Украинцы теряют победу с Испанией

Юношеская сборная Украины провела отборочный матч Евро-2012

5903
8

У середу, 28 березня, юнацька збірна України, складена з футболістів 1995 року народження, провела в Тбілісі другий матч відбірного еліт-раунду ЧЄ-2012 (U-17), в якому розійшлася миром з іспанцями.

Гра розпочалася досить вдало для української команди, яка вже на восьмій хвилині повела у рахунку завдяки влучному удару нападника київського "Динамо" Максима Тищенка. "Синьо-жовті" спробували розвинути перевагу, однак їхні спроби виявилися невдалими. Натомість іспанці потроху оговталися і на 16-й хвилині отримали право на пенальті після фолу з боку Танковського. Однак київський "канонір" Богдан Сарнавський парирував 11-метровий. Утім, вже через три хвилини рахунок став рівним.

На перерву підопічні Петракова могли піти в ролі лідерів, та один з найактивніших у складі "синьо-жовтих" Ігор Харатін на 33-й хвилині не реалізував пенальті, програвши дуель воротарю суперників. Попри все, українці мали всі підстави залишити поле переможцями, коли на 71-й хвилині форвард донецького "Шахтаря" Дмитро Білоног забив другий гол. Та вже за хвилину, на жаль, іспанці відігралися - 2:2.

Таким чином, для того, аби завоювати перше місце в групі, а з ним і путівку до фінальної частини Євро-2012, українцям потрібно в заключному матчі перемагати грузин і сподіватися на нічийний підсумок у зустрічі Англія - Іспанія.

Іспанія (U-17) − Україна (U-17) − 2:2.