| Обновлено 16 апреля 2011, 07:17
5120
44

Четвертьфинал. Первый матч. ТВД - Ураган - 5:4

«Не забиваєш ти - заб'ють тобі». Львів'яни підтверджують загальновідоме правило + ВИДЕО

5120
44

Матчем у Львові стартував плей-офф чемпіонату України. Як і передбачалось матч між ТВД і «Ураганом» видався напруженим і інтригуючим. Незважаючи на те, що команди у регулярному чемпіонаті посіли діаметрально різні позиції, на майданчику ми побачили, що це майже рівні за класом команди.
Поєдинок відбувався о 12 годині в робочий день, тому уболівальників зібралось не дуже багато. Хоча господарі могли потурбуватись про це. Все-таки «Ураган» не з Луганську чи Харкова і у них поїзд після обіду. До Франківська їхати годин три, тому призначити матч могли й на 17 чи 18. Але хіба думають організатори за уболівальників, грають самі для себе. Але залишимо цю неприємну тему і перейдемо безпосередньо до поєдинку.

Отже матч розпочався. У стартовому складі «Урагану» ми не побачили бразильців, а на паркет вийшла українська четвірка Цвєлих, Чепорнюк, Пилипів, Павлюк. Проти них вийшли Кордоба, Шурак, Вахула і Денис. У першій зміні до гострих моментів так і не дійшло. А от через три хвилини на майданчик з’явилось тріо бразильців. Вони відразу почали комбінувати, але перший момент все ж мав ТВД. До Кузя відскочив м’яч і Тарас бив з 8-ми метрів, але вище воріт. Згодом Ренатіньо не влучив по воротах ТВД. Львів’яни взагалі дуже вміло захищалися проти бразильців і не давали тим шансу, але на 5-ій хвилині господарі чомусь вирішили піти у пресинг і відразу отримали гол. Біро Жаде ще на своїй частині обігрався із Сержао і з центрального круга втік на побачення із Колтком – 1:0.

Загалом у перші хвилини відчувався деякий мандраж у ТВД, було кілька невимушених втрат, але згодом львів’яни, як то кажуть, відчули паркет і на 11-ій хвилині відігрались. Саківський пробивав по центру, Ципун витягнув, відразу Ткачук добивав з гострого кута і знову воротар на висоті, але м’яч знову відскочив до Ткачука і той прострілив на Маржановського, який закотив сферу у порожні ворота. При чому пропустила гол бразильська четвірка «Урагану».

Також відзначимо те, що головний тренер ТВД Леонід Маковський випустив усіх своїх польових гравців ще у першому таймі, а от Сергій Гупаленко приберіг Валенка і Шотурму на другу половину гри, але забігаючи наперед відзначимо, що свіжості у гру після перерви вони не внесли.

Загалом гра після гола майже не змінила свій характер. Гольових моментів було не так вже й багато. Але на 17-ій хвилині львів’яни вийшли вперед. Кордоба на правому фланзі скинув м’яч під удар Вахулі, а Роман завжди славився сильним ударом, не промахнувся він і цього разу, сфера від рук Ципуна залетіла в сітку. Але і цей гол нічого не змінив, гра проходила не на високих швидкостях і перший тайм так і завершився б, якби не обрізка львів’ян наприкінці тайму. До сирени залишалось секунд з 30 і ТВД подавав кутовий, але Ткачук віддав невдалий пас і тим самим організував вихід 2 в 1 для «Урагану». Цвєлих віддав пас на Павлюка, а той технічно і красиво перекинув воротаря. На цьому і завершили.

У другому таймі команди також не форсували події. Перший удар відбувся аж на 3-ій хвилині тайму. Це бив Чепорнюк, але воротар був на місці. Тим ж відповів Хавер, і знову кіпер. А через хвилину гості вийшли вперед. Пилипів з правого кутового скинув м’яч під удар Цвєлиху і той пробив, м’яч після невеликого рикошету влетів у сітку. Відразу гості провели ще одну атаку, яку мав завершувати Кіндратів, але він не влучив у ворота із близької відстані. Тут «теведистам» відверто підфартило. Якби вони пропустили, невідомо як би матч склався надалі, а так Кіндратів не влучив, а за хвилину рахунок знову був рівним. У хаосі у штрафному майданчику гостей найкраще розібрався Маржановський, який скинув на Ткачука, а той розстріляв кіпера.

Але радість господарів була недовгою. Спочатку удар Біро Жаде заблокував захисник і м’яч пішов на кутовий, але після корнера бразилець таки добився свого пробивши майже з тої точки що й Цвєлих. І знову після забитого голу «Ураган» міг добити господарів. Спочатку Колток парирував удар Цвєлиха після розіграшу штрафного. А яким дивом не забив гол Валентин на 28-ій хвилині ще досі, напевно, ніхто не може зрозуміти. Під час пожежі у штрафному майданчику ТВД Чепорнюк віддав передачу на Цвєлиха і той з двох метрів у боротьбі із захисником пробивав по порожніх воротах, але м’яч влучив у праву штангу, прокотився лінією, стукнувся у ліву і вилетів на майданчик. Такий момент гріх марнувати. І знову ТВД відразу забив гол. Цього разу в епіцентрі подій був Кузь, який розстріляв воротаря з кількох метрів. Пройшло дві хвилини і львів’яни вийшли вперед. Знову бразильці продемонстрували, що атакувати вони вміють, а от захищатись… Господарі впевнено використали швидку контаратаку, яку завершив капітан команди Денис.

Після цього звісно гості пішли відігруватись і Колтку прийшлось працювати в поті чола. Чого лише варті два парирувані удари впритул від Валенка. Відбив кіпер і удар Біро Жаде в кут воріт. За 1.10 до сирени гості пішли рятувати поєдинок, але шансів у грі вп’ятьох у них не було.