Демьяненко играет вничью

Луцкая «Волынь» провела очередной спарринг

2896
12

1-10 хвилини. Стартові хвилини гри проходять за переваги волинян. Непогано пробивав по воротам суперника Бабир, але його постріл метрів з двадцяти виявився невлучним. Активно діє на фланзі Пилипчук, який постійно навантажує партнерів передачами у карний майданчик.

11-20 хвилини. Команди обмінялися гострими випадами. Спочатку Романенко вчасно пішов на перехоплення і забрав м'яч у нападника «Факелу», котрий виривався на ударну позицію. А згодом Майкон після навісної подачі пробивав головою з лінії воротарського - вище.

33 хвилина. Контратака «Факела» завершилася виходом нападника сам на сам з Романенком і голом у ворота «Волині» - 0:1.

21-35 хвилини. Незважаючи на пропущений м'яч, «Волинь» володіла відчутною перевагою у грі, але незважаючи на всі старання, матеріалізувати її у голи не вдалося. Найреальніший момент для взяття воріт втратив Бабир, який з близької відстані пробив над поперечиною. Перерва

Розпочався другий тамйм, на який «Волинь» вийшла у такому складі: Літовченко, Ізворану, Шандрук, Планіч, Кравченко, Єременко, Лопес, Зозуля, Пічкур, Пищур, Савіч

36-50 хвилини. Ситуація на полі особливо не змінилася. «Волинь» атакує, але все марно. Партнери вивели Савіча сам на сам з воротарем, та останній пробив прямо у голкіпера.

51-60 хвилини. «Волинь» продовжує контролювати перебіг подій у матчі, але до гольових моментів справа поки не доходить. Відчувається, що гравці луцького клубу фізично дещо «підсіли».

65 хвилина. Рамон Лопес завдав удару метрів з двадцяти п'яти - шкіряний влучив захисника, відскочив назад на Рамона, який з ходу завдав повторного удару - точно у ближню «дев'ятку» - 1:1

66-70 хвилини. «Волинь» остаточно притисла «Факел» до воріт і на останній хвилині гри був гарний момент у Пищура, який пробивав головою після навісної подачі, але воротар суперників зумів витягнути цей постріл. У підсумку - нічия - 1:1. Матч завершено.

«Волынь» - «Факел» - 1:1
Голы
: Лопес, 65 - Хабаров, 33.
Волынь (стартовый состав): Романенко, Леандро, Дручик, Масло, Рыбковский, Герасимюк, Шарпар, Эду, Пилипчук, Майкон, Бабир.
Волынь (второй тайм): Литовченко, Изворану, Шандрук, Планич, Кравченко, Еременко, Лопес, Зозуля, Пичкур, Пищур, Савич.