ПФК «Александрия» со счетом 3:2 переиграла «Астану»

5403
9
Леонид Буряк

Перший контрольний матч підопічні Л.Буряка на першому навчально - тренувальному зборі провели з казахським ФК «Астана», що представляє Прем’єр- лігу Казахстану. Гра проводилася на фоні пристойних фізичних навантажень, з великою кількістю задіяних у поєдинку футболістів, але незважаючи на ці чинники, команди продемонстрували на ранньому етапі підготовки до весняної частини Чемпіонату швидкісний та якісний футбол. Добре, що стан поля та погода цього дня були сприятливими для проведення матчу. В одній із перших атак олександрійські футболісти вийшли вперед . Гол на свій рахунок, на 7-й хв. записав П. Яковлєв. Після цього гра дещо вирівнялась, і на 37-й хвилині нападаючий збірної Казахстану С. Остапенко зрівняв рахунок – 1:1. Після пропущеного голу, ініціативою заволоділи олександрійці, і одна з атак завершилася голом. М’яч «в роздягальню» казахських футболістів забив Д. Макрієв – 2:1.
По перерві в складі ПФК «Олександрія» з’явилися зміни. На поле вийшов інший склад гравців. Поки футболісти шукали між собою злагодженості в грі, ще один новачок казахської команди, серб Д. Петронієвич, зміг зрівняти рахунок – 2:2.. А за 15 хвилин до кінця зустрічі наші земляки, організувавши гарну атаку, та завдячуючи індивідуальній майстерності Д.Янчіка, забили гол, здобувши перемогу з рахунком - 3:2.

Відразу після завершення матчу Л.Буряк подякував футболістам за гру і за першу перемогу в 2012 році.

Цей матч проводився, як тест на фізичну готовність та майстерність гравців з попереднім фізичним годинним навантаженням. По закінченні матчу, в головного тренера Л. Буряка склалося певне враження про деяких гравців.

16 січня , 18:00, +12 С, Туреччина, штучне освітлення.

ПФК «Олександрія» - ФК «Астана» (Казахстан) – 3:2 (2:1)
Голи: Яковлєв (7), Макрієв (45), Янчік (75) – Остапенко (37), Петронієвич (63).

ПФК «Олександрія» (1 тайм): Паньків (Деонас,30, Кичак, 60), Сидоренко, Сахневич, Чередніченко, Запорожан, Довгий, Ксьонз, Старенький, Яковлєв, Шевченко, Макрієв.
2 тайм: Допілка, Ковба, Генєв, Гітченко (Осипенко, 65), Гавриш, Кралік, Калоуда, Салхі, Майкл (Гулардава, 65), Янчік (Балабанов, 82).
ФК «Астана»: Еріч, Гурман, Мухтаров, Рожков, Конисбаєв, Нусербаєв, Шахметов, Нурдаулетов, Васильєв (Гридін, 60), Петронієвич, Остапенко.