80

Карпаты - Оболонь - 3:0

Знову у Львові попили «Оболонь» сповна + ВИДЕО

Артем Федецкий

Після  недавнього матчу з «Борусією» Олег Кононов дав відпочити  лише трьом гравцям – Андрію Тлумаку, Олегу Голодюку та Сергію Зеньову. Натомість повернулися до основи Артем Федецький та Сергій Кузнецов.

Тож з капітанською пов’язкою вийшов на поле Ігор Худоб’як, який вже на першій хвилині і розіграв перший у матчі кутовий. У свою чергу кияни з перших хвилин своїми діями дали зрозуміти, що приїхали до Львова не відсиджуватись в обороні. І про це засвідчили небезпечні дальні удари у виконанні Сергія Сибирякова та захисника Вадима Сапая.

Боротьба за м’яч точилася в основному на підступах до обох штрафних і при цьому арбітру часто доводилось зупиняти гру через надмірну жорсткість при єдиноборствах. Тож медперсоналу часто доводилось здійснювати рейди на поле. В одному з епізодів Федецький впав у штрафному, проте арбітр, на відміну від Артема, вважав, що все в рамках правил.

Господарі поступово заволоділи ініціативою, проте небезпечні моменти не виникали. Карпатівці виконали декілька кутових поспіль і після одного зі стандартів головою пробив над поперечиною Кузнецов. А наступна атака «зелено-білих» завершилась рейдом до штрафного Михайла Кополовця, проте Олександр Рибка вчасно залишив ворота і ліквідував загрозу.

Міг відзначитись і Худоб’як, завершуючи ударом сходу масовану атаку львів’ян, але Рибка відгадав задум капітана «Карпат». Голкіпер «пивоварів» ногами ліквідував загрозу і після потужного удару Кузнецова вже у компенсовані хвилини.

Під час перерви Сергій Ковалець замінив лівого півзахисника Івана Котенка на героя недавнього матчу киян зі «Шахтарем» Павла Худзика. Проте перший небезпечний момент виник після дальнього удару Кутаса, але Віталій Руденко у падінні приборкав м’яч.

Намагаючись додати гостроти атакуючим діям своїх підопічних Олег Кононов вводить у бій Зеньова та Григорія Баранця. Кияни часто зупиняли суперників з порушенням правил, на що відразу реагував арбітр матчу.

Пожвавлення на трибунах викликав штрафний у виконанні Кополовця, але ні Мілошевіч, ні Авелар до м’яча на дотягнулись. А наступна атака «зелено-білих» нарешті завершилась взяттям воріт «Оболоні». Кополовець довгим пасом вивів на побачення з Рибкою Кузнецова і Сергій проштовхнув м’яч низом впритул зі штангою - 1:0.
Згодом Кузнецов міг оформити дубль, коли після кутового удару Кополовця пробив сходу впритул з хрестовиною воріт.

А наступний шанс знову засвітити своє прізвище на табло Кузнецов таки використав сповна. Після флангової передачі з правого краю Федецького нападник «Карпат» у падінні головою примусив капітулювати Рибку. Більше того, ледь бракувало і до хет-трику Кузнецова, але Євген Лозинський кинувся під удар і перевів м’яч на кутовий.

І все ж, третій м’яч  у ворота пивоварів таки влетів – у компенсований час. Після довгої передачі Зеньова на побачення з Рибкою вибіг Худоб’як і, технічно обігравши голкіпера, пробив у порожні ворота.

Тож, як і торік, «Карпати» знову на своєму полі завдали «Оболоні» поразки з великим рахунком. Цього разу підопічні Олега Кононова збільшили свою переможну домашню ходу до п’яти матчів, і вперше з початку чемпіонату піднялися на третє місце у турнірній таблиці.