Інструктор ФІФА Міко Мартіч в Києві поділився знаннями

Завершився п'ятиденний навчальний семінар для українських тренерів з футзалу

Інструктор ФІФА Міко Мартіч в Києві поділився знаннями

Інструктор ФІФА хорват Міко Мартіч завершив свій п'ятиденний навчальний семінар для українських тренерів з футзалу у Києві й вирушив додому. Нагадаємо, курси ФІФА проходили цього тижня в Будинку футболу, під час яких наш гість провів теоретичні навчання, а також продемонстрував практичні елементи в спорткомплексі Національного Університету фізичного виховання України. У програмі курсів ФІФА були такі теми: індивідуальні техніка і тактика; тактика дій в обороні та атаці; переходи з оборони в атаку; окремі/спеціальні схеми 5х4, 4х3 та інші секрети сучасного футзалу.

По завершенні семінару кожен з тридцяти слухачів отримав спеціальні сертифікати ФІФА з рук Міко Мартіча. На церемонії вручення сертифікатів були присутні перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко та президент АФУ Сергій Владико, які прийшли подякувати хорватському спеціалісту за його надважливу роботу, а також привітати українських тренерів.

Вадим Костюченко: «Я хочу передати вітання від президента ФФУ Андрія Павелка, який передав для Міко Мартіча спеціальний подарунок й наголосити, що така спільна робота буде продовжуватися. Минулого року у нас відкрили нові стадіони, які були побудовані за програмою УЄФА «Хет-трик», і цього року заплановано відкриття нових споруд. І ми за це дуже вдячні нашим друзям і з УЄФА, і з ФІФА, які допомагають нам в наших проектах. І до речі, гарна новина для всіх вболівальників футзалу – за допомоги програми УЄФА «Хет-трик» було придбано надсучасне зальне покриття. На ньому ми незабаром проведемо майстер-класи зі збірною України, а також за участі юних футзалістів зі «Шкільної футзальної ліги України». Ми дуже вдячні Міко Мартічу за його роботу, і за те що він дає колосальний обсяг знань нашим тренерам. Ми будемо продовжувати спільну працю з Асоціацією футзалу України, з нашими колегами з УЄФА та ФІФА, адже цей напрямок для Федерації футболу України надважливий!».Сергій Владико: «Я також хочу подякувати нашому гостю, за ті знання, що він передав нашим фахівцям. І хочу звернутися до наших тренерів – друзі, користуйтеся цими знаннями! Поглинайте інформацію, вчить іноземну мову. Поки до України ставляться дуже скептично, а ми повинні показати свій справжній рівень. Ви побачили, яка це відкрита людина, який чудовий спеціаліст. Тримайте з ним зв'язок, ставте питання, користуйтеся його досвідом. І ви будете прогресувати, адже наше завдання – підняти український футзал на якісно новий рівень».Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — АФУ

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.