02 березня о 17:23 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

02 березня о 17:21 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

МОМЕНТ! Варакута відбиває м'яч після потужного удара Супряги.

89’

Заміни у Динамо: Беніто замість Волошина, а Тимчик міняє Караваєва.

02 березня о 17:20 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
87’

Гості здійснюють спроби продавити оборону Динамо. Та діє просто, але надійно – на виніс.

02 березня о 17:16 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
84’

Після подачі гості впевнено відбилися.

83’

МОМЕНТ! Захист гостей блокує удар Шапаренка. Потім йде добивання – рикошет – буде кутовий.

02 березня о 17:14 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
81’

Кияни грають спокійно та впевнено по рахунку.

02 березня о 17:11 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
78’

Попереджений Зе Гомес. За фол против Бражка.

02 березня о 17:10 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
75’

Заміни у Чорноморця: Іпалібо змінює Васильєва, а Зе Гомес замість Ієде.

02 березня о 17:09 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
75’

Заміни у Динамо: виходять Андрієвський замість Шепелєва та Супряга замість Ваната.

02 березня о 17:02 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
71’

МОМЕНТ! Бражко пробив з лінії пів кола штрафної площини. М'яч влучив у праву стійку та вилетів у поле.

02 березня о 16:59 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
68’

МОМЕНТ! Відповідь від Динамо. Шепелєв завершив атаку господарів дуже неточним ударом десь метрів з 14-ти.

02 березня о 16:58 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
67’

МОМЕНТ! Ієде звільнився від опіки Михавка та пробив з меж штрафної площини – Бущан зреагував та м'яч забрав.

02 березня о 16:55 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
65’

Удар від Бражка. Дуже невлучно вийшло.

02 березня о 16:54 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
63’

МОМЕНТ! Удар Ваната з 21 метра – Варакута м'яч ловить. Голкіпер ситуацію контролював.

02 березня о 16:52 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
60’

Кутовий гравці Динамо розіграли дуже просто та м'яч втратили.

02 березня о 16:51 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
59’

МОМЕНТ! Варакута переводить м'яч на кутовий після прострілу у виконанні Шепелєва з лівого краю. Було небезпечно.

02 березня о 16:49 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
56’

Динамівці не дуже активно шукають шляхи до воріт гостей. Ті намагаються відповідати більш активніше, але злагодженності у них замало.

02 березня о 16:45 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
53’

МОМЕНТ! Бущан забирає м'яч до рук після удару Авагімяна з меж штрафної площини. Небезпечно.

02 березня о 16:44 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
51’

МОМЕНТ! Кабаєв виконав навіс з лівого флангу до дальньої стійки. Вийшло небезпечно, але ніхто з його партнерів переправити м'яч до воріт не зміг.

02 березня о 16:42 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
50’

МОМЕНТ! Ієде пробив головою після навісу від Кузика. Вийшло дуже невлучно.

02 березня о 16:39 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
47’

На початок першого тайму загальний малюнок гри не міняється.

02 березня о 16:36 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

РОЗПОЧАВСЯ ДРУГИЙ ТАЙМ

02 березня о 16:19 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
45’

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО

43’

Несподівано пристрасті на полі стали підсилюватися. Арбітр змушений проводити виховну роботу.

02 березня о 16:16 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
40’

Господарі після голу діють спокійно та якось академічно. Але переваги досі за ними.

02 березня о 16:12 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
37’

ГООООЛ!!! Шепелєв – 1:0! Варакута не втримав м'яч після навісу від Волошина. Шепелєв момент зловив та вчасно встиг добити.

02 березня о 16:07 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
33’

Ініціатива за Динамо. Його гравці у позиційного наступі на ворота гостей.

02 березня о 16:05 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
30’

МОМЕНТ! Ванат пробив головою після навісу від лівого кутового прапорця – м'яч торкнувся поперечки та пішов за межі поля. Небезпечно.

02 березня о 16:04 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
30’

Шепелєв пробиває здалеку та заробляє кутовий.

02 березня о 16:02 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
28’

Небезпека від одеситів. Кузик з правого флангу перевів м'яч на протилежний фланг. Там Штогрін у боротьби з Караваєвим не зміг пас замкнути.

02 березня о 16:01 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
26’

Попереджений Бражко. Зрив швидкої атаки гостей.

02 березня о 15:59 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
25’

Стандарт для гостей. Авагімян з правого флангу виконав навіс – партнери довести справу до удару не змогли.

02 березня о 15:58 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
22’

Гравці Чорноморця додають і довгі передачи задля загострення.

02 березня о 15:57 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
20’

Гості з Одеси намагаються швидкими передачами вперед створювати гостроту у атаці.

02 березня о 15:56 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
18’

На полі стало більш-менш спокійно.

02 березня о 15:51 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
15’

Зі штрафного пішов навіс до воріт Бущана – динамівці у захисті зіграли надійно.

02 березня о 15:50 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
15’

Кутовий для Чорноморця. Після передачі Авагімяна та виноса гості заробили штрафний – до воріт десь метрів 28-29.

02 березня о 15:49 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
15’

Бущан переводить м'яч на кутовий після сильного удару Ієде.

02 березня о 15:47 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
13’

Перший епізод у одеситів. Васильєв пробив з-за меж штрафної площини – Бущан м'яч впевнено забирає.

02 березня о 15:44 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
9’

Кутовий для Динамо. Втім, гості швидко м'яч після розіграшу перехопили.

8’

Господарі зберігають за собою ініціативу.

02 березня о 15:39 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
5’

МОМЕНТ! Шепелєв сильно пробив здалеку – Варакута зреагував. Ванат першим встиг на добивання, але переграти Варакуту не зміг. Той виловив м'яч десь з-під себе.

02 березня о 15:38 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
3’

Гравці Динамо атакують великими силами

02 березня о 15:36 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
1’

МОМЕНТ! Шапаренко пробачає Чорноморець. Він пробив метрів з 14-ти повз площину воріт.

02 березня о 15:34 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ

02 березня о 15:32 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

До початку матча все готове.

01 березня о 12:33 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

У суботу, 2 березня, відбудеться матч 19-го туру Української Прем'єр-ліги, в якому стосунки з'ясують київське «Динамо» і «Чорноморець» з Одеси. Поєдинок відбудеться в Києві на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського. Початок – о 15:30 за київським часом.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Київське «Динамо» в таблиці УПЛ посідає 5-е місце, маючи 31 очко після 15 ігор. У «Чорноморця» 23 пункти після 17 зустрічей і 9-та позиція.

У поєдинку першого кола сезону-2023/2024 з рахунком 3:2 в Одесі переміг «Чорноморець».

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Динамо» – «Чорноморець».