|
11843
35

Яковенко не спішить святкувати

Наставник молодіжної збірної не поспішав приймати вітання після виїзної перемоги над голландцями

Павел Яковенко

Перемігши у першому матчі стикового раунду ЧЄ-2011 серед молоді збірну Нідерландів на виїзді з рахунком 3:1, молодіжна команда України зробила вагому заявку на вихід до фінальної стадії турніру. Утім, головний тренер синьо-жовтих Павло Яковенко та автор двох голів Сергій Кривцов не спішать радіти. За їхніми словами, головна боротьба все ще попереду.

«Нам ще треба відіграти щонайменше 90 хвилин у Києві, тож приймати поздоровлення зарано, − наголосив Яковенко. − У вівторок необхідно завершити справу, котру ми так добре розпочали в Роттердамі». На думку 45-річного фахівця, у цьому протистоянні ще далеко не все вирішене, адже попри хороший результат його команда припускалась деяких помилок.

«У цілому хлопці виконали нашу установку, − додав тренер. − Ми добре вивчили суперників, котрі діяли саме так, як ми того й очікували. Звісно, нам дуже допомогли два швидкі голи. Однак слід зауважити, що при цьому ми не реалізували ще кілька гарних нагод. Наша перевага могла б бути ще більшою, однак у будь-якому випадку треба подякувати хлопцям за самовіддачу».

Українська команда дуже несподівано вже на сьомій хвилині вела у два м'ячі. Обидва на свій рахунок записав центральний захисник Сергій Кривцов, котрий проявив себе з найкращого боку під час розіграшів штрафних. Уже після перерви Євген Коноплянка довів рахунок до розгромного, однак Люку де Йонгу вдалося таки наприкінці гри відновити інтригу в потистоянні.

«Тренер не ставив перед нами мету забити швидкий гол, − зізнався герой матчу Кривцов. − Ми дуже хотіли перемогти, тому намагалися атакувати з перших хвилин. Ми були впевнені в своїх силах і перед матчем налаштовувались лише на перемогу. Тепер мусимо закінчити розпочату справу вдома».

Утім, вихованець запорізького футболу, котрий нині захищає кольори донецького «Шахтаря», не чекає легкого життя у матчі-відповіді. Незважаючи на солідну перевагу, українці готуються до важкого поєдинку. «Нідерланди − дуже хороша команда. Голландці старалися, шукали свій шанс, та не змогли з нами впоратись. Гадаю, ми довели, що сьогодні заслуговуємо на путівку в фінальний турнір більше».