ФОТО ДНЯ. Свитолина покинула Уимблдон на частном самолете

Украинка добралась до полуфинала Уимблдона

ФОТО ДНЯ. Свитолина покинула Уимблдон на частном самолете
© Jimmie48 Photography. Элина Свитолина

Вчера Элина Свитолина в полуфинале Уимблдона-2019 уступила Симоне Халеп – 1:6, 3:6.

Украинка улетела с турнира на частном самолете:

«Деньги не принесут вам ни успеха, ни счастья. Но плакать лучше в частном самолете. Незабываемый Уимблдон-2019! Теперь нужно перезарядиться с бокалом вина, отдохнуть и отработать вторую часть сезона», - написала Свитолина.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Twitter

(16 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Евгений Давиденко
      Евгений Давиденко, 15.07.2019 21:41
    0
    А де негри? Щось трапилось? Я щось пропустив?
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 13.07.2019 09:45
    0
    Кто оплачивает такие перелеты, тот ее и танцует....
    B0N1K
      B0N1K, 13.07.2019 08:26
    +2
    zizyyura, 12.07.2019 14:45
    Звикає до гарного життя, а після тенісу і реклам апетит не втрачається, а потік коштів закінчується. На років 10 ще хватає. P.S. Такі люди, особливо з країн минулого совка, в майбутньому можуть перетворитися на бомжів...
    В зе інтерв'юері вона казала, що в неї є менеджер, який займається її фінансами й інвестує їх в нерухомість та інші активи, тобто заробляє вона не лише грою в теніс, а ще й гроші, які вона вже заробила працюють на неї
    kerch30
    online
      kerch30, 12.07.2019 19:30
    -3
    Тост за Гаспарян
    MiddleGreek
      MiddleGreek, 12.07.2019 19:20
    -1
    Зазвичай оминаю такі пости, але хоч хтось прочитав би? Скоріше за все, винна компанія, яку вона тегнула і оплатила банкет.
    Алсо, Еліна, ну це ж реклама, який "privet jet")
    vizuals
    online
      vizuals, 12.07.2019 16:03
    +6
    "Деньги не принесут вам ни успеха, ни счастья"
    Та без грошей теж не дуже то й весело, я б сказав. А 562 тисячі фунтиків стерлингів мінус податкі, думаю, їй згодяться
    vit-2
      vit-2, 12.07.2019 15:13
    0
    disiny5, 12.07.2019 14:57
    Ну и правильно, назло всем хейтерам!
    За бокальчиком вина рождаются гениальные идеи. Щяс Элинка прикинит-обміркує, попрощается с Бетлзом, отдохнет и порвет всех в клочья на американском харде!
    Щось не віриться в повне прощання з Беттлзом. Достатньо згадати в 2018-му тренера Елі на 1 турнір - Ніка Савіано, з яким вона одразу попрощалася, без подробиць причин. Еліні з Ендрю цілком комфортно, він, можна сказати зараз тренер-друг, останнє слово по усіх питаннях точно за нею. Для подальшого прогресу Еліні, вірогідно, дійсно треба змінити тренера. Але чи захоче Еліна щось міняти? Хотілось би що так...
    Alexandr Ilchenko
      Alexandr Ilchenko, 12.07.2019 15:10
    -5
    Так це шо, зрада?
    disiny5
      disiny5, 12.07.2019 14:57
    +1
    Ну и правильно, назло всем хейтерам!
    За бокальчиком вина рождаются гениальные идеи. Щяс Элинка прикинит-обміркує, попрощается с Бетлзом, отдохнет и порвет всех в клочья на американском харде!
    Mr.Value
    online
      Mr.Value, 12.07.2019 14:54
    +8
    zizyyura, 12.07.2019 14:45
    Звикає до гарного життя, а після тенісу і реклам апетит не втрачається, а потік коштів закінчується. На років 10 ще хватає. P.S. Такі люди, особливо з країн минулого совка, в майбутньому можуть перетворитися на бомжів...
    Не переживай так за её финансовое состояние. Статус бомжа ей явно не грозит)
    zizyyura
      zizyyura, 12.07.2019 14:45
    -11
    Звикає до гарного життя, а після тенісу і реклам апетит не втрачається, а потік коштів закінчується. На років 10 ще хватає. P.S. Такі люди, особливо з країн минулого совка, в майбутньому можуть перетворитися на бомжів...
    Святослав Сташевский
      Святослав Сташевский, 12.07.2019 14:44
    -3
    да и покурить не помешает)))))))))
    Oleksandr Kelym
    online
      Oleksandr Kelym, 12.07.2019 14:41
    -3
    В першій частині сезону - все зпартачено, кроме Вімблдона і то дякуючи травмі Гаспарян, інакше все зкінчилося б давно і сумно....
    unforgiven Den
    online
      unforgiven Den, 12.07.2019 14:16
    +14
    Молодец.Честно заработала -- значит заслужила.И пусть кукарекают себе ...
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 12.07.2019 13:36
    +20
    vit-2, 12.07.2019 13:21
    Я завжди захищаю Еліну, коли її ображають. Але в даному випадку вона сама цього хоче: не обов'язково постити в соц. мережах усі ці деталі про приватний літак, вино і відпочинок...
    Чому? На мій погляд, нічого особливого в такому немає. Еліна провела вдалий турнір, тепер можна і трохи відпочити. Свої гроші вона заробила сама, має право.
    vit-2
      vit-2, 12.07.2019 13:34
    -3
    UKRAINE FAN, 12.07.2019 13:27
    ??? Заработала куда хочет туда и тратит !
    Особисто мене не хвилює хто куди і скільки тратить, не кажучи вже про Еліну. Ніхто не знайде на сайті повідомлення де я ображав Елю.
    Але для того щоб зменшити кількість хейтерів, про яких часто згадує Світоліна і на яких вона жаліється, можна постити менше в інтернеті.
    tima fialko
    online
      tima fialko, 12.07.2019 13:30
    +23
    Элина,ты это зря нарисовалась-частный самолёт,бокал вина...Наш народ в основном совковый(73%),никак не переболеет косоглазием.
    UKRAINE FAN
      UKRAINE FAN, 12.07.2019 13:27
    +15
    vit-2, 12.07.2019 13:21
    Я завжди захищаю Еліну, коли її ображають. Але в даному випадку вона сама цього хоче: не обов'язково постити в соц. мережах усі ці деталі про приватний літак, вино і відпочинок...
    ??? Заработала куда хочет туда и тратит !
    vit-2
      vit-2, 12.07.2019 13:21
    -5
    Я завжди захищаю Еліну, коли її ображають. Але в даному випадку вона сама цього хоче: не обов'язково постити в соц. мережах усі ці деталі про приватний літак, вино і відпочинок...
    Виталий Жалыбин
      Виталий Жалыбин, 12.07.2019 13:17
    -5
    та все можно и побухать опять на 3 месяца без побед
    tima fialko
    online
      tima fialko, 12.07.2019 13:30
    +23
    Элина,ты это зря нарисовалась-частный самолёт,бокал вина...Наш народ в основном совковый(73%),никак не переболеет косоглазием.
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 12.07.2019 13:36
    +20
    vit-2, 12.07.2019 13:21
    Я завжди захищаю Еліну, коли її ображають. Але в даному випадку вона сама цього хоче: не обов'язково постити в соц. мережах усі ці деталі про приватний літак, вино і відпочинок...
    Чому? На мій погляд, нічого особливого в такому немає. Еліна провела вдалий турнір, тепер можна і трохи відпочити. Свої гроші вона заробила сама, має право.
    UKRAINE FAN
      UKRAINE FAN, 12.07.2019 13:27
    +15
    vit-2, 12.07.2019 13:21
    Я завжди захищаю Еліну, коли її ображають. Але в даному випадку вона сама цього хоче: не обов'язково постити в соц. мережах усі ці деталі про приватний літак, вино і відпочинок...
    ??? Заработала куда хочет туда и тратит !
    unforgiven Den
    online
      unforgiven Den, 12.07.2019 14:16
    +14
    Молодец.Честно заработала -- значит заслужила.И пусть кукарекают себе ...
    Mr.Value
    online
      Mr.Value, 12.07.2019 14:54
    +8
    zizyyura, 12.07.2019 14:45
    Звикає до гарного життя, а після тенісу і реклам апетит не втрачається, а потік коштів закінчується. На років 10 ще хватає. P.S. Такі люди, особливо з країн минулого совка, в майбутньому можуть перетворитися на бомжів...
    Не переживай так за её финансовое состояние. Статус бомжа ей явно не грозит)
    vizuals
    online
      vizuals, 12.07.2019 16:03
    +6
    "Деньги не принесут вам ни успеха, ни счастья"
    Та без грошей теж не дуже то й весело, я б сказав. А 562 тисячі фунтиків стерлингів мінус податкі, думаю, їй згодяться
    B0N1K
      B0N1K, 13.07.2019 08:26
    +2
    zizyyura, 12.07.2019 14:45
    Звикає до гарного життя, а після тенісу і реклам апетит не втрачається, а потік коштів закінчується. На років 10 ще хватає. P.S. Такі люди, особливо з країн минулого совка, в майбутньому можуть перетворитися на бомжів...
    В зе інтерв'юері вона казала, що в неї є менеджер, який займається її фінансами й інвестує їх в нерухомість та інші активи, тобто заробляє вона не лише грою в теніс, а ще й гроші, які вона вже заробила працюють на неї
    disiny5
      disiny5, 12.07.2019 14:57
    +1
    Ну и правильно, назло всем хейтерам!
    За бокальчиком вина рождаются гениальные идеи. Щяс Элинка прикинит-обміркує, попрощается с Бетлзом, отдохнет и порвет всех в клочья на американском харде!
    Евгений Давиденко
      Евгений Давиденко, 15.07.2019 21:41
    0
    А де негри? Щось трапилось? Я щось пропустив?
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 13.07.2019 09:45
    0
    Кто оплачивает такие перелеты, тот ее и танцует....
    vit-2
      vit-2, 12.07.2019 15:13
    0
    disiny5, 12.07.2019 14:57
    Ну и правильно, назло всем хейтерам!
    За бокальчиком вина рождаются гениальные идеи. Щяс Элинка прикинит-обміркує, попрощается с Бетлзом, отдохнет и порвет всех в клочья на американском харде!
    Щось не віриться в повне прощання з Беттлзом. Достатньо згадати в 2018-му тренера Елі на 1 турнір - Ніка Савіано, з яким вона одразу попрощалася, без подробиць причин. Еліні з Ендрю цілком комфортно, він, можна сказати зараз тренер-друг, останнє слово по усіх питаннях точно за нею. Для подальшого прогресу Еліні, вірогідно, дійсно треба змінити тренера. Але чи захоче Еліна щось міняти? Хотілось би що так...