Адріан ПУКАНИЧ: «Живу в Донецьку, немає сенсу їхати звідти»

Экс-хавбек «Шахтеря» — про свою кар’єру, життя в Донецьку та плани на майбутнє

Адріан ПУКАНИЧ: «Живу в Донецьку, немає сенсу їхати звідти»
© fpl.ua

Екс-півзахисник Шахтаря та збірної України розповів про свою кар’єру та сьогодення.

– Чим зараз займаєтеся?
– Їздив додому на Закарпаття – зустрічати Паску. Хотів своїй доньці показати, як святкують ця свято на Західній Україні. Тут цікаві традиції.

– А проживаєте де?
– По прописці – в Донецьку. Й більшість часу проводжу саме там.

– Чому в Донецьку?
– Там сім’я, житло. Нема сенсу їхати звідти та й нема куди.

– Хіба не страшно? Там же війна.
– Давайте без Донецька і без політики.

– Вже визначилися, чи продовжуватимете професійну кар’єру?
– Не знаю, якщо чесно. Своєї перспективи як гравця я не бачу. Нема на те шансів. Я зимою їздив в Полтаву, де мене хотів бачити тренер Ярошенко. Говорили з президентом і домовлялися, що паралельно з грою піду на тренерські курси й принесу клубу користь в цьому плані. Один одному потиснули руки, але через кілька тижнів президент змінив своє рішення. На цьому й завершилася наша співпраця.

– Зараз у пошуках клубу?
– Ні, я нічого не шукаю. Бачу, яка ситуація з футболом в Україні. Знаю свій вік – на старших досвідчених гравців не дуже надіються та вірять в нашій країні. Тому вже й не надіюся.

– Ви з Закарпаття, але в 16 років потрапили в «Шахтар». Як так вийшло?
– Був турнір серед областей і саме в той період академія «Шахтаря» збирала свій випуск. Вони вибрали мене і ще кількох футболістів. Ми приїхали на збір – двох з нас залишили. Було видно, що хлопці із Західної України – більш технічні, а зі Східної – більш масивні, фізично сильні. Я приїхав такий худощавий, а там всі – дуже мускулисті. Важко було з ними грати. Мусив пройти час, аби довести тренерам, що гідний там бути.

– Важко було людині з Західної України звикнути до Сходу?
– Важливо було вивчити російську мову, що мені вдалося за рік-другий. Тоді все краще пішло: і відношення, і все решта.

– Обов’язково було російську вчити?
– Українською важче – в академії більшість хлопців були зі Східної України. Коли з 20 людей 15 говорить російською, то хоч-не-хоч треба підлаштовуватися під більшість. Можу сказати, що ніхто не мав нічого проти того, що я з Західної України, «мадяром» не називали.

– А бандерівцем?
– Ні-ні. Всі знали, що бендери – то не Закарпаття.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Трибуна

(2 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    seregka1991
      seregka1991, 26.04.2017 12:01
    0
    Dr.Quest, 26.04.2017 03:22
    Хотел пересмотреть этот гол, но такое ощущение, что на видео матча Динамо - Шахтер от 21.05.2003 поставили гриф "Совершенно секретно". Видео с каких хочешь матчей этих команд есть, а с этого - не нашел.
    Вечером поищу)
    Если найду- кину ссылку)
    ram-le
    ram-le, 26.04.2017 10:19
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Как только про политику, так сразу одни и те же ники, одни и те же стандартные высеры. И сколько ж за такое платят? Я понимаю что работать не хочется, можно разбрызгивать дерьмо и с этого жить. Но ведь так из дерьма не вылезешь. Кто не согласен, может набрать в рот дерьма и плюнуть в меня.
    Dr.Quest
      Dr.Quest, 26.04.2017 03:24
    0
    Мало ли. Может, он не понял или решил потроллить. Например, в Молдавии есть город Бендеры (именно через "е"). И само собой, это не Закарпатье
    Dr.Quest
      Dr.Quest, 26.04.2017 03:22
    +1
    seregka1991, 25.04.2017 14:37
    Пуканыч до сих пор в моем сердце как герой Украины, когда жопой забил сам себе в нашем "классико")
    Хотел пересмотреть этот гол, но такое ощущение, что на видео матча Динамо - Шахтер от 21.05.2003 поставили гриф "Совершенно секретно". Видео с каких хочешь матчей этих команд есть, а с этого - не нашел.
    bordeaux2
      bordeaux2, 25.04.2017 18:55
    0
    Комментарий свернут. Показать
    хена, а куда ты ,тварь, подевала десяток ников с хуюгенами? в бане?))
    bordeaux2
      bordeaux2, 25.04.2017 18:50
    -2
    Комментарий свернут. Показать
    Это у тебя твари опущенной всё запущено
    kum_Poltava
      kum_Poltava, 25.04.2017 18:49
    +1
    xxxxxxxx12, 25.04.2017 14:42
    Любой, кто попадает в донецкий регион через несколько лет становится местным по менталитету. Проверял на многих своих знакомых...
    В мене появились знайомі, які там виросли, але ватанами не стали!
    kum_Poltava
      kum_Poltava, 25.04.2017 18:48
    +5
    spartakus7777777, 25.04.2017 14:30
    і що цікаво...."інтерв'ю" дали українською......хоча даний ресурс на 99 відсотків є російськомовним...а для чого? Щоб показати українця таким собі безхребетним лошком.......що є характерним для російських ЗМІ... очевидно, що цього "інтерв'ю" насправді не було... .а хто є замовником цієї інформаційної провокації - питання риторичне.....
    А спорт.уа завжди так поступає. Мене навіть забанили за те, що вказав їм на це.
    bordeaux2
      bordeaux2, 25.04.2017 18:45
    -2
    Комментарий свернут. Показать
    тварь престарелая, что ты там мямлишь? или ты к своим 60 годам не научилась связать пару слов?
    bordeaux2
      bordeaux2, 25.04.2017 18:27
    -1
    Комментарий свернут. Показать
    хеннадий, не воняй !!
    orakal
      orakal, 25.04.2017 18:18
    +1
    orakal, 25.04.2017 18:17
    Аж просльозився.... такі вони житєлі донбабве... добрі і не бухають як коцапи, але так їх до них тягне...
    orakal
      orakal, 25.04.2017 18:17
    -3
    WADO-1976
      WADO-1976, 25.04.2017 17:43
    -6
    jekavayp, 25.04.2017 17:18
    ну вот, вполне логично, допустим если мне нравится жизнь на Мальте, я же не бегаю по Киеву с флагом этой страны и не кричу что Киев- 69 муниципалитет Мальты, а так же не горланю во всю паяную глотку Прека (президент Мальты) введи - так как это нонсенс цирк, и преступление в одном флаконе И это понимают все более-менее адекватные люди, но помимо ватанов конечно
    Тут я с тобой согласен ! Но видишь какое дело ,не все такие как ты ! В том же Киеве нашлись люди которым "нравится жизнь в Евросоюзе" ,и они бегали по Майдану с флагами Евросоюза ,и кричали что Киев - це Европа !и горланили на всю глотку Обама - помоги ! " так как это нонсенс цирк, и преступление в одном флаконе И это понимают все более-менее адекватные люди"
    Нравится тебе Евросоюз - переезжай туда и там живи ! Правильно ? Или опять двойные стандарты?
    jekavayp
    online
      jekavayp, 25.04.2017 17:37
    +3
    и фиг с ними
    jekavayp
    online
      jekavayp, 25.04.2017 17:18
    +3
    ну вот, вполне логично, допустим если мне нравится жизнь на Мальте, я же не бегаю по Киеву с флагом этой страны и не кричу что Киев- 69 муниципалитет Мальты, а так же не горланю во всю паяную глотку Прека (президент Мальты) введи - так как это нонсенс цирк, и преступление в одном флаконе И это понимают все более-менее адекватные люди, но помимо ватанов конечно
    xxxRFRxxx
      xxxRFRxxx, 25.04.2017 17:02
    0
    долбитесь сейчас вы лугандонци опь стену крумля ) а укры просто вас контролят, что-бы не насмерть задолбились
    jekavayp
    online
      jekavayp, 25.04.2017 16:53
    +10
    пусть строят, только не на украинских землях. Если жызнь в Украине не нравится, человек волен поехать туда. где по его мнению ему будет лучше. Так что чемодан-вокзал- Никогданевстанунаколения
    Crusaider
      Crusaider, 25.04.2017 16:45
    +10
    Комментарий свернут. Показать
    Смерть російським окупантам України!
    Смерть Путіну!
    Смерть Російській імперії!
    jekavayp
    online
      jekavayp, 25.04.2017 16:43
    +10
    та да , вы уже так долбите , что с помощью Рашки, еле на трети из каждой областей держитесь, прячась за мирняком, впору былины слагать о бравых лугандонских вояках
    например " Сказ о том, как Русский богатырь Андрей Пургин, заморский магазин Мэтро одолел"
    Jeck
      Jeck, 25.04.2017 16:42
    +12
    Порадив би адмінам закрити цей матеріал і тему.
    Вибрав собі мужик дорогу і хрен з ним, а те чи він добродушний , чи м'якодушний це зовсім інше.
    А читати і коментувати всяку днр-фашистську наволоч на українському сайті просто неприємно
    turist86
      turist86, 25.04.2017 14:16
    +26
    Пуканич, вертайся додому!
    Кобін і Кополовець теж із Закарпаття, теж вікові і не дуже перспективні, але ж у ДНР не проживають
    gljdah
      gljdah, 25.04.2017 14:10
    +21
    Странное интервью... Чьё производство, интересно?
    prosyanuk
      prosyanuk, 25.04.2017 14:13
    +20
    пациент неизлечим! пускайте газ!
    xxxxxxxx12
      xxxxxxxx12, 25.04.2017 14:42
    +19
    Любой, кто попадает в донецкий регион через несколько лет становится местным по менталитету. Проверял на многих своих знакомых...
    spartakus7777777
      spartakus7777777, 25.04.2017 14:30
    +15
    і що цікаво...."інтерв'ю" дали українською......хоча даний ресурс на 99 відсотків є російськомовним...а для чого? Щоб показати українця таким собі безхребетним лошком.......що є характерним для російських ЗМІ... очевидно, що цього "інтерв'ю" насправді не було... .а хто є замовником цієї інформаційної провокації - питання риторичне.....
    jekavayp
    online
      jekavayp, 25.04.2017 14:57
    +14
    ну , видать не так много осталось из заработанных за карьеру денег, чтобы менять насиженное место
    seregka1991
    online
      seregka1991, 25.04.2017 14:37
    +13
    Пуканыч до сих пор в моем сердце как герой Украины, когда жопой забил сам себе в нашем "классико")
    Jeck
      Jeck, 25.04.2017 16:42
    +12
    Порадив би адмінам закрити цей матеріал і тему.
    Вибрав собі мужик дорогу і хрен з ним, а те чи він добродушний , чи м'якодушний це зовсім інше.
    А читати і коментувати всяку днр-фашистську наволоч на українському сайті просто неприємно
    timmyc
      timmyc, 25.04.2017 14:32
    +12
    Адріан ВАТАНИЧ
    jekavayp
    online
      jekavayp, 25.04.2017 16:53
    +10
    пусть строят, только не на украинских землях. Если жызнь в Украине не нравится, человек волен поехать туда. где по его мнению ему будет лучше. Так что чемодан-вокзал- Никогданевстанунаколения
    Crusaider
      Crusaider, 25.04.2017 16:45
    +10
    Комментарий свернут. Показать
    Смерть російським окупантам України!
    Смерть Путіну!
    Смерть Російській імперії!
    jekavayp
    online
      jekavayp, 25.04.2017 16:43
    +10
    та да , вы уже так долбите , что с помощью Рашки, еле на трети из каждой областей держитесь, прячась за мирняком, впору былины слагать о бравых лугандонских вояках
    например " Сказ о том, как Русский богатырь Андрей Пургин, заморский магазин Мэтро одолел"
    wezom07
      wezom07, 25.04.2017 14:43
    +9
    Откровенно слабый игрок как для "Шахтера" был, но также, как один известный форвард по имени Белик предпочитал сидеть на лавочке за деньги, а не пахать в том же "Закарпатье". Золотая клетка она такая..с душой ведомого и приспособленца - затягивает
    bsdmk
      bsdmk, 25.04.2017 15:13
    +8
    Ниочем!
    spartakus7777777
      spartakus7777777, 25.04.2017 15:46
    +6
    ну. по перше, ставити "подібне" є, очевидно, завданням власника цього інформаційного ресурсу...за це він платить зарплату працівникам цього ресурсу...ну а потім... де працювати російським тролям?) як збирати перегляди, коменти=реклама (гроші).. звісно, подібним ПОВНІСТЮ можуть займатися спеціально навчені люди....ну але тоді значно зростуть видатки..)))
    alessandro13
    alessandro13, 25.04.2017 14:57
    +6
    Пуканыч надорвал пукан!!!
    kum_Poltava
      kum_Poltava, 25.04.2017 18:48
    +5
    spartakus7777777, 25.04.2017 14:30
    і що цікаво...."інтерв'ю" дали українською......хоча даний ресурс на 99 відсотків є російськомовним...а для чого? Щоб показати українця таким собі безхребетним лошком.......що є характерним для російських ЗМІ... очевидно, що цього "інтерв'ю" насправді не було... .а хто є замовником цієї інформаційної провокації - питання риторичне.....
    А спорт.уа завжди так поступає. Мене навіть забанили за те, що вказав їм на це.
    babulia75
      babulia75, 25.04.2017 16:37
    +4
    а у нього одне майбутьне - горілка, наркота, сира земля.....
    jekavayp
    online