| Обновлено 12 мая 2023, 18:13
5209
12

Костюк стартовала с уверенной победы на большом турнире в Риме

Марта немного дала слабинку в начале второго сета, но все же разобралась с Клэр Лю

5209
12
Getty Images/Global Images Ukraine. Марта Костюк

Украинская теннисистка Марта Костюк (№40 WTA) успешно начала выступления на турнире WTA 1000 в Риме.

Во втором раунде основы украинка обыграла Клэр Лю из США (№56 WTA).

Рим. Второй круг
Марта Костюк (Украина) – Клэр Лю (США) – 6:0, 6:4

Отметим, что во втором сете американка вела со счетом 3:0, но украинка сумела вернуться в игру и довести матч до победы в двух партиях.

Это была третья встреча теннисисток, украинка выиграла во второй раз.

В следующем раунде Костюк сразится против Паулы Бадосы (№35 WTA).

(18)

Не только Мбаппе. Еще семь звезд, которые нынешним летом сменят прописку
Футбол | 17 мая 2024, 11:48 2

Ветераны «Челси» и «Атлетика», легенда «Боруссии», звезда «Милана» и еще один из «ПСЖ»

Stanislav Matusevych
Ніби і впевнена за рахунком перемога, але все одно доволі валідольна. Провал на старті другого сету, жахливі 40% першої подачі за комфортних погодних умов, 7 подвійних при цьому. Далі грати проти своєї колишньої подружки, і з сьогоднішньою подачею там нема чого робити. Найскладніший компонент тенісу в цьому сезоні у Марти розвалюється.
kollekciy
Марту з перемогою. На Бадосу Марта повинна налаштуватися добре, в неї тільки з Пегулою показати гру не виходило. Звичайно те що ще з часів Дубаю в Марти знову повністю пропала подача, це дуже погано.
Игорь Городищев
Іга - так і тшеба !!!!
Павло Бубенко
Марто, ти хоч читаєш коменти на сторінці? Подивися - практично кожний український вболівальник стурбований нікудишніми справами з першою подачею! Невже цей елемент тенісу неможливо кардинально поліпшити?
kollekciy
В Марти проблема з подачею, повність психологічна, це видно ясно, бо вона найгірше подає, після брейків, після втрачених можливостей на брейк, при подачах на сет/матч. Хоча проблеми з подачею в такі важливі моменти трапляються в багатьох тенісисток, в Марти це дуже виражено, всю її кар'єру.