лигу будут брать как всегда те, кто уже раньше выигрывал ее. Всякие псж, сити и прочие как бы не играли классно все равно трофеи будут держать разные баварии, реалы, барсы, ювентусы и прочие прошлые обладатели лч
    Челси не так давно взял свою первую лигу в 2013. Казалось бы в безнадежном сезоне. Вынес Барсу и Баварию.
    Так что насчет МанСити и ПСЖ, я бы так не говорил. Их время еще прийдет.
    karaim2011
      karaim2011, 07.08.2020 13:37
    +6
    serg1508, 07.08.2020 13:17
    Когда это Юве брал ЛЧ?
    24 года назад
    serg1508
      serg1508, 07.08.2020 13:17
    -1
    salamanka1982, 07.08.2020 12:37
    Думаю Реал на опыте пройдет. Все-таки лигу будут брать как всегда те, кто уже раньше выигрывал ее. Всякие псж, сити и прочие как бы не играли классно все равно трофеи будут держать разные баварии, реалы, барсы, ювентусы и прочие прошлые обладатели лч
    Когда это Юве брал ЛЧ?
    Tasha19
    online
      Tasha19, 07.08.2020 12:41
    +1
    bzzzzz, 07.08.2020 12:19
    а что у МасСити с составом ? Куда поделись Уокер, Фернандинье, Родриго, Менди, Бернардо/Марез ?
    У Менді дискваліфікаці, він пропускає гру
    salamanka1982
    online
      salamanka1982, 07.08.2020 12:37
    -5
    Думаю Реал на опыте пройдет. Все-таки лигу будут брать как всегда те, кто уже раньше выигрывал ее. Всякие псж, сити и прочие как бы не играли классно все равно трофеи будут держать разные баварии, реалы, барсы, ювентусы и прочие прошлые обладатели лч
    bzzzzz
    online
      bzzzzz, 07.08.2020 12:19
    0
    а что у МасСити с составом ? Куда поделись Уокер, Фернандинье, Родриго, Менди, Бернардо/Марез ?
    Diego Armando
    online
      Diego Armando, 07.08.2020 12:06
    +4
    Коли Гвардіола та Зідан здобули найбільших успіхів, в їх командах були найкращі гравці світу останніх десятиліть та по діаманту Мессі - Роналду.
    Після того Гвардіола спробував поставити свій футбол вже у двох інших командах, на відмінну від Зідана, тому успіху Гвардіолі!
    Ман Сіті!
    Алексей Романенко
    online
      Алексей Романенко, 07.08.2020 11:30
    +5
    Хз как насчёт победы Сити, но пройти они должны
    cruyff
      cruyff, 07.08.2020 10:57
    +3
    Однозначно за Ман Сіті!
    Andy_P
    online
      Andy_P, 06.08.2020 14:06
    -1
    euro2012_za_2012euro, 06.08.2020 13:58
    Основное 2:1 в пользу Реала.
    Затем или в доп. 3:2 в пользу Реала или по пенальти выиграет Реал.
    Эт вряд-ли Судить будут не испанцы
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 06.08.2020 13:58
    +3
    Основное 2:1 в пользу Реала.
    Затем или в доп. 3:2 в пользу Реала или по пенальти выиграет Реал.
    Tasha19
    online
      Tasha19, 06.08.2020 13:47
    +1
    1:0 на користь МС
    karaim2011
      karaim2011, 07.08.2020 13:37
    +6
    serg1508, 07.08.2020 13:17
    Когда это Юве брал ЛЧ?
    24 года назад
    Алексей Романенко
    online
      Алексей Романенко, 07.08.2020 11:30
    +5
    Хз как насчёт победы Сити, но пройти они должны
    bzzzzz
    online
      bzzzzz, 07.08.2020 14:01
    +4
    salamanka1982, 07.08.2020 12:37
    Думаю Реал на опыте пройдет. Все-таки лигу будут брать как всегда те, кто уже раньше выигрывал ее. Всякие псж, сити и прочие как бы не играли классно все равно трофеи будут держать разные баварии, реалы, барсы, ювентусы и прочие прошлые обладатели лч
    Челси не так давно взял свою первую лигу в 2013. Казалось бы в безнадежном сезоне. Вынес Барсу и Баварию.
    Так что насчет МанСити и ПСЖ, я бы так не говорил. Их время еще прийдет.
    Diego Armando
    online
      Diego Armando, 07.08.2020 12:06
    +4
    Коли Гвардіола та Зідан здобули найбільших успіхів, в їх командах були найкращі гравці світу останніх десятиліть та по діаманту Мессі - Роналду.
    Після того Гвардіола спробував поставити свій футбол вже у двох інших командах, на відмінну від Зідана, тому успіху Гвардіолі!
    Ман Сіті!
    cruyff
      cruyff, 07.08.2020 10:57
    +3
    Однозначно за Ман Сіті!
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 06.08.2020 13:58
    +3
    Основное 2:1 в пользу Реала.
    Затем или в доп. 3:2 в пользу Реала или по пенальти выиграет Реал.
    fifadinamo
    online
      fifadinamo, 07.08.2020 20:02
    +1
    11.08 финал лиги чемпионов в Украине на стадионах команд первой лиги, а эти две подтоптанные команды фуфло, какие там зиданы и гвардиолы... в фаворе Вася Кобин и Серега Лавриненко
    Predator
    online
      Predator, 07.08.2020 14:13
    +1
    Hala pidrid sosamba madrid
    Tasha19
    online
      Tasha19, 07.08.2020 12:41
    +1
    bzzzzz, 07.08.2020 12:19
    а что у МасСити с составом ? Куда поделись Уокер, Фернандинье, Родриго, Менди, Бернардо/Марез ?
    У Менді дискваліфікаці, він пропускає гру
    Tasha19
    online
      Tasha19, 06.08.2020 13:47
    +1
    1:0 на користь МС
    88serhiiO
      88serhiiO, 07.08.2020 21:04
    0
    Diego Armando, 07.08.2020 12:06
    Коли Гвардіола та Зідан здобули найбільших успіхів, в їх командах були найкращі гравці світу останніх десятиліть та по діаманту Мессі - Роналду.
    Після того Гвардіола спробував поставити свій футбол вже у двох інших командах, на відмінну від Зідана, тому успіху Гвардіолі!
    Ман Сіті!
    Без діамантів, які найкращі гравці світу були у Зідана, яких нема зараз?
    cruyff
      cruyff, 07.08.2020 14:52
    0
    karaim2011, 07.08.2020 14:31
    Barsoonanist detected
    О, вже барсодрочери попідтягувалися
    adidas77
    online
      adidas77, 07.08.2020 14:06
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Не знаю, как закончится игра.
    На поле встретятся лучшие из лучших!
    До конца верим в команду!
    Hala Madrid!!!
    bzzzzz
    online
      bzzzzz, 07.08.2020 12:19
    0
    а что у МасСити с составом ? Куда поделись Уокер, Фернандинье, Родриго, Менди, Бернардо/Марез ?