07.08.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Ювентус – Ліон – 2:1. Текстова трансляція матчу

Стенограма матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

Ювентус – Ліон – 2:1. Текстова трансляція матчу
© twitter.com/juventusfc

У п'ятницю, 7-го серпня, відбудеться матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, в якому «Ювентус» прийматиме «Ліон». Матч пройде в Турині на стадіоні «Ювентус Стедіум», початок – о 22:00 за київським часом.

У чемпіонаті Франції, що завершився достроково, «Ліон» опинився на сьомій позиції. Тиждень тому команда Руді Гарсії провела перший офіційний матч за тривалий час. У фіналі Кубка французької ліги «леви» тільки в серії пенальті поступилися «ПСЖ». «Ювентус» в своїй національній першості оформив черговий чемпіонський титул. У першому поєдинку 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, який відбувся ще в кінці лютого, «леви» здобули мінімальну перемогу завдяки результативному удару Луки Тузара. Примітно, що автор гола у ворота туринського клубу вже не є гравцем «Ліона», який продав півзахисника в «Герту».

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Ювентус» – «Ліон». За перебігом матчу можна слідкувати за цим посиланням.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Олександр Снітко, Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    88serhiiO
      88serhiiO, 08.08.2020 00:41
    -1
    hater of haters, 08.08.2020 00:24
    А, ну и кто стал лучшим бомбардиром ЛЧ вообще
    Наколотити за один сезон і Луїс Адріану може багато, а наданий момент кращим бомбардиром розіграшів ЛЧ є Роналду.
    88serhiiO
      88serhiiO, 08.08.2020 00:35
    -1
    viktor112007, 08.08.2020 00:21
    чесно? ні, нафіга? я виключно за те, щоб Лео закінчив кар'єру в Барсі і в принципі не бачу жодного сенсу йому змінювати клуб
    Можливо через рік і Мессі буде в серії А голи забивати.
    hater of haters
      hater of haters, 08.08.2020 00:24
    -1
    hater of haters, 08.08.2020 00:22
    Сергийко, напомнить, кто играл в финале прошлого ЛЧ и сколько Месси забил им?
    А, ну и кто стал лучшим бомбардиром ЛЧ вообще
    hater of haters
      hater of haters, 08.08.2020 00:22
    -1
    88serhiiO, 08.08.2020 00:12
    І де ці голи, гольові передачі коли вони потрібні? Забивати кожен рік гранадам і ейбарам це рівень. Мессі футболіст від Бога, але однієї команди. З Аргентиною навіть копа Америка не може взяти.
    Сергийко, напомнить, кто играл в финале прошлого ЛЧ и сколько Месси забил им?
    viktor112007
    online
      viktor112007, 08.08.2020 00:21
    0
    88serhiiO, 08.08.2020 00:04
    Скажи, тобі було б цікаво побачити Мессі у другій команді?
    чесно? ні, нафіга? я виключно за те, щоб Лео закінчив кар'єру в Барсі і в принципі не бачу жодного сенсу йому змінювати клуб
    viktor112007
    online
      viktor112007, 08.08.2020 00:20
    0
    88serhiiO, 08.08.2020 00:12
    І де ці голи, гольові передачі коли вони потрібні? Забивати кожен рік гранадам і ейбарам це рівень. Мессі футболіст від Бога, але однієї команди. З Аргентиною навіть копа Америка не може взяти.
    а кому Рон забивав у чемпі Італії та ще й стільки з пенальті? що за тупі питання від тебе та наїзди? іди подивись кому Рон забивав і скільки з пенальті (особливо із придуманих арбітром пенальті)
    88serhiiO
      88serhiiO, 08.08.2020 00:12
    -3
    viktor112007, 08.08.2020 00:00
    статистика Роналду та Мессі за цей сезон
    Роналду - 33 гри, 31 гол (12 з пенальті), 5 гольових передач
    Мессі - 33 гри, 25 голів (5 з пенальті), 21 гольова передача.
    тут відразу адекватним людям зрозуміло, хто кращий.
    але підкреслюю, лише адекватним!
    І де ці голи, гольові передачі коли вони потрібні? Забивати кожен рік гранадам і ейбарам це рівень. Мессі футболіст від Бога, але однієї команди. З Аргентиною навіть копа Америка не може взяти.
    hater of haters
      hater of haters, 08.08.2020 00:04
    +2
    Ilya , 07.08.2020 23:51
    А ничего, что тренер строит игру через него?
    Никто и не спорит, что он один из лучших игроков, но не нужно других упрекать в чем-то.
    Я как и любой фанат, давно жду, когда Месси перейдет в другой чемпионат(любой), что б посмотреть, как Леонель хорош в другой среде обитания.
    Ну, жди
    Тебе знакомо такое понятие, как "легенда клуба"? - это раз.
    Кто себе мог/может позволить такой трансфер? Официальные запросы вообще были, кроме слухов? - это два.
    Даже если его реально хотели купить, то какой смысл было вообще уходить на своём пике и пике команды (2011-2014)? - это три.
    Сколько ему уже лет, в курсе? Если и уходить, то только доиграть карьеру, т.е. без каких-либо амбиций - это 4.
    88serhiiO
      88serhiiO, 08.08.2020 00:04
    -3
    viktor112007, 08.08.2020 00:00
    статистика Роналду та Мессі за цей сезон
    Роналду - 33 гри, 31 гол (12 з пенальті), 5 гольових передач
    Мессі - 33 гри, 25 голів (5 з пенальті), 21 гольова передача.
    тут відразу адекватним людям зрозуміло, хто кращий.
    але підкреслюю, лише адекватним!
    Скажи, тобі було б цікаво побачити Мессі у другій команді?
    viktor112007
    online
      viktor112007, 08.08.2020 00:00
    +2
    статистика Роналду та Мессі за цей сезон
    Роналду - 33 гри, 31 гол (12 з пенальті), 5 гольових передач
    Мессі - 33 гри, 25 голів (5 з пенальті), 21 гольова передача.
    тут відразу адекватним людям зрозуміло, хто кращий.
    але підкреслюю, лише адекватним!
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 07.08.2020 23:56
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    До побачення Роналду?
    viktor112007
    online
      viktor112007, 07.08.2020 23:56
    -1
    88serhiiO, 07.08.2020 23:50
    Тебе хтось ображав? барсодрочер ти кончений. До чого тут статистика? Хоча так статистика показує Роналду виграв більше кубків ЛЧ.
    ахах, на Барсу мені взагалі насрати, це щоб ти знав. дивлюсь Барсу лише тому, що в ній грає Лео та Тер Штеген
    88serhiiO
      88serhiiO, 07.08.2020 23:55
    0
    viktor112007, 07.08.2020 23:48
    тобто тобі статистика нічого не каже? як тобі ще пояснити, якщо ти ігноруєш факти? а статистика, цифри - це і є факти.
    після відходу Хаві та Іньєсти Лео тягне Барсу так само, як і до того тягнув. іди подивись кількість його голів та асистів за цей сезон. особливо асисти. відніми ці результативні дії і зрозумієш де без Мессі була б Барса навіть в чемпіонаті Іспанії. і це ще при тому, що дуже багато в сезоні Лео пропустив через травми.
    Хаві та Ін'єста вигравали з барсою все, плюс вони чемпіони світу і Європи, але золоті м' ячі всеодно брав Мессі.
    viktor112007
    online
      viktor112007, 07.08.2020 23:54
    -1
    Ilya , 07.08.2020 23:51
    А ничего, что тренер строит игру через него?
    Никто и не спорит, что он один из лучших игроков, но не нужно других упрекать в чем-то.
    Я как и любой фанат, давно жду, когда Месси перейдет в другой чемпионат(любой), что б посмотреть, как Леонель хорош в другой среде обитания.
    хто їх звинувачує? в цій Барсі, яка є зараз, в команді нормально грає лише воротар, Піке, Бускетс, Мессі. і все. з 3 нападників грає лише Лео. Грізман в Барсі баласт, Суарес поза грою дуже довго був через травми. Фаті ще дуже молодий.
    команди в Барси нема, є лише кілька хороших гравців, які поки тримають команду на плаву
    Ilya
    online
      Ilya , 07.08.2020 23:51
    +1
    viktor112007, 07.08.2020 23:48
    тобто тобі статистика нічого не каже? як тобі ще пояснити, якщо ти ігноруєш факти? а статистика, цифри - це і є факти.
    після відходу Хаві та Іньєсти Лео тягне Барсу так само, як і до того тягнув. іди подивись кількість його голів та асистів за цей сезон. особливо асисти. відніми ці результативні дії і зрозумієш де без Мессі була б Барса навіть в чемпіонаті Іспанії. і це ще при тому, що дуже багато в сезоні Лео пропустив через травми.
    А ничего, что тренер строит игру через него?
    Никто и не спорит, что он один из лучших игроков, но не нужно других упрекать в чем-то.
    Я как и любой фанат, давно жду, когда Месси перейдет в другой чемпионат(любой), что б посмотреть, как Леонель хорош в другой среде обитания.
    88serhiiO
      88serhiiO, 07.08.2020 23:50
    -2
    viktor112007, 07.08.2020 23:42
    іди-но статистику Лео передивись, тюленя ти кусок
    Тебе хтось ображав? барсодрочер ти кончений. До чого тут статистика? Хоча так статистика показує Роналду виграв більше кубків ЛЧ.
    viktor112007
    online
      viktor112007, 07.08.2020 23:48
    0
    Ilya , 07.08.2020 23:44
    Да толк какой от статистики?
    Сможешь объяснить или нет?
    тобто тобі статистика нічого не каже? як тобі ще пояснити, якщо ти ігноруєш факти? а статистика, цифри - це і є факти.
    після відходу Хаві та Іньєсти Лео тягне Барсу так само, як і до того тягнув. іди подивись кількість його голів та асистів за цей сезон. особливо асисти. відніми ці результативні дії і зрозумієш де без Мессі була б Барса навіть в чемпіонаті Іспанії. і це ще при тому, що дуже багато в сезоні Лео пропустив через травми.
    Ilya
    online
      Ilya , 07.08.2020 23:44
    -1
    viktor112007, 07.08.2020 23:42
    іди-но статистику Лео передивись, тюленя ти кусок
    Да толк какой от статистики?
    Сможешь объяснить или нет?
    viktor112007
    online
      viktor112007, 07.08.2020 23:42
    +1
    88serhiiO, 07.08.2020 23:40
    Роналду тягне свої команди, а Мессі після відходу Хаві та Ін'єсти нічого не може. Рома і Ліверпуль тому підтвердження.
    іди-но статистику Лео передивись, тюленя ти кусок
    88serhiiO
      88serhiiO, 07.08.2020 23:40
    -3
    viktor112007, 07.08.2020 22:51
    шо там Крістіна? ця дівчинка знову випросила пенальті?
    нічо нового
    Роналду тягне свої команди, а Мессі після відходу Хаві та Ін'єсти нічого не може. Рома і Ліверпуль тому підтвердження.
    Александр Федько
      Александр Федько, 07.08.2020 22:52
    +6
    Пенальти в ворота Лиона просто комедия. А мы еще на Монзуль жалуемся)
    Arius
    online
      Arius, 07.08.2020 22:44
    +6
    ЦИРковая пенка!ф
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 07.08.2020 22:13
    +6
    Ювентус со своим унынием вместо игры еще и от Лиона не отскочит
    Ilya
    online
      Ilya , 07.08.2020 23:21
    +4
    Вауууу, Рон , что ты делаешь, не прекращай.
    Пушечный удар!
    Tsetsur
    online
      Tsetsur, 07.08.2020 22:24
    +4
    Деградация Ювентуса с этим тренером полная
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 07.08.2020 23:56
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    До побачення Роналду?
    hater of haters
      hater of haters, 07.08.2020 23:08
    +3
    Сколько в этом сезоне для Юве ставили пенки за руки?
    Roman Chekhovskyi
      Roman Chekhovskyi, 07.08.2020 22:34
    +3
    Виктор Иванов, 07.08.2020 22:32
    Зря Криштик причёху поменял.
    Команду зря..
    hater of haters
      hater of haters, 08.08.2020 00:04
    +2
    Ilya , 07.08.2020 23:51
    А ничего, что тренер строит игру через него?
    Никто и не спорит, что он один из лучших игроков, но не нужно других упрекать в чем-то.
    Я как и любой фанат, давно жду, когда Месси перейдет в другой чемпионат(любой), что б посмотреть, как Леонель хорош в другой среде обитания.
    Ну, жди
    Тебе знакомо такое понятие, как "легенда клуба"? - это раз.
    Кто себе мог/может позволить такой трансфер? Официальные запросы вообще были, кроме слухов? - это два.
    Даже если его реально хотели купить, то какой смысл было вообще уходить на своём пике и пике команды (2011-2014)? - это три.
    Сколько ему уже лет, в курсе? Если и уходить, то только доиграть карьеру, т.е. без каких-либо амбиций - это 4.
    viktor112007
    online
      viktor112007, 08.08.2020 00:00
    +2
    статистика Роналду та Мессі за цей сезон
    Роналду - 33 гри, 31 гол (12 з пенальті), 5 гольових передач
    Мессі - 33 гри, 25 голів (5 з пенальті), 21 гольова передача.
    тут відразу адекватним людям зрозуміло, хто кращий.
    але підкреслюю, лише адекватним!
    Tasha19
      Tasha19, 07.08.2020 22:51
    +2
    Ювентус печальное зрелище (((
    Ilya
    online
      Ilya , 07.08.2020 22:46
    +2
    Давай Рон, тащи это дно на себе.
    Ilya
    online
      Ilya , 07.08.2020 23:51
    +1
    viktor112007, 07.08.2020 23:48
    тобто тобі статистика нічого не каже? як тобі ще пояснити, якщо ти ігноруєш факти? а статистика, цифри - це і є факти.
    після відходу Хаві та Іньєсти Лео тягне Барсу так само, як і до того тягнув. іди подивись кількість його голів та асистів за цей сезон. особливо асисти. відніми ці результативні дії і зрозумієш де без Мессі була б Барса навіть в чемпіонаті Іспанії. і це ще при тому, що дуже багато в сезоні Лео пропустив через травми.
    А ничего, что тренер строит игру через него?
    Никто и не спорит, что он один из лучших игроков, но не нужно других упрекать в чем-то.
    Я как и любой фанат, давно жду, когда Месси перейдет в другой чемпионат(любой), что б посмотреть, как Леонель хорош в другой среде обитания.
    viktor112007
    online
      viktor112007, 07.08.2020 23:42
    +1
    88serhiiO, 07.08.2020 23:40
    Роналду тягне свої команди, а Мессі після відходу Хаві та Ін'єсти нічого не може. Рома і Ліверпуль тому підтвердження.
    іди-но статистику Лео передивись, тюленя ти кусок
    Roman Chekhovskyi
      Roman Chekhovskyi, 07.08.2020 22:15
    +1
    Сарі дно, рік часу в команді, а стартовий склад ще не напрацював)) ставить пяніча який за тиждень іде в барсу))
    Роналду біжи з того дна
    viktor112007
    online
      viktor112007, 08.08.2020 00:21
    0
    88serhiiO, 08.08.2020 00:04
    Скажи, тобі було б цікаво побачити Мессі у другій команді?
    чесно? ні, нафіга? я виключно за те, щоб Лео закінчив кар'єру в Барсі і в принципі не бачу жодного сенсу йому змінювати клуб
    viktor112007
    online
      viktor112007, 08.08.2020 00:20
    0
    88serhiiO, 08.08.2020 00:12
    І де ці голи, гольові передачі коли вони потрібні? Забивати кожен рік гранадам і ейбарам це рівень. Мессі футболіст від Бога, але однієї команди. З Аргентиною навіть копа Америка не може взяти.
    а кому Рон забивав у чемпі Італії та ще й стільки з пенальті? що за тупі питання від тебе та наїзди? іди подивись кому Рон забивав і скільки з пенальті (особливо із придуманих арбітром пенальті)
    88serhiiO
      88serhiiO, 07.08.2020 23:55
    0
    viktor112007, 07.08.2020 23:48
    тобто тобі статистика нічого не каже? як тобі ще пояснити, якщо ти ігноруєш факти? а статистика, цифри - це і є факти.
    після відходу Хаві та Іньєсти Лео тягне Барсу так само, як і до того тягнув. іди подивись кількість його голів та асистів за цей сезон. особливо асисти. відніми ці результативні дії і зрозумієш де без Мессі була б Барса навіть в чемпіонаті Іспанії. і це ще при тому, що дуже багато в сезоні Лео пропустив через травми.
    Хаві та Ін'єста вигравали з барсою все, плюс вони чемпіони світу і Європи, але золоті м' ячі всеодно брав Мессі.
    viktor112007
    online
      viktor112007, 07.08.2020 23:48
    0
    Ilya , 07.08.2020 23:44
    Да толк какой от статистики?
    Сможешь объяснить или нет?
    тобто тобі статистика нічого не каже? як тобі ще пояснити, якщо ти ігноруєш факти? а статистика, цифри - це і є факти.
    після відходу Хаві та Іньєсти Лео тягне Барсу так само, як і до того тягнув. іди подивись кількість його голів та асистів за цей сезон. особливо асисти. відніми ці результативні дії і зрозумієш де без Мессі була б Барса навіть в чемпіонаті Іспанії. і це ще при тому, що дуже багато в сезоні Лео пропустив через травми.
    Андрей Овчаренко
      Андрей Овчаренко, 07.08.2020 23:30
    0
    Угадал, что сегодня Криш и Стерлинг отличатся