Світоліна покинула Вімблдон на приватному літаку

Українка дісталася до півфіналу Вімблдону

Світоліна покинула Вімблдон на приватному літаку
© Jimmie48 Photography. Еліна Світоліна

Вчора Еліна Світоліна у півфіналі Вімблдону-2019 поступилася Сімоні Халеп - 1:6, 3:6.

Українка полетіла з турніру на приватному літаку:

«Гроші не принесуть вам ні успіху, ні щастя. Але плакати краще в приватному літаку. Незабутній Вімблдон-2019! Тепер потрібно перезарядитися з келихом вина, відпочити і відпрацювати другу частину сезону», - написала Світоліна.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Twitter

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Евгений Давиденко
      Евгений Давиденко, 15.07.2019 21:41
    0
    А де негри? Щось трапилось? Я щось пропустив?
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 13.07.2019 09:45
    0
    Кто оплачивает такие перелеты, тот ее и танцует....
    B0N1K
      B0N1K, 13.07.2019 08:26
    +2
    zizyyura, 12.07.2019 14:45
    Звикає до гарного життя, а після тенісу і реклам апетит не втрачається, а потік коштів закінчується. На років 10 ще хватає. P.S. Такі люди, особливо з країн минулого совка, в майбутньому можуть перетворитися на бомжів...
    В зе інтерв'юері вона казала, що в неї є менеджер, який займається її фінансами й інвестує їх в нерухомість та інші активи, тобто заробляє вона не лише грою в теніс, а ще й гроші, які вона вже заробила працюють на неї
    Sashamar
    Sashamar, 12.07.2019 21:32
    +4
    vit-2, 12.07.2019 13:34
    Особисто мене не хвилює хто куди і скільки тратить, не кажучи вже про Еліну. Ніхто не знайде на сайті повідомлення де я ображав Елю.
    Але для того щоб зменшити кількість хейтерів, про яких часто згадує Світоліна і на яких вона жаліється, можна постити менше в інтернеті.
    Соціальні мережі це свого рода салон. Де збираються різні люди в залежності від ступеню відомості хазяїна чи хазяйки, але хазяїн(йка) завжди може, як кажуть, відмовити від дому. Проблеми починаються тоді, коли особисті дописи чи фото починають передруковувати різні сайти над якими автори постів вже не властиві. А на сайтах завжди пасеться багато вбогих (причому їм відмовити від дома неможливо - дім не твій!), які хейтерять від власної неповноцінності і були б щасливі, якби та ж Еліна пішла з турніру пішки, розриваючи на себе одяг та посипаючи голову попілом.
    kerch30
      kerch30, 12.07.2019 19:30
    -3
    Тост за Гаспарян
    MiddleGreek
      MiddleGreek, 12.07.2019 19:20
    -1
    Зазвичай оминаю такі пости, але хоч хтось прочитав би? Скоріше за все, винна компанія, яку вона тегнула і оплатила банкет.
    Алсо, Еліна, ну це ж реклама, який "privet jet")
    vizuals
    online
      vizuals, 12.07.2019 16:03
    +6
    "Деньги не принесут вам ни успеха, ни счастья"
    Та без грошей теж не дуже то й весело, я б сказав. А 562 тисячі фунтиків стерлингів мінус податкі, думаю, їй згодяться
    vit-2
      vit-2, 12.07.2019 15:13
    0
    disiny5, 12.07.2019 14:57
    Ну и правильно, назло всем хейтерам!
    За бокальчиком вина рождаются гениальные идеи. Щяс Элинка прикинит-обміркує, попрощается с Бетлзом, отдохнет и порвет всех в клочья на американском харде!
    Щось не віриться в повне прощання з Беттлзом. Достатньо згадати в 2018-му тренера Елі на 1 турнір - Ніка Савіано, з яким вона одразу попрощалася, без подробиць причин. Еліні з Ендрю цілком комфортно, він, можна сказати зараз тренер-друг, останнє слово по усіх питаннях точно за нею. Для подальшого прогресу Еліні, вірогідно, дійсно треба змінити тренера. Але чи захоче Еліна щось міняти? Хотілось би що так...
    Alexandr Ilchenko
      Alexandr Ilchenko, 12.07.2019 15:10
    -5
    Так це шо, зрада?
    disiny5
      disiny5, 12.07.2019 14:57
    +1
    Ну и правильно, назло всем хейтерам!
    За бокальчиком вина рождаются гениальные идеи. Щяс Элинка прикинит-обміркує, попрощается с Бетлзом, отдохнет и порвет всех в клочья на американском харде!
    Mr.Value
    online
      Mr.Value, 12.07.2019 14:54
    +8
    zizyyura, 12.07.2019 14:45
    Звикає до гарного життя, а після тенісу і реклам апетит не втрачається, а потік коштів закінчується. На років 10 ще хватає. P.S. Такі люди, особливо з країн минулого совка, в майбутньому можуть перетворитися на бомжів...
    Не переживай так за её финансовое состояние. Статус бомжа ей явно не грозит)
    zizyyura
      zizyyura, 12.07.2019 14:45
    -11
    Звикає до гарного життя, а після тенісу і реклам апетит не втрачається, а потік коштів закінчується. На років 10 ще хватає. P.S. Такі люди, особливо з країн минулого совка, в майбутньому можуть перетворитися на бомжів...
    Святослав Сташевский
      Святослав Сташевский, 12.07.2019 14:44
    -3
    да и покурить не помешает)))))))))
    Oleksandr Kelym
      Oleksandr Kelym, 12.07.2019 14:41
    -3
    В першій частині сезону - все зпартачено, кроме Вімблдона і то дякуючи травмі Гаспарян, інакше все зкінчилося б давно і сумно....
    unforgiven Den
      unforgiven Den, 12.07.2019 14:16
    +14
    Молодец.Честно заработала -- значит заслужила.И пусть кукарекают себе ...
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 12.07.2019 13:36
    +20
    vit-2, 12.07.2019 13:21
    Я завжди захищаю Еліну, коли її ображають. Але в даному випадку вона сама цього хоче: не обов'язково постити в соц. мережах усі ці деталі про приватний літак, вино і відпочинок...
    Чому? На мій погляд, нічого особливого в такому немає. Еліна провела вдалий турнір, тепер можна і трохи відпочити. Свої гроші вона заробила сама, має право.
    vit-2
      vit-2, 12.07.2019 13:34
    -3
    UKRAINE FAN, 12.07.2019 13:27
    ??? Заработала куда хочет туда и тратит !
    Особисто мене не хвилює хто куди і скільки тратить, не кажучи вже про Еліну. Ніхто не знайде на сайті повідомлення де я ображав Елю.
    Але для того щоб зменшити кількість хейтерів, про яких часто згадує Світоліна і на яких вона жаліється, можна постити менше в інтернеті.
    tima fialko
    online
      tima fialko, 12.07.2019 13:30
    +23
    Элина,ты это зря нарисовалась-частный самолёт,бокал вина...Наш народ в основном совковый(73%),никак не переболеет косоглазием.
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 12.07.2019 13:27
    +15
    vit-2, 12.07.2019 13:21
    Я завжди захищаю Еліну, коли її ображають. Але в даному випадку вона сама цього хоче: не обов'язково постити в соц. мережах усі ці деталі про приватний літак, вино і відпочинок...
    ??? Заработала куда хочет туда и тратит !
    vit-2
      vit-2, 12.07.2019 13:21
    -5
    Я завжди захищаю Еліну, коли її ображають. Але в даному випадку вона сама цього хоче: не обов'язково постити в соц. мережах усі ці деталі про приватний літак, вино і відпочинок...
    tima fialko
    online
      tima fialko, 12.07.2019 13:30
    +23
    Элина,ты это зря нарисовалась-частный самолёт,бокал вина...Наш народ в основном совковый(73%),никак не переболеет косоглазием.
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 12.07.2019 13:36
    +20
    vit-2, 12.07.2019 13:21
    Я завжди захищаю Еліну, коли її ображають. Але в даному випадку вона сама цього хоче: не обов'язково постити в соц. мережах усі ці деталі про приватний літак, вино і відпочинок...
    Чому? На мій погляд, нічого особливого в такому немає. Еліна провела вдалий турнір, тепер можна і трохи відпочити. Свої гроші вона заробила сама, має право.
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 12.07.2019 13:27
    +15
    vit-2, 12.07.2019 13:21
    Я завжди захищаю Еліну, коли її ображають. Але в даному випадку вона сама цього хоче: не обов'язково постити в соц. мережах усі ці деталі про приватний літак, вино і відпочинок...
    ??? Заработала куда хочет туда и тратит !
    unforgiven Den
      unforgiven Den, 12.07.2019 14:16
    +14
    Молодец.Честно заработала -- значит заслужила.И пусть кукарекают себе ...
    Mr.Value
    online
      Mr.Value, 12.07.2019 14:54
    +8
    zizyyura, 12.07.2019 14:45
    Звикає до гарного життя, а після тенісу і реклам апетит не втрачається, а потік коштів закінчується. На років 10 ще хватає. P.S. Такі люди, особливо з країн минулого совка, в майбутньому можуть перетворитися на бомжів...
    Не переживай так за её финансовое состояние. Статус бомжа ей явно не грозит)
    vizuals
    online
      vizuals, 12.07.2019 16:03
    +6
    "Деньги не принесут вам ни успеха, ни счастья"
    Та без грошей теж не дуже то й весело, я б сказав. А 562 тисячі фунтиків стерлингів мінус податкі, думаю, їй згодяться
    Sashamar
    Sashamar, 12.07.2019 21:32
    +4
    vit-2, 12.07.2019 13:34
    Особисто мене не хвилює хто куди і скільки тратить, не кажучи вже про Еліну. Ніхто не знайде на сайті повідомлення де я ображав Елю.
    Але для того щоб зменшити кількість хейтерів, про яких часто згадує Світоліна і на яких вона жаліється, можна постити менше в інтернеті.
    Соціальні мережі це свого рода салон. Де збираються різні люди в залежності від ступеню відомості хазяїна чи хазяйки, але хазяїн(йка) завжди може, як кажуть, відмовити від дому. Проблеми починаються тоді, коли особисті дописи чи фото починають передруковувати різні сайти над якими автори постів вже не властиві. А на сайтах завжди пасеться багато вбогих (причому їм відмовити від дома неможливо - дім не твій!), які хейтерять від власної неповноцінності і були б щасливі, якби та ж Еліна пішла з турніру пішки, розриваючи на себе одяг та посипаючи голову попілом.
    B0N1K
      B0N1K, 13.07.2019 08:26
    +2
    zizyyura, 12.07.2019 14:45
    Звикає до гарного життя, а після тенісу і реклам апетит не втрачається, а потік коштів закінчується. На років 10 ще хватає. P.S. Такі люди, особливо з країн минулого совка, в майбутньому можуть перетворитися на бомжів...
    В зе інтерв'юері вона казала, що в неї є менеджер, який займається її фінансами й інвестує їх в нерухомість та інші активи, тобто заробляє вона не лише грою в теніс, а ще й гроші, які вона вже заробила працюють на неї
    disiny5
      disiny5, 12.07.2019 14:57
    +1
    Ну и правильно, назло всем хейтерам!
    За бокальчиком вина рождаются гениальные идеи. Щяс Элинка прикинит-обміркує, попрощается с Бетлзом, отдохнет и порвет всех в клочья на американском харде!
    Евгений Давиденко
      Евгений Давиденко, 15.07.2019 21:41
    0
    А де негри? Щось трапилось? Я щось пропустив?
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 13.07.2019 09:45
    0
    Кто оплачивает такие перелеты, тот ее и танцует....
    vit-2
      vit-2, 12.07.2019 15:13
    0
    disiny5, 12.07.2019 14:57
    Ну и правильно, назло всем хейтерам!
    За бокальчиком вина рождаются гениальные идеи. Щяс Элинка прикинит-обміркує, попрощается с Бетлзом, отдохнет и порвет всех в клочья на американском харде!
    Щось не віриться в повне прощання з Беттлзом. Достатньо згадати в 2018-му тренера Елі на 1 турнір - Ніка Савіано, з яким вона одразу попрощалася, без подробиць причин. Еліні з Ендрю цілком комфортно, він, можна сказати зараз тренер-друг, останнє слово по усіх питаннях точно за нею. Для подальшого прогресу Еліні, вірогідно, дійсно треба змінити тренера. Але чи захоче Еліна щось міняти? Хотілось би що так...