Динамо – Черноморец – 1:0. Текстовая трансляция матча

Стенограмма матча 19-го тура чемпионата Украины по футболу

7065
96
ФК Динамо Киев

В субботу, 2 марта, состоится матч 19-го тура Украинской Премьер-лиги, в котором отношения выяснят киевское «Динамо» и «Черноморец» из Одессы. Поединок пройдет в Киеве на стадионе «Динамо» имени Валерия Лобановского. Начало – в 15:30 по киевскому времени.

• Все самые яркие моменты матча доступны в режиме Live в Telegram Sport.ua

Киевское «Динамо» в таблице УПЛ занимает 5-е место, имея 31 очко после 15 игр. У «Черноморца» 23 пункта после 17 встреч и 9-я позиция.

В поединке первого круга сезона-2023/2024 со счетом 3:2 в Одессе победил «Черноморец».

Sport.ua проведет текстовую трансляцию матча «Динамо» – «Черноморец», за которой можно будет следить в украинской версии сайта.

(13)

АНЧЕЛОТТИ: Жалобы Баварии? А мы жалуемся на отмену гола Начо. Киммих нырнул
Футбол | 09 мая 2024, 05:31 4

Карло ответил на вопрос о спорном решении арбитра на последних минутах матча

Назван новый фаворит на Золотой мяч 2024 после суперматча Реал – Бавария
Футбол | 09 мая 2024, 12:43 3

Винисиус Жуниор возглавил рейтинг претендентов на самую престижную индивидуальную награду

Комментарии 96
Перець
Динамо виграє на класі , щоб у кротів знов пердаки порозривало
Gargantua
Шепелев не того уровня игрок
Максим Заиченко
Саме цей матч мае стати над важливим для Динамо в тому сенсі, що якщо виграють то будуть на великому моральному піднесенні (дві перемоги в другому колі). Та будуть далі додавати. Але якщо буде нічія або програють то можуть знову попасти в піке з якого буже важко вийти.
Наразі все в таблиці складається як найкраще (конкуренти своїми результатами дуже допомагають)
Все в ногах футболістів Динамо.
Пишу як вболівальник Шахтаря.
Тільки за чесну гру.
Fant24
Если кроты ненавидят киев и хунту то какого хера сюда переехали из донбсса ? Вам же путька предоставил кусок гулага под назваеием днр и шахтер с собой забирайте или все же тянет в цивилизацию.?
Поки по суті рівна гра. Команди одного рівня
Footbulka
Перший є
Fant24
Труханов обокрал Одессу до неприличия .Неужели нет денег чтобы купить хотя бы вратаря .?
Перець
Покращення гри в Динамо прямо на очах відбувається і головне гравці ті самі , що і при Луческу
Умник
А клоуны нашего матча канал 2+2.
Канал 2+2 - не показываем голы, показываем повторы
Fant24
Хорошо что черноморец пропустил .Он все равно бы получил на 89 й минуте .Теперь хоть бегать начнут
Лига конференций без динамо
Шубный судейка даже атаку не даёт Черноморцу провести в конце матча быстрей свистеть,а то еще автобусники пропустят а раздевалку и шубу для жены в подарок не увезет  судья на 8 марта
Footbulka
Нажаль браку у Динамо, ще хватає. Добре, що забили на перерву, тепер треба у другому таймі робити заміни, знімати Бражка, бо на жовтій і можна освіжити напад.
_Tor78nado99rly_
"...Шість розгромів завдав киянам «Шахтар», по одному - «Зоря» і «Металіст». Чотири рази динамівці поступалися суперникам три і більше м'ячі в чемпіонатах України, три - в чемпіонатах СРСР і один - в Кубку України.До слова, першої і, між іншим, найбільшої на сьогоднішній день поразки від земляків «Динамо» зазнало 70 років тому - 26 липня 1950 року, коли в гостях поступилося «Шахтарю» з рахунком 0:6 в матчі союзної першості". https://sport.ua/uk/news/511397-dinamo-poterpelo-8-e-kru
pnoe-porazhenie-v-istorii-ot-ukrainskogo-kluba
sania
А макака до інету дорвалася, все не заспокоїться ніяк
serhiy
Тупий дмитрик.Що не тупа людина-то вболівальник кротів. Співпадіння-не думую.
Другий тайм має бути дуже цікавим. Григорчук переналаштує команду. Сашо має це розуміти та також внести необхідні корективи
serhiy
Шепелев тупив весь матч ,нащо його випускають.
А потім гол забив і що вже скажеш )))
Микола Захарченко
Чорноморець нав'язує боротьбу Динамо . Без Буяльського немає креативу в останній третині поля та мало загалом осмисленої комбінаційної гри . М'яч забили , але не відчувається запасу міцності ...