Жіночий Підсумковий турнір-2019: прев'ю

Еліна Світоліна приїхала до Шеньчженю захищати минулорічний титул

Жіночий Підсумковий турнір-2019: прев'ю
© WTA

Черговий тенісний сезон наближається до завершення. Найкращим тенісисткам планети належить ще зіграти на головному Підсумковому турнірі, який цього року змінив місто проведення з Сінгапуру на китайський Шеньчжень. Покриття залишається хардовим, матчі все так же будуть проводитися у залі. Призовий фонд змагань складе 14 мільйонів доларів, що рівно вдвічі більше за сінгапурські призові. Китайці готові платити великі гроші, тому найближчі 10 років Підсумковий зарезервовано саме за Шеньчженем. Минулорічною переможницею турніру, як ми всі пам’ятаємо, стала Еліна Світоліна.

У п’ятницю було проведене жеребкування, яке розділило вісімку учасниць на дві групи так званого раунду-робін. По дві найкращих тенісистки з кожної групи вийдуть до півфіналу. Принцип нарахування рейтингових очок є доволі простим. У раунді-робін кожна перемога приносить тенісистці 250 очок, кожна поразка – 125. Звитяга у півфіналі додає до набраних на груповій стадії очок ще 330 пунктів. І ще 420 приносить перемога у фіналі. Тобто, максимально на турнірі можна заробити 1500 очок. Якраз таку суму вдалося набрати торік Еліні.

Червона група

[1] Ешлі Барті (Австралія)

[3] Наомі Осака (Японія)

[6] Петра Квітова (Чехія)

[7] Белінда Бенчіч (Швейцарія)

Перша ракетка світу Ешлі Барті провела дуже стабільний і впевнений сезон. Їй вдалося виграти по одному турніру на усіх видах покриттів, включаючи непрофільний ґрунтовий Ролан Гаррос. Оскільки після епохи Серени Вільямс жіночий теніс стабільністю не відзначається, такі успіхи дозволили молодій австралійці не побоюватися за перспективу втратити тенісний трон аж до майбутнього сезону. Незалежно від результатів Підсумкового турніру, вона завершить рік на першому рядку рейтингу.

Результати сезону: 3 титули (Маямі, Ролан Гаррос, Бірмінгем), 54 перемоги, 12 поразок (на харді 35-9).

Статистика особистих зустрічей з суперницями по групі:

Барті – Осака 2-2 (цього сезону 0-1)

Барті – Квітова 2-4 (2-2, але останні дві перемоги, включаючи Пекін – за австралійкою)

Барті – Бенчіч – не зустрічалися

Наомі Осака після припинення співпраці з Сашею Бажиним провела сезон, ніби на гойдалках. Не показавши такої видатної гри, як минулого року на US Open, вона все ж виграла у Австралії другий ТВШ поспіль. Стала першою ракеткою світу, але далі наступила яма, з якої вдалося виборсатися тільки восени. Наомі виграла домашній Прем’єр в Осаці, а потім тріумфувала ще й на Premier Mandatory у Пекіні. Вдала азійська серія дозволяє японці дивитися на Підсумковий турнір з оптимізмом.

Результати сезону: 3 титули (Australian Open, Осака, Пекін), 39 перемог, 11 поразок (на харді 29-7)

Осака – Квітова 1-0 (1-0, пам’ятна перемога у фіналі Australian Open)

Осака – Бенчіч 1-4 (0-3)

Петру Квітову цього року сильно турбувала травма плеча, яку чешка отримала перед Ролан Гаррос. Старт сезону в неї був непоганим, з двома титулами на Прем’єрах, а середина через проблеми зі здоров’ям відверто не вдалася. Але Квітовій не звикати до негараздів. Якщо їй вдалося повернутися на найвищий рівень після нападу грабіжника та ножових поранень у робочу ліву руку три роки тому, то з травмами вона теж впорається. Підтвердженням цього тезису стали півфінал Уханю та чвертьфінал Пекіну.

Результати сезону: 2 титули (Сідней, Штутгарт), 37 перемог, 13 поразок (на харді 26-10)

Квітова – Бенчіч 4-1 (2-1)

Белінду Бенчіч перед початком сезону я називав однією з двох тенісисток, які здатні цього року повернутися в топ після років проблем. Зі швейцаркою вдалося вгадати. Вона має один з найкращих технічних арсеналів у жіночому Турі, але каменем спотикання для неї, як і для більшості тенісисток, стає стабільність. Тому Белінді довелося до останнього битися за можливість потрапити на Підсумковий, і буквально на стрічці завдяки перемозі на Кубку Кремля їй вдалося виштовхнути з заповітної вісімки Кікі Бертенс.

Результати сезону: 2 титули (Дубай, Москва), 49 перемог, 23 поразки (на харді 31-14).

При погляді на прізвища тенісисток у Червоній групі одразу виникає думка про боротьбу стилів. Прихильниці атакуючого тенісу Осака та Квітова позмагаються з більш збалансованими Барті та Бенчіч. Чим це протистояння закінчиться, як завжди, у жіночому тенісі знають хіба тенісні боги, але на даний момент фаворитками виглядають вище розташовані в рейтингу Барті та Осака. Вони знаходяться у хорошій формі, натомість Квітова ще не в оптимальних кондиціях після травми, а Бенчіч має бути вкрай виснаженою після подвигів заради потрапляння на Підсумковий.

Пурпурна група

[2] Кароліна Плішкова (Чехія)

[4] Б’янка Андреєску (Канада)

[5] Симона Халеп (Румунія)

[8] Еліна Світоліна (УКРАЇНА)

Кароліна Плішкова, знана «королева ейсів», провела черговий непоганий сезон, здобувши, як і Барті, титули на усіх видах покриттів. Її камбек проти Лесі Цуренко у фіналі Брісбену багато у кого залишився в пам’яті. Як і несподівана перемога на швидких, але все ж, ґрунтових, кортах Риму. Проте на Шоломах знову згадати чешці нічого. Ну, хіба півфінал у Австралії. Азійську серію турнірів Кароліна розпочала з перемоги на Прем’єрі у Чженчжоу. Далі на неї чекали невдачі на більш серйозних змаганнях в Ухані та Пекіні. На черзі Шеньчжень.

Результати сезону: 4 титули (Брісбен, Рим, Істбурн, Чженчжоу), 50 перемог, 15 поразок (на харді 33-10).

Плішкова – Андреєску 0-1 (0-1)

Плішкова – Халеп 3-7 (1-1)

Плішкова – Світоліна 5-4 (0-0), причому останні 3 зустрічі за Еліною, в тому числі поєдинок рік тому на Підсумковому турнірі у раунді-робін.

Б’янка Андреєску увірвалася до еліти світового тенісу зі швидкістю торнадо. Варто сказати, що починала сезон канадка румунського походження за межею топ-150! Але прибавляла настільки швидко, що вже у березні виграла турнір серії Premier Mandatory у Індіан-Велсі, отримавши туди WC. Щоправда, її команда не відреагувала вчасно на перенапруження на той момент 18-річної тенісистки, і у Маямі Б’янка отримала травму плеча, через яку майже не грала ледь не півроку. Варто було долікуватися, як Андреєску приголомшила усіх перемогами спочатку на Прем’єрі 5 у Торонто, а потім взагалі на американському Шоломі. В Азії канадка зіграла тільки у Пекіні, де дісталася чвертьфіналу, програвши Осаці.

Результати сезону: 3 титули (Індіан-Велс, Торонто, US Open), 48 перемог, 5 поразок (на харді 45-5).

Андреєску - Халеп – не зустрічалися

Андреєску – Світоліна 1-0 (1-0)

У Симони Халеп остання третина сезону, як і минулого року, проходить під акомпанемент пошкоджень. Тоді вона пропустила Підсумковий турнір, а зараз все ж готова прийняти в ньому участь. У 2019-му Симона заробила лише один титул, але який! Королева ґрунту перемогла не де-небудь, а на Вімблдоні, причому абсолютно заслужено, рознісши у фіналі на друзки саму Серену! Але під кінець року енерговитратний стиль гри Халеп дався взнаки. В якій вона формі після травм спини та ноги, наразі невідомо.

Результати сезону: 1 титул (Вімблдон), 42 перемоги, 15 поразок (на харді 22-11)

Халеп – Світоліна 5-4 (2-0)

І, нарешті, наша тенісистка, Еліна Світоліна, минулорічна переможниця турніру. Цей сезон видався для Еліни дуже неоднозначним. З одного боку, два півфінали Шоломів у Британії та США. Вімблдонський результат, причому, був не менш несподіваним, ніж тамтешня перемога Халеп. З іншого – травма коліна навесні на американському харді, яка дошкуляє Світоліній і донині та не дозволила їй показати максимальних результатів протягом року. Вперше з 1980-го року тенісистка потрапляє на підсумковий турнір, не зігравши жодного фіналу за сезон. Сумнівний рекорд, звичайно. А ще згадаємо нещодавній скандал у вболівальницьких колах щодо поїздки Еліни на Кубок Кремля, куди була можливість не їхати, відбувшись чималим штрафом.

Результати сезону: 0 титулів, 35 перемог, 21 поразка (на харді 29-15)

У пурпурній групі явною фавориткою вважається Б’янка Андреєску, яка вміє на корті взагалі все. Весь тенісний світ дружно розмірковує над тим, «де ж у неї кнопка?» Б’янка - дівчина з не зовсім тенісною статурою, фантастичним технічним арсеналом, здатна дуже швидко пересуватися та відновлюватися після локальних невдач під час матчу. І це у 19 років! Щоправда, через надмірну вагу схильна до травм. Чи зможуть тут і зараз визнані топи з нею впоратися?

Скоріш за все, другу путівку до півфіналу від Пурпурної групи виборюватиме хтось із трійки тенісисток, що залишились. Мабуть, вищими є шанси Плішкової, бо на відміну від Халеп та Світоліної чешка не має проблем зі здоров’ям. Проте ми знаємо, як вміє румунка відновлюватися до найважливіших змагань. А Еліна вже дивувала всіх рік тому. Не будемо забувати також, що снаряд двічі в одну воронку майже не влучає. Перший матч у Шеньчжені Світоліна зіграє у понеділок проти Плішкової.

У неділю Підсумковий турнір стартує матчами Червоної групи.

10.30 Наомі Осака – Петра Квітова

12.00 Ешлі Барті – Белінда Бенчіч

 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(11 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Виктор Петренко
      Виктор Петренко, 27.10.2019 21:06
    0
    Спортуей треба перейменувувати в спротсру.Стільки ватного бидла,що аж жах!(
    Виктор Петренко
      Виктор Петренко, 27.10.2019 21:03
    -2
    Игорь Онищук, 27.10.2019 19:03
    Да Вы ещё и дебил к тому же оказывается
    я твою ШЛЮХУ трахну у всі дірки)))
    Illya Mandebura
      Illya Mandebura, 27.10.2019 19:56
    -1
    Боже,на кого ви "батон крошите"?Ви там взагалі нічого не поплутали????Ви усі були третіми ракетками світу?А у півфіналі Мейджору були?А у чвертьфіналі Олімпіади?А 13 титулів взяли?Боже, а до кого я балакаю?"Вболівати не буду","Елінині матчі дивитися не буду".А чого ви досягли?Ви були хоч у топ-1000 світового рейтингу?
    Зараз поллється критика,типу що я "ватнік","проросійське чмо" і т.д.Так давайте поговоримо про українську мову.Чи вам розказати про квантифікатори,емічний рівень дослідження мови чи нуль-афіксацію?У мене закарпатське коріння, і нема чого мені приписувати "рашистське громадянство".Я не***джу Росію, у мене на неї алергія.Завжди вболіваю проти росіян,оскільки через них загинуло наших воїнів-героїв.
    А ви,шановні,перед хейтом вивчіть українську мову, а не суржик чи "рашистську".Бо хейтити Еліну за те,що вона поїхала в Росію ще й російською такий собі аргумент
    Виктор Петренко
      Виктор Петренко, 27.10.2019 19:34
    -5
    Игорь Онищук, 27.10.2019 19:03
    Да Вы ещё и дебил к тому же оказывается
    Так что старпер дашь свою телку герою?)))
    Виктор Петренко
      Виктор Петренко, 27.10.2019 19:32
    -5
    Ох і ви бидлота малороська.Вас би диваних засранців хоч на пару днів відправити в зону ООС.Тоді б ви не захищали паРАШИНСЬКУ повію світоліну.А так добре з теплого місця говорити про "спорт вне политики.давайте говорить о теннисе,а не о политике". Дай Бог щоб малороска світоліна просрала всі матчі!!!!
    vital
    online
      vital, 27.10.2019 19:15
    +2
    Игорь Онищук, 27.10.2019 19:03
    Да Вы ещё и дебил к тому же оказывается
    Хто б сумнівався. Я ще розумію коли свою позицію висловлює людина, яка цікавиться тенісом, регулярно залишає тут свої коментарі, в тому числі залишив свої коментарі по поїздці українок у рашку. Кожен вільний висловити свою думку, головне щоб не забанили.
    Але ж тут більшість гострих на язик із числа тих, хто сюди ніколи раніше не заходив до КК-2019 у розділ теніс і через тиждень знову пропадуть на місяці до наступної нагоди розвести тут диванний срач.
    Игорь Онищук
      Игорь Онищук, 27.10.2019 19:03
    +6
    Виктор Петренко, 27.10.2019 18:25
    Дякую.А вашу тєлку я би трахнув,)))
    Да Вы ещё и дебил к тому же оказывается
    Elis
    online
      Elis, 27.10.2019 18:33
    +6
    Виктор Петренко, 27.10.2019 17:38
    Не думав що за адекватну ПРАВДИВУ!!!!позицію отримаю стільки мінусів.Невже читачі спортюей такі вонючі ватники!!((
    Обзивати людей - це не позиція. Це хамство. Цькування - це не позиція, це стаття Кримінального кодексу.
    Бойкотуйте (не дивіться) її матчі, ігноруйте новини про неї - оце більш-менш позиція. Не знаю там, організуйте однодумців і влаштуйте в аеропорту пікет з плакатами "НІ перемогам на крові" чи "НІ виступам в Мордорі", коли Еліна прилетить в Україну. Запустіть якийсь флешмоб в ФБ, щоб всі спортсмени почули думку українських вболівальників.
    А так, знаєте, Еліна - не модератор цього сайту. Ну ми раз прочитали ваші матюки, другий, третій. Але враження складається таке, що налажала Еліна, а "срати" (вибачте за мій французький, теж вже дістало) ви приходите конкретно під мій під'їзд. І воно смердить всім нам, а не Еліні. Теж якось не альо, хіба ні?
    Я не вболіваю за Еліну. Вболіваю за Петру Квітову чи Ешлі Барті. Вболівати проти українського прапора вище моїх сил, тому, думаю, що Елінині матчі просто не дивитимусь і не коментуватиму новин про неї.
    Еліна зазвичай не уникає журналістів, і, коли приїде в Україну, її точно запитають про путін-Кап. Тоді стане зрозуміла її позиція.
    А поки ви свою енергію направляєте в свисток. Підійдіть з умом, і гарантую - у вас з'являться однодумці.
    Виктор Петренко
      Виктор Петренко, 27.10.2019 18:25
    -7
    Игорь Онищук, 27.10.2019 17:45
    Не думаю что все минусы Вам поставили за Вашу позицию. Я например поставил минус за то что Вы обзываете незнакомых Вам людей. А позиция тут не причем, это Ваше мнение, и оно имеет право на жизнь
    Дякую.А вашу тєлку я би трахнув,)))
    posadena
      posadena, 27.10.2019 18:04
    -2
    За Еліну вболівати не буду, якщо вилетить- то не буду розстрюватись
    Игорь Онищук
      Игорь Онищук, 27.10.2019 17:45
    +5
    Виктор Петренко, 27.10.2019 17:38
    Не думав що за адекватну ПРАВДИВУ!!!!позицію отримаю стільки мінусів.Невже читачі спортюей такі вонючі ватники!!((
    Не думаю что все минусы Вам поставили за Вашу позицию. Я например поставил минус за то что Вы обзываете незнакомых Вам людей. А позиция тут не причем, это Ваше мнение, и оно имеет право на жизнь
    Виктор Петренко
      Виктор Петренко, 27.10.2019 17:38
    -1
    Не думав що за адекватну ПРАВДИВУ!!!!позицію отримаю стільки мінусів.Невже читачі спортюей такі вонючі ватники!!((
    Виктор Петренко
      Виктор Петренко, 27.10.2019 14:44
    -1
    dudigo78, 27.10.2019 14:02
    Що зробиш, такий у нас народ і не треба дивуватись. Я вже нічому не дивуюсь. Вчинок Світоліної, як і інших дійсно огидний, бо це не був обов'язковий турнір, плюс він нічого для Еліни не вирішував, а враховуючи її статус і зароблені за кар'єру преміальні, то це навіть не другосортний, а третьосортний турнір. Але є і багато позитивного, що зробила Світоліна для тенісу, спорту і не тільки. Так що медаль має і дві сторони. Я особисто вболівати проти не буду, але і за також ні. Може взагалі загружу себе якоюсь роботою завтра, щоб не дивитись
    Дякую вам пане за вашу адекватну позицію.Я однозначно буду вболівати проти Кормилицы.І мені до дупи що вона зробила для українського тенісу.Вона плюнула в обличчя загиблих героїв та їх родин.Тому хай курва змінює громадянство або просить вибачення за свій антилюдський!!!підкреслюю поступок.Я готовий вибачити її щиросерлне визнання вини.З ким не буває.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 27.10.2019 14:02
    +5
    Виктор Петренко, 27.10.2019 12:59
    Знову дивуюся кількості мінусів у своєму дописі,а отже кількості ватників смердючих.Тобто для вас вата нормально коли паРАША вбила тисячі українців,окупувала Крим,знишила інфраструктуру на Донбасі,зробила біженцями мільйони людей,і в цей час українська!!!спортсменка їде в країну,яка це все здійснила?Тільки не треба мені розказувати про "спорт вне политики". Вона представляє Україну!!!Це негідний аморальний і навіть злочиний вчинок.Бажаю цій курві ганебних поразок!!!
    Що зробиш, такий у нас народ і не треба дивуватись. Я вже нічому не дивуюсь. Вчинок Світоліної, як і інших дійсно огидний, бо це не був обов'язковий турнір, плюс він нічого для Еліни не вирішував, а враховуючи її статус і зароблені за кар'єру преміальні, то це навіть не другосортний, а третьосортний турнір. Але є і багато позитивного, що зробила Світоліна для тенісу, спорту і не тільки. Так що медаль має і дві сторони. Я особисто вболівати проти не буду, але і за також ні. Може взагалі загружу себе якоюсь роботою завтра, щоб не дивитись
    Виктор Петренко
      Виктор Петренко, 27.10.2019 12:59
    -1
    Знову дивуюся кількості мінусів у своєму дописі,а отже кількості ватників смердючих.Тобто для вас вата нормально коли паРАША вбила тисячі українців,окупувала Крим,знишила інфраструктуру на Донбасі,зробила біженцями мільйони людей,і в цей час українська!!!спортсменка їде в країну,яка це все здійснила?Тільки не треба мені розказувати про "спорт вне политики". Вона представляє Україну!!!Це негідний аморальний і навіть злочиний вчинок.Бажаю цій курві ганебних поразок!!!
    svetikrm
      svetikrm, 27.10.2019 11:48
    0
    Ярослав 999, 27.10.2019 09:38
    Чи будуть транслювати укр.телеканали!???
    Спорт 1 с украинским комментатором транслирует матч Осака-Квитова
    Александр Ад
      Александр Ад, 27.10.2019 10:49
    +2
    Если Елине позволит колено думаю поборется.А так 375 очей и додому.Спортсменка наша-топтеннисистка ,выступающая под флагом Украины и прославляющая родину,заслуживает уважение!
    Ярослав 999
      Ярослав 999, 27.10.2019 09:38
    0
    Чи будуть транслювати укр.телеканали!???
    MVV
      MVV, 27.10.2019 09:33
    -3
    Як же надоели ці псевдопатріоти скрізь на спорт уа. Якщо спортсмен виступає під прапором України - він вже справжній патріот держави. Елітні - удачі і здоров'я!
    vital
    online
      vital, 27.10.2019 09:14
    +3
    Morfeo1, 27.10.2019 09:08
    А ти хто взагалі такий - що критикуєш спортсменка яка все життя присвятила спорту, тим часом як ти присвятив себе нічого не роблянню
    І головне що не лінується у всіх темах, де згадується Еліна, першим нагадити і продовжує виявляти свою активну диванну позицію до останнього. От це людині немає що робити
    Игорь Онищук
      Игорь Онищук, 27.10.2019 19:03
    +6
    Виктор Петренко, 27.10.2019 18:25
    Дякую.А вашу тєлку я би трахнув,)))
    Да Вы ещё и дебил к тому же оказывается
    Elis
    online
      Elis, 27.10.2019 18:33
    +6
    Виктор Петренко, 27.10.2019 17:38
    Не думав що за адекватну ПРАВДИВУ!!!!позицію отримаю стільки мінусів.Невже читачі спортюей такі вонючі ватники!!((
    Обзивати людей - це не позиція. Це хамство. Цькування - це не позиція, це стаття Кримінального кодексу.
    Бойкотуйте (не дивіться) її матчі, ігноруйте новини про неї - оце більш-менш позиція. Не знаю там, організуйте однодумців і влаштуйте в аеропорту пікет з плакатами "НІ перемогам на крові" чи "НІ виступам в Мордорі", коли Еліна прилетить в Україну. Запустіть якийсь флешмоб в ФБ, щоб всі спортсмени почули думку українських вболівальників.
    А так, знаєте, Еліна - не модератор цього сайту. Ну ми раз прочитали ваші матюки, другий, третій. Але враження складається таке, що налажала Еліна, а "срати" (вибачте за мій французький, теж вже дістало) ви приходите конкретно під мій під'їзд. І воно смердить всім нам, а не Еліні. Теж якось не альо, хіба ні?
    Я не вболіваю за Еліну. Вболіваю за Петру Квітову чи Ешлі Барті. Вболівати проти українського прапора вище моїх сил, тому, думаю, що Елінині матчі просто не дивитимусь і не коментуватиму новин про неї.
    Еліна зазвичай не уникає журналістів, і, коли приїде в Україну, її точно запитають про путін-Кап. Тоді стане зрозуміла її позиція.
    А поки ви свою енергію направляєте в свисток. Підійдіть з умом, і гарантую - у вас з'являться однодумці.
    Игорь Онищук
      Игорь Онищук, 27.10.2019 17:45
    +5
    Виктор Петренко, 27.10.2019 17:38
    Не думав що за адекватну ПРАВДИВУ!!!!позицію отримаю стільки мінусів.Невже читачі спортюей такі вонючі ватники!!((
    Не думаю что все минусы Вам поставили за Вашу позицию. Я например поставил минус за то что Вы обзываете незнакомых Вам людей. А позиция тут не причем, это Ваше мнение, и оно имеет право на жизнь
    dudigo78
    online
      dudigo78, 27.10.2019 14:02
    +5
    Виктор Петренко, 27.10.2019 12:59
    Знову дивуюся кількості мінусів у своєму дописі,а отже кількості ватників смердючих.Тобто для вас вата нормально коли паРАША вбила тисячі українців,окупувала Крим,знишила інфраструктуру на Донбасі,зробила біженцями мільйони людей,і в цей час українська!!!спортсменка їде в країну,яка це все здійснила?Тільки не треба мені розказувати про "спорт вне политики". Вона представляє Україну!!!Це негідний аморальний і навіть злочиний вчинок.Бажаю цій курві ганебних поразок!!!
    Що зробиш, такий у нас народ і не треба дивуватись. Я вже нічому не дивуюсь. Вчинок Світоліної, як і інших дійсно огидний, бо це не був обов'язковий турнір, плюс він нічого для Еліни не вирішував, а враховуючи її статус і зароблені за кар'єру преміальні, то це навіть не другосортний, а третьосортний турнір. Але є і багато позитивного, що зробила Світоліна для тенісу, спорту і не тільки. Так що медаль має і дві сторони. Я особисто вболівати проти не буду, але і за також ні. Може взагалі загружу себе якоюсь роботою завтра, щоб не дивитись
    vital
    online
      vital, 27.10.2019 09:14
    +3
    Morfeo1, 27.10.2019 09:08
    А ти хто взагалі такий - що критикуєш спортсменка яка все життя присвятила спорту, тим часом як ти присвятив себе нічого не роблянню
    І головне що не лінується у всіх темах, де згадується Еліна, першим нагадити і продовжує виявляти свою активну диванну позицію до останнього. От це людині немає що робити
    vital
    online
      vital, 27.10.2019 19:15
    +2
    Игорь Онищук, 27.10.2019 19:03
    Да Вы ещё и дебил к тому же оказывается
    Хто б сумнівався. Я ще розумію коли свою позицію висловлює людина, яка цікавиться тенісом, регулярно залишає тут свої коментарі, в тому числі залишив свої коментарі по поїздці українок у рашку. Кожен вільний висловити свою думку, головне щоб не забанили.
    Але ж тут більшість гострих на язик із числа тих, хто сюди ніколи раніше не заходив до КК-2019 у розділ теніс і через тиждень знову пропадуть на місяці до наступної нагоди розвести тут диванний срач.
    Александр Ад
      Александр Ад, 27.10.2019 10:49
    +2
    Если Елине позволит колено думаю поборется.А так 375 очей и додому.Спортсменка наша-топтеннисистка ,выступающая под флагом Украины и прославляющая родину,заслуживает уважение!
    Виктор Петренко
      Виктор Петренко, 27.10.2019 21:06
    0
    Спортуей треба перейменувувати в спротсру.Стільки ватного бидла,що аж жах!(
    svetikrm
      svetikrm, 27.10.2019 11:48
    0
    Ярослав 999, 27.10.2019 09:38
    Чи будуть транслювати укр.телеканали!???
    Спорт 1 с украинским комментатором транслирует матч Осака-Квитова
    Ярослав 999
      Ярослав 999, 27.10.2019 09:38
    0
    Чи будуть транслювати укр.телеканали!???
    Clyde С.
      Clyde С., 27.10.2019 08:36
    0
    Нех#й шастать!