07.08.2020 22:00 – FT 2-й матч. Результат першого матчу 2:1 2 : 1

ГВАРДІОЛА: «Виграли у Реала обидва матчі. Зідан ще не програвав у плей-оф»

Наставник «Манчестер Сіті» прокоментував перемогу над іспанським «Реалом»

4138
0
УЕФА. Зідан та Гвардиола

Наставник «Манчестер Сіті» Пеп Гвардіола прокоментував перемогу над іспанським «Реалом» (2:1) в матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів:

«Ми створили безліч моментів і двічі забили завдяки їхнім помилкам. Ми змушували їх йти вперед, атакувати, але це дуже непросто робити проти нашої команди.

У першому таймі у нас були проблеми з нападом, але після перерви ми почали ширше використовувати наших вінгерів, і все стало виходити.

Вважаю, що Габріел Жезус був кращим гравцем двох цих матчів. Він забив у Мадриді, заробив пенальті, а сьогодні забив і віддав передачу. Він зіграв ключову роль в нашій перемозі.

Ми виграли у «Реала» обидва матчі. Це важливо. Адже ми тут, щоб виграти Лігу чемпіонів. Поки ми зробили лише один крок. Якщо порахуємо, що цього достатньо, то покажемо свою слабкість. Якщо маєте намір перемагати, то треба обігрувати грандів.

Радіємо, що пройшли в чвертьфінал, адже ми перемогли «Реал». Зінедін Зідан ще жодного разу не програвав у плей-оф. Ми добре знаємо, на що здатна ця команда – вона виграла цей турнір три рази поспіль. Наша перемога над «Реалом» дає нам зрозуміти, що і ми здатні взяти Лігу чемпіонів.

Я говорив зі скаутами нашого клубу (щодо «Ліона»), і вони радили мені тримати вухо гостро. У нас вісім днів на підготовку. Зараз порадіємо цьому успіху і потім почнемо думати про «Ліон».

Ми не змогли обіграти «Ліон», коли в останній раз з ним зустрічалися [на груповому етапі минулого ЛЧ]. У двох матчах ми взяли всього одне очко. Вони легко обіграли нас тут. Там нам теж довелося несолодко, забили лише завдяки Серхіо на останній хвилині».