ФОТО. Шипами в грудь. Арбитр не поставил спорный пенальти в ворота Ман Сити

Очень скандальный момент в центральном матче 28-го тура АПЛ

4897
11
Getty Images/Global Images Ukraine

10 марта состоялся матч 28-го тура АПЛ между командами «Ливерпуль» и «Манчестер Сити» (1:1).

На 9-й добавленной ко второму тайму минуте игрок горожан» Жереми Доку, пытаясь выбить мяч, шипами врезал в грудь полузащитнику соперников Алексису Макаллистеру.

Главный судья Майкл Оливер, проконсультировавшись с видеоассистентом, принял решение не назначать одиннадцатиметровый.

Отметим, что «Ливерпуль» и «Манчестер Сити» ведут борьбу за чемпионство, команды разделяет всего одно очко.

(27)

Комментарии 11
umnuy2
тоже вначале подумал пеналь--потом на повторе стало видно что мяч вообще в другой стороне.Если бы игрок ливера сыграл раньше в мяч и пробросил бы его то пеналь поставили бы.А так полуигровое они столкнулись какбы,плюс конечно 99 минута это тоже сыграло роль
didora
По перше 9 хв. додали до 2 тайму (а не до першого, як пише Pol_55). По друге цей епізод треба подивитися в динаміці! (а не по фото). І по третє захисник вибивав м'яч, а нападник (чи півзазисник) можливо підставлявся під удар. А ще ViAn пише, що захисник був перший на м'ячі. А нападнику Лівера можна було б туди і не стрибати, попробувати вивернутися. Так ні  лізе туди ніби він захищає ворота! Тоді виникає така ситуація, що й суддям важко розібратися. Я такої думки, якщо захисник перший на м'ячі, то він правий, бо ще й виконує свій прямий обов'язок - захищає ворота. Нападнику в такому випадку треба уступати, щоб зберегти своє здоров'я і опонента.
ViAn
Складний епізод. Більшість суддів би поставила, але британські арбітри непередбачливі. Вони схильні трактувати епізоди у бік підтримки силової гри із великими ризиками нанесення травм. Тут очевидно, що у гравця Лівера як мінімум гематома на ребрах. Як і те, що Доку був першим на м'ячі.
pol-55
Якби раніше можливо і поставив би,а так ,ну ж ось вона перерва.
Gargantua
ну спас судейка Сити
Fant24
Ой да ладно пощастило .Никогда судьи ничем не помогли мансити только вредили .Посмотрите как судят реал в Испании или кротов в Украине .там реально судья дополнитедьный игрок